Wiecie, że jak Izka podaje login swojego instagrama czyli
#frajerzyzmlm #izadamczyk
izadamczyk.biz to domena izadamczyk.biz przekierowuje na stronę UOKiKu o piramidzie finansowej iGenius? ( ͡º ͜ʖ͡º) #frajerzyzmlm #izadamczyk









185 cm wzrostu, 96.3 kg bf 23.6 bw 52.5 bm 39.8
Jestem aktywny, w ciągu tygodnia mam po kilka dni ponad 10k kroków, 2 treningi na siłowni, 1-2 basen, na apple watch mam minimum 850 kcal do spalenia, ale często robię grubo ponad 1000. Jak brakuje kcal to mam w domu orbitrek, hantle itp
Ostatnio używałem fitatu, ustawione było 2600 kcal,
@wpiot: bf długofalowo jest lepszym celem jeśli trenujesz, bo ostatecznie liczy się to jak wyglądasz w lustrze, a nie cyferki na wadze, natomiast kilogramy łatwiej kontrolować, więc dla potrzeb redukcji to jest ok, pod warunkiem, że nie fiksujesz się na tym, że musi spadać liniowo, bo czasem zdarzają się przestoje, czasem skoki wagi zamiast spadków, nawet jak wszystko robisz prawidłowo
co do reszty,
Sugestia jest taka żeby mniej żreć(⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)