Czy Zakolak gdzież na X, lub na portalu odniósł się do kwestii "podwójnych mew" z Whatsappa? Nie zmienia to rdzenia afery (fikcyjne godziny, legitymacja partyjna, salonik VIP), ale zmienia postrzeganie Czaskoskiego, bo wcześniej była narracja, że lekarz (po bezskutecznych próbach zgłaszania sprawy wszystkim niżej) napisał to Trzaskowskiego. Ten odczytał, odpisał, że prosi o więcej informacji i potem już nie odpisywał.
W trakcie materiału jak Zakolak wziął telefon lekarza, to odczytał wiadomość i
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

było zamieszanie, czy oznaczenie przy wiadomości oznacza, że Trzaskowski odczytał, czy nie.


@FrasierCrane: całkiem wprost powiedział że "dwie szare kreski", po tym jak stano mu wyjaśnił, więc nie odczytał: https://www.youtube.com/live/G2QUXsONVsg?t=2800s

To z odpowiedzią Trzaskowskiego to najprawdopodobniej bujda wymyślona przez Patryka Słowika, bo nic takiego ten lekarz na żywo nie powiedział (no ale nie oglądałem całych 2 godzin)
  • Odpowiedz
#krakow #krakow #cracow #miszalski #ko #koalicjaobywatelska #koalicjadeweloperska #angielski (gdy wszedłem na rynek - rzuciłem kilka angielskich wezwań by turyści zrozumieli) #mieszkaniedeweloperskie #mieszkanie #mieszkaniawkryzysie

Moje 3 żądania:

1. 70k pustostanów w Krakowie ma wejść na rynek.
2. Zarobki lekarzy NFZ'towych mają być publiczne.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kolejna część #afera lekarza-radnego co 1,6 miliona zarobił na portalu Zakolaka.
SOR którym koordynował stworzył "oficjalną" ścieżkę dla szybkie przyjmowania polityków (10 minut czekania), wraz z wydzieloną od plebsu poczekalnią z kanapami i telewizorami. To są wschodnie standardy... Ciekawe czy to wykaże ten słynny miejski audyt xD.
https://zero.pl/news/specjalne-traktowanie-politykow-koalicji-obywatelskiej-w-szpitalu-poludniowym-tak-dzialal-sor-dawida-kacprzyka

#stanowski #lekarz100k #kanalzero #sor
Daję #koalicjaobywatelska #po #ko
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dlaczego j----e TVP z praktycznie nieograniczonym budżetem i możliwościami nie stworzy własnej telewizja internetowej na wzór Kanału Zero? Brak dziaderskich dziennikarzy, merytoryczną publicystyka, debaty, wywiady, ogólnie luźniejsza atmosfera.

Rozumiem, że TVP jest zarezerwowane dla mobilizowania elektoratu 45+, ale bez pójścia w internet i zalewania internetu rolki tylko pozwalają rosnąć w siłę psycho-prawicy i przepierdzielą kolejne wybory przez młodych, których jedynym źródłem wiedzy jest Tiktok.

#neuropa #tvp #kanalzero
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 8
@Fattek: można zatrudnić Wiecha i kilku innych młodych działaczy, którzy wyjaśnialiby merytorycznie konfiarskie fantazje, a następnie promować rolki na YT/Tiktoku. Przecież oni mają budżet idący w miliardach złotych. Stanowski sam zalewa internet swoimi treściami z budżetem sponsorowanym przez Kuchnie Wikinga.
  • Odpowiedz
💥 CO ZA NOKAUT! 💥

https://primemma.live

Petel ponawia atak i ponownie trafia idealnie w szczękę rywala — to wystarczy! Sędzia przerywa pojedynek, nokaut w pierwszej rundzie 🧨
Petel kończy walkę w efektownym stylu!
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach