Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko165
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
tuomollo

tuomollo

Dołączył 7 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2937
  • Znaleziska 1339
  • Mikroblog 1598
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 7
polarbit
polarbit
11.05.2026, 19:25:20
  • 1
Hej. Czy chcielibyście zapowiedź wpisu zapowiadającego premierę mojej nowej książki? Powstanie #rozdajo w którym będziecie mieli szansę postawić mi obiad w restauracji w #krakow. A o czym będzie moja książka? Kojarzycie "W pustyni i w puszczy"? Bohaterką mojej książki jest Zuzia która jest atrakcyjną 16-latką w okresie dojrzewania. Zuzia pewnego dnia zamienia się ciałem ze swoim tatą (Alojzym). Teraz Zuzia w ciele swojego taty musi być kochającym
polarbit - Hej. Czy chcielibyście zapowiedź wpisu zapowiadającego premierę mojej nowe...

źródło: pomidory promocje i ceny

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tuomollo
tuomollo 11.05.2026, 20:08:17 via Wykop
  • 3
Co to kurna, hobbit?
  • Odpowiedz
ejsap_kupno
ejsap_kupno
11.05.2026, 16:51:53
  • 1
#krakow tydzien temu zlozylem podanie o zmiane zameldowania na wlasnie Kraków, ciekawe kiedy dostane decyzje, strzelam, że 25 maja xD
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tuomollo
tuomollo 11.05.2026, 16:53:42 via Wykop
  • 0
@ejsap_kupno: a tego nie można zmienić w mObywatelu?
  • Odpowiedz
32cm
32cm
11.05.2026, 04:42:37
  • 1793
Czy wiecie że kupując kosiarkę nie macie władzy nad czasem w którym kosi, a producent sprzedaje wam urządzenie którego prace sam kontroluje i wyznacza wam limit dzienny :D #kosiarki #ogrod
32cm - Czy wiecie że kupując kosiarkę nie macie władzy nad czasem w którym kosi, a pr...

źródło: FB_IMG_1778474329940

Pobierz
  • 258
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tuomollo
tuomollo 11.05.2026, 16:39:14 via Wykop
  • 1
Ja rozumiem kawałek trawniczka ale po kiego czorta ludzie mają hektary trawy przystrzyżone na zapałkę? Przecież ani to pięknie nie wygląda, ani nie jest tanie w utrzymaniu (ciągłe podlewanie, nawożenie, odchwaszczanie, koszenie...). Nie lepiej zaprojektować sobie jakiś ogród, który nie będzie wymagał koszenia a i nacieszy oko i da schronienie dzikim pszczołom?
  • Odpowiedz

700

Mężczyzna który atakował konia na targach w Pajęcznie to krakowski dorożkarz

Mężczyzna który atakował konia na targach w Pajęcznie to krakowski dorożkarz

Głos w sprawie zabrał Aleksander Miszalski, który informuje, że agresywny człowiek na filmie to krakowski dorożkarz i podjął wobec niego pilne działania.

byferdo
z
gazetakrakowska.pl
dodany: 11.05.2026, 08:19:41
  • 99
  • #
    krakow
  • #
    konie
  • #
    zwierzeta
  • #
    koniary
  • #
    zwierzaczki
  • #
    polityka
tuomollo
tuomollo 11.05.2026, 08:46:07 via Wykop
  • 89
Miszalski to lepiej niech się zajmie kolesiami bo niewiele mu czasu pozostało.
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

DynPydro
DynPydro
10.05.2026, 20:11:20
  • 3
#krakow #geekburger @Filar z 4 tygodni zrobiło się 8 miesięcy XD
DynPydro - #krakow #geekburger @Filar z 4 tygodni zrobiło się 8 miesięcy  XD

źródło: temp_file5037478836416329570

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tuomollo
tuomollo 10.05.2026, 21:57:59 via Wykop
  • 1
@tomasz-aleksander-barania: jakie ciepłe obważanki? Ja widziałem chajzera, kumpir i nyskę. O tej dziurze co był kebab a są zapiekanki to nie ma co nawet mówić.
  • Odpowiedz
tuomollo
tuomollo 11.05.2026, 08:02:02 via Wykop
  • 1
@tomasz-aleksander-barania: a, nawet nie widziałem. No cóż, dla klubowiczów to chyba piątek i sobota bardziej.
  • Odpowiedz

3778

Psiarze terroryzują biznes, bo nie są wpuszczani do kawiarni

Psiarze terroryzują biznes, bo nie są wpuszczani do kawiarni

Wściekli psiarze dodają fejkowe opinie kawiarni, która nie wpuszcza psów. Kilkanaście jednogwiazdkowych opinii w ciągu godziny. Niżej post na facebooku, który rozpoczął gownoburzę.

Average-CottonWorld-Enjoyer
z
maps.app.goo.gl
dodany: 10.05.2026, 07:46:44
  • 574
  • #
    psiarze
  • #
    terroryzm
  • #
    polska
  • #
    gastronomia
  • #
    patologiazmiasta
tuomollo
tuomollo 10.05.2026, 14:00:11 via Wykop
  • 3
Zgłaszajcie to jako spam albo konflikt interesów. Google powinno wykryć review spam i wywalić te negatywy, które się posypały w tym okresie
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ZielonyRolnikZaglady
ZielonyRolnikZaglady
ZielonyRolnikZaglady
09.05.2026, 13:28:10
  • 1
Witam,

Potrzebuję namiarów na fajne trasy/pętlę rowerowe tak około godzinki autem od Krakowa. Obojętnie, mało uczęszczana droga, szutry, lasy. Coś z fajnymi widoczkami na góry itp.

Pozdrawiam
#rower #strava #krakow #gory #turystykarowerowa
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tuomollo
tuomollo 09.05.2026, 15:58:22 via Wykop
  • 1
@ZielonyRolnikZaglady: Młynówka Królewska
  • Odpowiedz
WscieklyIRozjuszonyManlet
WscieklyIRozjuszonyManlet
08.05.2026, 12:16:48
  • 3
Dlaczego jakiś Kasprowicz dostał najlepszy park #szczecin
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tuomollo
tuomollo 08.05.2026, 12:42:38 via Wykop
  • 2
@WscieklyIRozjuszonyManlet: gorzej, że jakiś Rusek Schodow dostał wszystkie klatki.
  • Odpowiedz
BedeKsiedzemJakMojTata
BedeKsiedzemJakMojTata
BedeKsiedzemJakMojTata
08.05.2026, 08:28:03
  • 164
Mógłbym mieć w------e bo mój samochód spełnia normy ale dopisałem się właśnie do obwodu w Krakowie aby zagłosować w #referendum #krakow bo nie lubię jak się karze ludzi tylko za to że są biedni #sct
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tuomollo
tuomollo 08.05.2026, 09:27:22 via Wykop
  • 71
@BedeKsiedzemJakMojTata: postawa godna pochwały. Moje auto też spełnia wymogi SCT a do tego mieszkam w Krakowie więc byłbym zwolniony ale mam niszczalskiemu wiele do zarzucenia więc chętnie zobaczę jak traci koryto.
  • Odpowiedz
alberdtfeathort
alberdtfeathort
alberdtfeathort
07.05.2026, 15:31:45
  • 2
Widział ktoś gdzieś w markecie sos duński? Pytam poważnie, przez Allegro nie będę zamawiał, a obskoczyłem kilka supermarketów i nigdzie nie ma.

#krakow
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tuomollo
tuomollo 07.05.2026, 17:24:26 via Wykop
  • 0
@alberdtfeathort: w makro.
  • Odpowiedz
starycap
starycap
starycap
06.05.2026, 11:24:10
  • 1
#szczecin Mirkowie szczecińscy drodzy. Jestem dziś pierwszy raz w Waszym mieście, podpowiedzcie proszę gdzie na dzisiejszy wieczór udać się na jakieś dobre jedzenie. Najlepiej tak żeby po drodze zobaczyć jakieś ładne miejsca czy coś ciekawego. Startuję z okolic al. Wyzwolenia.
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tuomollo
tuomollo 06.05.2026, 11:55:39 via Wykop
  • 4
@starycap: jak ktoś Ci sugeruje Bar Rab i Mak Kwak to wiedz, że to troll albo student, który po pijaku na gastro odwiedza te lokale.
  • Odpowiedz
pepepanpatryk
pepepanpatryk
04.05.2026, 07:26:12
  • 0
Kojarzy ktoś gdzieś jakiejś miejsce w #krakow lub okolice (najlepiej południe) gdzie możnaby sobie legalnie poćwiczyć technikę? Tak, żeby nikogo nie wkurzać. Jakieś ósemki, balans. Najlepiej coś z miękkim podłożem, choć jakiś placyk betonowy też będzie ok :)

#motocykle #motomirko
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tuomollo
tuomollo 04.05.2026, 08:52:53 via Wykop
  • 1
@pepepanpatryk: sprawdź tutaj.
https://maps.app.goo.gl/64kStnUvbwkUavMZ9?g_st=ac
  • Odpowiedz
P.....k
P.....k
konto usunięte 03.05.2026, 10:53:18
  • 3
Będę na wakacjach poza granicami kraju w drugiej połowie maja. Czy mogę zagłosować w referendum wcześniej? Nie mogę patrzeć na tę parszywą mordę Miszalskiego i chce aby go w------i na zbity ryj.

#krakow
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tuomollo
tuomollo 03.05.2026, 11:05:28 via Wykop
  • 1
@PrzyjaznyMireczek: sprawdź czy nie można przypadkiem korespondencyjnie
  • Odpowiedz

1329

Wchodzi podatek od smartfonów

Wchodzi podatek od smartfonów

Marta Cienkowska minister potwierdza wprowadzenie tzw. opłata reprograficzna 1-3% na nowoczesne urządzenia i nośniki służące do kopiowania i odtwarzania treści, smartfony, tablety itd. Kasa trafi do "artystów". I cyk pora na majóweczkę.

fabek
z
businessinsider.com.pl
dodany: 01.05.2026, 19:42:25
  • 296
  • #
    polska
  • #
    podatki
  • #
    finanse
  • #
    wydarzenia
  • #
    ciekawostki
  • #
    technologia
tuomollo
tuomollo 02.05.2026, 05:51:07 via Wykop
  • 39
@haxx: o ile mi wiadomo, PiS w sprawie opłaty reprograficznej nie ma innego stanowiska.
tuomollo
tuomollo 02.05.2026, 05:53:20 via Wykop
  • 5
@rolnik_wykopowy: ale jakiego prawa? Ile osób obecnie piraci muzykę przy pomocy smartfona? Wszyscy korzystają z płatnych serwisów streamingowych.
4recki
4recki
4recki
27.04.2026, 05:48:28
  • 2
W Majówkę robię trasę Gdańsk - Kraków. Chciałbym ominąć absurdalnie drogi odcinek A4 Katowice - Kraków i myślałem o zjechaniu na wysokości Dąbrowy Górniczej w stronę Olkusza, jak obecnie się tamtędy jedzie? Jeśli zejdzie z 15 minut dłużej to i tak się opłaca mieć te 40 zł w kieszeni. #polskiedrogi #katowice #krakow
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tuomollo
tuomollo 27.04.2026, 06:06:06 via Wykop
  • 0
@4recki: jedzie się OK, przy czym trzeba się liczyć z jazdą jednym pasem, ograniczeniami prędkości itp.
  • Odpowiedz
RycerzSzaregoMelanzu
RycerzSzaregoMelanzu
RycerzSzaregoMelanzu
26.04.2026, 18:54:22
  • 2
Nim świeższa chińska kostka tym szybciej się zapada. Podobnie jest z torowiskami zalanymi w betonie. Aż strach się bać co będzie za kilka lat w #szczecin

Ktoś odpowiedzialny w mieście za inwestycje dawno temu powinien za to beknąć. Być może naprawy są wykonywane w ramach gwarancji i za nie nie płacimy jako mieszkańcy, ale już swoje wycierpieliśmy - mieszkańcy okolic dziadowskich inwestycji oraz uczestnicy ruchu drogowego. Dlaczego kolejny raz mamy
RycerzSzaregoMelanzu - Nim świeższa chińska kostka tym szybciej się zapada. Podobnie ...

źródło: 2441

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tuomollo
tuomollo 26.04.2026, 19:25:24 via Wykop
  • 0
@RycerzSzaregoMelanzu: teraz jest moda na referenda więc może i jego odwołają.
  • Odpowiedz
tuomollo
tuomollo 04.10.2025, 16:55:41
  • 3
#krakow który to był ten ziomek co zakłada #geekburger?
Ostatnio przechodziłem i dalej nieczynne a Chajzer działa w najlepsze :(
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tuomollo
tuomollo
Autor
11.03.2026, 16:10:29 via Wykop
  • 1
@Filar:
tuomollo - @Filar:

źródło: 1000050900

Pobierz
  • Odpowiedz
tuomollo
tuomollo
Autor
17.04.2026, 05:56:47 via Wykop
  • 0
@BrettyGood: @Filar: normalnie otwarcie wyczekiwane jak otwarcie pierwszego maka w latach 90.
  • Odpowiedz
tuomollo
tuomollo
Autor
26.04.2026, 07:35:13 via Wykop
  • 0
@BrettyGood: no ja też mieszkam blisko.
  • Odpowiedz

1092

Obowiązkowa służba wojskowa także dla kobiet. Nie chcesz iść? Miej dzieci

Dwa najważniejsze dziś dla Polski wyzwania to odbudowa zdolności obronnych i zatrzymanie demograficznej katastrofy. Te dwa priorytety powinna połączyć świadoma polityka państwa. Plan wydaje się prosty: przywrócić pobór, objąć nim także bezdzietne kobiety.

VoxClamantisInDeserto
z
klubjagiellonski.pl
dodany: 25.04.2026, 06:55:30
  • 292
  • #
    polska
  • #
    wojsko
  • #
    takaprawda
  • #
    niebieskiepaski
  • #
    rozowepaski
  • #
    demografia
tuomollo
tuomollo 25.04.2026, 19:25:46 via Wykop
  • 3
@Tadashi2048: sprawdzone rozwiązanie: prawa wyborcze uzależnić od poboru.
khrop
khrop
khrop
24.04.2026, 19:55:29
  • 0
Jadę jutro do Krakowa motocyklem. Wpisałem swój pojazd do systemu. Dostałem zwrotną informację, że muszą przetworzyć moje zgłoszenie, mimo że SCT nie obejmują motocykli - WTF? xD
Jechać czy nie jechać? Samochodem mogę pojechać, ale muszę zapłacić i tu jakoś system doskonale wie, że to jest auto które się nie łapie.

#krakow #motocykle #sct
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tuomollo
tuomollo 25.04.2026, 07:21:37 via Wykop
  • 0
@krzysztof2033: niebawem referendum.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 16
  • Strona 4 z 16
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 19.12.2020

    Komentator
  • Rocznica
    od 19.06.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 28.03.2023

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking