Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko139
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
weegee

weegee

Dołączył 17 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 6953
  • Znaleziska 2680
  • Mikroblog 4273
  • Obserwujący 16
  • Obserwowane 365
weegee
weegee 04.10.2025, 05:51:25
  • 0
cześć #wroclaw co ciekawego robić u Was w mieście w ten weekend jak jestem u Was boski drugi raz, nie bardzo znam miasto, więc co zobaczyć, co porobić, co zjeść? :) Takie wiecie, prawdziwie lokalne tipy :)
Wiem, że w necie jest pierdyliard porad i tipów, ale wolę rekomendacje wykopków ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

weegee
weegee
Autor
04.10.2025, 06:23:46 via iOS
  • 0
@pasta_alla_carbonara ooo, dzięki, na pewno obczaję posty na #jedzenie71, a skąd w ogóle taka nazwa na tag?
  • Odpowiedz
weegee
weegee
Autor
04.10.2025, 06:35:13 via iOS
  • 0
@pasta_alla_carbonara to co polecasz do jedzenia, bardziej street foody czy jakieś takie rzeczy ciekawe do złapania, czy bardziej na szybko, raczej nie myślę teraz o restauracji gdzie mam usiąść na godzinę. Ewentualnie jak takie, żeby usiąść to już coś sztos ;D
Co do zwiedzania to patrzę właśnie na ten post, więc dzięki! :) Myślę nawet czy nie przejechać się na SkyTower, bo ładna pogoda :)

I dzięki za wyjaśnienie 71 :D
  • Odpowiedz
weegee
weegee
Autor
04.10.2025, 15:33:04 via iOS
  • 2
@pasta_alla_carbonara @JestemKaspi @murison Drodzy, dziękuję za porady!
Ostatecznie podchodziłem po starym mieście i nad Odra, widok na miasto podziwiałem z mostu pokutnic (miałem też iść do kościoła garnizonowego, ale akurat pogoda zaczęła się psuć...) i zjadłem zapiekankę w Bar Witek (niebo w gębie!). Piękne macie miasto! <3
  • Odpowiedz
weegee
weegee 26.09.2025, 06:47:26
  • 0
#kredythipoteczny Hej, ktoś podpowie jakiś dobry kalkulator albo sposób (może jakiś odpowiedni doradca?), żeby realnie policzyć sobie wysokość raty kredytu hipotecznego? Chciałbym sobie posymulować raty przy różnej kwocie kredytu, a także później przy zmieniających się stopach % :)
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

weegee
weegee
Autor
26.09.2025, 06:56:35 via Wykop
  • 1
@futurehawk: o, dzięki! całkiem fajne narzędzie na pierwszy rzut oka! :)
  • Odpowiedz
weegee
weegee
Autor
26.09.2025, 18:19:39 via iOS
  • 0
@kozerus dzięki, odezwę się :)
@yrrotnuu dzięki! :)
  • Odpowiedz
weegee
weegee 05.09.2025, 13:06:00
  • 0
Drodzy, może wspomożecie wiedzą i doświadczeniem? To chyba trywialne pytania, a nie mam z nimi doświadczenia, bo chyba jeszcze nigdy nie robiłem żadnej szkody z AC :)

Mam dwa uszkodzenia auta: urwana obudowa lusterka i uszkodzony zderzak. Jedno i drugie zadziało się już jakiś czas temu (jedno zimą, drugie wiosną). Czy mogę teraz te uszkodzenia bezproblemowo zgłosić i naprawić z AC? Jakich konsekwencji później mogę się spodziewać z AC? W sensie np.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

weegee
weegee
Autor
07.09.2025, 17:07:18 via Wykop
  • 0
@NuklearnySzpadel: no niestety to nie są szkody na 1k...
@Dzonyy1 @nairoht @sayanek Dzięki Panowie :)
@sayanek jak najbardziej planuję odezwać się do pośredniczki, u której kupiłem to ubezpieczenie, ale chciałem tu zaciągnąć opinii, żeby w ogóle poczuć w jakim kierunku ten temat może mi pójść :)
@nairoht czyli za szkodę z AC na 4k + gość robił swoją szkodę z Twojego OC i stawka OC+AC
  • Odpowiedz
weegee
weegee 04.07.2025, 15:36:10
  • 0
Hej eksperci z #perfumy ktoś może poleci jakoś dobre zapachy na lato? Jakieś "orzeźwiające zapachy"?
Co mi się z takich kojarzy to np. Allure Sport, które mam, z dawnych lat to tqk pamiętam Lacoste L.12.12 bleu, i też np. jakieś letnie limitowane zapachy JPG. Szukam jakichś w takim właśnie orzeźwiającym letnim stylu, wszelkie propozycje mile widziane :)
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

weegee
weegee
Autor
04.07.2025, 15:50:08 via iOS
  • 0
@fiddle o, faktycznie :D dzięki! Ale jak ktoś ma polecajki pod takie klimaty jak opisałem to chętnie przygarnę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
barto
barto
11.06.2025, 14:32:42
  • 792
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

weegee
weegee 11.06.2025, 19:40:58 via iOS
  • 1
@Lisia po to tu wszedłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Piospi
Piospi
30.03.2025, 16:57:42
  • 8
#f1 Coś mi się poj*bało, że w tym tygodniu jest rawe ceek, narobiłem masę ciasta na pizzę jakbym miał pół tagu zaprosić na wyżerkę i muszę to wyjeść bez oglądania milionerów jeżdżących w kółko :/ to tylko dwie pizze z 5 w ciągu tego weekendu, a ciasta zostało mi jeszcze na 3 pizze
Piospi - #f1 Coś mi się poj*bało, że w tym tygodniu jest rawe ceek, narobiłem masę ci...

źródło: DSC_1916

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

weegee
weegee 30.03.2025, 18:15:58 via iOS
  • 1
@Piospi Z jakiego przepisu robisz ciasto? :) Jakiś masz swój czy możesz się podzielić? :)
  • Odpowiedz
weegee
weegee 31.03.2025, 19:08:41 via Wykop
  • 0
@Piospi o widzisz, ja dopiero zaczynam tą zabawę, dzięki za przepis i za hint z grupą! <3
  • Odpowiedz
planarize
planarize
26.03.2025, 06:11:21
  • 2
#f1 W sumie, to F1 ogarnie komu jak przypisywać punkty po roszadach w rodzinie redbulla? Już ostatnio nawet nie wyświetlała końcowych tabel.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

weegee
weegee 27.03.2025, 05:24:03 via iOS
  • 0
@tumialemdaclogin Dokładnie na odwrót, pomieszałeś ;)
  • Odpowiedz
pilovsky
pilovsky
pilovsky
27.11.2024, 18:23:29
  • 0
Stoję przed wyborem gogle z wymiennymi szybkami vs gogle fotochromatyczne.
Jakieś opinie co lepsze?
#narty
#snowboard
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

weegee
weegee 01.12.2024, 10:51:11 via iOS
  • 0
@pilovsky O też myślę o nowych goglach. A na jakie modele patrzysz?
Mnie póki co najbliżej do Oakley fight deckow, z tego co czytam/pytam to podobno szkła dość uniwersalne, rzadziej trzeba wymieniać niż np. Dragony/Anony
  • Odpowiedz
weegee
weegee 01.12.2024, 20:34:45 via Wykop
  • 0
@pilovsky o, też kozackie! Fakt, wybór ogromny, sam też mam taki problem :) BTW, co do wyboru gogli to pewnie wiesz, ale może warto podkreślić - najważniejsze i tak jak leżą Ci na głowie i zwłaszcza czy pasują z kaskiem, w którym jeździsz :)
Widzę, że te Uvexy mają system magnetyczny, oglądałem wczoraj też system magnetyczny bodaj w Anonach, fajne wrażenie to robiło :) a w Dragonach oglądałem ten ich bodaj
  • Odpowiedz
weegee
weegee 03.12.2024, 21:49:49 via Wykop
  • 0
@pilovsky: No nie wiem ;) W default city jest gdzie obejrzeć, akurat tych Uvexów wcześniej nie kojarzyłem, więc nie patrzyłem, ale Oakleye, Dragony i Anony w przedziale od 800/900 aż do 1500pln za Anony (M4/M5) jak najbardziej były dostępne w kilku sklepach do obejrzenia i przymierzenia i to całkiem sporo modeli.
No ale to bardziej specjalistyczne sklepy narciarskie/snowboardowe, nie wiem czy szukałbym takiej półki akurat w Decathlonie. W Krk też
  • Odpowiedz
weegee
weegee 08.11.2024, 17:12:43
  • 1
dobrze byłoby jakiś wpis dziś zrobić, żeby się zbliżyć do kwalifikacji na #wykopaka plus ;)
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

weegee
weegee
Autor
10.11.2024, 09:36:02 via Wykop
  • 0
no to se przycwaniakowałem...(-‸ლ)
  • Odpowiedz
weegee
weegee 09.11.2024, 22:38:12
  • 0
i cyi, wpis za 20gr ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

weegee
weegee 05.11.2024, 21:21:24
  • 0
czym się różnią #wykopaka lite, plus i gold? Nigdy nie uczestniczyłem w wykopaka, więc sorry jeśli to głupie pytanie;)
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

weegee
weegee
Autor
05.11.2024, 21:32:49 via iOS
  • 2
@TrisssMerigold @Zgrywajac_twardziela Dzięki!
@Moonman jest licznik na wykopaka.pl, chyba od 22.11
@Pendulum1337 i buldag brzmi w punkt ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
lormont
lormont
18.10.2024, 09:27:31
  • 5
"Hehe, IPO Żabki, pewny zysk", wszędzie tak trąbili więc można się było domyślać jak się kończy.
#gielda
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

weegee
weegee 18.10.2024, 14:36:46 via Wykop
  • 0
@affairz: heheh, do dziś trzymam jakieś grosze po IPO na huge games, jeszcze odbije ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
weegee
weegee 16.09.2024, 18:22:49
  • 15
Po wpisach widzę, że jest tu trochę osób, w które też to uderzyło.
Kto zaczynał ich oglądać, kiedy pojawiło się tvn turbo i bodaj w soboty jakoś do południa (o 10?) były premiery nowych odcinków?
Jak teraz chce mi się ryczeć, tak z drugiej strony myślę sobie jakie miałem szczęście, że na nich przypadkiem trafiłem właśnie w jakiś sobotni poranek na tvn turbo i od tego czasu zostałem z nimi na te
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BiggerJapanTapczan
BiggerJapanTapczan
16.09.2024, 19:19:32 via Wykop
  • 2
@weegee: same
BiggerJapanTapczan - @weegee: same

źródło: Bez tytułu

Pobierz
  • Odpowiedz
michalxd21
michalxd21
19.09.2024, 12:11:52 via Wykop
  • 1
@weegee: z ojcem co tydzień. Top Gear i Automaniak, co weekend się do tego siadało, zwłaszcza w okresie zimy. A wieczorkami szkoła przetrwania na Discovery.
  • Odpowiedz
chudykbr
chudykbr
14.09.2024, 12:59:42
  • 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

weegee
weegee 14.09.2024, 13:05:56 via iOS
  • 2
@chudykbr To są w sumie dwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Bielawski
Bielawski
27.05.2024, 20:54:44
  • 0
#tenis Jako że już innych potencjalnych kandydatów do tego tytułu nie widzę to otwieram ankietę.

Najwiekszy przegryw dnia (poniedziałek)

  • Ruusuvuori (0:3 z Soonwo Kwonem, 3:6,4:6,3:6) 6.7% (4)
  • Linette (0:2 z Samsanovą, 1:6, 1:6) 23.3% (14)
  • BVD Zandschulp (0:3 z Fogninim, 1:6, 1:6, 5:7) 5.0% (3)
  • Norrie (2:3 z Kotowem, 6:4, 3:6, 6:3, 6:7, 2:6) 5.0% (3)
  • Aleksandrowa (0:2 z Tomową, 3:6, 6:7) 6.7% (4)
  • Sakkari (1:2 z Graczową, 6:3, 4:6, 3:6) 51.7% (31)
  • Ktoś inny 1.7% (1)

Oddanych głosów: 60

  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

weegee
weegee 27.05.2024, 21:07:52 via iOS
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
weegee
weegee 28.05.2024, 03:14:18 via iOS
  • 0
@Bielawski No widzisz, tak to jest jak człowiek nie śledzi zbyt na bieżąco, a się bierze za kupony ;)
  • Odpowiedz
puffpuff
puffpuff
14.12.2023, 23:22:59
  • 419
Każdemu kto zaplusuje i napisze na priv wysyłam drugi film, perełke z monologiem komisarza po r00chaniu
#skwierzyna #komisarzflak
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

weegee
weegee 15.12.2023, 04:49:47 via iOS
  • 1
@puffpuff podeslesz? ;)
  • Odpowiedz
DrBarrel
DrBarrel
16.08.2023, 14:54:43
  • 38
czarny pas w pas-dżitsu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#f1
DrBarrel - czarny pas w pas-dżitsu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#f1

źródło: FB_IMG_1692197561400

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

weegee
weegee 16.08.2023, 19:26:52 via iOS
  • 0
@DrBarrel złoto! XD
  • Odpowiedz
RitmoXL
RitmoXL
25.07.2022, 09:13:39
  • 79
( ͡° ͜ʖ ͡°)
#f1
RitmoXL - ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#f1

źródło: comment_1658740418kpn1PbEUSDHFRz5hu6dTaW.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

weegee
weegee 25.07.2022, 12:12:40 via iOS
  • 1
złoto
  • Odpowiedz
troton2020
troton2020
20.06.2022, 10:06:51 via iOS
  • 0
Macie jakaś apke na ios ktora pokazuje wykresy, kursy krypto? Niekoniecznie chodzi mi o mozliwosc zakupow. Bardziej do szybkiego podgladu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#kryptowaluty #bitcoin #ethereum #monero #krypto
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

weegee
weegee 20.06.2022, 10:18:37 via iOS
  • 0
coinmarketcap albo coingecko - takie ja znam, ale chętnie też posłucham innych :)
  • Odpowiedz
weegee
weegee 10.04.2022, 07:09:16 via iOS
  • 28
#f1 i 9 rano i już fajrant po wyścigu, a przede mną jeszcze cała niedziela. zajebiście, chciałbym więcej wyścigów w takich godzinach (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Metylo
Metylo
10.04.2022, 07:11:03 via Android
  • 0

Komentarz usunięty przez autora

zawszespoko
zawszespoko
10.04.2022, 07:15:24
  • 2
@weegee: to sobie nascar oglądaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 19
  • Strona 2 z 19
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 09.04.2018

    Komentator
  • Rocznica
    od 27.04.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 02.06.2011

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 07.06.2021

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking