Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko173
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
wpiot
wpiot

wpiot

Dołączył 10 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 4786
  • Znaleziska 102
  • Mikroblog 4684
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 23
wpiot
wpiot
wpiot 05.10.2024, 09:37:04
  • 0
Potrzebuje sugestii albo komentarza pod redukcję, robiłem już kilka razy, aktualny stan to:

185 cm wzrostu, 96.3 kg bf 23.6 bw 52.5 bm 39.8
Jestem aktywny, w ciągu tygodnia mam po kilka dni ponad 10k kroków, 2 treningi na siłowni, 1-2 basen, na apple watch mam minimum 850 kcal do spalenia, ale często robię grubo ponad 1000. Jak brakuje kcal to mam w domu orbitrek, hantle itp

Ostatnio używałem fitatu, ustawione było 2600 kcal,
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

edenmar
edenmar
edenmar
05.10.2024, 11:40:02 via Wykop
  • 1
Jaki cel jest lepszy, kilogramy czy bf?


@wpiot: bf długofalowo jest lepszym celem jeśli trenujesz, bo ostatecznie liczy się to jak wyglądasz w lustrze, a nie cyferki na wadze, natomiast kilogramy łatwiej kontrolować, więc dla potrzeb redukcji to jest ok, pod warunkiem, że nie fiksujesz się na tym, że musi spadać liniowo, bo czasem zdarzają się przestoje, czasem skoki wagi zamiast spadków, nawet jak wszystko robisz prawidłowo

co do reszty,
  • Odpowiedz
aa-aa
aa-aa
05.10.2024, 14:18:40 via Wykop
  • 0
@wpiot:
Sugestia jest taka żeby mniej żreć(⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz
ziuaxa
ziuaxa
04.10.2024, 17:31:04
  • 271
Wiecie, że jak Izka podaje login swojego instagrama czyli izadamczyk.biz to domena izadamczyk.biz przekierowuje na stronę UOKiKu o piramidzie finansowej iGenius? ( ͡º ͜ʖ͡º)

#frajerzyzmlm #izadamczyk
ziuaxa - Wiecie, że jak Izka podaje login swojego instagrama czyli izadamczyk.biz to ...

źródło: temp_file7208183304291070420

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wpiot
wpiot
wpiot 04.10.2024, 17:58:11 via Wykop
  • 2
@ziuaxa: już sama treść tego posta sugeruje dwucyfrowe IQ :P
  • Odpowiedz
Romska_Palo_Ul_Laputa
Romska_Palo_Ul_Laputa
02.10.2024, 22:58:22
  • 1
Chyba faktycznie się ruszyło. Przez ostatni miesiąc w wynikach wyszukiwania byłam max 16 razy. A jak Wasze staty wyglądają?

#programowanie #pracait #programista15k
RomskaPaloUl_Laputa - Chyba faktycznie się ruszyło. Przez ostatni miesiąc w wynikach ...

źródło: results

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wpiot
wpiot
wpiot 03.10.2024, 05:43:02 via Wykop
  • 1
@Romska_Palo_Ul_Laputa: jest lepiej, kilka sensownych firm napisało
  • Odpowiedz
xiv7
xiv7
02.10.2024, 03:08:20
  • 67
Czego używacie do golenia twarzy? U mnie kiedyś były jednorazówki ale potrafią skubane podrażniać, więc od jakichś 2 lat jest taki Philips elektryczny i na sucho 0 podrażnień. Najlepszy wynalazek zaraz za szczoteczkami sonicznymi. Wiem że są jeszcze takie maszynki elektryczne z nożami w kształcie trzech kółek ale tamte znowu miałem wrażenie że rwały włosy.
#niebieskiepaski #golenie #pytanie #dziendobry
xiv7 - Czego używacie do golenia twarzy? U mnie kiedyś były jednorazówki ale potrafią...

źródło: images

Pobierz

Czym golisz twarz?

  • Jednorazówka 22.3% (547)
  • Z wymiennymi ostrzami 17.8% (438)
  • Elektryczna "3 kółka" 9.9% (242)
  • Elektryczna jak na zdjęciu Philips 50.0% (1229)

Oddanych głosów: 2456

  • 120
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wpiot
wpiot
wpiot 02.10.2024, 07:15:25 via Wykop
  • 0
@xiv7: Golarka braun głowica podłużna, polecam, działa od wielu lat, bateria trzyma cały czas
  • Odpowiedz
wpiot
wpiot
wpiot 15.08.2024, 15:23:42
  • 0
Pytanie o applewatch, mam już sporo czasu od nowości czwórkę (GPS 44mm).
Dziś byłem w górach, wstałem o 4.00, bateria full, i po kilku godzinach marszu o 11.15 musiałem wyłączyć trening, bo zegarek miał 1% baterii.
Po paru godzinach podłączyłem do ładowania i od razu pokazało udaną aktualizację i 12 % naładowania.

W simie nie wiem czy to jakiś błąd czy już koniec baterii (mam już 75% maksymalnej pojemności i zegarek sugeruje serwis) , tą
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wpiot
wpiot
wpiot
Autor
15.08.2024, 16:07:24 via Wykop
  • 0
@andrzejbambrzej: Ostatnim razem jak robiłem porównanie to nie było warto (moje wymagania to płatność zbliżeniowa, opcja rozmowy przez telefon i dobra synchronizacja treningów)
@johny-kowalski dobry pomysł
  • Odpowiedz
wpiot
wpiot
wpiot
Autor
02.10.2024, 07:14:00 via Wykop
  • 1
@johny-kowalski: kupiłem AW10 GPS 46mm i jestem bardzo zadowolony
  • Odpowiedz
LaurenceFass
LaurenceFass
LaurenceFass
30.09.2024, 04:38:34
  • 352
"Na mieszkania czekało się 20-40 lat", "nie każdy dostał", "trzeba było z kimś porozmawiać", "trzeba było załatwić, nie było to takie proste".
Na rynku nieruchomościowym to jest taki sam mit jak to, że ciągle brakuje 2 mln mieszkań.
Z kim bym nie rozmawiał > 55 lat to jest taka sama śpiewka. Było to taki trudne, ciężkie, ale jednak praktycznie każdemu na dowolnym osiedlu się udało. Nie ma szans dotrzeć żadnymi argumentami.
Ciekawe
  • 97
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wpiot
wpiot
wpiot 30.09.2024, 11:01:03 via Wykop
  • 1
@LaurenceFass: Mój ojciec kilka lat dojeżdzał autobusem do pracy, czekał kilka lat na mieszkanie pod samą kopalnią.
Słyszałem też o przypadkach gdzie jak stawiano nowy uniwersytet albo fabrykę to żeby ściągnąć kadrę dostawali oni duże mieszkania od ręki gdzie u siebie czekaliby sporo czasu.

Ja wolę płacić za kredyt hipoteczny gdzie mam wpis w KW, harmonogram spłat na X lat i wszystko robię po swojemu.
Moi rodzice nie wiedzieli kiedy
  • Odpowiedz
Lewusx
Lewusx
26.09.2024, 07:52:24
  • 75
Osobie która zgadnie ile lat dzieli te dwa zdjęcia i ile kg więcej ważę po prawej, rozpisze plan treningowy i przez miesiąc będę sprawował opiekę nad techniką wykonywania ćwiczeń. (300zł usługa)

Osoby które biorą udział w konkursie (wystarczy spróbować zgadnąć), otrzymują 10% zniżki na prowadzenie online jeśli chciałyby z usługi kiedyś skorzystać. (Ważność do końca roku)

#konkurs
#rozdajo
Lewusx - Osobie która zgadnie ile lat dzieli te dwa zdjęcia i ile kg więcej ważę po p...

źródło: BA4022A9-3F40-4EAB-8812-D2BF92C19A69

Pobierz
  • 226
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wpiot
wpiot
wpiot 26.09.2024, 12:54:14 via Wykop
  • 1
@Lewusx: 4 lata, 50 kg więcej
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
24.09.2024, 11:27:45
  • 1
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
18000 zł za wykończenie mieszkania developerskiego o metrażu 54m to chyba niedużo?

Mówię o samej robociźnie oczywiście.

Wziąłem takiego typowego Mietka, który pracuje razem z synem. 50zł brali za (100zł za dwóch) godzinę, uwinęli się w niecały miesiąc.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wpiot
wpiot
wpiot 24.09.2024, 11:38:27 via Wykop
  • 3
@mirko_anonim: Jak wszystko zrobili to niedużo, pytanie czy przyjadą ci coś naprawić jak trzeba będzie poprawić.
  • Odpowiedz
ThrashMetal
ThrashMetal
20.09.2024, 17:03:43
  • 4
Kto bogatemu zabroni
#bogactwo #zegarki #applewatch #garmin
ThrashMetal - Kto bogatemu zabroni
#bogactwo #zegarki #applewatch #garmin

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wpiot
wpiot
wpiot 23.09.2024, 09:04:42 via Wykop
  • 0
@ThrashMetal: Zrób jak testo z rolexami, każdy na innej ręce, biały podkoszulek, majtki :)
  • Odpowiedz
Trzesidzida
Trzesidzida
20.09.2024, 05:28:32
  • 1144
A może zamiast samego zakazu prowadzenia, za przestępstwo drogowe należałoby dodatkowo zamykać do więzienia na 30 dni, a za każde złamanie zakazu prowadzenia zamykać do więzienia na wielokrotność poprzedniej odsiadki?

#niewiemjaktootagowac
Trzesidzida - A może zamiast samego zakazu prowadzenia, za przestępstwo drogowe należ...

źródło: temp_file8749508985348049653

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wpiot
wpiot
wpiot 20.09.2024, 05:35:42 via Wykop
  • 316
@Trzesidzida: Kara powinna być bolesna i adekwatna do winy, gość z wypadku z warszawy mógł po prostu jeździć uberem na imprezy dalej, a powinien np grabić liście w ramach kilkudziesięciu godzin prac społecznych
  • Odpowiedz
wpiot
wpiot
wpiot 20.09.2024, 09:39:14 via Wykop
  • 0
@hidden1967:
@grafixautozine
To mogłaby być dodatkowa kara w sytuacji gdzie ktoś ma czystą kartę i popełnił takie wykroczenie pierwszy raz. Takie coś wyjdzie znacznie taniej niż areszt czy więzienie. Ten gość ma kasę na grzywny, mandaty i kary, zakaz prowadzenia nie utrudni mu życia, a prace społeczne raczej tak
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
16.09.2024, 19:49:15
  • 0
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Zakładać LinkedIna, aby mieć szansę na ambitne oferty pracy (programista)? Bo usłyszałem, że na Just Joinie poważne firmy nie wystawiają ogłoszeń.

