Wpis z mikrobloga

siema, szukam fulla dla żony i zastawiam się nad neuronem 5 z canyona, ewentualnie 6.

gapie się w te internety, i nic innego sensownego w tej cenie nie moge znaleźć. faktycznie nic nie ma, czy ja po prostu nie mogę znaleźć?

#rower #rowery #mtb #mtbxc
  • 10
  • Odpowiedz
@subiel: moja ma neurona 7WMN
jest bardzo zadowolona, rower bardzo przyjemny
do latania się nie nadaje ale mam wrażenie, że twoja żona podobnie jak i moja nie jest szczególnie zainteresowana lotami :D
  • Odpowiedz
  • 0
neurona 7WMN


@siona: zadnego latania. to ma byc komfortowe jezdzenie na lokalnych gorach bez single trackow. ja rowniez nie jestem zainteresowany lataniem i mam stosunkowo prostego hardtaila. wiec taki full na izerskie, sleze, cos po czechach itp :)
  • Odpowiedz
  • 0
nie pasuje


@onepnch: wszystko mi pasuje, i upewniam się przed zakupem czy nie znajdę czegoś co podpasuje mi bardziej, albo moze cos w lepszej cenie :)
  • Odpowiedz
@subiel: Jakieś 2-3 miesiące temu szukałem roweru dla siebie i canyon wyglądał najlepiej cenowo i osprzętowo. Interesował mnie tylko nowy rower, zresztą za tą cenę ciężko było wtedy znaleźć używkę o takich parametrach. U mnie wybór padł na fulla z większym skokiem, ale z tego co widzę, podobnie to wygląda z neuronami. Byłem trochę sceptycznie nastawiony do tej firmy, ale po pierwszej jeździe, zakochałem się w tym rowerze ( ͡
  • Odpowiedz
podobno spectral 125 lepiej podjeżdża od neurona


@rzynier: nie no - co to to nie
neuron bardzo dobrze podjeżdża, spectral na pewno lepiej zjeżdża
  • Odpowiedz
  • 1
@siona @rzynier

a finalnie kupiliśmy cube stereo one22 pro. był dostępny od ręki, można było go przymierzyć i pojeździć chwilę, osprzętowo nam się zgadzał, aktualnie jest promocja i jeszcze punkty wróciły na kartę do wykorzystania na osprzęt.

tylko te plastikowe klamki magury... jakieś to takie miękkie dosyć :P nawet po odpowietrzeniu w domu, pozostaje wrażenie "gumowatości" bo się klamka gnie trochę. w najgorszym wypadku wymienię jej na alu.
  • Odpowiedz