Wpis z mikrobloga

@Bielecki: najlepiej pod domami (p)oslow, ich prywatnymi, preferowalnie przytwierdzonymi do reszty ich prywatnych pojazdow, preferowalnie wciaz zaparkowanych w ich garazu. Nie nawoluje do niczego, tylko wyrazam opinie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W tym roku na zimę zapowiadają się ciekawe odczyty smogu ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@rynth_: policja pewnie już realizuje przetarg na drony do testowania emisji.
@widmo82: Oficjalnie mogę powiedzieć że ludzie już chomikują śmieci na zimę w piwnicach, skąd wiem? 70% mniej śmietników i worków w ostatnich tygodniach było wystawione jak zabierali śmieci, zdziwiłem się tak że musiałem zerknąć na stronę czy przypadkiem nie przełożyli wywózki. Zapowiada się smogowy Holocaust, trzeba już myśleć o zabezpieczeniu.
źródło: comment_1654091347dco7Mv6I2aPUwO7p9wMewv.jpg
Tymczasem u mnie w mieście miał latać dron do badania dymu z komina. Straż miejska rozbiła go w trakcie szkolenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Palenie opon to skrajne przypadki, najgorsze jest "drzewo" czyli stare meble i drewno impregnowane ciężką chemią (z podkładami kolejowymi na czele), oczywiście przekładane w piecu co jakiś czas plastikiem. Na gęsto zabudowanych wiochach i starych osiedlach domów w miastach w tym roku będzie rzeźnia.