Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko132
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
xtro3
xtro3

xtro3

Dołączył 7 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1623
  • Znaleziska 277
  • Mikroblog 1346
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 58
pepepanpatryk
pepepanpatryk
31.12.2022, 16:17:44
  • 101
Znacie może ludzi którzy puszczają fajerwerki o jakiejś losowej godzinie w sylwestra? Np o 17, 20 itp? Zawsze się zastanawiam kim są tacy ludzie. Czym się zajmują, co robią w wolnym czasie, jaką mają przeszłość, jakie wykształcenie, czy mają rodziny, zwierzęta a przede wszystkim czy mają mózg, który działa prawidłowo. Zastanawiam się bo nie mogę zrozumieć co prowadzi ich proces myślowy do stwierdzenia, że to dobry pomysł.

Zdjęcie "niepowiązane" to tylko koteł
pepepanpatryk - Znacie może ludzi którzy puszczają fajerwerki o jakiejś losowej godzi...

źródło: comment_1672503334rbgHEL9IUkTMTtin2F1J7c.jpg

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xtro3
xtro3
xtro3 31.12.2022, 19:06:22 via Android
  • 6
@pepepanpatryk znajomy puszczał żeby pokazać dziecku, które wytrzyma bez zaśnięcia do maks 21:00
  • Odpowiedz
SzybkiBLN
SzybkiBLN
03.12.2022, 07:13:36
  • 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xtro3
xtro3
xtro3 03.12.2022, 23:18:13 via Android
  • 0
@SzybkiBLN 30%. Kurde jakiś czas nie piłem wódek smakowych. Jak ostatnio kupiłem to uderzyło mnie że Soplica Wiśniowa ma 28%. Kiedyś smakowe miały 37 a czyste 40. Potem 35, później 32. A teraz 28. Czuję się oszukiwany. A Ty?
  • Odpowiedz
K.....y
konto usunięte 02.12.2022, 20:38:37 via Android
  • 1235
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xtro3
xtro3
xtro3 02.12.2022, 22:23:13 via Android
  • 10
@Kaerovsky w takim razie też wypiję zdrowie pana Tadzia
  • Odpowiedz
Karol4722
Karol4722
20.11.2022, 22:41:16 via Android
  • 1
Szukam oczek #led do łazienki. Jest ktoś w stanie polecić coś sensownego co ostatnio montował? Widzę że sporo jest tych oczek ze 'zintegrowanym źródłem światła' czyli tam gdzie nie można zmienić żarówki jak padnie. Niby są spoko bo są bardzo niskie i będą mi pasować na skos bez ściskania wełny ale czy warto się w to pchać? #remontujzwykopem #oswietlenie #lazienka
Karol4722 - Szukam oczek #led do łazienki. Jest ktoś w stanie polecić coś sensownego ...

źródło: comment_1668984076kslIpsSZ3Rwx04PEKsR5dj.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xtro3
xtro3
xtro3 20.11.2022, 22:56:57 via Android
  • 4
@Karol4722. Ja osobiście brałbym z żarówkami gu10. W łazience jest wilgoć a i nawet bez niej ledy lubią paść. A jak padnie Ci np jedna to za jakiś czas możesz nie znaleźć identycznej. W ogóle to wszędzie brałbym oprawy z wymiennymi żarówkami. Edison się pewnie w grobie przewraca jak słyszy "zintegrowane źródło światła" ;-)
  • Odpowiedz
ArtBrut
ArtBrut
27.10.2022, 20:01:46 via Android
  • 32
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xtro3
xtro3
xtro3 27.10.2022, 20:38:33 via Android
  • 4
@troglodyta_erudyta To nasze i śmiałbym powiedzieć, że to mógłby być pogromca kartoflanego fuhrera.


Jak to? W artykule z linku napisano, że to okrętowy morski system uzbrojenia, a Białoruś nie ma dostępu do morza. Chyba żeby w celu zaskoczenia podjechać morską armatą na TIRze. To ma sens...
  • Odpowiedz
tomeczeg
tomeczeg
06.10.2022, 18:57:21 via iOS
  • 0
#auschwitz #krakow #oswiecim
Ktos moze pomoze z mirkow.
Bede w Krakowie w przyszlym miesiacu i planuje podroz do Oswiecima.
Czy ktos mial przyjemnosc podrozy na tej trasie? Zastanawiam sie czy wynajac busa czy pkp i nie wiem ktora opcja bylaby najlepsza tbh
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xtro3
xtro3
xtro3 06.10.2022, 19:21:51 via Android
  • 0
@tomeczeg może wynajem samochodu na 1 dzień. Jakiś mały typu Aygo.
  • Odpowiedz
goferek
goferek
01.10.2022, 09:52:30
  • 2
Czy ktoś widzi jakiś racjonalny argument, dlaczego Trasa Łagiewnicka ma długi tunel przy sanktuarium, mimo że tam by z niczym nie kolidowała, a np. skrzyżowanie z Kobierzyńską jest jednopoziomowe i trzeba długo stać na światłach?
#krakow
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xtro3
xtro3
xtro3 01.10.2022, 10:07:39 via Android
  • 6
@6c6f67696e pod Kobierzyńską i Roztworowskiego jest już przygotowany tunel (ściany szczelnowe), ale na razie zasypany ziemią.

Źródło:
https://inzynieria.com/tunele/trasa_lagiewnicka/wiadomosci/64931,trasa-lagiewnicka-krakow-otworzyl-nowa-droge-mapa

Oraz obserwacje własne bo łaziłem tamtędy do roboty jak budowali ;)
  • Odpowiedz
M_longer
M_longer
03.09.2022, 16:14:03 via Android
  • 411
Dostałem od żony tort na urodziny. Motyw przewodni; LEGO :)

#lego #tort #urodziny
M_longer - Dostałem od żony tort na urodziny. Motyw przewodni; LEGO :)

#lego #tort #...

źródło: comment_1662221642G8Ns3BJpkNwagdcjQRVRpg.jpg

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xtro3
xtro3
xtro3 03.09.2022, 19:24:06 via Android
  • 25
@M_longer O kurde, też dostałem bardzo podobny. Pewnie z tej samej firmy zamawiany. Tylko u mnie motyw przewodni to chlanie.
xtro3 - @M_longer O kurde, też dostałem bardzo podobny. Pewnie z tej samej firmy zama...

źródło: comment_1662233046lTyqK8hVfF6rymAsYlTiU1.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
xtro3
xtro3
xtro3 03.09.2022, 20:31:15 via Android
  • 1
@Last_Scyther są gusta i guściki. Ja to w ogóle unikam słodyczy więc zająłem się głównie górną częścią;) Uderzyło mnie tylko jak te torty są robione "na jedno kopyto".
  • Odpowiedz
againcognito
againcognito
24.08.2022, 18:55:33 via Android
  • 41
727 816 + 70 = 727 886

Ciężko mi się dzisiaj jechało, gdyby nie Galaretka tęczowa, to bym się nie dowlokła do domu chyba xD

BTW a czym wy uzupełniacie cukier?

#rowerowyrownik
againcognito - 727 816 + 70 = 727 886

Ciężko mi się dzisiaj jechało, gdyby nie Galar...

źródło: comment_16613673330IxWoZs1Mj7AhvN0zNJsTO.jpg

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xtro3
xtro3
xtro3 24.08.2022, 21:34:03 via Android
  • 1
@againcognito kanapki albo naleśniki z dżemem :)
  • Odpowiedz
3wolny
3wolny
3wolny
15.08.2022, 13:22:17
  • 3
Przyznać się, kto rozpylił te wszystkie muszki w Krakowie. Przez cholery nie da się normalnie jeździć.
#krakow #rower
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xtro3
xtro3
xtro3 15.08.2022, 13:50:41 via Android
  • 2
@3wolny no od cholery ich jest. Ale przynajmniej zmuszają do prawidłowego oddychania nosem a nie ustami ;)
  • Odpowiedz
agnis20
agnis20
agnis20
12.08.2022, 19:06:58 via iOS
  • 0
Ma ktoś pomysły jak zrobić szybki prowizoryczny kanał do wymiany oleju i filtrów? Ktoś kiedyś pisał ze między garażami na starych blokach są ale nie wiem czy to prawda

#pytanie #mechanikasamochodowa #mechanika #samochody
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xtro3
xtro3
xtro3 12.08.2022, 19:31:54 via Android
  • 7
@agnis20 Zdejmij dekiel od studzienki, wejdź i niech ktoś najedzie ;)
  • Odpowiedz
AnonimoweMirkoWyznania
AnonimoweMirkoWyznania
17.07.2022, 19:25:52 via AMWv2
  • 2
#anonimowemirkowyznania
Jestem 30-latkiem, od ponad pół roku - po dwutygodniowym okresie skrajnego bólu i prawie całkowitego unieruchomienia - zmagam się z rwą kulszową. Aktualnie ból jest lekki lub umiarkowany, poprawia się w ciągu dnia, czasem występuje drętwienie nogi, trochę też kuleję; nie ma objawów uzasadniających konieczność nagłej interwencji (nie ma zaburzeń czucia czy problemów z czynnościami fizjologicznymi). Fizjoterapeuta, którego uznaję za kompetentnego twierdzi, że generalnie nie ma cudownych rozwiązań i
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Jestem 30-latkiem, od ponad pół rok...

źródło: comment_1658085952d6yr9a4L9rDae295XxY6b5.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xtro3
xtro3
xtro3 17.07.2022, 20:03:46 via Android
  • 1
@AnonimoweMikroWyznania Też mam rwę i dla mnie jedyny skuteczny środek to codzienne ćwiczenia (te same co 12 lat temu przerabiałem na rehabilitacji) i oczywiście unikanie pozycji i ruchów niezdrowych dla kręgosłupa (w skrócie wszystko co robisz, każda codzienna czynność , czyli np. dźwignie, pranie ręczne, zmywanie, wiązanie butów, siedzenie itp. powinno być wykonywane z zachowaniem naturalnej krzywizny kręgosłupa). Wszystko inne, każde tabletki, maści, ketonale, mydocalmy to tyko doraźna ulga w momencie
  • Odpowiedz
wolfKida
wolfKida
12.07.2022, 16:30:53 via iOS
  • 140
Pierwsza pizza w zyciu do oceny #pizza #gotujzwykopem

Przepis: ciasto nie wiem ile czego, nie mam miarki, dodawałam rzeczy az przestało sie rozpadać
Ser sos pomidorowy i szynka sa ze sklepu
Ciasto polozylam do piekarnika i ustawiłam go na 200 stopni
Potem wyciągnęłam bo zapomnialam dac składniki
wolfKida - Pierwsza pizza w zyciu do oceny #pizza #gotujzwykopem

Przepis: ciasto nie...

źródło: comment_1657643942D602efX4UmFmuqGML54UYC.jpg

Pobierz
  • 73
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xtro3
xtro3
xtro3 12.07.2022, 19:35:52 via Android
  • 2
@wolfkida Może chcesz się wymienić doświadczeniami? Serio pytam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
xtro3 - @wolfkida Może chcesz się wymienić doświadczeniami? Serio pytam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: comment_1657654551j1MIFLLgwN9Hu7eJ7bgME1.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
jabulani
jabulani
29.06.2022, 16:37:00 via iOS
  • 0
#medycyna
W zeszłym tygodniu miałem przeprowadzony zabieg prostowania przegrody i ścięcia nadmiaru małżowin nosowych. Dzisiaj sie zorientowałem, ze absolutnie nie mam węchu. Specjalnie wąchałem świeża kawe i po prostu nic.
Zabieg zdjęcia szwów i stabilizatorów mam dopiero za tydzień, wiec wtedy będę miał okazje porozmawiać z lekarzem.
Czy to może być przejściowe?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xtro3
xtro3
xtro3 29.06.2022, 18:21:25 via Android
  • 1
@jabulani przed zabiegiem powinieneś być poinformowany, że może być to jeden ze skutków ubocznych. Ja chyba musiałem też podpisać że przyjmuję to do wiadomości. A co do węchu to po samym zabiegu też słabo czułem ale gdy wszystko się zagoiło węch wrócił, ale mam wrażenie że jest nieco słabszy niż wczesnej. Ważne że oddycha się lepiej.
  • Odpowiedz
xtro3
xtro3
xtro3 30.06.2022, 04:19:56 via Android
  • 0
@jabulani oby tak było. Zdrówka.
Dodam tylko, że ja jak się już kapnąłem, że węch mam nieco słabszy to pomyślałem raczej że to niewielka cena za to że w reszcie mogę oddychać swobodnie ;)
  • Odpowiedz
Gnieznianin
Gnieznianin
21.06.2022, 08:34:35
  • 0
Chce powiesić linki na pranie na balkon, z obu stron mam drążki i chciałem zamontować linki na hakach, by łatwo było je zdjąć. Interesuje mnie coś takiego jak hak z dziurką, by przewinąć przez niego linkę. Przeszukałem kilka sklepów metalowych i nic takiego nie mają. Czy orientujecie się gdzie coś w tym stylu można kupić? Grafika poglądowa o co mi chodzi.

#remontujzwykopem #kiciochpyta
Gnieznianin - Chce powiesić linki na pranie na balkon, z obu stron mam drążki i chcia...

źródło: comment_1655800348ajBObMuItTktNjESLHxypy.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xtro3
xtro3
xtro3 21.06.2022, 10:21:01 via Android
  • 1
@Gniezni Hak z dziurką a nawet dwiema w każdej Castorama https://www.castorama.pl/uchwyt-scienny-stahl-typ-4-id-69695.html

Albo taki jak chcesz powiesić ćwierć tony prania

https://www.castorama.pl/hak-z-zabezpieczeniem-diall-250-kg-id-1060195.html
  • Odpowiedz
NewBlueSky
NewBlueSky
04.06.2022, 15:57:12
  • 0
Bierze ktoś stale Narivent? Z czym jesteście zdiagnozowani?

Ja kiedyś brałem nawet Astomodil na astme i jakoś to pomagało ale jak chodze do lekarzy to zawsze mogą powiedzieć tylko, że widać obrzęk w nosie. Ale nigdy nic więcej, kilka razy miałem (podstawowe) badania na alergie i nic nie wyszło, ostatnio miałem TK zatok i wyszło tylko, że mam przerośnięte zatoki czołowe, coś tam przerośnięte w nosie (na m) i lekko krzywą przegrodę.
NewBlueSky - Bierze ktoś stale Narivent? Z czym jesteście zdiagnozowani?

Ja kiedyś...

źródło: comment_1654358188U1Kzf2wBCrxHPgMEdRZaKa.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xtro3
xtro3
xtro3 04.06.2022, 21:00:35 via Android
  • 0
Na przerost śluzówki konhoplastyka. Na przegrodę septoplatyka. 9 lat laryngolodzy leczyli mnie kroplami sterydowymi, nariventem, wodą morską, pseudoefedryną, lekami na alergię wspominając tylko że może kiedyś przydałoby się przegrodę zrobić. Aż trafiłem na taką lekarkę co brutalnie powiedziała że trzeba usunąć przyczynę i dała skierowanie na zabieg do szpitala. Poprawa jest olbrzymia. Polecam nie czekać jeśli leki nie pomagają.
  • Odpowiedz
xtro3
xtro3
xtro3 19.06.2022, 20:21:28 via Android
  • 0
@NewBlueSky sorry, że wcześniej nie oznaczyłem. Mi ten laryngolog, której ufam najbardziej powiedziała, że przyczyną przerostu małżowiny jest krzywa przegroda. Można próbować leczyć lekami prziwobrzekowymi czy sterydami (btw próbowałeś kropli z mometazonem typu nasonex czy pronasal?). U niektórych to działa, a u niektórych nie. U mnie nie zadziałało. I wtedy trzeba zająć się przyczyną, czyli krzywą przegrodą.

A i polecam nie używać nic z xylometazolinen. Poza tym że to potrafi uzależnić
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • Strona 3 z 6
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 08.10.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 07.10.2018

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking