Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko193
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
ratty

ratty

Dołączył 11 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 6409
  • Znaleziska 177
  • Mikroblog 6232
  • Obserwujący 28
  • Obserwowane 63
ratty
ratty 11.09.2021, 04:50:57
  • 1
Jak w Binance zobaczyć ile jestem do przodu/do tyłu na konkretnej walucie? Znam Spot/PNL analysis, ale tam jest tylko ogólny wynik dla portfela. Zaraz zapomnę co po ile kupowałam :p
#kryptowaluty
ratty - Jak w Binance zobaczyć ile jestem do przodu/do tyłu na konkretnej walucie? Zn...

źródło: comment_16313358171LdgtuOq4YicdoMhiMqez9.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WhiskeyIHaze
WhiskeyIHaze
WhiskeyIHaze
11.09.2021, 04:53:18 via Android
  • 2
@ratty jest historia zakupów. Możesz to wyeksportować do Excela czy co tam lubisz i sobie robić tabelki, wykresy i tak dalej. Ew podpiąć pod jakiś tracker portfolio. Blockfolio czy coś takiego. Coingecko ma swoje, coinmarketcap chyba też.
I binance umożliwia podpięcie tych apek po API I od razu będziesz miała wszystkie transakcje na bieżąco.
Chociaż jeszcze nie spotkałem programu który by to liczył tak jak chce
  • Odpowiedz
ratty
ratty
Autor
11.09.2021, 19:02:30
  • 1
@WhiskeyIHaze: dzięki, zainstalowalam FTX (dawniej Blockfolio) i zaciągnęło mi wszystko z api Binance :) jeszcze tylko nie ogarnia dokładnie sumowania kosztów transakcji tej samej krypto kupowanej za różne waluty (raz za usdt na Binance, raz za pln na revolucie - ręcznie dopisane przeze mnie w aplikacji). Ale może jeszcze uda mi się to rozkminić :)
  • Odpowiedz
ratty
ratty 02.09.2021, 18:54:50
  • 0
Gdzie kupić Terra? Na jakiej giełdzie? Na razie kupowałam krypto tylko na revolucie, ale chcę już wychodzić z tego powoli, a terra akurat i tak nie mają.
#kryptowaluty #terra #luna
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CzulyTomasz
CzulyTomasz
03.09.2021, 09:32:14
  • 1
@KenMarinaris: Cena powinny być taka sama i teoretycznie jak będziesz sobie trzymać na giełdzie, to nie ma to znaczenia. Różnica jest taka że WLUNA jest na blockchainie Ethereum, a LUNA na natywnym blockchainie Terra.

Ja polecam i tak wersję niezwrapowaną (czyli np. z Binance). Możesz je przesłać na swój portfel Terra Station (fee przy wypłacie jest tanie) i tam wrzucić w staking, przez co tydzień będziesz oprócz % ze stakingu
  • Odpowiedz
CzulyTomasz
CzulyTomasz
03.09.2021, 11:53:57
  • 1
@KenMarinaris: nie ma minimalnej ilości, wielkość airdropów jest zalezna od ilości zestakowanej Luny. Ograniczeniem jest jedynie to, że przy wypłacaniu airdropów musisz zapłacić w UST (stablecoin do dolara) za transakcję jakieś $0.05, $0,10 czasem się zdarzyło $0,20 - chodzi tylko o to, żeby zysk z airdropu był wyższy niż fee do zrobienia transakcji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ratty
ratty 15.12.2020, 21:50:44
  • 0
#revolut
Miesiąc temu próbowałam zapłacić za coś kartą wirtualną z Revoluta. Płatność się nie powiodła z nieznanego mi powodu, ale środki zostały zablokowane. Czekałam jakiś czas, aż blokada się zwolni (jak w standardowym banku), ale nic z tego, potem o tym zapomniałam, a teraz widzę, że są zablokowane nadal :/ po kliknięciu na tę płatność w apce mam tylko opcję „spróbuj ponownie”. Macie pomysł co mogę zrobić? Gdzie tam się
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fafkolec
fafkolec
15.12.2020, 21:58:46
  • 0
@ratty: pisz na czacie w apce
  • Odpowiedz
rtg_
rtg_
rtg_
15.12.2020, 22:12:08 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ratty: w szczegółach transakcji powinno być napisane, że jak sprzedawca nie podejmie środków w ciągu X dni (zwykle 14 dni), to zostaną one zwrócone
  • Odpowiedz
ratty
ratty 11.12.2020, 12:36:17
  • 4
#kubek #logikarozowychpaskow #prezent
Czy ktoś z Was ma w domu taki kubek? Podobno były kiedyś popularne, mój niebieski miał jakiś jeden ulubiony sentymentalny jeszcze z domu, a ja go stłukłam :( udało mi się jakoś wyśledzić nazwę firmy i modelu, ale nigdzie ich już nie ma w sprzedaży :/ chętnie odkupię używany :D
ratty - #kubek #logikarozowychpaskow #prezent
Czy ktoś z Was ma w domu taki kubek? P...

