Wpis z mikrobloga

Chcę kupić niebieskiemu nowy telefon, bo ma jakiś biedamodel Samsunga sprzed paru lat (A cośtam) i szlag mnie trafia jak mam mu tam ustawić nawigację w czasie jazdy czy coś, tak zamula :P on też by chciał nowszy, ale nie ma czasu robić researchu. Myślałam o jakimś flagowym modelu Samsunga sprzed roku/dwóch, cenowo ok 1500 zł. S8? S9? Z nimi też jest jak z windowsami i z iphonami, że co drugi model jest zajebisty, a co drugi to zapchajdziura? A może coś innego polecacie?
Niebieski sporo korzysta z netu, robi dużo zdjęć ale użytkowo, nie artystycznie (jako notatki), siedzi na fejsie, no i dzwoni, taki standardowy użytkownik :p
#telefony #smartfony #samsung
  • 8
  • Odpowiedz
@ratty: P10. Mam, polecam. Po 3 latach nadal #!$%@?. Aparat nie wystaje, nakładka systemowa to czysta przyjemność, przycisk nawigacyjny z czytnikiem linii papilarnych też bajka, szybkie ładowanie rekompensuje baterię i codzienne ładowanie. Kupiłbym ponownie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ratty: sony xperia, maja zajebiste baterie, aparat do dupy, ale do notatek da rade, byle bez lampy, a przy normalnym korzystaniu czyli bt lte i muzyka cały czas wlaczone telefon potrafi wytrzymać 2 dni, mowa o xperia xa2 np
  • Odpowiedz
@ratty: z tego co piszesz to s9 będzie bardzo dobrym wyborem. świetny aparat dla laika, wyświetlacz więc idzie poużytkować dłużej etc. nie będzie rozczarowany. jeśli dasz radę to bierz s9, względem s8 ma: nowszy hardware, głośniki stereo, lepszą baterie.
  • Odpowiedz