#remontujzwykopem
Mam taką lipe, ze zakleiłem sobie dziurke w suficie karton gips taką gotową masą szpachlową, ale nie wyszlifowałem jej dokladnie i pomalowałem jedną warstwą... po włączewłączeniu leda niestety widac "garba" z nadmiaru gładzi... czy mogę to jakoś naprawić teraz po malowaniu(np poszlifowac jeszcze raz?) Czy juz s---------e na amen?
Mam taką lipe, ze zakleiłem sobie dziurke w suficie karton gips taką gotową masą szpachlową, ale nie wyszlifowałem jej dokladnie i pomalowałem jedną warstwą... po włączewłączeniu leda niestety widac "garba" z nadmiaru gładzi... czy mogę to jakoś naprawić teraz po malowaniu(np poszlifowac jeszcze raz?) Czy juz s---------e na amen?





Awaria czy...?
Kolega pyta xD
#torrent #torrenty #p2p