źródło: comment_1607690173LnEXTbjTxJl1Zy83bwCOVZ.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

veldrinn
veldrinn
11.12.2020, 12:58:06
  • 0
@ratty: Nie wiem czy nie mam takiego na działce. Tak, kiedyś to był "must have" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
poam89
poam89
12.12.2020, 11:47:56 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ratty: w lumpeksach albo na targu staroci spróbuj.
  • Odpowiedz
ratty
ratty 25.10.2020, 14:06:35
  • 63
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FoxX21
FoxX21
25.10.2020, 14:19:28 via Android
  • 76
@Willk a ja uważam że w tym kraju bez r---------u nic nie można osiągnąć - patrz górnicy tylko ich się boi władza
  • Odpowiedz
ratty
ratty
Autor
25.10.2020, 14:25:52
  • 92
@Willk: niestety, grzecznym protestowaniem jeszcze nikt niczego nie wywalczył
ratty - @Willk: niestety, grzecznym protestowaniem jeszcze nikt niczego nie wywalczył

źródło: comment_1603635915yUH6jWYNnihuCTnrBAesSi.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
ratty
ratty 24.10.2020, 07:18:11
  • 204
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

u.....p
u.....p
konto usunięte 24.10.2020, 07:45:33 via Wykop Mobilny (Android)
  • 36
@ratty: Arka Gdynia Kaja Godek Kaja Godek
  • Odpowiedz
Precypitat
Precypitat
24.10.2020, 09:47:30
  • 8
@Ogniwo_Paliwowe: no przecież napisał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ratty
ratty 23.10.2020, 09:27:11
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dawkins_Wszechwiedzacy
Dawkins_Wszechwiedzacy
24.10.2020, 10:03:49
  • 0
@ratty: To proste: przehandlowali to za wyrok TK w sprawie aborcji. Widocznie wyliczyli, że z Godkowców mają większy elektorat niż z antyszczepionkowców ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
ratty
ratty
Autor
24.10.2020, 13:21:07
  • 0
https://isap.sejm.gov.pl/isap.nsf/download.xsp/WDU20082341570/U/D20081570Lj.pdf - jednak to fake news, ten punkt 36 nie był aktualizowany od 2008 roku.
  • Odpowiedz
ratty
ratty 22.10.2020, 09:33:48
  • 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MadOMaMKruci
MadOMaMKruci
22.10.2020, 09:36:06 via Android
  • 2
@ratty ale taguj #atencyjnyrozowypasek ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
S.....P
S.....P
konto usunięte 22.10.2020, 09:53:30 via Android
  • 2

Komentarz usunięty przez autora

ratty
ratty 22.10.2020, 08:48:44
  • 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Precypitat
Precypitat
22.10.2020, 08:55:03 via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@ratty: jak zakażą, to im odpadnie temat zastępczy, a przecież idą ciężkie lata. Stawiam 10 do 1 że nic się nie zmieni.
  • Odpowiedz
Precypitat
Precypitat
22.10.2020, 13:48:00
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz

4

Lech Wałęsa został weganinem. "Dieta cud. Potwierdzam osobiście"

- Dieta mi na razie nie smakuje, ale powoli przyzwyczajam się - pisze były prezydent Lech Wałęsa na swoim profilu na Facebooku. Mięso odstawił dla zdrowia.

ratty
z
trojmiasto.wyborcza.pl
dodany: 27.09.2020, 18:33:53
  • 4
  • #
    lechwalesacontent
  • #
    leszke
ratty
ratty 23.09.2020, 08:03:10
  • 4
#jp2 #szkalujopapieza
Zrodlo: lekcjareligii.pl
ratty - #jp2 #szkalujopapieza
Zrodlo: lekcjareligii.pl

źródło: comment_1600848101ptnwwsmBjPwH57NQ0b6yDm.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ratty
ratty 07.09.2020, 20:50:10
  • 0
#nieruchomosci #wynajem
Sprzedać mieszkanie czy wynajmować? Wyprowadziliśmy się do nowego domu i ze starym coś trzeba zrobić. Sprzedając miałabym ok 180 tys zysku na czysto po spłacie kredytu. Wynajem to ok 800 zł miesięcznie powyżej raty. Nie wiem czy studenci wrócą w październiku i czy będzie mi się chciało użerać z lokatorami. Obawiam się też, że rynek nieruchomości jebnie :p ale wszyscy mówią żeby trzymać dla dzieci, bla
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tiamin12
tiamin12
tiamin12
07.09.2020, 20:50:59
  • 7
@ratty: jak masz kasę a nie potrzebujesz to wynajem
  • Odpowiedz
alex-fortune
alex-fortune
alex-fortune
08.09.2020, 09:04:30
  • 2
@ratty: 800 zł powyżej raty calkowitej czy odsetkowej? Jak calkowitej to licz kapitał jeszcze do zysku.
  • Odpowiedz
ratty
ratty 01.03.2020, 14:52:42
  • 49
Dajcie plusy dla bombelka z którym wylądowałam w szpitalu :( zapalenie krtani, już mu lepiej po sterydach, ale jak słyszę jak kaszlą pozostałe dzieciaki na oddziale, to będzie cud, jak nie złapiemy czegoś gorszego :/ na szczęście żaden znajomy cieć twojej starej nie przekazywał przecieków o obecności koronawirusa akurat w tym podrzędnym szpitalu :P
#bombelek #dzieci #choroby #szpital
ratty - Dajcie plusy dla bombelka z którym wylądowałam w szpitalu :( zapalenie krtani...

źródło: comment_1583074089nIhnGHpbX8K5CAC3sFZ2tB.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

motaboy
motaboy
01.03.2020, 14:56:43
  • 7
wylądowałam w szpitalu


@ratty: Błąd. Tylko lewoskrętna witamina C i wlewy hmm.. zapomniałem z czego. Mogą być z moczu.
  • Odpowiedz
m.....a
m.....a
konto usunięte 01.03.2020, 15:11:29
  • 7
@ratty: no patrzajta, bombelek ma krtań zepsutą to mu nogę zabandażowali, ach ta nasza służba zdrowia xd, pozdro dla bombelka, niech mu matka zachoruje xd apsik
  • Odpowiedz
ratty
ratty 14.02.2020, 12:55:51
  • 0
W czym się teraz pisze apki na Androida? :> wypadłam z obiegu, a chciałabym się nauczyć jakiejś nowej technologii. Mam nadzieję, że java już przeminęła :D
#programowanie #android
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PrawieJakBordo
PrawieJakBordo
14.02.2020, 12:56:49
  • 1
@ratty: java/kotlin
  • Odpowiedz
aseeon_
aseeon_
14.02.2020, 13:06:26
  • 1
@ratty: standardowo Kotlin/Java, ale jak ktoś jest z tych dziwniejszych to Dart+Flutter albo C#+Xamarin ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ratty
ratty 16.08.2019, 21:39:45
  • 0
Chcę kupić niebieskiemu nowy telefon, bo ma jakiś biedamodel Samsunga sprzed paru lat (A cośtam) i szlag mnie trafia jak mam mu tam ustawić nawigację w czasie jazdy czy coś, tak zamula :P on też by chciał nowszy, ale nie ma czasu robić researchu. Myślałam o jakimś flagowym modelu Samsunga sprzed roku/dwóch, cenowo ok 1500 zł. S8? S9? Z nimi też jest jak z windowsami i z iphonami, że co drugi model
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Reziak
Reziak
16.08.2019, 22:28:02 via Zakop
  • 2
@ratty: s9 spoko, dobre zdjęcia, wystarczy mu na kilka lat, tylko futerał jakiś kup bo śliskie te nowe Samsungi szklane są :)
  • Odpowiedz
CeZiK_
CeZiK_
17.08.2019, 05:34:25
  • 1
@ratty: S9 - będzie zadowolony.
  • Odpowiedz

394

AMA praca chałupnicza w UK

AMA praca chałupnicza w UK

Dodatkowa praca chałupnicza w UK. W wolnej chwili dorabiam sobie siedząc w domu pracując i przy okazji oglądając filmy lub słuchając muzyki. Można pracowac ile się chce i kiedy się chce. Brak ustalonych godzin i limitów nikt..

nic_nowego
z
wykop.pl
dodany: 11.05.2015, 18:21:15
  • 220
  • #
    ama
  • #
    praca
ratty
ratty 12.05.2015, 08:47:14
  • 2
@nic_nowego: Jak długo już tak pracujesz? Nie masz dość robienia w kółko tego samego?
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ratty
ratty 05.05.2015, 15:09:16
  • 79
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RikkiTikkiTavi
RikkiTikkiTavi
05.05.2015, 16:34:05
  • 11
@ratty: @Helikrasz: Przez całe popołudnie wczoraj i dzisiaj rano zastanawiałem się o co chodziło tej wariatce ze sklepu. Mirko wyjaśnia :P.
  • Odpowiedz
ratty
ratty
Autor
05.05.2015, 17:44:32
  • 9
@R039: proszę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ratty - @R039: proszę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: comment_umviRn3Ursa7873DTI39oKk9w7sWC33e.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz

2236

Uratował tonące dziecko, ale stracił nogi. Teraz potrzebuje pomocy

Uratował tonące dziecko, ale stracił nogi. Teraz potrzebuje pomocy

Zbigniew Śmiech wskoczył do lodowatej wody na pomoc topiącemu się dziecku. Uratował młode życie, ale stracił nogi, bo odmrożone trzeba było amputować. Choć jest niewątpliwym bohaterem, a w dodatku został kaleką, to mieszka bez łazienki i nosi rozpadającą się protezę. Urzędy nie kwapią...

soldado
z
wroclaw.gazeta.pl
dodany: 03.04.2015, 06:34:00
  • 112
  • #
    polska
  • #
    wykopefekt
  • #
    pomoc
ratty
ratty 03.04.2015, 08:54:42
  • 2
@venom696: sami prawicowi korwiniści na wykopie, a jak przyjdzie co do czego, to "państwo ma pomagać" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ratty
ratty 24.03.2015, 09:55:42
  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SensZycia
SensZycia
24.03.2015, 09:57:04
  • 1
@ratty: HEHE NO TO CI SIĘ UDAŁO MISTRZU.
  • Odpowiedz
Nie_umre_za_ciebie
Nie_umre_za_ciebie
24.03.2015, 10:08:52
  • 1
@ratty: Czego oczy nie widzą tego sercu nie żal.
  • Odpowiedz
ratty
ratty 22.03.2015, 13:48:10
  • 20
Mortadela, jedna z moich 6 szczurzyc, wita mirko ( ͡° ͜ʖ ͡°) #pokazszczura #zwierzaczki #zwierzeta
ratty - Mortadela, jedna z moich 6 szczurzyc, wita mirko ( ͡° ͜ʖ ͡°) #pokazszczura #z...

źródło: comment_xiwTJutAcJHx9k3vsbyy8pvUE98ktof6.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

G.....E
G.....E
konto usunięte 22.03.2015, 13:56:06
  • 4
@ratty: szczurki to świetne stworzenia.
  • Odpowiedz
r.....a
r.....a
konto usunięte 22.03.2015, 22:55:31
  • 5
@ratty: Kochana szczurza mordka :3 Mortadela idealne imię :D Proszę pomiziać ode mnie wszystkie szczuraski!
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • Strona 18 z 19
  • >
  • wykopowa programistka

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 09.01.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 01.02.2015

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 28.08.2022

    Mikroblogger
  • Komentator
    od 02.01.2026

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking