Wpis z mikrobloga

@Matiko1: dzięki dzięki, a przy okazji skoro już mamy tu fachowca, wiesz może jak długo mógłby trwać efekt odstawienny gdybym postanowiła zrobić yolo i przestala ich używać z dnia na dzień?
@sraneczk0oo: na luzie da się z tego zejść, kilka dni, maksymalnie tydzień i wróci do normy. Im szybciej przerwiesz tym szybciej się naprawi, po zaledwie dwóch tygodniach to myślę, że nawet 3-4 dni wystarczą. Pseudoefedryną możesz się wspomóc w razie problemów z zaśnięciem przez zatkany nos. Nie takie to rzucanie kropli straszne jak się wydaje.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@sraneczk0oo: trzeba przecierpieć. Kiedyś też uzależniłem śluzówki od ksylometazoliny. Ale to nie były dwa tygodnie choroby... (; Farmaceutka poleciła krople ziołowe, które miały zastąpić sam fakt kropienia do nosa, działanie psychologiczne. Same krople gówno dawały, ale po kilku dniach kichawa się odetkała. Do dziś używam ksylometazoliny, ale nie dłużej niż 3 dni
@sraneczk0oo: Spróbuj tak, ze najpierw przestań używać do jednej dziurki, po kilku dniach (u mnie zazwyczaj 2-3) to uczucie totalnego zatkania nosa mija. Ale używasz dopiero 2 tygodnie wiec to nie jest tak długo jak na uzależnienie, powinno pójść w miarę gładko. Albo możesz tez spróbować tego - staraj się nie używać w dzień, idzie przecierpieć, tylko jeśli naprawdę nie dajesz rady, to użyj na noc żebyś mogła oddychać. Następnego dnia