Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko165
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
diwi
diwi

diwi

Dołączył 19 lat i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 10647
  • Znaleziska 3255
  • Mikroblog 7392
  • Obserwujący 7
  • Obserwowane 40

761

"Patohulajnogi" kontra piesi. Może czas przestać udawać, że to nie problem?

"Patohulajnogi" kontra piesi. Może czas przestać udawać, że to nie problem?

Ile jeszcze wypadków i potrąceń musi się wydarzyć, by system wreszcie dostrzegł problem? Nikt nie spodziewał się, że zwykły spacer stanie się sportem ekstremalnym, a chodnik - areną walki o zdrowie. Przez lata powrót do domu piechotą był raczej synonimem spokoju.

whimer
z
trojmiasto.pl
dodany: wczoraj, 09:05:16
  • 210
  • #
    hulajnogaelektryczna
  • #
    rower
  • #
    piesi
  • #
    chodnik
diwi
diwi
diwi 20 godz. i 17 min temu via Wykop
  • 1
@Pawel993: Coś obiło mi się o uszy ostatnio, że sobie dzbany bezprzewodowo zmieniają tryb hulajnogi, więc zatrzymają takiego, ten sobie pyknie i załączy "kaganiec" i to by było na tyle.


@Dwie-braterskie-postacie: tak, ale tylko w przypadku kontroli za pomocą mobilnej hamowni

jeśli Cie zmierzą suszarką jak samochód czy motocykl, to nie ma możliwości uniknąć kary
diwi
diwi
diwi 20 godz. i 16 min temu via Wykop
  • 1
ze jakis gowniak moze wydropic hulajnoge z aliexpress za 3k, wyjac z pudelka i n-------c 60km/h bez kasku


@jegertilbake: od 3 czerwca kaski stały się obowiązkowe do 16 roku życia
Dalamar
Dalamar
10.06.2026, 22:33:45
  • 318
ciekawe czy ten gościu z jeden osiem L już zapomniał
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

diwi
diwi
diwi 11.06.2026, 04:37:14 via Wypiek
  • 33
@Dalamar
diwi - @Dalamar

źródło: image_picker_B05314F7-BC50-4818-AE00-197889C63BB1-32787-00001722255AEE62

Pobierz
  • Odpowiedz
diwi
diwi
diwi 07.06.2026, 13:07:29
  • 1
Ale zarąbista ta kamera z góry

#f1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

diwi
diwi
diwi 06.06.2026, 14:09:40
  • 0
#f1 Czy oni właśnie pokazali z helikoptera poprzednie okrążenie, które VER odpuścił zamiast tego, które dało mu 6 miejsce xD?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

14

InPost wyprzedził Ryanair. Walizka do paczkomatu przed lotem.

InPost wyprzedził Ryanair. Walizka do paczkomatu przed lotem.

InPost uruchomił usługę pozwalającą nadać bagaż przez paczkomat przed wylotem i odebrać go w miejscu docelowym. Rozwiązanie omija opłaty za bagaż rejestrowany pobierane przez tanie linie lotnicze takie jak Ryanair czy Wizz Air, gdzie dodatkowy bagaż potrafi kosztować więcej niż sam bilet.

futanari
z
wykop.pl
dodany: 02.06.2026, 03:37:55
  • 13
  • #
    inpost
  • #
    ryanair
  • #
    lotnictwo
  • #
    podroze
  • #
    paczkomat
  • #
    bagaz
diwi
diwi
diwi 02.06.2026, 17:16:52 via Wykop
  • 1
@Miszczu_wszystkiego: mordo
nie wiesz w który dokładnie dzień przyjdzie nawet jak nadasz wcześniej
czemu muszę to tłumaczyć?

( ͡° ͜ʖ ͡°)
diwi
diwi
diwi 02.06.2026, 21:25:10 via Wykop
  • 3
@Miszczu_wszystkiego: mordo
zgodnie z regulaminem inpostu, nie można przedłużać paczek międzynarodowych
czemu muszę to tłumaczyć?

( ͡° ͜ʖ ͡°)
diwi - @Miszczu_wszystkiego: mordo
zgodnie z regulaminem inpostu, nie można przedłuża...

źródło: SCR-20260602-wi0

Pobierz
bunikxboo
bunikxboo
26.05.2026, 17:54:36
  • 8
#zycienakredycie z racji końca proszę o podawanie najlepszych akcji sezonu, ja zacznę:
- top of the top: wybuchające kasztany rzymianina
- smutek sezonu: chory rzymianin
- nuda sezonu: wiesia
- wtf: yulia śpiąca w kwiaciarni + zazdrosna o trenerke tenisa
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

diwi
diwi
diwi 27.05.2026, 15:27:00 via Wykop
  • 12
@bunikxboo: reakcja doradcy kredytowego
  • Odpowiedz
Eminey
Eminey
Eminey
22.05.2026, 21:55:19
  • 39
#zycienakredycie https://s13.gifyu.com/images/b7JtS.gif
Eminey - #zycienakredycie https://s13.gifyu.com/images/b7JtS.gif

źródło: b7JtS

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

diwi
diwi
diwi 25.05.2026, 05:10:16 via Wypiek
  • 0
@Eminey oho, mój gif dotarł na wykop ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
placebo_
placebo_
24.05.2026, 20:27:33
  • 0
#krakow a to nie 50% minimalna frekwencja?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

diwi
diwi
diwi 24.05.2026, 20:27:55 via Wykop
  • 0
@placebo_: nie
  • Odpowiedz
baal80
baal80
baal80
24.05.2026, 19:48:44
  • 4
#krakow

To kiedy miszalski i spółka nazwą referendum HEJTEM? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

diwi
diwi
diwi 24.05.2026, 19:55:42 via Wykop
  • 1
@baal80: już to część polityków KO zrobiła w polsat news
  • Odpowiedz
wezsepigulke
wezsepigulke
20.05.2026, 12:30:51
  • 349
Witam wszystkich zainteresowanych tym filmem. To ja jestem osobą potrąconą przez tego kierowcę. Czy byłem tam specjalnie? trochę tak trochę nie, wracałem z pracy i widziałem że się rozkręca jeżdżenie po chodniku i chciałem zrobić parę zdjęć na grupę Święte krowy warszawskie, po jakimś czasie pojawił się pan Konfitura. Stałem blisko latarni i chyba chciałem uruchomić aparat i jeszcze parę zdjęć lub filmików zrobić i naprawdę nie widziałem tego samochodu bo gapiłem
wezsepigulke - > Witam wszystkich zainteresowanych tym filmem. To ja jestem osobą pot...
  • 67
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

diwi
diwi
diwi 20.05.2026, 15:00:47 via Wykop
  • 116
@mayek: @StaryWedrowiec Generalnie ja mam problem z tymi ludźmi, że gdyby nie ich zachowanie to do takich sytuacji by nie dochodziło.


@Substytut: i wtedy, tacy debile jeżdżący na chodniku będą dalej to robić i np. przejadą dziecko, bo go nie zauważą.

Zrozum, że oni to robią, żeby nagłośnić problem i wymusić ostracyzm
  • Odpowiedz
PokemonowyRambo
PokemonowyRambo
17.05.2026, 06:29:09
  • 120
Gladiator 2 to g---o. Nie oglądajcie tego filmu.

Rekonstrukcja bitwy morskiej (w wodzie pływają rekiny!) wewnątrz Koloseum wybiło żemadometr.

#film #filmnawieczor
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

diwi
diwi
diwi 17.05.2026, 08:23:41 via Wypiek
  • 1
@PokemonowyRambo https://youtu.be/PaP19zwP_zY?is=j0FTJOgx-aE2WGPY
  • Odpowiedz
enceppence
enceppence
enceppence
25.04.2026, 16:55:34
  • 282
#latwogang Czy na strimie jest właśnie Pazura ze swoim dzieckiem, tym którego wizerunku Edyta tak próbowała ostatnio bronić, gdy kłóciła się z typem od parkowania? xddd
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

diwi
diwi
diwi 25.04.2026, 16:56:26 via Wykop
  • 17
@enceppence: prawie, bo tam chyba chodziło o córkę
  • Odpowiedz
szprycher
szprycher
24.04.2026, 08:26:04
  • 6
Ja p------e xD

https://lovekrakow.pl/paradoks-wojny-na-bliskim-wschodzie-obawy-napedzaja-sprzedaz-mieszkan-w-krakowie

Kupujcie, kupujcie. Zaraz drożeją materiały, taniej nie będzie!

Prezes
szprycher - Ja p------e xD

https://lovekrakow.pl/paradoks-wojny-na-bliskim-wschodzie...

źródło: asdf

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

diwi
diwi
diwi 24.04.2026, 09:12:08 via Wykop
  • 2
postrzegane jako bezpieczne w długim terminie aktywo


@szprycher: przy aktualnej demografii, no to serio, to the moon długoterminowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
miazdzacyorangutan
miazdzacyorangutan
23.04.2026, 11:42:26
  • 0
Hej #katowice i #krakow

ile czasu może zająć przejazd autem, żeby zdążyć na wylot o 5:50 z katowic? Wyjazd z Krakowa. Patrzę na mapy Googla i sceptycznie do tego podchodzę
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

diwi
diwi
diwi 23.04.2026, 12:59:47 via Wykop
  • 1
@miazdzacyorangutan: jeśli masz bagaż nadawany, to pamiętaj, że rano kumuluje się naraz kilka pierwszych lotów w check-inie i potrafią być duże kolejki.
  • Odpowiedz
roman_erotoman
roman_erotoman
roman_erotoman
12.04.2026, 20:14:38
  • 1589
LOL na Republice znajdujący się w Budapeszcie redaktor zaczepił randomowych przechodniów i się go pyta "do you speak some Polish" (wtf btw) na to młody odpowiada "bóbr k---a"

xD

#wegry
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

diwi
diwi
diwi 12.04.2026, 20:37:55 via Wykop
  • 271
@roman_erotoman: @NadwornyPanicz @kazikonik
https://www.youtube.com/watch?v=dzntyCTgJMQ

cofnijcie się do 22:13
diwi - @roman_erotoman: @NadwornyPanicz @kazikonik 
https://www.youtube.com/watch?v=d...
  • Odpowiedz
diwi
diwi
diwi 12.04.2026, 20:54:49 via Wykop
  • 50
@frems: jest, cofnij do momentu jak zegar pokazuje 22:13 w transmisji
  • Odpowiedz
vladi_putin
vladi_putin
02.04.2026, 18:04:56
  • 4
Właśnie kończę setup nowej sieci domowej na sprzęcie Ubiquiti i powiem wam, że to jest tak dobre, że az mnie kusi żeby ich kilka akcji kupić xD

#gielda
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

diwi
diwi
diwi 02.04.2026, 18:46:48 via Wykop
  • 0
Nic bardziej mylnego, odradzamy gdzie tylko się da. Poza sieciami domowymi /SOHO nie ma racji bytu.


@Luffik: z ciekawości, dlaczego?
  • Odpowiedz
oOriana
oOriana
29.06.2025, 09:56:43
  • 1
#krakow Czy ktoś wie dlaczego nie ma już programu #jedzbezpiecznie?
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

diwi
diwi
diwi 29.03.2026, 20:14:05 via Wykop
  • 3
@oOriana: @SPLASHY @NitrousOxide @jszafran odkopuję trochę wątek, ale ostatnio odkryłem, że Pan Dworak zaczął się udzielać na YouTube https://www.youtube.com/@MarekDworak_com
  • Odpowiedz
Yakuza123
Yakuza123
27.03.2026, 11:40:06
  • 10
Kurczę ta premiera odcinków w czwartki i możliwość oglądania przedpremierowych odcinków tylko na jednej platformie dziala na niekorzyść popularności tego programu na wykopie

#zycienakredycie
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

diwi
diwi
diwi 27.03.2026, 12:12:16 via Wykop
  • 1
@Emble: @Yakuza123 https://zaluknij.cc/serial-online/1174/zycie-na-kredycie
  • Odpowiedz
diwi
diwi
diwi 27.03.2026, 11:24:48
  • 7
Marcel wydaje 300 zł na numerolożkę.
Damian tyle samo na błogosławieństwo.

Dla niektórych bieda to serio stan umysłu, a nie brak możliwości.

(
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

diwi
diwi
diwi
Autor
27.03.2026, 12:11:38 via Wykop
  • 1
@Jednaodpowiedz2: mam serio taką nadzieję
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 21
  • Strona 1 z 21
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 04.02.2015

    Komentator
  • Rocznica
    od 26.09.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 02.06.2011

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 25.07.2015

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking