od tej nauki tych wszystkich pytań do ustnego aż kręci mnie się we łbie 😮💨 może niepotrzebnie próbuję się wyryć na blachę, zamiast 2-3 zdań po chłopsku wydukać #uprawnieniabudowlane #budownictwo
Mój szef w pracy ma ksywe pedał xD W zakładzie na 3 zmiany pracuje ponad 100 osób na produkcji i każdy wie jak na jego mówią tylko on nic nie wie. xD #praca #kolchoz #praca
Wzialem sie za skracanie bransolety w zegarku i jezu, czemu te ogniwa nie chca wyjsc? Az tak duzo sily trzeba w to wlozyc? Uzywam plaskiego srubokreta cienkiego bardzo, ale no nie idzie, moze delikatnie sie jeden wysunal i tyle
Skracałem ostatnio tę bransoletę (moja pierwsza robota tego typu po zakupie zestawu na Amazonie). Podobnie nasłałem bluzgów, aż w końcu przyłożyłem to "dłuto" i stuknąłem delikatnie młoteczkiem. Powychodziło elegancko. Najwyraźniej przy pierwszym kontakcie ogniwa są bardzo ścisłe i trudno wychodzą.
@orkako: Tak, spotkałem się z mobbingiem. Kupa stresu, robota od świtu do nocy i ciągłe niezadowolenie przełożonego. Pokornie to znosiłem, bo podejście do roboty mam takie, że może czegoś jeszcze nie wiem, muszę się nauczyć, może słusznie dostaję po łbie (to było jeszcze na początku, gdy pasek cierpliwości był mocno naładowany). Z czasem zaczęło się to nawarstwiać, aż przełożony pewnego dnia przekroczył granicę pewnym tekstem, ala groźbą. Wtedy go ostrzegłem,
Kurna, jak ja w taką jesień podziwiam PANÓW DROGOWCÓW ( ಠ_ಠ). Stoją na zimnie i deszczu od 6. Budują ważne drogi. Anetka czy Mariusz z biura ich nie zastąpi.
A wg mnie każdy powinien być szanowany za swoją UCZCIWĄ i widoczną pracę, niezależnie czy to pracownik fizyczny, nauczyciel, lekarz - każdy ma w społeczeństwie swoje zadania. Patrząc na komentarze trochę się dziwię, jak bardzo ludzie są jednostronni i kłócą się o wszystko - wam się chce jeszcze wstawać z łóżka z takim nastawieniem do świata?
Patrząc na mental co niektórych dawnych znajomych (głównie kobiet) sądzę, że niektórzy nie powinni mieć dostępu do SM w żadnym wieku (jestem przed 30 r.ż.).
Nawet nie głupi ten beatle. Nie jest nudny, przypomina też trochę malucha bo też miał kolor karoserii w środku, podobnie jak fiat coupe i coś tam jeszcze.
sorry za jakiegoś bananowca na zdjęciu, ale takie zdjęcie dodał w ogłoszeniu
@eXe1987: Pytanko, odwiedzam stronę internetową sklepu i nie widzę żadnych informacji na temat zwrotu 1100 zł. Widziałem, że wiele osób o tym pisało. W jaki sposób to uzyskać?
@patatier ja podobnie, Civic VII rocznik 2002, dobrze zachowany i bez rdzy, jeździ, hamuje, działa. Poza tym, że nie jest to jakiś szatan to nie wiem dlaczego i na co miałbym zamienić. Pewnie skończy się tak, że będę nim jeździł do samego złomu.
Czy gdzieś w internecie można znaleźć wiarygodne historyczne dane pogodowe np. z lutego 2025? Z określeniem dnia miesiąca etc. Czy IMGW lub tym podobne instytucje udostępniają takie dane? Będę wdzięczny za odpowiedź. #pogoda
Cześć, trzy miesiące temu rozpocząłem pracę w nowej firmie. Od tego czasu, w każdy poniedziałek towarzyszy mi nieuzasadniony stres i poczucie paniki. Dzieje się tak mimo braku nacisku z niczyjej strony i względnie prawidłowego wykonywania swoich obowiązków. Nie umiem odnaleźć przyczyny problemu, w kolejnych dniach tygodnia sytuacja się prostuje i wszystko wraca na właściwe tory, aby w kolejny poniedziałek znów być roztrzęsionym. Czy ktoś z Was boryka się z podobną przypadłością? Niby
Michał Kołodziejczak dał się złapać na łamaniu przepisów. Członek rządu Donalda Tuska w piątkowy wieczór z telefonem w ręku mknął ulicami Warszawy, nie przejmując się przepisami. Zignorował czerwone światło i zaparkował w niedozwolonym miejscu. Takiego zachowania nie da się wytłumaczyć.
Czołem. Pacjent GA-120BB. Mam go od początku 2018 roku, do tej pory wszystko działało idealnie, natomiast 2 miesiące temu po raz pierwszy zauważyłem dużą rozbieżność pomiędzy godziną wyświetlaną cyfrowo, a pokazywaną przez wskazówki. Nastawiłem wskazówki i wszystko było ok, aż do teraz - nagle mają ok. 10 minut opóźnienia. Co może być tego przyczyną? Jedyny mankament do tej pory to mizerne, niemal niedziałające już podświetlenie (dioda z prawej strony, praktycznie niewidoczna), ale
Czy jest już dostępna aktualizacja do Android 14 dla Motoroli Edge 40? Pytam, ponieważ niedawno gdzieś przypadkiem przeczytałem, że jest dostępna, jednak telefon mi tego nie pokazuje. Ponoć należy coś zmienić w ustawieniach, nie wiem, próbuję się dowiedzieć jak wygląda sytuacja. Z góry dziękuję za odpowiedzi. #android #motorola
@coffeinaaa: Spróbuję. Nie to, żeby mi się paliło czy coś - traktuję to raczej jako ciekawostkę, natomiast jeśli da się zaktualizować to czemu nie. Dzięki
Czołem. Nie znam się kompletnie na wideorejestratorach do samochodu i nie bawiłem się nigdy tego typu urządzeniami, jednak chcę taki sprzęt kupić dla taty na gwiazdkę. Jeździ dużo, codziennie ~400 km. Chciałbym dowiedzieć się, co dzisiejsze wideorejestratory muszą posiadać oraz jakie modele mają najlepszy stosunek jakości do ceny. Nie wiem jeszcze ile chcę przeznaczyć - to zależy od tego, co sensownego jest wg Was dostępne. Wiadomo, że im taniej tym lepiej. Rozwiejecie
Czołem. Pacjent Motorola Edge 40. Mam go zaledwie od 3 tygodni, nie używam telefonu zbyt intensywnie. Naładowana do pełna bateria trzymała mi okolice 1,5-2 dni. Wczoraj jednak używałem go nieustannie przez kilka godzin do przeglądania internetu, następnie naładowałem do pełna około godziny 20:30 i wyłączyłem wifi, bluetooth oraz dane komórkowe. Po 2 godzinach było już tylko 73%, dzisiaj o 6:00 11%(!) W tym czasie miałem jedynie ustawiony budzik. Co może być tego
@cichyluki88: o to chodzi, że jak pisałem, nie robiłem z tym telefonem niemal nic. Teraz już nie pamiętam, ale były tam chyba cztery pozycje: sieć komórkowa, telefon nieaktywny, wyświetlacz i coś jeszcze, obok każdej wartość od 1 do 5%. Zagadka.
@cichyluki88 przeskanowalem za pomocą Avira i wg tego programu telefon jest czysty. Może po prostu coś się pogrzało, jednorazowa akcja z dnia na dzień.
#uprawnieniabudowlane #budownictwo
źródło: 1000027865
Pobierz