55 469,56 - 9,92 = 55 459,64
Bieg na 10 km w Łodzi, nie załapało mi na zegarku ale oficjalny czas 45:48, życiówka z ostatniego biegu niepodległości poprawiona o 5,5 minuty. Może by było jeszcze lepiej, ale początek strasznie wąski i się nie dało wyprzedzić. Tętno też nie najwyższe, na biegu niepodległości w Warszawie się lepiej biegło bo więcej osób dopingowało.
Pozdro jeśli ktoś też biegł ( ͡º ͜
Bieg na 10 km w Łodzi, nie załapało mi na zegarku ale oficjalny czas 45:48, życiówka z ostatniego biegu niepodległości poprawiona o 5,5 minuty. Może by było jeszcze lepiej, ale początek strasznie wąski i się nie dało wyprzedzić. Tętno też nie najwyższe, na biegu niepodległości w Warszawie się lepiej biegło bo więcej osób dopingowało.
Pozdro jeśli ktoś też biegł ( ͡º ͜











Debiut półmaratoński za mną. Bardzo komfortowo mi się biegło, udało się osiągnać cel minimum by pobiec tempem poniżej 5.00/km, i rzutem na taśmę zejść poniżej 1:45:00 wg oficjalnego wyniku
Odnośnie tempa i komfortu... Czułem, że mógłbym urwać jeszcze ze dwie minuty. Zdecydowanie nie czułem że biegnę na takim tętnie jakie pokazuje zegarek, ale uznałem, że jak na pierwsze takie doświadczenie - wolę nie szaleć. Sama strava oszacowała,
źródło: image
Pobierz