Cześć, to mój pierwszy wpis, zatem wybaczcie gdybym zamieścił go nie tam gdzie trzeba itp.
Mam problem z wyborem następcy mojego iPhone SE 2020. Wybieram między Pixelem 8 a Motorolą Edge 40 Pro. Oba sprzęty w podobnej cenie, za pixelem przemawia ponoć unikatowy feeling użytkowania, aktualizacje, aparat (chociaż w kwestii fotografii jestem trochę upośledzony i nie zauważam różnicy między zajebistym a zajebistszym - jedynie w naprawdę różnych jakościowo fotografiach widzę różnicę). Rozmiar także bardzo
@MrLovelock: mieszkam w Polsce. W kwestii zakupu pixela myślałem o amazon.de, podobno sprawy związane z ewentualną reklamacją i naprawą/wymianą urządzenia są tam dosyć nietrudne do zgłoszenia i rozwiązania. Motorola w niemieckim amazonie ostatnio też była tańsza niż u nas. Stąd w sumie kolejne pytanie - orientujecie się jak to wygląda w przypadku zagranicznego amazona i reklamacji?
@Dipolarny: S23 jest wg mnie bardzo ładny, miałem go w rękach i zrobił na mnie duże wrażenie. Zdaje sobie sprawę, że jest to top smartfon. Jedynie kwestia tego o czym pisałem - nie jestem pewien czy przekonam się do nakładki Samsunga. Miałem swojego czasu inny, tańszy model tej marki, był bardzo spoko, ale pastelowy, bąbelkowy interfejs raczej mi nie odpowiada. Chyba, że coś się zmieniło, a we flagowym modelu doświadczenie
Mam problem z wyborem następcy mojego iPhone SE 2020. Wybieram między Pixelem 8 a Motorolą Edge 40 Pro.
Oba sprzęty w podobnej cenie, za pixelem przemawia ponoć unikatowy feeling użytkowania, aktualizacje, aparat (chociaż w kwestii fotografii jestem trochę upośledzony i nie zauważam różnicy między zajebistym a zajebistszym - jedynie w naprawdę różnych jakościowo fotografiach widzę różnicę). Rozmiar także bardzo