#alkusopiciu

Wrócił Anticol od dwóch dni bo układ pokarmowy się w-----ł
Nie mam mocy by się powstrzymać przed setunią i piwkiem po pracy, tzn moc jest, ale tylko rano i w ten sposób wybiłem się ze śmiertelnego rytmu ciągu. Jebnąć pigułę gdy moc jest by "popołudniowy JA" nie miał żadnego j------o wyboru

C--j mi w dupę!
alkoJezus - #alkusopiciu

Wrócił Anticol od dwóch dni bo układ pokarmowy się w-----ł
...

źródło: kusop

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#alkusopiciu

C---a chce mi się pisać bo c---a utrzymuję trzeźwość ale chyba takie świadectwo też może być ważne, albo i nie
Nie chleję ale i nie trzymam abstynencji, bujam się od trzeźwego tygodnia do pijanego weekendu itd.
Roboty nie zawalam, pracuję bezbłędnie, jak to ja, tylko w dni wolne mam ochotę się u--------ć i zazwyczaj to robię
Wiem że niszczę wszystko co zdobyłem wcześniej ale po prostu nie chce mi się
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zamiast pulsować dziś młyny i czekać na cud mam dla was coś, co naprawdę działa
Kiedyś ułożyłem sobie wierszyk, który powtarzam codziennie na głos do lustra. To bardzo pomogło mi w budowaniu pewności siebie która była u mnie zerowa
Wiem że trochę to głupie i brzmi jak żywcem wyjęte od tiktokowych kołczów ale działa a nie kosztuje dużo czasu
Podzielę się dziś z wami poezją którą stworzyłem, być może zainspiruje to kogoś z was

Mój
alkoJezus - Zamiast pulsować dziś młyny i czekać na cud mam dla was coś, co naprawdę ...

źródło: temp_file475983597711500305

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W c*** przykro słyszeć takie słowa w głównym wydaniu informacji


@alkoJezus: nie oglądać
A tak swoją drogą, to ani mi ani żadnemu innemu nikt na siłę do mordy nie lał
  • Odpowiedz
  • 47
@alkoJezus: ostatnie zdanie trochę bez sensu, "słaba wola" to taka a nie inna neurobiologia.

Podobnie z byciem kretynem, dla sporej części tych ludzi to nie ich wina tylko np to że matka piła w ciąży.
  • Odpowiedz
@alkoJezus: Czasem coś komusz odpiszę, ale to nie ma sensu. Dla mnie to, że przestałem spożywać jest jednym z największych sukcesów w życiu, chyba drugi zaraz po rodzinie, bo zarówno tę "z domu" i tę założoną przez siebie mam wspaniałą. Niemniej pamiętam też siebie z czasów kiedy świetnie się bawiłem pijąc i naśmiewając np. z jednego kolegi (który w sumie nigdy nie pił, raczej nie wynikało to z problemu tylko
  • Odpowiedz
@alkoJezus zawsze po piciu był kac? Nigdy specjalnie nie narzekałem na stan z rana, a piłem codziennie i normalnie funkcjonowałem. Gorzej było po 2/3 dniach picia. Wtedy mógłbym duszę sprzedać za lekarstwo na lepsze samopoczucie.
  • Odpowiedz
Odwyk

#alkusopiciu

Dziś trochę o mitach którymi nacechowany jest pobyt w ośrodku leczenia uzależnień.
Nie lubię określenia "odwyk", jest pełen złych skojarzeń, sam bardzo długo uważałem że to jakiś przytułek dla bezdomnych degeneratów. Bardzo się zdziwiłem gdy nie spotkałem tam "meneli", później wytłumaczono mi że Ci w najgorszym stadium choroby po prostu już nie chcą się leczyć, jest im dobrze tak jak jest, na leczenie trafiają osoby które jeszcze rokują na
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kutang__pan: Nie. Przechodziłem drogę terapii i z wytłumaczenia terapeuty znam ten schemat. Tylko tak jak wspominam czasem , nic nie zastąpi terapii stacjonarnej. Reszta rozwiązań to raczej wsparcie.
  • Odpowiedz
@alkoJezus natknęłam się na Twój wpis przeglądając gorące. Staram się raczej mało udzielać w komentarzach, czasem coś plusne i tyle. Jeśli chodzi o uzależnienia to niestety moja rodzinka ma do nich spore predyspozycje i zaciekawiła mnie Twoja historia. Z okazji rocznicy ślubu życzę żeby było ich jak najwięcej! ()
  • Odpowiedz
  • 241
@chumojwazdziki bardzo ją za to szanuję i kocham a wynagradzam w łóżku ( ͡º ͜ʖ͡º)
Odkąd nie piję naprawdę świetnie nam się układa, praktycznie nie ma kłótni i niedawno mieliśmy 15 rocznicę
  • Odpowiedz
@alkoJezus: Zawołaj na resztę piciorysu.
Właśnie zacząłem nową pracę i nie wiem jak będę wyglądał z dyspozycyjnością ale można by zadziałać z konkretnym tagiem .
Nie mogę się ruszyć z 12 krokami a może z mirko grupą trochę to popchnę. Teraz jestem na tzw "dupościsku".
  • Odpowiedz