Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko130
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
rulezik
rulezik

rulezik

Dołączył 11 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 4668
  • Znaleziska 1332
  • Mikroblog 3336
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 38
  • Dodane (6)
  • Komentowane (435)
  • Plusowane (2895)
mroz3
mroz3
przedwczoraj, 05:19:20
  • 7
#dziendobry Ciepło, słonecznie.

WIATR............ zachodni północno-zachodni (WNW) z prędkością 7 km/h
WIDZIALNOŚĆ...... powyżej 10 kilometrów
CHMURY........... bezchmurne niebo
TEMPERATURA...... 12
mroz3 - #dziendobry Ciepło, słonecznie.

WIATR............ zachodni północno-zachodni...

źródło: 710746181_1431943175624782_4163657458092289668_n

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

thorgoth
thorgoth
28.05.2026, 16:21:08
  • 1981
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 138
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

berlinale
berlinale
berlinale
28.05.2026, 16:23:29 via Wypiek
  • 1733
@thorgoth piękna sprawa w sensie wyrok
  • Odpowiedz
piwakk
piwakk
piwakk
28.05.2026, 16:23:37 via Wykop
  • 570
@thorgoth: Czepiam się, ale nie ma czegoś takiego jak Seat Cupra.

Swoją drogą zrobiony rękaw - widać od razu że patola ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
mroz3
mroz3
28.05.2026, 05:44:50
  • 5
#dziendobry Ciepło, słonecznie.

WIATR............ zachodni (W) z prędkością 17 km/h
WIDZIALNOŚĆ...... powyżej 10 kilometrów
CHMURY........... bezchmurne niebo
TEMPERATURA...... 13
mroz3 - #dziendobry Ciepło, słonecznie.

WIATR............ zachodni (W) z prędkością ...

źródło: 709425893_1430726482413118_2726006741273859491_n

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mroz3
mroz3
21.05.2026, 05:30:44
  • 12
#dziendobry Chłodno, pochmurno.

WIATR............ zachodni (W) z prędkością 20 km/h
WIDZIALNOŚĆ...... powyżej 10 kilometrów
CHMURY........... zachmurzenie małe (3/8-4/8)
TEMPERATURA...... 13
mroz3 - #dziendobry Chłodno, pochmurno.

WIATR............ zachodni (W) z prędkością ...

źródło: 701788645_1423828516436248_7317983425868044031_n

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mroz3
mroz3
Autor
21.05.2026, 08:40:09 via Android
  • 3
@Rad-X: nie to jezioro Michigan widziane od strony Chicago
  • Odpowiedz
pestis
pestis
24.05.2026, 09:46:25 via Wykop
  • 1
@mroz3: :*
  • Odpowiedz
mroz3
mroz3
20.05.2026, 05:26:01
  • 13
#dziendobry Ciepło, pochmurno.

WIATR............ zachodni (W) z prędkością 6 km/h
WIDZIALNOŚĆ...... powyżej 10 kilometrów
TEMPERATURA...... 12°C:21
T.PUNKTU
mroz3 - #dziendobry Ciepło, pochmurno.

WIATR............ zachodni (W) z prędkością 6...

źródło: 700956152_1422201583265608_4481901295590354526_n

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pestis
pestis
20.05.2026, 07:22:55 via Wykop
  • 1
@mroz3: :*
  • Odpowiedz
Minieri
Minieri
17.05.2026, 19:19:17
  • 2466
Don't cry because it's over, smile because it happened
#mecz
Minieri - Don't cry because it's over, smile because it happened 
#mecz

źródło: af3dc365-2d5d-4356-a0df-aa4dfd7cece6_f1400x900

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Krs90
Krs90
17.05.2026, 19:22:09 via Wykop
  • 215
@Minieri:
Krs90 - @Minieri:

źródło: Fs-n--yXsAAeXAT

Pobierz
  • Odpowiedz
vorky
vorky
17.05.2026, 19:22:25 via Wykop
  • 316
@Minieri: Bobek 乁(♥ ʖ̯♥)ㄏ
vorky - @Minieri: Bobek 乁(♥ ʖ̯♥)ㄏ

źródło: 1923213cf181a6b87d692754d004b359

Pobierz
  • Odpowiedz
mroz3
mroz3
13.05.2026, 05:55:01
  • 17
#dziendobry Chłodno, słonecznie.

WIATR............ zachodni południowo-zachodni (WSW) z prędkością 15 km/h
WIDZIALNOŚĆ...... powyżej 10 kilometrów
CHMURY........... zachmurzenie niewielkie (1/8-2/8)
TEMPERATURA...... 8
mroz3 - #dziendobry Chłodno, słonecznie.

WIATR............ zachodni południowo-zacho...

źródło: konserwator idiota

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rad-X
Rad-X
13.05.2026, 06:46:19 via Wykop
  • 10
@mroz3: fajna nazwa pliku obrazka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
pestis
pestis
13.05.2026, 09:30:10 via Wykop
  • 1
@mroz3: :*
  • Odpowiedz
aldi7x
aldi7x
12.05.2026, 14:14:11
  • 7
Mój samczyk T. blondi wczoraj wyzionął ducha, i odszedł do krainy wiecznych łowów, trzy razy kopulował z moją samicą, jakby z tego były młode oprawię go w złotą ramkę, czasem udało mi się rozmnożyć trudne gatunki ale nigdy żadnej Theraphosy bo wcześniej nie miałem samicy. Nie jestem ekspertem w preparowaniu, ale na ścianie będzie wyglądał ładnie.
#terrarystyka #ptaszniki #ziwerzaczki
aldi7x - Mój samczyk T. blondi wczoraj wyzionął ducha, i odszedł do krainy wiecznych ...

źródło: 1000002521

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

aldi7x
aldi7x
Autor
12.05.2026, 14:26:27 via Wykop
  • 0
@beer_man: Samce mają wątłą budowę ciała w stosunku do samicy, która jest masywna. Maja tylko dłuższe nogi, samiec przy samicy to chucherko. Może to perspektywa nie umiem robić zdjęć, rozstaw jego nóg to 23 cm, ale masz rację zdarzają się większe samce.
  • Odpowiedz
beer_man
beer_man
12.05.2026, 15:05:12 via Wykop
  • 0
@aldi7x: No w sumie, może same samice widziałem. Ale i tak kawał pająka jakby nie było, ja największą to Gienkę chyba miałem, a w Rozstawie to pewnie któraś POE, ale to nie ta liga
  • Odpowiedz
dr_minorek
dr_minorek
dr_minorek
12.05.2026, 06:20:25
  • 1251
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 129
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xenux
xenux
xenux
12.05.2026, 06:27:09 via Wykop
  • 758
@dr_minorek: Myślałem, że to jakaś pasta ;) Fajnie się czyta, napisz więcej. Co było po okresie pracy u Andrzeja?
  • Odpowiedz
niemiecki_agent
niemiecki_agent
12.05.2026, 06:37:05 via Wykop
  • 335
za rynkiem pracy raczej nikt nie teskni, nie bez powodu gen x bardzo szanuje stabilnosc i nie wykonywal regularnych roszad zawodowych jak millenialsi czy zetki

tak, dokladnie dlatego bardziej doceniasz to co masz. tak jak z wiekiem zaczalem duzo bardziej szanowac moich starych, bo mieli bardzo ciezko (ubogie rodziny rolnikow, stary to jeszcze chwile w pace siedzial za walke z komuna, a jego matka odeszla na raka zanim sie jeszcze urodzilem), a
  • Odpowiedz
curiousboi
curiousboi
12.05.2026, 07:16:18
  • 809
Pykniete przed chwilą a równie dobrze mogło być 20 lat temu #czarneblachy #samochody #motoryzacja #heheszki
curiousboi - Pykniete przed chwilą a równie dobrze mogło być 20 lat temu #czarneblach...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kocha_to_poczeka
kocha_to_poczeka
12.05.2026, 07:20:17 via Wykop
  • 322
mogło być 20 lat temu


@curiousboi:
gdyby zamiast budki z ciastkiem był kiosk ruchu
to można, by nawet powiedzieć że 40 lat temu
  • Odpowiedz
kocha_to_poczeka
kocha_to_poczeka
12.05.2026, 07:41:08 via Wykop
  • 291
d--a Toyoty między kioskiem a sklepikiem psuje trochę


@heinrich-von-spychow: będziemy udawć że to trabant combi
  • Odpowiedz
mroz3
mroz3
12.05.2026, 05:15:54
  • 14
#dziendobry Chłodno, pochmurno, przelotne opady.

WIATR............ zachodni (W) z prędkością 26 km/h
WIDZIALNOŚĆ...... powyżej 10 kilometrów
CHMURY........... zachmurzenie średnie (5/8-7/8)
TEMPERATURA...... 8
mroz3 - #dziendobry Chłodno, pochmurno, przelotne opady.

WIATR............ zachodni ...

źródło: 696489666_1416245457194554_3372518267765185675_n

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DonVittorio
DonVittorio
12.05.2026, 05:28:41 via Wykop
  • 4
@mroz3: to naprawdę ładny głaz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
pestis
pestis
13.05.2026, 09:30:14 via Wykop
  • 1
@mroz3: :*
  • Odpowiedz
OazaSpokojuu
OazaSpokojuu
11.05.2026, 11:16:06
  • 17
Przyszedł w końcu mój Seiko z Japonii
#zegarki #zegarkiboners
OazaSpokojuu - Przyszedł w końcu mój Seiko z Japonii 
#zegarki #zegarkiboners

źródło: IMG_5230

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OazaSpokojuu
OazaSpokojuu
Autor
11.05.2026, 13:40:38 via Wykop
  • 1
@TytanowyOdpyt: tzn miałem na myśli, że musiałem specjalnie sprowadzać bo na polskim rynku albo Amazon nie ma tego modelu
  • Odpowiedz
OazaSpokojuu
OazaSpokojuu
Autor
11.05.2026, 13:41:04 via Wykop
  • 1
@kotbehemoth: jakbyś był zainteresowany to model Seiko Selection SBTM 317
  • Odpowiedz
slawak1
slawak1
slawak1
11.05.2026, 15:28:30
  • 20
Mam sobie takiego Tissota SeaStar z mechanizmem 2481. Fajny taki, ale niestety nie działa.
A że weekend, pić mi nie wolno, dzieci spią, różowa śpi, to wezmę i sobie go naprawię.

Jak żem pomyślał, tak też żem zrobił.

Okazało się, że padła główna sprężyna i jest problem z mechanizmem nastawczym. Wodzik powinien siedzieć w rowku przesuwki, ale to akurat łatwe do ogarnięcia.
slawak1 - Mam sobie takiego Tissota SeaStar z mechanizmem 2481. Fajny taki, ale niest...

źródło: Screenshot 2026-05-11 155917

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

slawak1
slawak1
slawak1
Autor
11.05.2026, 15:29:58 via Wykop
  • 7
@slawak1:
slawak1 - @slawak1:

źródło: PXL_20260509_211851944

Pobierz
  • Odpowiedz
slawak1
slawak1
slawak1
Autor
11.05.2026, 15:30:27 via Wykop
  • 7
@slawak1:
slawak1 - @slawak1:

źródło: PXL_20260507_225442371

Pobierz
  • Odpowiedz
mroz3
mroz3
08.05.2026, 05:33:42
  • 16
#dziendobry Chłodno, pochmurnie.

WIATR............ północny (N) z prędkością 9 km/h
WIDZIALNOŚĆ...... powyżej 10 kilometrów
CHMURY........... zachmurzenie całkowite (8/8)
TEMPERATURA...... 9
mroz3 - #dziendobry Chłodno, pochmurnie.

WIATR............ północny (N) z prędkością...

źródło: 689112213_1412266314259135_1605302898603638616_n

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DonVittorio
DonVittorio
08.05.2026, 05:36:21 via Wykop
  • 25
@mroz3:
DonVittorio - @mroz3:

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
NuklearnySzpadel
NuklearnySzpadel
NuklearnySzpadel
08.05.2026, 09:25:10 via Wypiek
  • 2
@mroz3, nadawane prosto z Nowego Jorku w 2001 roku.
  • Odpowiedz
belu_p
belu_p
07.05.2026, 16:08:14
  • 12
Pokaz fontanny multimedialnej za Halą. :)

#wroclaw #fotografia #tworczoscwlasna #architektura
belu_p - Pokaz fontanny multimedialnej za Halą. :)

#wroclaw #fotografia #tworczoscwl...

źródło: 460 Hala Stulecia fontanna 01 1080x1440

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

belu_p
belu_p
Autor
07.05.2026, 16:08:54 via Wykop
  • 6
@belu_p: 3
belup - @belup: 3

źródło: 460 Hala Stulecia fontanna 03

Pobierz
  • Odpowiedz
belu_p
belu_p
Autor
07.05.2026, 16:09:04 via Wykop
  • 7
@belu_p: 4
belup - @belup: 4

źródło: 460 Hala Stulecia fontanna 04

Pobierz
  • Odpowiedz
mroz3
mroz3
07.05.2026, 05:32:22
  • 13
#dziendobry Ciepło, pochmurno/

WIATR............ północny (N) z prędkością 13 km/h
WIDZIALNOŚĆ...... 7000 metrów
CHMURY........... zachmurzenie całkowite (8/8)
TEMPERATURA...... 11
mroz3 - #dziendobry Ciepło, pochmurno/

WIATR............ północny (N) z prędkością 1...

źródło: 690747904_1410764787742621_5408242292908077644_n

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NuklearnySzpadel
NuklearnySzpadel
NuklearnySzpadel
07.05.2026, 08:57:10 via Wypiek
  • 1
@mroz3, negocjacje z zarządem się powiodły ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
pestis
pestis
13.05.2026, 09:30:28 via Wykop
  • 1
@mroz3: :*
  • Odpowiedz
mroz3
mroz3
05.05.2026, 06:16:11
  • 20
#dziendobry Ciepło, pochmurno.

WIATR............ wschodni północno-wschodni (ENE) z prędkością 6 km/h
WIDZIALNOŚĆ...... powyżej 10 kilometrów
TEMPERATURA...... 16°C:25
T.PUNKTU
mroz3 - #dziendobry Ciepło, pochmurno.

WIATR............ wschodni północno-wschodni ...

źródło: 689491363_1410200801132353_2511934973353888716_n

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

testuser
testuser
testuser
05.05.2026, 07:02:12 via Wykop
  • 3
@mroz3:
testuser - @mroz3:

źródło: tenor

Pobierz
  • Odpowiedz
murison
murison
murison
05.05.2026, 07:39:48 via Wykop
  • 2
@mroz3: alleluja!
  • Odpowiedz
mapache
mapache
03.05.2026, 12:51:10
  • 151
dodałem detale do budy, przykleiłem klosze, zlutowałem diody (niektóre do poprawki bo kable za krótkie). widać że autor projektu nigdy tego nie wydrukował bo otwory na diody są, ale miejsca na poprowadzenie kabli brak więc zrobiłem korytarze w budzie. niestety jak kładłem lakier to mi się farba rozpłynęła, więc nie wszędzie już jest ostra linia, z "uszczelek" też farba zeszła pod wypływem lakieru bezbarwengo

#druk3d #drukowanatoyota
mapache - dodałem detale do budy, przykleiłem klosze, zlutowałem diody (niektóre do p...

źródło: IMG_8870

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mapache
mapache
Autor
03.05.2026, 12:51:25 via Wypiek
  • 44
potem dodam czernwone szekle do zderzaka podobnie jak jest z przodu
mapache - potem dodam czernwone szekle do zderzaka podobnie jak jest z przodu

źródło: IMG_8871

Pobierz
  • Odpowiedz
mapache
mapache
Autor
03.05.2026, 12:55:56 via Wykop
  • 57
mapache
  • Odpowiedz
Bartek_Czerkawski
Bartek_Czerkawski
Bartek_Czerkawski
26.04.2026, 14:43:18
  • 11
Taki dziwny Opel Kadett z moich zbiorów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#czarneblachy #opel #kadett #daewoo #nexia
Bartek_Czerkawski - Taki dziwny Opel Kadett z moich zbiorów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#czarneblachy...

źródło: 20250418_130502

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bartek_Czerkawski
Bartek_Czerkawski
Bartek_Czerkawski
Autor
26.04.2026, 14:44:53 via Wykop
  • 3
Jak widać po klapie, prawdopodobnie mamy do czynienia z limitowaną edycją Nexia z pakietem Daewoo
Bartek_Czerkawski - Jak widać po klapie, prawdopodobnie mamy do czynienia z limitowan...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
RomanKarburator
RomanKarburator
26.04.2026, 07:01:59
  • 134
Ciekawostka z radiotechniki. Jeśli ustawi się radioodbiornik na pasmo 70 cm lub 2 m, z dużym prawdopodobieństwem będzie można wykryć pewną specyficzną transmisję. Źródło transmisji nadaje na częstotliwości ~436,780 MHz FM, przy czym na odbiorniku częstotliwość ta będzie wykrywana jako wyższa lub niższa, w zależności od pory dnia.

Siła transmisji również będzie się zmieniać i dlatego na zrzucie ekranu zaznaczyłem ją strzałką. Widać też na zrzucie ekranu etykietkę z podpisem SO-50. Źródłem transmisji
RomanKarburator - Ciekawostka z radiotechniki. Jeśli ustawi się radioodbiornik na pas...

źródło: 1000113714

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DynPydro
DynPydro
26.04.2026, 09:21:47 via Android
  • 9
@RomanKarburator

Potem można wykorzystać swoją wiedzę, by nagrać takim radiem internetowym kodowane transmisje np. z satelity NOAA-19,

NOAA19 nie działa od prawie roku
  • Odpowiedz
Hole_to_another_universe
Hole_to_another_universe
26.04.2026, 10:07:11 via Wypiek
  • 5
@RomanKarburator bardzo ciekawe
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 145
  • Strona 1 z 145
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 08.04.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking