Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko152
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
subiel
subiel

subiel

Dołączył 8 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 980
  • Znaleziska 124
  • Mikroblog 856
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 34
WLs40_462-62
WLs40_462-62
15.08.2023, 20:26:20
  • 0
#modelarstwo #hobby #drony #fpv
powiedzcie no, jak się zabrać za kombinowanie z kamerkami fpv?
Myślałem sobie, by kupić jakiś tańszy model, najlepiej bardzo mały i dla beki przyczepić to raz na helikopter, raz na samochód czy inne tam zdalnie sterowane pojazdy i zobaczyć co da się nagrać.
W sieci znalazłem takie o:
1. https://de.aliexpress.com/item/1005005141604223.html?spm=a2g0o.detail.1000014.10.4f42QGfBQGfBOc&gps-id=pcDetailBottomMoreOtherSeller&scm=1007.40050.281175.0&scm_id=1007.40050.281175.0&scm-url=1007.40050.281175.0&pvid=9540d06a-e206-4d59-8b83-0c93c292f7d4&_t=gps-id:pcDetailBottomMoreOtherSeller,scm-url:1007.40050.281175.0,pvid:9540d06a-e206-4d59-8b83-0c93c292f7d4,tpp_buckets:668%232846%238111%231996&pdp_npi=4%40dis%21EUR%2135.40%2120.89%21%21%2137.85%21%21%40211b446116910723714173546e3e1f%2112000031828027421%21rec%21DE%21%21
2.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

subiel
subiel
subiel 16.08.2023, 05:34:30 via Wykop
  • 1
@WLs40_462-62: jesli chcesz tylko nagrywac, to gopro sobie przyczep, albo innego runcama. nagrywanie obrazu z kamery analogowej jest kiepskie, bardzo slaba jakosc.
  • Odpowiedz
subiel
subiel
subiel 16.08.2023, 12:18:10 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
wylisiony_afrowiorek
wylisiony_afrowiorek
13.08.2023, 23:05:22
  • 0
jeszcze nikt nie kupił od środy
ale w sumie jedne z brzydszych od tego człowieka chorwackiego
1350 za ten lepszy z cpm4v
drugi za 800 zwykła 80crv2
wylisiony_afrowiorek - jeszcze nikt nie kupił od środy
ale w sumie jedne z brzydszych...

źródło: 20230803_150734

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

subiel
subiel
subiel 14.08.2023, 05:58:13 via Wykop
  • 0
@wylisiony_afrowiorek: prychłem XD
  • Odpowiedz
subiel
subiel
subiel 14.08.2023, 05:29:52
  • 27
585 516 + 51 + 18 = 585 585

nie spodziewalem sie ze bystrzyckie sa takie fajne rowerowo. i namiotowo. dobra rzecz!

Max square: 8x8
Max cluster: 108
subiel - 585 516 + 51 + 18 = 585 585

nie spodziewalem sie ze bystrzyckie sa takie fa...

źródło: obraz_2023-08-14_072914358

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Widur
Widur
10.08.2023, 10:35:06
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

subiel
subiel
subiel 10.08.2023, 10:42:12 via Wykop
  • 5
@negtner: nie wprowadzaj ludzi w błąd. nie można za to stracić prawa jazdy.
  • Odpowiedz
t.....p
konto usunięte 09.08.2023, 12:39:10
  • 0
ehh właśnie się dowiedziałem że moją kolarzówką za 3 tys nie uprawiam kolarstwa tylko wycieczki rowerowe ( ͡° ʖ̯ ͡°)

od jakiej kwoty zaczyna się kolarstwo?

#szosa #rower
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

subiel
subiel
subiel 10.08.2023, 05:38:50 via Wykop
  • 2
@pieczony_szczur_z_ogniska: gdzie sie brudny mtbowcu pchasz w szosową szlachtę?! w u-------h papciach pewnie pedałujesz jak zwierze a glos na salonach zabierasz?!
  • Odpowiedz
subiel
subiel
subiel 10.08.2023, 10:25:44 via Wykop
  • 0
@pieczony_szczur_z_ogniska: no raczej. sam sie n---------m z tych pedalow w spandexie za kazdym razem kiedy odstawiam szose na wieszak i siegam po mtb. za kazdym razem kiedy jade u-----y blotem jak knur z lasu i ugniatam na asfaltowych dojazdach, mijaja mnie te gejuchy o zapachu fiołków i wazeliny, rycze ze smiechu i wytykam palcami powarkujac cos o malych fiutkach i malych jajach, beke mam nieziemska. zawsze kiedy jade na mtb
  • Odpowiedz
maciek322
maciek322
maciek322
31.07.2023, 09:53:24
  • 0
szybkie pytanko, przyszedł mi nowy rower, wstępnie złożony, wyregulowany.
ale dlaczego zostawili takie długie linki od przerzutek jak na zdjęciu? do tylnej przerzutki jest tak samo.
mam to po prostu uciąć nożyczkami? jak tak to na jaką długość? xD i jest jakiś powód dlaczego oni tego nie zrobili?

#rower #szosa
maciek322 - szybkie pytanko, przyszedł mi nowy rower, wstępnie złożony, wyregulowany....

źródło: public

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

subiel
subiel
subiel 31.07.2023, 10:03:51 via Wykop
  • 0
nowy rower


@maciek322: team 105! <3 gratki!
  • Odpowiedz
subiel
subiel
subiel 31.07.2023, 09:34:02
  • 22
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Luminarz_Osobisty
Luminarz_Osobisty
26.07.2023, 11:40:55
  • 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

subiel
subiel
subiel 26.07.2023, 12:07:48 via Wykop
  • 24
XDDDDDDDDDD Niezła racjonalizacja


@Luminarz_Osobisty: wrzuciłes sobie już te fotki do fap folderu? chcesz wiecej? co jakis czas sa warsztaty we wroclawiu, mozesz sie przejsc i popatrzec na zywo, wstep wolny. tylko nie zdziw sie, sa faceci ktorzy rowniez cos na rurze robia. nawet znam takiego co prowadzi jedna szkole poledance we wroclawiu, i jest tam instruktorem :)
  • Odpowiedz
subiel
subiel
subiel 26.07.2023, 22:02:50 via Wykop
  • 0
miejscu publicznym


@ibilon: mówisz o exotic lub choreo, i tam są inne stroje. Tutaj jest sport. Czysty wysiłek fizyczny i figury. Ale zakompleksiony piwniczak zwali nawet do kawałka pośladka wystającego ze stroju podczas olimpiady lekkoatletycznej XD
  • Odpowiedz

15

Gazeta Wrocławska promuje rurotaniec w stringach przed dziećmi na dachu Galerii

Pokaż treści 18+

Gazeta Wrocławska promuje rurotaniec w stringach przed dziećmi na dachu Galerii

Wejście dla wszystkich w publicznym miejscu, ubrania chyba najbardziej skąpe jak się dało XD Polecam zdjęcia 36, 38 i 39 jak mała dziewczynka próbuje wejść na rurę

Luminarz_Osobisty
z
gazetawroclawska.pl
dodany: 26.07.2023, 11:58:05
  • 29
  • #
    wroclaw
  • #
    patologiazewsi
  • #
    heheszki
  • #
    stulejacontent
  • #
    blackpill
  • #
    niebieskiepaski
subiel
subiel
subiel 26.07.2023, 12:37:18 via Wykop
  • 1
w bieliźnie


@Luminarz_Osobisty: jeśli to jest wg ciebie bielizna to współczuje współżycia... (-‸ლ)

a ty wiesz, ze w niektorych saunariach ludzie siedza nago? i nikt z tego tytulu nie robi z d--y problemow? XD
subiel
subiel
subiel 26.07.2023, 12:57:03 via Wykop
  • -1
szeroko nogi przed ludźmi


@Luminarz_Osobisty: ty serio widzisz w tym cos zdrożnego, lubieżnego lub ogólnie nietaktownego? rozumiem, że wybejcowani kulturyści, nierzadko w stringach to w ogole dramat i wzwodu nie mozesz opanowac? :D czy tylko tak masz przy wysportowanych dziewczynach?
subiel
subiel
subiel 26.07.2023, 14:55:47 via Wykop
  • -1
@Luminarz_Osobisty: 1-2 razy w tygodniu, a co?
Wojtegs
Wojtegs
Wojtegs
26.07.2023, 10:56:27
  • 0
#strava #rower #kolarstwo #gadzety #aliexpress #zakupyzchin
Jako iż od niedawna jestem posiadaczem szosy i trochę się już wkręciłem, przyszedł czas na małe zakupy. Oczywiście myślę o Ali, ze względu na dość dobry stosunek jakość/cena. Kupiłem koszulkę z RION'a i jestem mega zadowolony. Proszę o polecenie co się opłaca, jakie firmy są dobre a najlepiej o link do aukcji
Co chcę kupić:
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

subiel
subiel
subiel 26.07.2023, 12:05:23 via Wykop
  • 0
1) Bidon i koszyk


@Wojtegs: ciekawe bidony robi camelbak. żona miała aparat na zębach, i nie mogła zębami klasycznego bidonu otworzyć, tutaj masz takie przekręcadło i dekielek w środku. przed jazdą odkręcasz, a dekiel zasłania wlot, nic nie chlupie, mucha nie wpadnie, a zawsze mozesz się napic. ciekawa sprawa, używa mimo ze juz druty z buzi sciagnela.

a tani i lekki koszyk kupisz w decathlonie, od tribana. naprawde spoko jest
  • Odpowiedz
dziki17
dziki17
26.07.2023, 11:32:22
  • 2
#szosa #rower

Mirki szukam sprawdzonego smaru do łańcucha. Mam ten Shimano Wet Lube i tak się brudzi, że ja p i e r d o l e ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Ktoś ma coś innego?
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

subiel
subiel
subiel 26.07.2023, 12:02:49 via Wykop
  • 0
@dziki17: woskuj :) ja dostałem smoove i tez sie sprawdza jak inne woski ziomkom powyzej. tez brudzi, ale dalece mniej niz smary i oliwki.
  • Odpowiedz
subiel
subiel
subiel 24.07.2023, 07:50:40
  • 0
siema, szukam fulla dla żony i zastawiam się nad neuronem 5 z canyona, ewentualnie 6.

gapie się w te internety, i nic innego sensownego w tej cenie nie moge znaleźć. faktycznie nic nie ma, czy ja po prostu nie mogę znaleźć?

#rower #rowery #mtb #mtbxc
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

subiel
subiel
subiel
Autor
24.07.2023, 08:04:30 via Wykop
  • 0
neurona 7WMN


@siona: zadnego latania. to ma byc komfortowe jezdzenie na lokalnych gorach bez single trackow. ja rowniez nie jestem zainteresowany lataniem i mam stosunkowo prostego hardtaila. wiec taki full na izerskie, sleze, cos po czechach itp :)
  • Odpowiedz
subiel
subiel
subiel
Autor
24.07.2023, 08:09:24 via Wykop
  • 0
nie pasuje


@onepnch: wszystko mi pasuje, i upewniam się przed zakupem czy nie znajdę czegoś co podpasuje mi bardziej, albo moze cos w lepszej cenie :)
  • Odpowiedz
subiel
subiel
subiel
Autor
26.07.2023, 06:19:30 via Wykop
  • 1
@siona @rzynier

a finalnie kupiliśmy cube stereo one22 pro. był dostępny od ręki, można było go przymierzyć i pojeździć chwilę, osprzętowo nam się zgadzał, aktualnie jest promocja i jeszcze punkty wróciły na kartę do wykorzystania na osprzęt.

tylko te plastikowe klamki magury... jakieś to takie miękkie dosyć :P nawet po odpowietrzeniu w domu, pozostaje wrażenie "gumowatości" bo się klamka gnie trochę. w najgorszym wypadku wymienię jej na alu.
  • Odpowiedz
subiel
subiel
subiel 24.07.2023, 07:55:26
  • 22
518 907 + 47 = 518 954

objazdy po historycznych miejscówkach w okolicy. na asfalcie za gorąco, trzeba się do lasu chować :)

Max square: 8x8
Max cluster: 103
subiel - 518 907 + 47 = 518 954

objazdy po historycznych miejscówkach w okolicy. na ...

źródło: obraz_2023-07-24_095452232

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

p.....a
konto usunięte 20.07.2023, 18:11:03
  • 0
Panowie nie mowcie ze izotoniki przed treningiem nie dzialaja. Wczoraj przed treningiem wypilem polowe saszetki i trening na silowni byl o wiele lzejszy i mniej meczacy. Dzisiaj rowniez przed treningiem wypilem druga polowe saszetki i trening rowerowy to byla kaszka z mleczkiem. Rekord sredniej predkosci zrobiony a ja nawet nie jestem zmeczony.

A co to by bylo jakbym zazywal po calej saszetce tak jak jest sugerowane.

#rower #silownia
p.....a - Panowie nie mowcie ze izotoniki przed treningiem nie dzialaja. Wczoraj prze...

źródło: ISOACTIV-Izotonik-funkcjonalny-napoj-w-proszku-KIWI-GRANAT-31-5g_%5B20104%5D_480

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

subiel
subiel
subiel 20.07.2023, 21:07:50 via Wykop
  • 0
@Defined: chyba kpisz
  • Odpowiedz
bluess
bluess
bluess
17.07.2023, 12:20:42
  • 25
495 343 + 77 + 146 + 107 = 495 673

piątek 107km 1870m
sobota 145km 1968m
niedziela 77km 570m

Jazda
bluess - 495 343 + 77 + 146 + 107 = 495 673

piątek 107km 1870m
sobota 145km 1968m
...

źródło: Screenshot_20230717_142011

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

subiel
subiel
subiel 18.07.2023, 05:53:29 via Wykop
  • 0
@bluess: https://wykop.pl/wpis/71545979/kiedy-w-twoim-rowerowym-excelu-w-koncu-wyszly-dobr
  • Odpowiedz
Krunhy
Krunhy
17.07.2023, 15:35:54
  • 0
Kupiłem sobie dętkę z tpu/lateksową z aliexpress, bo jest mała, żeby co ją wozić w razie awarii. Napompowałem ją poza kołem, żeby sprawdzić czy ten nowy wynalazek mnie nie zdradzi i wyrósł mi na niej bąbel po przekroczeniu pół bara. Czy to ja z------m i nie pompuje się tego poza oponą, czy raczej to wina shitu z aliexpress?

Nie pokaże foty bo dętki już z nami nie ma xd

#rower
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

subiel
subiel
subiel 18.07.2023, 05:50:51 via Wykop
  • 1
Czy to ja z------m i nie pompuje się tego poza oponą, czy raczej to wina shitu z aliexpress?


@Krunhy: jedno i drugie. tej dętki nie wolno pompować poza oponą, bo TPU nie jest rozciągliwym materiałem. jeśli masz prawidłowo dobrany rozmiar, ona wypełnia całą przestrzeń opony, nie może się rozciągnąć i możesz wtedy ją napompować do maksa. ja u siebie je miałem, na przód i tył, kilkaset kilometrów na tym przejechałem.
  • Odpowiedz
subiel
subiel
subiel 16.07.2023, 05:15:46
  • 27
487 812 + 36 = 487 848

Może i malo km tym razem, ale za to 800m up'u!

Max square: 8x8
Max cluster: 103
subiel - 487 812 + 36 = 487 848

Może i malo km tym razem, ale za to 800m up'u!

Ma...

źródło: Screenshot_20230716_071409

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

subiel
subiel
subiel
Autor
16.07.2023, 06:11:52 via Wykop
  • 1
@wczyz: tym razem MTB, zachaczylismy o single w jakuszycach. 6% często, do 11% - 12% w kilku miejscach. Gdyby nie jakuszyce, to fajna trasa na szose, cały czas asfalt i dziur malo.
  • Odpowiedz
Sebb521
Sebb521
Sebb521
13.07.2023, 12:31:17
  • 0
Sprawa wygląda tak, zakupiliśmy rowery z dziewczyną i myślimy o jakimś bagażniku do samochodu, ale jestem totalnym laikiem w tym temacie i nie mam pojęcia jaki wybrać. Samochód to Mazda 3 Sedan z 2019 roku, nie posiada haka - więc zostaje mi tylko bagażnik dachowy? Czy może warto zaopatrzyć się w hak? Jeśli bagażnik dachowy to co potrzebuje, Thule najlepszy? Na dachu nie posiadam żadnych relingów plastikowych, tylko takie wyżłobienia(miejsca na relingi?)
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

subiel
subiel
subiel 13.07.2023, 12:40:29 via Wykop
  • 4
@RozowaZielonka: łolaboga p--------e XD
  • Odpowiedz
subiel
subiel
subiel 13.07.2023, 12:44:03 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz

274

Pociąg PKP przypomni o niemieckiej zbrodni. Będzie jeździć do Berlina

Pociąg PKP przypomni o niemieckiej zbrodni. Będzie jeździć do Berlina

Zamordowani przez Niemców za ratowanie Żydów podczas II wojny światowej - lokomotywa z takim napisem, dotyczącym rodziny Ulmów, pociągnie wagony codziennego pociągu IC Wawel na trasie Przemyśl-Kraków-Berlin. Jej oficjalną prezentację zaplanowano na czwartek.

polsatnews_pl
z
polsatnews.pl
dodany: 11.07.2023, 13:37:44
  • 220
  • #
    pociagi
  • #
    kolej
  • #
    pkp
  • #
    niemcy
  • #
    ii
  • #
    iiwojnaswiatowa
subiel
subiel
subiel 12.07.2023, 09:40:57 via Wykop
  • -2
sprzedajny mały człowieczku

życzę ci aby ciebie to tez spotkało, nic więcej


@sncf: XD chyba już gdzieś musiałem czytam te twoje brednie XD zasłużyłeś kiedyś na notatkę XD
subiel - >sprzedajny mały człowieczku
życzę ci aby ciebie to tez spotkało, nic więcej...

źródło: obraz_2023-07-12_114036352

Pobierz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 12
  • Strona 4 z 12
  • >
  • nie lubię idiotów. i nie lubię naciągaczy. a najbardziej nie lubię idiotów naciągaczy
  • wrocław

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 29.05.2026

    Rocznica
  • Komentator
    od 24.09.2023

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking