Tak się zastanawiam, czy dzisiaj w #pracait są ciekawe książki do poczytania? Jest #ai, wystarczy zadać odpowiednie pytania i zawsze można się czegoś dowiedzieć. Czytacie coś ciekawego w związanego z IT? Kariera, rozwój, architektura? Ostatnio wpadła mi książka „The Software Engineer's Guidebook”. #programista15k #ksiazki
@shpyo: Designing Data Intensive Applications, Data Pipelines Pocket Reference, Building Microservices, Databases Internal, Kafka: The definitive Guide
Z pomocą #copilot #github stworzyłem prosty plugin do #wordpress, który analizuje ruch botów #ai i wyświetla je w panelu. Może być przydatne by na szybko analizować tego typu informacje
Legia #koszykowka fajny meczyk, szkoda niewykorzystanych szans, bo była możliwość odskoczenia na kilkanaście punktów. Ale Grecy jak najbardziej do łyknięcia.
W święta bawiłem się chwilę lovable.dev - spoko projekt. Podajesz co chcesz zbudować a "ai" robi za ciebie czarną robotę. Setupuje projekt (react ;) i robi ui. Wszystko fajnie do czasu.
W jednym w newsletterów od @imlmpe (#unknownews) był link do badania naukowego, że Ai nie zastąpi programistów, bo zawsze zostanie te 30% do zrobienia przez człowieka. Muszę przyznać, że coś w tym jest, bo wraz z ilością kodu
Czy wchodząc na stadion #legia, a dokładniena trybunę rodzinną sprawdzają czy numer pesel na bilecie zgadza się z osobą wchodzącą? Zmieniłem imię i nazwisko na bilecie i zostawiłem pesel poprzedniej osoby...
Motor bliżej strefy pucharowej niż spadkowej. Przed sezonem mówiono, że 10. miejsce będzie wielkim sukcesem i jak tak się skończy to też nie będę płakał. Byle przetrwać kluczowy pierwszy sezon po awansie.
Czy na meczach #legia na sektor rodzinny można wejść tylko z dzieckiem? Będę w weekend w Warszawie i są już tylko bilety na sektor rodzinny. Czy mogę sobie normalnie wbić z ziomalem i nikt tego nie sprawdza? XD #pilkanozna
@randybobasek: Bez problemu można wbić. Nie musisz przychodzić na mecz z dzieckiem. Rodzinny sektor charakteryzuje się dodatkowym miejscem dla dzieci, gdzie mogą się bawić - jest malowanie twarzy, kolorowanki, spotkania z piłkarzami przed meczem.
@Milsz17 - jeżeli masz bilet dla dziecka, to sprawdzają czy to dziecko (legitka szkolna).
Wysiadłem dużo wcześniej jak był hype pompowany przez Muska i miał ogłaszać coś ważnego z DOGE w TV. Nie ogłosił. Sprzedałem i zysk +300% :). Szanuję za wytrwałość. Gratulacje zysku!
@klamkaodokna: kto jest sprzedawcą w USA? Chyba nie firma z UE?