Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko120
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
xtro3
xtro3

xtro3

Dołączył 7 lat i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1630
  • Znaleziska 279
  • Mikroblog 1351
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 58
NewBlueSky
NewBlueSky
04.06.2022, 15:57:12
  • 0
Bierze ktoś stale Narivent? Z czym jesteście zdiagnozowani?

Ja kiedyś brałem nawet Astomodil na astme i jakoś to pomagało ale jak chodze do lekarzy to zawsze mogą powiedzieć tylko, że widać obrzęk w nosie. Ale nigdy nic więcej, kilka razy miałem (podstawowe) badania na alergie i nic nie wyszło, ostatnio miałem TK zatok i wyszło tylko, że mam przerośnięte zatoki czołowe, coś tam przerośnięte w nosie (na m) i lekko krzywą przegrodę.
NewBlueSky - Bierze ktoś stale Narivent? Z czym jesteście zdiagnozowani?

Ja kiedyś...

źródło: comment_1654358188U1Kzf2wBCrxHPgMEdRZaKa.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xtro3
xtro3
xtro3 04.06.2022, 21:00:35 via Android
  • 0
Na przerost śluzówki konhoplastyka. Na przegrodę septoplatyka. 9 lat laryngolodzy leczyli mnie kroplami sterydowymi, nariventem, wodą morską, pseudoefedryną, lekami na alergię wspominając tylko że może kiedyś przydałoby się przegrodę zrobić. Aż trafiłem na taką lekarkę co brutalnie powiedziała że trzeba usunąć przyczynę i dała skierowanie na zabieg do szpitala. Poprawa jest olbrzymia. Polecam nie czekać jeśli leki nie pomagają.
  • Odpowiedz
xtro3
xtro3
xtro3 19.06.2022, 20:21:28 via Android
  • 0
@NewBlueSky sorry, że wcześniej nie oznaczyłem. Mi ten laryngolog, której ufam najbardziej powiedziała, że przyczyną przerostu małżowiny jest krzywa przegroda. Można próbować leczyć lekami prziwobrzekowymi czy sterydami (btw próbowałeś kropli z mometazonem typu nasonex czy pronasal?). U niektórych to działa, a u niektórych nie. U mnie nie zadziałało. I wtedy trzeba zająć się przyczyną, czyli krzywą przegrodą.

A i polecam nie używać nic z xylometazolinen. Poza tym że to potrafi uzależnić
  • Odpowiedz
Gremek
Gremek
09.06.2022, 16:04:10
  • 0
Mirki, w Sobotę wybieram się na #krakow. Macie może do polecenia miejsca warte zwiedzenia? Najlepiej gdyby to było miejsce mniej turystyczne gdzie jest dużo zieleni, ale rozważę każdą propozycję.
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xtro3
xtro3
xtro3 09.06.2022, 19:21:17 via Android
  • 2
Kopiec Krakusa, kamieniołom Liban i były obóz Płaszów(teren zielony z tablicami informacyjnymi ze zdjęciami). Wszystko koło siebie. Niedaleko jest też zalew Bagry.
  • Odpowiedz
sraneczk0oo
sraneczk0oo
05.06.2022, 00:22:50 via iOS
  • 5
pamiętam jak dwa tygodnie temu byłam chora i miałam zatkany nos a jakiś wykopiec polecił mi krople do nosa z ksylometazoliną, teraz może i już nie jestem chora ale za to mój nos nie działa bez tych kropli
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xtro3
xtro3
xtro3 05.06.2022, 06:12:10 via Android
  • 0
@sraneczk0oo też kiedyś używałem codziennie przez wiele miesięcy. Skończyło się przerostem śluzówki nosa i zabiegiem konhoplastyki.
  • Odpowiedz
widmo82
widmo82
01.06.2022, 08:00:54
  • 399
Przy obecnych cenach opału wzrasta sensowność sortowania smieci na te co pali się w nocy i na te co w dzień :>

#polska #energetyka #ekologia #pieniadze #gielda #heheszki #gospodarka
widmo82 - Przy obecnych cenach opału wzrasta sensowność sortowania smieci na te co pa...

źródło: comment_1654070453OzEXqJjenNzLqoDHpTA8np.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xtro3
xtro3
xtro3 01.06.2022, 13:38:37 via Android
  • 0
To się nazywa sortowanie odpadów
  • Odpowiedz
Saeglopur
Saeglopur
27.05.2022, 20:12:11
  • 0
Drugi sezon letni widze w Polsce w dzień jeżdżących na długich światłach - o co chodzi? Jakaś nowa fala januszerki zamiast dawnych diodek? Koszmar to jest, przyciąga wzrok niepotrzebnie. Chyba że to lokalnie w Wielkopolsce?

#motoryzacja #samochody #polscykierowcy #polskiedrogi
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xtro3
xtro3
xtro3 27.05.2022, 21:21:58 via Android
  • 0
Może to te yntelygentne światła matrycowe? W oplu to się nazywa intelilux. W innych markach też pewnie jest. Teoretycznie cały czas jesteś na długich, a światłamają wykrywać pojazdy i wyłączać część reflektora żeby nie oślepiać.
  • Odpowiedz
xtro3
xtro3
xtro3 27.05.2022, 22:04:23 via Android
  • 0
@Seaglopur w starych gruzach to pewnie są światła mijania ustawiane na bramie garażowej. Do kompletu przegląd podbity u znajomego za flaszkę.
  • Odpowiedz
KuKumber
KuKumber
21.04.2022, 18:34:02
  • 56
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xtro3
xtro3
xtro3 21.04.2022, 23:38:03 via Android
  • 0
Gdzieś czytałem (w kontekście rozmów kwalifikacyjnych w prawdzie), że siadanie na samym skraju krzesła może świadczyć o nieśmiałości, lęku lub ogólnie braku pewności siebie.
  • Odpowiedz
Pepe19
Pepe19
Pepe19
13.04.2022, 17:57:11
  • 1902
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xtro3
xtro3
xtro3 13.04.2022, 22:29:06 via Android
  • 0
Zełeński jest taki niski? Po tym co robi to myślałem że ma z 220cm ;)
  • Odpowiedz
xtro3
xtro3
xtro3 13.04.2022, 23:01:55 via Android
  • 4
@MarianoaItaliano właśnie wielkość jaj potrafi zmylić
  • Odpowiedz
goferek
goferek
30.03.2022, 16:14:15
  • 2
Od ulicy Lubicz jadę prosto na Basztową, a przede mną Golf II z prędkością patrolową.
#krakow #takbylo #pdk
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xtro3
xtro3
xtro3 30.03.2022, 17:15:23 via Android
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Capo_di_Sicilia
Capo_di_Sicilia
Capo_di_Sicilia
28.03.2022, 19:07:40
  • 3
Mirki jaki polecacie kanał na YouTube z tutorialami do remontow?
#remontujzwykopem
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xtro3
xtro3
xtro3 28.03.2022, 19:14:29 via Android
  • 4
Mario Budowlaniec
  • Odpowiedz
DPary
DPary
17.03.2022, 06:11:20 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Gdzie najlepiej na kręgle by jeszcze były miejsca na sobotę o normalnej porze?
#krakow #kregle #kiciochpyta
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xtro3
xtro3
xtro3 17.03.2022, 07:13:08 via Android
  • 1
Kiedyś była też kręgielnia w hotelu Wilga. Całkiem spoko i chyba była mniej oblegana.
  • Odpowiedz

489

Polskie granatniki RPG - 76 Komar w obronie Ukrainy

Pokaż treści 18+

Polskie granatniki RPG - 76 Komar w obronie Ukrainy

W ukraińskich sieciach społecznościowych pojawił się dziś film na którym prowadzone jest szkolenie żołnierzy w użyciu jednorazowych granatników RPG 76 Komar.

PedziStolec
z
zbiam.pl
dodany: 12.03.2022, 16:11:12
  • 49
  • #
    wojna
  • #
    ukraina
  • #
    rosja
xtro3
xtro3
xtro3 13.03.2022, 14:07:34 via Android
  • -4
https://youtu.be/xPN02_LaAgs
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Mellisuga
Mellisuga
Mellisuga
01.02.2022, 18:56:56
  • 1
Cześć,
czy jest może jakaś wtyczka do przeglądarki, która tłumaczy zaznaczony tekst albo działa na podobnej zasadzie?
Chodzi mi o sytuacje, gdy czytam jakiś tekst napisany w języku angielskim i nie znam słowa, a żeby nie sprawdzać go w translatorze to zaznaczam go i wyświetla mi przetłumaczony? Coś jak na zasadzie przekonwertowania waluty w Operze.

#angielski #pytanie #informatyka
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xtro3
xtro3
xtro3 01.02.2022, 18:57:57 via Android
  • 1
Używam IM Translator
  • Odpowiedz
porgomcja
porgomcja
08.01.2022, 19:41:22
  • 592
MMM MARYSIA
#galamistrzowsportu
porgomcja - MMM MARYSIA
#galamistrzowsportu

źródło: comment_1641670875f6zkfGjbNavXKgEIrnaU0g.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xtro3
xtro3
xtro3 08.01.2022, 22:14:49 via Android
  • 1
Czy to opiekacz do chleba?
  • Odpowiedz
rzep
rzep
08.01.2022, 13:21:02
  • 783
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xtro3
xtro3
xtro3 08.01.2022, 14:31:06 via Android
  • 11
Już nie wiem, który pasek jest prawdziwy, a który wygenerowany.
  • Odpowiedz
F.....l
F.....l
konto usunięte 07.01.2022, 17:46:36
  • 68
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xtro3
xtro3
xtro3 07.01.2022, 23:27:47 via Android
  • 0
Przypomniała mi się historia, którą opowiadała mi znajoma pielęgniarka pracująca w szpitalu w Kielcach. Kiedyś przywieźli kolesia na oddział gdzie pracowała na zszywanie odbytu. Był to jeden ze znanych piosenkarzy.
  • Odpowiedz
xtro3
xtro3
xtro3 07.01.2022, 23:32:53 via Android
  • 0
@SpasticInk Piasek
  • Odpowiedz
dwa__fartuchy
dwa__fartuchy
04.01.2022, 20:36:36
  • 249
Ostatnio poruszałam tutaj temat uzależnienia od kropli do nosa. Dziś przychodzę z dawką wiedzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Krople i spray’e do nosa z ksylometazoliną/oksymetazoliną to jedne z częściej kupowanych preparatów jesienią i zimą. Mam stałych pacjentów, którzy przychodzą po te preparaty od dłuższego czasu. Po usłyszeniu informacji, że lek ten powinno się stosować do 5-7 dni tylko przytakują.

Coraz częstsza potrzeba użycia kropli, niemożność swobodnego oddychania bez kolejnej dawki leku, podrażniona i
dwa_fartuchy - Ostatnio poruszałam tutaj temat uzależnienia od kropli do nosa. Dziś p...

źródło: comment_1641328579nfH9d4GKGrmO8N8U96QcvC.jpg

Pobierz
  • 118
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xtro3
xtro3
xtro3 05.01.2022, 00:26:21 via Android
  • 1
Po długotrwałym nadużywaniu kropli z ksylometazolinem nabawiłem się przerostu błony śluzowej i prawie ciągłym zatkaniem nosa (jeśli nie używałem kropli). Skończyło się dwoma zabiegami konhoplastyki. Nie polecam.
  • Odpowiedz
BenekTG
BenekTG
02.12.2021, 18:06:40 via Rowerowy Równik Skrypt
  • 42
780 185 + 30 = 780 215

#rowerowyrownik

Skrypt | Statystyki
BenekTG - 780 185 + 30 = 780 215



#rowerowyrownik

Skrypt | Statystyki

źródło: comment_1638468399lwTLErTKUhLtTWepf4SpFi.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xtro3
xtro3
xtro3 02.12.2021, 22:13:34 via Android
  • 4
Czekam na Was z trzeciej strony
xtro3 - Czekam na Was z trzeciej strony

źródło: comment_16384832146FvD5pSnlwaMCMKSdMHSbc.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • Strona 4 z 6
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 08.10.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 07.10.2018

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking