Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Próbuję podkręcić moje wizki, poproszę o jakieś protipy co do postprodukcji #3dsmax #render #architektura
źródło: comment_AZyZzr01qnqnr6z2P1ptkpz0DQw0yBNX.jpg
Pobierz- 3
@anczej_bulwa: co tutaj robi tipi?
@JamesDarmody: Może coś takiego? http://allegro.pl/dell-5759-i7-6500u-17-3-8gb-1tb-r5-m335-4gb-w10-i6663395061.html (delle mają fajną gwarancję)
- 0
- 5
Po prostu piękne... #render #grafika #grafikakomputerowa #grafika3d #animacja #gif #ciekawostki #dziwniesatysfakcjonujace #blender #3dsmax #digitalpainting #digitalart
źródło: comment_IngDThp4snRr6q8dGMUwGoszIeKkznNQ.jpg
Pobierz- 25
Szybki face slap dla suberów tegu #vfxnews
Praca Marka Denko - pewnie przez wielu z #grafika3d #grafikakomputerowa #3dsmax dobrze znany :)
Praca Marka Denko - pewnie przez wielu z #grafika3d #grafikakomputerowa #3dsmax dobrze znany :)
źródło: comment_egKD8S3cm1FLyfr51jaB8Wf1kFwTri7A.jpg
Pobierz- 7
@loczyn: kurde super, rosliny wyszły lepiej niż sciana
https://www.artstation.com/artwork/V2wab
Rekonstrukcja Auschwitz Birkenau.
Bardzo ładne.
#historia #3dsmax #grafika3d
Rekonstrukcja Auschwitz Birkenau.
Bardzo ładne.
#historia #3dsmax #grafika3d
źródło: comment_BfvXyzypfkckkndAj8CFhYVWEjAIozAu.jpg
Pobierz@ofczy: Takie wizki to ja szanuję
- 3
- 3
@einz: Dopiero chyba teraz zrozumiałem to co napisałeś. O coś takiego ci chodzi? Importujesz krzywe, dajesz interpolację na 1 żeby nie zabiło kompa i po prostu shell. Potem zaznacz wszystkie vertexy i daj connect. Topologia tego jest słaba warto by było wrzucić do zbrusha i na dynamesha przerobić wtedy będą same quady.
źródło: comment_EhZmI2XRIAED1z6cO8ioLky5TewkqtmI.jpg
Pobierz@einz: a tak masz po zbrushu, imo najszybsza metoda.
źródło: comment_v8QuYtqbwpAqS7LqqiTR2jJEFf4Yrl08.jpg
Pobierz- 1
#3dsmax Mirki, muszę się na chwile przerzucić na 3ds max design i mam problem, jaki nigdy mi się nie zdarzył w zwykłym maxie. Otóż jakakolwiek scena importowana/utworzona jest pogrążona w ciemnościach. Tj nie, że brakuje oświetlenia, tylko wszystko mam czarne w viewporcie. Momentami jakby błyska zwykły obraz. Na rzutach dwuwymiarowych widać obiekty, ale też są czarne.
- 1
Poszukuję mirka/mirabelki którzy potrafią przenieść kształt przedmiotu do 3d pod CNC. Mam coś z plastiku, a chcę mieć z drewna :-)
#cnc #3dsmax #maszynyboners
#cnc #3dsmax #maszynyboners
Czy znajdzie się jakiś pomocny Mirek z Blenderem albo innym programem do modelowania obiektów 3D?
Potrzebna mi jest kula:
- o promieniu równym cztery jednostki (po to, żeby vertex shader podawał na wejściu wartości w zakresie [-4, 4])
- z normalnymi
- z originem ustawionym w środku kuli
Potrzebna mi jest kula:
- o promieniu równym cztery jednostki (po to, żeby vertex shader podawał na wejściu wartości w zakresie [-4, 4])
- z normalnymi
- z originem ustawionym w środku kuli
- 0
Mirki, ma ktoś z was może taki problem w Maxie 2017, że jak włączy wyświetlanie tekstur w viewporcie to "znikają" te elementy, które powinny je wyświetlać? Jak zmienię tryb wyświetlania z np. Facets na Default Shading to je działa, a czasami robi się na odwrót. Muszę przyznać, że jest to dość irytujące, a nie umiem sobie z tym poradzić...
#3dsmax #autodesk #grafika3d
#3dsmax #autodesk #grafika3d
- 0
@Wyrzutnia_rakiet_balistycznych: Sprawdziłem opcję ze zmianą na Direct3D 9 i dzieje się to co u Ciebie. Wyświetla się jako czarne :/
@majeranek: Bardzo dziwne, bo u mnie rozwiązało problem przełączenie na D3D 9 :/
Poszukuję osoby która byłaby w stanie na bazie obrazka wykonać model 3D, ma być to kula z twarzami z obu stron - w zasadzie musi być to głowa lalki z dwoma twarzami. Przygotowanie pod precyzyjny druk 3D. Efekt rastrowy jest tylko na wizualizacji, model ma być w pełni gładki.
Osoby zainteresowane proszę o kontakt na PW
#3d #3dsmax #zbrush #grafika
Osoby zainteresowane proszę o kontakt na PW
#3d #3dsmax #zbrush #grafika
źródło: comment_2Yqgidd44HUVRmLlmB7Fx0fxgG31jRdk.jpg
Pobierz- 39
Witam w kolejnym
>>>VFX NEWS<<<
dziś krótki wpis, ale istotny, dla wszystkich tych którzy siedzą po nocy by sprostać deadlinom klientów.
Jak dbać o swoje oczy.
>>>VFX NEWS<<<
dziś krótki wpis, ale istotny, dla wszystkich tych którzy siedzą po nocy by sprostać deadlinom klientów.
Jak dbać o swoje oczy.
@loczyn
Dodam, że fajną alternatywą do fluxa jest http://jonls.dk/redshift/
Flux działał mi jakoś niestabilnie...
Dodam, że fajną alternatywą do fluxa jest http://jonls.dk/redshift/
Flux działał mi jakoś niestabilnie...
@loczyn: a to dobrze wiedzieć, będę miał jakąś alternatywę ;) Ja aktualnie używam Hial Eye Free 0,4% ale są dosyć drogie, bo ponad 40zł za butelkę 10ml. Ale można używać przez 3 miesiące od otwarcia.
Wklejam ENG bo nie musze tego chyba tłumaczyć ;)
It's finally here, the #artwar!! We're launching a massive international art contest for 2D and 3D artists with epic prizes from Wacom, Pixologic, IHazToys, Marmoset Co and Cubebrush GO ART WAR
Dwie kategorie 2d i 3d. Całkiem niezłe nagrody więc do boju panowie z: #grafika #grafikakomputerowa #rysujzwykopem #rysunek #3d #
It's finally here, the #artwar!! We're launching a massive international art contest for 2D and 3D artists with epic prizes from Wacom, Pixologic, IHazToys, Marmoset Co and Cubebrush GO ART WAR
Dwie kategorie 2d i 3d. Całkiem niezłe nagrody więc do boju panowie z: #grafika #grafikakomputerowa #rysujzwykopem #rysunek #3d #
źródło: comment_JW9UftqgMPr3l6uUbwvKYClMoO05O1g9.jpg
Pobierz- 29
takie rzeczy sobie robię, jak się nudzę:-)
#architektura #architekturawnetrz #sypialnia #3dsmax #grafika #vray
#architektura #architekturawnetrz #sypialnia #3dsmax #grafika #vray
źródło: comment_ydUBDcETSLS6IbXMVmNvrw6IsFkCnTGr.jpg
Pobierz- 2
@Czekoladowy_Nadgarstek: Może się mylę, ale chyba znam ten dywan z internetów, nie jestem pewien bo trudno pamiętać każdy model, ale te zagniecenia wyglądają znajomo. Świadome stworzenie takiego materiału który jest na nim wymaga pewnej znajomości, a także odpowiedniej pracy z geometrią i mapowaniem jej. Temu przeczy mapowanie tekstury na nóżce od stolika nocnego. Tam tekstura jest słaba, pomarańczowa, a geometria stolika dalece nietrafiona, spójrz na grubość blatu. Zakładam więc że
- 1
@nnatalia0: no to spoko, w takim razie moje słowa dalej są prawdą, że wymaga to pewnych umiejętności więc propsuje.
- 3
Poradźcie mi.
Po zakupie nowego komputera mogę zacząć wreszcie bawić się w naukę jakiegoś softu do 3d, bo na moim laptopie cieło sie to niemiłosiernie. Co byście radzili 3dsmax'a od razu? bo chodź jakieś tam podstawy podstaw kiedyś liznąłem to mnie strasznie odrzuca interfejsem :D Rhino + grasshopper ? C4d? czy może jednak blender
Po zakupie nowego komputera mogę zacząć wreszcie bawić się w naukę jakiegoś softu do 3d, bo na moim laptopie cieło sie to niemiłosiernie. Co byście radzili 3dsmax'a od razu? bo chodź jakieś tam podstawy podstaw kiedyś liznąłem to mnie strasznie odrzuca interfejsem :D Rhino + grasshopper ? C4d? czy może jednak blender
- 1
@BiletNaKrucjate: coś takiego http://www.morele.net/inventory/info/LEOkoR/
@DarkAlchemy: soryy. tak się właśnie wahałem ale stwierdziłem że może ktoś literówkę zrobił :D
@Naxster: dotychczas wszytko co mi potrzeba na studiach daje radę Archicad + Sketchup + PS, no ale pasowało by się
@DarkAlchemy: soryy. tak się właśnie wahałem ale stwierdziłem że może ktoś literówkę zrobił :D
@Naxster: dotychczas wszytko co mi potrzeba na studiach daje radę Archicad + Sketchup + PS, no ale pasowało by się
- 2
@jules_fae_poland: całkiem spoko wygląda, bardzo dobry projekt, jest komiksowy ale czytelny, ujecie niezłe. Lakier tez spoko.
- 1
@vasil: pewnie chodziło ci o Team Fortress - wzorowalem sie na modelu tego drongala to fakt - dobre oko ;)
- 2
#3dsmax
Używam Unwrelli to unwrappowania modeli, ale nie jestem zbyt biegły w skryptach do 3dsa. Unwrella ma licencje na stanowisko , którą można fajnie sobie wyłączać przyciskiem w modyfikatorach. Jeżeli zrobię deactivate to mogę sobie później zrobić activate na innym komputerze. Problem w tym, że często zapominam zrobić deactivate, albo dziele program z kolegą i on też często zapomina to kliknąć, przez co mamy czasem problemy z koordynacją. Da się
Używam Unwrelli to unwrappowania modeli, ale nie jestem zbyt biegły w skryptach do 3dsa. Unwrella ma licencje na stanowisko , którą można fajnie sobie wyłączać przyciskiem w modyfikatorach. Jeżeli zrobię deactivate to mogę sobie później zrobić activate na innym komputerze. Problem w tym, że często zapominam zrobić deactivate, albo dziele program z kolegą i on też często zapomina to kliknąć, przez co mamy czasem problemy z koordynacją. Da się
źródło: comment_hy5AvyJKh03dsfUiGmPVBDtNOam0my3G.jpg
Pobierz- 1
- 1
#3dsmax
Nie ma ktoś 3dsa 2012 zainstalowanego? XD Szczerze w to wątpię, ale tylko w nim jest nadzieja.
Nie ma ktoś 3dsa 2012 zainstalowanego? XD Szczerze w to wątpię, ale tylko w nim jest nadzieja.



















Wołam też kolegów od #3dsmax bo oni zawsze nas wołają ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Jak panowie, podoba się? Wymodelowalibyście?
źródło: comment_Pb9M1DgY76i6FHIrmfr8cUTssNyniYoC.jpg
PobierzPoza tym ten twój model zrobiłoby 5 letnie dziecko w blenderze. Następnym razem postaraj się bardziej.
@inrzynier: (✌ ゚ ∀ ゚)☞