#programista15k #pracait #it #programowanie

─
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wpiot
wpiot
wpiot 16.09.2024, 20:17:06 via Wykop
  • 10
@mirko_anonim: Nie chodzi tylko o oferty pracy dla ciebie ale również ogarnięcie ogólnie rynku poprzez obserwacje swoich bliższych lub dalszych znajomych z pracy, czy zmieniają firmy, gdzie idą, czy awansują itp
W perspektywie kilkunastu lat nie utrzymasz relacji z wszystkimi znajomymi z pracy, nie spamiętasz wszystkich imion i nazwisk, a tutaj masz wszystko na tacy. Oczywiście jest mnóstwo gównianych postów, motywacyjnych bredni, ale jak wejdziesz raz w tygodniu to wystarczy
  • Odpowiedz
piotr-grochowiecki
piotr-grochowiecki
piotr-grochowiecki
15.09.2024, 11:45:45
  • 0
#programista15k Czy ktoś pracuje lub pracował w ING Hubs i może podzielić się wrażeniami? Jak się tam pracuje? Jak WLB (wiem, dużo pewnie zależy od zespołu), atmosfera, duże ciśnienie czy raczej normalnie? Management? Tona legacy w stylu java 8 czy coś są w miarę do przodu?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wpiot
wpiot
wpiot 16.09.2024, 06:16:31 via Wykop
  • 0
@piotr-grochowiecki: To jest osobna spółka córka ING, robią zlecenia dla różnych oddziałów ING z różnych krajów, więc mają różne projekty, musisz dopytać gdzie trafisz. Znajomy pracował tam kilka lat temu i nie był zadowolony
  • Odpowiedz
wpiot
wpiot
wpiot 16.09.2024, 18:49:52 via Wykop
  • 0
@piotr-grochowiecki: Opisywał to tak, że nie ma tam żadnej filozofii, przychodzą tickety z różnych części europy i trzeba je robić na czas, samo utrzymanie więc nie bardzo rozwojowa praca w której można sie czegoś nauczyć
  • Odpowiedz
loty-luju
loty-luju
12.09.2024, 19:03:25
  • 0
Mieliście kiedyś sytuacje że nowego iphona nie dalo sie uruchomic? Kliknalem juz każdą kombinacje i nic kompletnie sie nie dzieje, mozliwe ze stal tyle na magazynie ze bateria siadla? XD To wada?
#iphone #apple
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wpiot
wpiot
wpiot 12.09.2024, 20:56:46 via Wykop
  • 0
@loty-luju: Sąsiad tak miał, przyszedł uszkodzony i wymiana od ręki
  • Odpowiedz
tuplixnn
tuplixnn
tuplixnn
12.09.2024, 19:39:49
  • 0
#apple #mdm #macbook #korposwiat #it #admin #workation Czy mamy tu kogoś kto zarządza sprzętem pracowniczym (Apple) z MDM? Potrzebuję się dowiedzieć, czy administrator / właściciel w panelu zarządzania ma informacje o lokalizacji urządzenia i czy jest to możliwe do wyłączenia / spoofowania w jakikolwiek sposób nie mając konta admina? ( ͡° ʖ̯ ͡°) Planuje
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wpiot
wpiot
wpiot 12.09.2024, 20:56:01 via Wykop
  • 0
@tuplixnn: MDM korzysta z API od apple i tutaj nie znam przypadku by to obejść. Spróbowałbym łączyć się tylko przez VPN z polski, unikałbym podłączania się pod publiczne wifi, sam macbook nie ma modułu GSM.
  • Odpowiedz
aleksc
aleksc
11.09.2024, 19:19:48
  • 2
K*** za 3 tygodnie znów po 5 latach będę mieć przez siedzącą pracę usuwane hemoroidy laserem. Szykujcie się bo 50% z was prędzej czy później też to czeka. Objawy to krew na kale. Na ch... one odrastają w innym miejscu jak chwasty.....

#programista15k #pracait
aleksc - K*** za 3 tygodnie znów po 5 latach będę mieć przez siedzącą pracę usuwane h...

źródło: 1000007189

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wpiot
wpiot
wpiot 11.09.2024, 19:44:44 via Wykop
  • 1
@aleksc: Brałeś coś na wzmocnienie naczyń? ruchu masz dość, dieta ok?
Nie żebym się czepiał, z ciekawości pytam, u mnie sytuacja pod kontrolą, trzeba się pilnować.
  • Odpowiedz
wpiot
wpiot
wpiot 11.09.2024, 20:31:18 via Wykop
  • 0
@aleksc: To współczuje, u mnie w bliższej lub dalszej rodzinie były zabiegi, u mnie tylko konsultacja z proktologiem, jakieś czopki, nic strasznego
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 22
  • Strona 7 z 22
  • >

Wojciech Piotrowiak

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 27.03.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 01.10.2016

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 14.03.2020

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking