Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko175
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
stuffman
stuffman

stuffman

Dołączył 3 lata i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2137
  • Znaleziska 1983
  • Mikroblog 154
  • Obserwujący 5
  • Obserwowane 1
  • Dodane (0)
  • Komentowane (20)
  • Plusowane (134)
zajsty
zajsty
16.05.2026, 15:28:07
  • 1086
W 34 kolejce Harry Kane zdobywa hattricka.

Anglik kończy sezon ligowy 25/26 z wynikiem 36 goli w 31 spotkaniach.

Po raz kolejny, dzięki za wspólną zabawę.

#bundesliga #mecz #pilkanozna #torjagerkanone2026
zajsty - W 34 kolejce Harry Kane zdobywa hattricka.

Anglik kończy sezon ligowy 25/26...

źródło: KvL34

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ciabass
ciabass
16.05.2026, 15:29:00 via Wykop
  • 741
@zajsty: No szkoda, szkoda. Widać Anglik nie ma podjazdu do największego Polaka w historii. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Szyfon
Szyfon
16.05.2026, 15:30:42 via Wykop
  • 899
Szyfon

źródło: 53bef74e4136df6575948f906c0c1cbe

Pobierz
  • Odpowiedz
RenkaRenkeMyje
RenkaRenkeMyje
16.05.2026, 11:32:36
  • 1305
Dziekuje Pan Robert za te piękne 4 lata. To był zaszczyt oglądać Polaka rodaka jako tak ważną postać w tak legendarnym klubie.

#pilkanozna #mecz #lewandowski
RenkaRenkeMyje - Dziekuje Pan Robert za te piękne 4 lata. To był zaszczyt oglądać Pol...

źródło: 1000041302

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sikpi
sikpi
16.05.2026, 11:56:23 via Wykop
  • 175
@RenkaRenkeMyje: ja dziękuję z kolei za te piękne 14 lat, oglądam go od meczu HSV - Borussia 1:5 w 2012 roku, jakkolwiek to zabrzmi ale dzięki niemu na nowo pokochałem piłkę nożną i nie wiem gdzie w przyszłym sezonie zagra, ale jeśli będzie to Arabia to prawdopodobnie znowu przestanę się tym sportem interesować, choć w głębi duszy liczę jeszcze na klub pokroju Juve/Porto na ten ostatni rok w poważnej piłce
  • Odpowiedz
RenkaRenkeMyje
RenkaRenkeMyje
Autor
16.05.2026, 12:23:03 via Wykop
  • 154
@sikpi: mam podobnie. Każdy mecz Bayernu i Barcy oglądałem, a mam te kluby totalnie w chuju. Mam nadzieję, że jednak wybierze pozostanie na jakimś sportowym poziomie i pójdzie np do serie a. Łudzę się, że to jeszcze nie koniec tej pięknej historii
  • Odpowiedz
thorgoth
thorgoth
14.05.2026, 11:21:24
  • 1495
Bardzo ciekawy materiał wideo z komendy we Wrocławiu.

Kierująca pojazdem marki BMW prowadziła auto w bardzo agresywny sposób, nie ustąpiła pierwszeństwa pieszemu znajdującemu się na przejściu, jechała pod prąd ulicą jednokierunkową, zmieniała pasy bez użycia kierunkowskazu i ignorowała czerwone światło na sygnalizacji świetlnej.
Podczas tego rajdu została zauważona przez patrol policji, który podjął pościg. Mimo wydawanych przez policjantki wyraźnych sygnałów świetlnych i dźwiękowych, kierująca nie zatrzymała się do kontroli drogowej i kontynuowała jazdę.

W efekcie
thorgoth - Bardzo ciekawy materiał wideo z komendy we Wrocławiu.

Kierująca pojazdem ...
  • 210
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

looznagooma
looznagooma
looznagooma
14.05.2026, 11:25:55 via Wykop
  • 979
@thorgoth: bardzo dobra interwencja mam nadzieje ze z jedna lepa z tego batona wylądowała prewencyjnie na kolanie czy coś. Widać, że babki nie szukają zaczepki, są bardzo cierpliwe, stanowcze, dają bardzo dużo szans na deeskalowanie, profesjonalna robota.
  • Odpowiedz
jakis_login
jakis_login
jakis_login
14.05.2026, 11:39:38 via Wykop
  • 929
@thorgoth: "Ludzie, przecież jak nic nie zrobiłam". No i właśnie w tym rzecz - nie wykonywałaś poleceń tępa c**o... Super, dali jej szansę, nie skorzystała z niej, więc użyli ŚPB. Elegancko
  • Odpowiedz
sikpi
sikpi
04.05.2026, 15:52:49
  • 818
Powiem wam ciekawostkę xD

Znajoma prowadzi pizzerię i akurat ich kierowca na majówkę zachlał pałę to zapytała mnie czy może zechcę dziś powozić i niej pizzę xD no i to jest kurła złota robota, szczególnie w powiatowym

Pracuję dziś od 13 do 23, 30zł na godzinę czyli wyjdzie 300 dniówki, jakby miał jeździć 15 godzin tak jak na międzynarodówce to bym zarobił tutaj 450zł czyli wychodzi w zasadzie tyle samo xD a nawet
sikpi - Powiem wam ciekawostkę xD

Znajoma prowadzi pizzerię i akurat ich kierowca na...

źródło: 1000020137

Pobierz
  • 77
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MelvinHarris
MelvinHarris
04.05.2026, 15:54:55 via Wykop
  • 1263
@sikpi: a zdarzyła się jakaś pani prawie naga w szlafroku odbierająca pizze?
  • Odpowiedz
sikpi
sikpi
Autor
04.05.2026, 16:02:33 via Wykop
  • 1917
a zdarzyła się jakaś pani prawie naga w szlafroku odbierająca pizze?


@MelvinHarris: tak ale to było wtedy jak wiozłem pizzę do domu rodziców
  • Odpowiedz
retromirek
retromirek
retromirek
30.04.2026, 20:21:13
  • 1956
W ciągu zaledwie kilku lat pochowałem całą swoją najbliższą rodzinę. Zostałem na świecie zupełnie sam, mając pod opieką dorastające dziecko. Robię za ojca, matkę i tarczę ochronną.

Po drugiej stronie mam byłą żonę, której jedynym celem życiowym stało się zniszczenie mnie psychicznie, finansowo i zdeptanie spokoju naszego dziecka. Od lat toczę wykańczającą walkę z patologią systemu, złośliwością urzędników i kłamstwami. Ex zdołała zmanipulować i przeciągnąć na swoją stronę resztki mojej dalszej rodziny, robiąc
  • 122
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lipathor
Lipathor
30.04.2026, 20:26:42 via Wykop
  • 940
@retromirek: Trzymaj się Miras, masz dla kogo.
  • Odpowiedz
Kuntakintos
Kuntakintos
30.04.2026, 20:40:49 via Wykop
  • 406
@retromirek: Skąd jesteś? Też przechodzę przez trudny czas...
  • Odpowiedz
tomaszmiller
tomaszmiller
14.04.2026, 07:40:29
  • 3647
Cześć!
Nazywam się Tomek Miller i jestem fizykiem matematycznym (czyli takim ni to fizykiem teoretykiem, ni to matematykiem) oraz popularyzatorem nauki z Centrum Kopernika Badań Interdyscyplinarnych UJ.

Jeśli nurtują Was kwestie dotyczące zakrzywionej czasoprzestrzeni, kwantowych dziwności albo matematycznych abstrakcji (słowem: typowe tematy dyskusji na imprezie w kuchni albo na klatce schodowej akademika), serdecznie zapraszam na AMA 28 kwietnia o 18:00.

Nie obiecuję, że moje odpowiedzi będą satysfakcjonujące - pewnie często będę pisać "nie wiadomo"
tomaszmiller - Cześć!
Nazywam się Tomek Miller i jestem fizykiem matematycznym (czyli...

źródło: fota1 (1) (1)

Pobierz
  • 241
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

thority
thority
14.04.2026, 07:42:30 via Wykop
  • 660
@tomaszmiller: syn Leszka czy Marcina?
  • Odpowiedz
Zulf
Zulf
Zulf
14.04.2026, 07:44:34 via iOS
  • 1712
@tomaszmiller:

jestem fizykiem matematycznym (czyli takim ni to fizykiem teoretykiem, ni to matematykiem) oraz popularyzatorem nauki z Centrum Kopernika Badań Interdyscyplinarnych UJ.


Gratulacje, ale moja corka jest magistrem prawa.
  • Odpowiedz
mr-dawid
mr-dawid
10.04.2026, 16:21:24
  • 456
#przegryw #zalesie #wypadek

Otarłem się dzisiaj o śmierć. Uciekłem z płonącego auta. Jedyne co zdołałem uratować to telefon, plecak z dokumentami doszczętnie się spalił. Żałuję, że nie zdążyłem po niego sięgnąć, ale wszystko działo się tak szybko. Mija kilka godzin, a ja wciąż nie mogę się otrząsnąć. Zabrzmi to banalnie, ale w takich chwilach naprawdę doceniam, że żyję.
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vantablank
vantablank
10.04.2026, 16:45:43 via Wykop
  • 60
@mr-dawid: opisz jak do tego doszło
  • Odpowiedz
WladcaSlimakow
WladcaSlimakow
10.04.2026, 18:15:06 via Wykop
  • 247
@mr-dawid: kolega chyba zapomniał o tagu
#ets2
  • Odpowiedz
michalxd21
michalxd21
10.04.2026, 09:40:27
  • 1360
Ja p------ę, jakie życie jest niesprawiedliwe.

Jacek Magiera był gościem co wprowadzał młodych do Legii, chronił ich przed starymi, ale jednocześnie dbał o to by im sodówka do łba nie strzeliła, znana jest anegdota gdy wracał z młodym piłkarzem jego nową furą i kazał mu ją posprzątać, bo młody miał wywalone na to. Gość ułożony niesamowicie. W czasach gdy polskie kluby pachniały wódą, ten prowadził się nienagannie. W czasach gdy polscy piłkarze
michalxd21 - Ja p------ę, jakie życie jest niesprawiedliwe. 

Jacek Magiera był gości...

źródło: image

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

myk-myk-myk
myk-myk-myk
10.04.2026, 09:43:18 via Wykop
  • 469
@michalxd21: najlepiej o nim świadczy to, że chłopa praktycznie każdy lubił, fajny facet, mądry, szykowany na kolejnego selekcjonera, wielka strata dla kibiców piłki kopanej
  • Odpowiedz
michalxd21
michalxd21
Autor
10.04.2026, 09:47:30 via Wykop
  • 199
@myk-myk-myk: to też jest sukces, zwłaszcza w kontekście czasów i środowiska w których funkcjonował. Urban ma szacunek bo ma luz który zdobył w Hiszpanii więc miał łatwiej, Magiera ma mimo że musiał funkcjonować wśród Hajtów czy Świerczewskich. Nawet dzisiaj, wystarczy spojrzeć na środowisko Kamila Glika i jego podejście do Lewandowskiego, fakt, Magiera piłkarsko szczytów nie osiągał, ale już wtedy szedł pod prąd.
  • Odpowiedz
rastafari85
rastafari85
08.04.2026, 03:05:53
  • 2143
Czyli cieśnina zostanie otwarta, ta która już była otwarta przed wojną. Ale za to zostają przy władzy ci, którzy byli przy władzy przed wojną.
God bless america ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#iran
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zmij30
zmij30
zmij30
08.04.2026, 03:11:08 via Wykop
  • 376
@rastafari85: Syjoniści chcieli wykluczyć z handlu ropę, gaz, nawozy z krajów Zatoki Perskiej - podpalając Iran, który w odwecie zniszczy infrastrukturę przemysłową Arabów z Zatoki - wywołując tym kryzys energetyczny, żywnościowy głównie Azji/Globalnego Południa. Już miało się ziścić, ale Chińczycy przez Pakistan przekazali, że w odwecie zniszczą Izrael, więc zawrócono bombowce i teraz będą Syjoniści z Chińczykami negocjować.
  • Odpowiedz
rojek
rojek
08.04.2026, 04:35:15 via Android
  • 274
@rastafari85: ttzw. wyjątkowa prawicowa sytuacja
  • Odpowiedz
Teuvo
Teuvo
03.04.2026, 17:43:27
  • 1652
wszystkich plusujących ten wpis zawołam we wrześniu jak mi się przypomni
Teuvo - wszystkich plusujących ten wpis zawołam we wrześniu jak mi się przypomni

źródło: 1000024218

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vieniasn
vieniasn
03.04.2026, 17:56:56 via Wykop
  • 260
@Przypomnienie przypomnij 1.09.2026 o 10:00
  • Odpowiedz
Przypomnienie
Przypomnienie
03.04.2026, 17:57:24 via Wykop
  • 850
@vieniasn: Za 5 miesięcy (01/09/2026, 10:00:00 CEST) napiszę do Ciebie, żeby Ci przypomnieć o tym komentarzu

Aby ograniczyć spam, zawołam każdego, kto zaplusuje ten komentarz

Więcej info | Feedback
  • Odpowiedz
jamnikwbluziezkapturem
jamnikwbluziezkapturem
31.03.2026, 20:42:06
  • 1904
Dziękujemy za wszystko Kapitanie

#mecz
jamnikwbluziezkapturem - Dziękujemy za wszystko Kapitanie

#mecz

źródło: obraz

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MrSzakal
MrSzakal
31.03.2026, 20:45:14 via Wykop
  • 528
@jamnikwbluziezkapturem: Pan Piłkarz, drugiego takiego nie będzie (╥﹏╥)
  • Odpowiedz
kubkarzzswarzadza
kubkarzzswarzadza
31.03.2026, 20:46:36 via Wykop
  • 630
@jamnikwbluziezkapturem: thank you Robert
kubkarzzswarzadza - @jamnikwbluziezkapturem: thank you Robert

źródło: IMG_0855

Pobierz
  • Odpowiedz
OddajButa123
OddajButa123
26.03.2026, 22:31:03
  • 1295
Gdyby ktoś się cofnął w czasie 15 lat, pokazał ludziom aktualne wypowiedzi trumpa i powiedział że ten czlowiek jest prezydentem usa to nikt by w to nie uwierzył.
To co ten człowiek wygaduje i wypisuje jest tak abstrakcyjne że nawet film idiokracja nie dorasta skalą.

#usa #iran
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KIaudik
KIaudik
26.03.2026, 22:33:37 via Wykop
  • 477
@OddajButa123: Prezydent komaczo mimo ze byl glupi to byl tego swiadomy i troszczyl sie o swoich ludzi.
A trump tylko sobie kabze i putinowi napycha
  • Odpowiedz
GomiGomi
GomiGomi
26.03.2026, 22:37:17 via Wypiek
  • 687
@KIaudik właśnie największy absurd tego filmu polega na tym, że ów prezydent znalazł człowieka, który się zna na czymś lepiej od niego i posłuchał; to jest niecodzienne dla współczesnej klasy politycznej - a Trump jest szczytowym przejawem idiokracji;
  • Odpowiedz
wjtk123
wjtk123
19.03.2026, 08:11:30
  • 2910
Wczoraj gruchnęła wiadomość, która wywołała u mnie szok i radość: Polska negocjuje dołączenie do brytyjsko-włosko-japońskiego programu samolotu VI generacji GCAP. Oczywiście nie jako równorzędny partner, ale jako finansujący i przyszły podwykonawca. Jest to przełomowa informacja, na wielu płaszczyznach:
- Polska jako państwo zaczyna myśleć 10-20 lat naprzód,
- nie chcemy już tylko kupować gotowych produktów, ale chcemy też inwestować w najbardziej zaawansowane programy wysokich technologii,
- angażujemy się w europejskie programy zbrojeniowe.

Z militarnego punktu widzenia
wjtk123 - Wczoraj gruchnęła wiadomość, która wywołała u mnie szok i radość: Polska ne...

źródło: gcap

Pobierz
  • 170
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

5KYN3T
5KYN3T
19.03.2026, 08:28:54 via Wykop
  • 1046
@wjtk123: I to jest dobry kurs pod warunkiem, że społeczeństwo mamione eurosceptycyzmem, a nawet polexitem, nie wybierze sobie prawicowego rządu. Jak ważnym jest uświadamianie zmieniającej się równowagi sił na arenie międzynarodowej i porzucenie romantycznej wiary o USA jako obrońcy Europy środkowo wschodniej przed Rosją, bo zaraz Amerykanie będą musieli skupić się na Chinach, a już teraz mają ambaras z Iranem. USA pozostanie największym sojusznikiem jeśli Amerykanie nie wybiorą sobie namaszczonego
  • Odpowiedz
KokainowyStforek
KokainowyStforek
19.03.2026, 08:53:57 via Wykop
  • 388
@5KYN3T: Tylko lewicowe rządy nas uratują. Te same które jeszcze kilka lat temu chciały nas rozbrajać, o innych debilizmach nie wspominając.
  • Odpowiedz
Czyjatoja
Czyjatoja
Czyjatoja
15.03.2026, 07:41:00
  • 2549
#safe #nawrocki #wojsko
Czyjatoja - #safe #nawrocki #wojsko

źródło: 1000017046

Pobierz
  • 141
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

donatien-de-sade
donatien-de-sade
15.03.2026, 07:44:42 via iOS
  • 238
@Czyjatoja: leć w gorące XDDD
  • Odpowiedz
krakenoslaw
krakenoslaw
krakenoslaw
15.03.2026, 08:29:18 via Wykop
  • 158
@PanAlbert: a jak mogły być to kibol mem zawetowal
  • Odpowiedz
mckk
mckk
mckk
05.03.2026, 05:41:21
  • 963
#rodzicielstwo #dzieci
Wpis dla ludzi zastanawiających się nad posiadaniem dzieci, z mojego doświadczenia (mam dwójkę: 3 latka i 6 miesięczne dziecko).
Jeśli:
- lubisz dzieci. Na ich widok zawsze się uśmiechasz. Lubisz bawić się z dziećmi rodzeństwa, znajomych
- nie masz zainteresowań. Często się nudzisz. Nie masz pomysłu jak spędzić czas
- nie masz zbyt wielu znajomych, rzadko spotykasz się z ludźmi towarzysko
  • 375
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

laska168234
laska168234
laska168234
05.03.2026, 05:43:49 via Wykop
  • 901
@mckk: cieszę się, że nawet jeśli mój ojciec tak myślał to nie musiał tego przedstawić całemu światu.
  • Odpowiedz
Grubyzaur
Grubyzaur
Grubyzaur
05.03.2026, 06:12:47 via Wykop
  • 1546
@laska168234: No właśnie, nie mówisz tego swoim dziwciom, swoim rodzicom, rodzinie czy znajomym, ale na takim portalu gdzie jestes anonimowy możesz to napisac. Nie robi tym nikomu krzywdy, a jest pole do dyskusji
  • Odpowiedz
Nobody32
Nobody32
04.03.2026, 14:39:50
  • 1414
A Polacy dalej będą gadać, że żyją w państwie z kartonu w którym nic nie działa, jest tylko gorzej i nie da się godnie żyć
Chyba dopiero jak to stracimy to docenimy ten rozwój przez ostatnie 35 lat.
#polska #gospodarka #ekonomia
Nobody32 - A Polacy dalej będą gadać, że żyją w państwie z kartonu w którym nic nie d...

źródło: IMG_0048

Pobierz
  • 124
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Trampoliniusz-Pompka
Trampoliniusz-Pompka
04.03.2026, 14:44:04 via Wykop
  • 1067
@Nobody32: Po prostu te 36 lat to czas możliwości, które zostają bezpowrotnie marnowane przez każdy kolejny nieudolny rząd. Co z tego, że mamy tyle kasy co cały wschodni region skoro nie posiadamy sprawnej armii, innowacji, inwestycji strategicznych i chociaż w miarę normalnego systemu podatkowego?
  • Odpowiedz
misiopysio
misiopysio
misiopysio
04.03.2026, 14:46:08 via Wykop
  • 746
@Nobody32: Prawica zawsze wrzuca mema pt "ciężkie czasy tworzą..."

Nie dodają jednak, że to oni to mme czasy tworzą. Z dobrobytu się j---e w głowach xd
  • Odpowiedz
Colt__
Colt__
27.02.2026, 20:09:52
  • 1312
Kto grał daje plusa.
Colt__ - Kto grał daje plusa.

źródło: 1000014139

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

greedy_critic
greedy_critic
27.02.2026, 20:10:50 via Wypiek
  • 77
@Colt__ #teambattlefield tutaj
  • Odpowiedz
ithilcrackk
ithilcrackk
27.02.2026, 20:11:21 via Wypiek
  • 387
@Colt__ I was there Gandalf. 3000 years ago
  • Odpowiedz
banzi
banzi
27.02.2026, 05:29:49
  • 1706
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 286
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

coollfon
coollfon
27.02.2026, 05:51:47 via Wykop
  • 1125
@banzi: mogli przymocować nakrętki do butelek to nie mieliby problemu 🤷
  • Odpowiedz
Miii_Kiii
Miii_Kiii
27.02.2026, 06:51:19 via Wykop
  • 743
te miasteczko leży na takiej samej szerokości geograficznej co środkowa Sahara


@pangkor: Na Saharze jest teraz zima i 20 stopni w dzień i 7 w nocy. Widzisz różnicę między 20 a 40, nie?
  • Odpowiedz
obszarnik
obszarnik
15.02.2026, 05:39:02
  • 1744
A pomyśleć że gdyby dziś rządził PiS to odrzucenie programu SAFE nie byłoby zadziwiające i za 2 dni już nikt by o takiej aferze nie mówił, bo zapowiedzieliby nową daninę, za kolejne 2 dni zapowiedzieliby płatne drogi ekspresowe, za kolejne 2 dni afera o to że benzyna po 8 zł a Obajtek zatrudnił sprzątaczkę z Urzędu Gminy do rady nadzorczej Orlenu, za kolejne 2 dni kolejna afera z coraz to większymi wałami
  • 95
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

P_i_o_t_R
P_i_o_t_R
15.02.2026, 05:49:09 via Wykop
  • 287
Dla niektórych jest po prostu za nudno i chyba chcą powrotu do powyższego schematu.


@obszarnik: nie wiem czy masz znajomych PiSowców w otoczeniu ale to jest słynne "wybiórcze myślenie" (znów bazowane na przekręceniu nazwy gazety Wyborcza na Wybiórcza).

U wroga (ten się oczywiście zmiena) zarówno potknięcie jak i właściwą decyzję ocenia się negatywnie lub przynajmniej dokleja się złe intencje. U swojego każde posunięcie jest zgodne z linią partii więc uznaje
  • Odpowiedz
SpokojnyPan
SpokojnyPan
15.02.2026, 06:27:42 via Wykop
  • 677
. Z safe nie będzie żadnego poważnego sprzętu, trochę dronow, drogie konferencje i kupa długów xD


@Bestia_z_Jellystone: tak, ty wiesz
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 7
  • Strona 1 z 7
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 05.01.2024

    Komentator
  • Rocznica
    od 13.07.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking