Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko110
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
rg_87
rg_87

rg_87

Dołączył 2 lata i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 40
  • Znaleziska 4
  • Mikroblog 36
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 4
rg_87
rg_87
rg_87 30.10.2023, 09:01:00
  • 0
Cześć, to mój pierwszy wpis, zatem wybaczcie gdybym zamieścił go nie tam gdzie trzeba itp.

Mam problem z wyborem następcy mojego iPhone SE 2020. Wybieram między Pixelem 8 a Motorolą Edge 40 Pro.
Oba sprzęty w podobnej cenie, za pixelem przemawia ponoć unikatowy feeling użytkowania, aktualizacje, aparat (chociaż w kwestii fotografii jestem trochę upośledzony i nie zauważam różnicy między zajebistym a zajebistszym - jedynie w naprawdę różnych jakościowo fotografiach widzę różnicę). Rozmiar także bardzo
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rg_87
rg_87
rg_87
Autor
30.10.2023, 09:05:36 via Wykop
  • 0
@krytyk__wartosciujacy: faktycznie, źle napisane. Dzięki.
  • Odpowiedz
rg_87
rg_87
rg_87
Autor
30.10.2023, 09:35:38 via Wykop
  • 0
@MrLovelock: mieszkam w Polsce. W kwestii zakupu pixela myślałem o amazon.de, podobno sprawy związane z ewentualną reklamacją i naprawą/wymianą urządzenia są tam dosyć nietrudne do zgłoszenia i rozwiązania. Motorola w niemieckim amazonie ostatnio też była tańsza niż u nas. Stąd w sumie kolejne pytanie - orientujecie się jak to wygląda w przypadku zagranicznego amazona i reklamacji?
  • Odpowiedz
rg_87
rg_87
rg_87
Autor
30.10.2023, 10:01:50 via Wykop
  • 0
@Dipolarny: S23 jest wg mnie bardzo ładny, miałem go w rękach i zrobił na mnie duże wrażenie. Zdaje sobie sprawę, że jest to top smartfon. Jedynie kwestia tego o czym pisałem - nie jestem pewien czy przekonam się do nakładki Samsunga. Miałem swojego czasu inny, tańszy model tej marki, był bardzo spoko, ale pastelowy, bąbelkowy interfejs raczej mi nie odpowiada. Chyba, że coś się zmieniło, a we flagowym modelu doświadczenie
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • Strona 2 z 2
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 31.10.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking