Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko128
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
randomname1

randomname1

Dołączył 5 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 7950
  • Znaleziska 278
  • Mikroblog 7672
  • Obserwujący 5
  • Obserwowane 7
randomname1
randomname1 przedwczoraj, 18:45:55
  • 0
Co tam u Was wlatuje na niedzielno-poniedziałkowe 41 stopni? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#perfumy
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

anomaly_
anomaly_
przedwczoraj, 19:08:24 via Wykop
  • 7
@randomname1: nic, nie ruszam się spod klimy lol
  • Odpowiedz
Czypsy
Czypsy
przedwczoraj, 19:42:08 via iOS
  • 10
@Ernis21: wczoraj od kobietki w lidlu poczułem Khamrah, uciekłem bez zakupów.
  • Odpowiedz
hydrant123
hydrant123
22.06.2026, 08:57:48
  • 2
#perfumy dobra poważne pytanie - czy są jakieś araby godne uwagi i obecności w kolekcji? Macie jakieś pozycje które można bez żalu i wstydu mieć i używać? Tylko proszę bez propozycji typu 9pm.
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

randomname1
randomname1 22.06.2026, 12:07:33 via Wykop
  • 0
@hydrant123: Ja na setki arabów jakie testowałem zostawiłem Hawasa i Aqua Dubai. French Avenue Moonstone Bleu jest też mega spoko i czaiłem się przez pewien czas na flaszkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
d4vv
d4vv
d4vv
21.06.2026, 16:22:29
  • 2
Wpadło ostatnio kilka nowości, między innymi nowe Rayhaany i bardzo ciekawe Swiss Arabian więc podrzucam swoją listę - LISTA

#perfumy
d4vv - Wpadło ostatnio kilka nowości, między innymi nowe Rayhaany i bardzo ciekawe Sw...

źródło: IMG20260621181515~2

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

randomname1
randomname1 21.06.2026, 17:27:22 via Wykop
  • 0
@d4vv: I jak ten Soda Pop? Ok wrażenia?
  • Odpowiedz
randomname1
randomname1 20.06.2026, 20:52:15
  • 0
Zna ktoś wagę pełnego YSL Y EDP 200ml?

#perfumy
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

randomname1
randomname1
Autor
20.06.2026, 21:13:33 via Wykop
  • 3
@Jakubjakub99: Ekstra, dzięki śliczne
  • Odpowiedz
randomname1
randomname1 19.06.2026, 12:27:17
  • 3
Maison Margiela Replica Jazz Club - 100ml - nówka w folii - 275zł
Tom Ford Grey Vetiver - 100ml - nówka w folii - 350zł
Paco Rabanne 1 Milion Lucky - 99/100ml - 200zł
Serge Lutens Chergui - 48/50ml - 205zł

Wysyłka przez paczkomat i dpd (może być też przez OLX)
randomname1 - Maison Margiela Replica Jazz Club - 100ml - nówka w folii - 275zł
Tom F...

źródło: 1000004958

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

randomname1
randomname1 17.06.2026, 23:25:37
  • 0
Redukcja kolekcji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Serge Lutens Chergui 48/50ml - 205zł
Paco Rabanne 1 Milion Lucky 100ml (bez folii) - 200zł
Tom Ford Grey Vetiver EDP 100ml
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KjatanSveisson
KjatanSveisson
16.06.2026, 15:59:32
  • 1
#perfumy

Sprzedam

1. Rayhaan Aquatica 95/100ml 115zł
2. Hermes Terre d'Hermès Eau Givrée 174/175ml 300zł
3. Fragrance World Nuke 2.0 ( ͡° ͜ʖ ͡°) 96/100ml 56zł
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

randomname1
randomname1 16.06.2026, 16:59:33 via Wykop
  • 3
@KjatanSveisson: Kojarzę że na tagu było mówione o Nuke 2.0 jako najbliższym klonie spicebomba ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Gerav
Gerav
16.06.2026, 09:24:05
  • 3
Sprzedam
Bleu De Chanel Edp 97/100 350
#perfumy
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

randomname1
randomname1 16.06.2026, 10:04:02 via Wykop
  • 0
@Gerav: Aktualne?
  • Odpowiedz
KjatanSveisson
KjatanSveisson
14.06.2026, 15:24:15
  • 0
#perfumy

Zakochałem się ostatnio w LM Parfums Scandinavian Crime.

Jakie zapachy z kadzidłem polecacie ale jednak nie takie kościelne klimaty jak Robert Piguet Casbah tylko coś mniej oczywistego. I też nawet nie muszę wspominać, że takie pozycje jak jakieś Acqua di Giò to nie wpisuja się w to co szukam xd
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

randomname1
randomname1 14.06.2026, 15:54:40 via Wykop
  • 1
@KjatanSveisson: Nou Oliban top ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
SKYFander
SKYFander
12.06.2026, 19:51:49
  • 0
#perfumy
Jakiego dziada warto sobie kupić do kolekcji? Kusi mnie, żeby mieć chociaż jednego. Kilka razy trafiałem w Rossmannie na tester Versace l'homme za każdym razem zmieniała się moja opinia.
1 raz - Chryste ale sztynks xD
2 raz - uszło by
3 raz - nawet bym się spiskał xD
ale nadal czuję, że to byłoby zbyt ordynarne dla otoczenia. Więc może coś bardziej cywilizowanego, w podobnej cenie?
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

randomname1
randomname1 13.06.2026, 11:49:58 via Wykop
  • 0
@SKYFander: Ja najcieplej wspominam Duc de Vervins L'Extreme Houbigant, Moonstone Bleu French Avenue, Lalique Pour Homme i Tom Ford Beau de Joir z tej rodziny zapachów.

Mozesz też poczytać o Mauboussin Homme, choć sam go osobiście nie testowałem
  • Odpowiedz
randomname1
randomname1 07.06.2026, 18:23:59
  • 1
Podbijam:

Serge Lutens Chergui 48/50ml - 205zł
Paco Rabanne 1 Milion Lucky 100ml - 200zł

Przy zakupie 2 całość taniej o 5% (405zł -> 385zł)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

randomname1
randomname1 06.06.2026, 22:55:42
  • 0
Siemka, redukuję kolekcję także na sprzedaż polecają się:

Versace Eau Fraiche 98/100ml - 98zł
Serge Lutens Chergui 48/50ml - 205zł
Paco Rabanne 1 Milion Lucky 100ml - 200zł

Wysyłka
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GIORGIO_ARMANI
GIORGIO_ARMANI
GIORGIO_ARMANI
07.06.2026, 07:35:22 via Wykop
  • 1
@randomname1: napisalem
  • Odpowiedz
michalkichal123
michalkichal123
06.06.2026, 12:43:12
  • 6
#perfumy
chwalcie się co na skórce w ten upal k*rewski

u mnie picrel
michalkichal123 - #perfumy 
chwalcie się co na skórce w ten upal k*rewski

u mnie pic...

źródło: images-16

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

randomname1
randomname1 06.06.2026, 13:29:13 via Wykop
  • 4
@michalkichal123: D&G Forever Pour Homme
  • Odpowiedz
randomname1
randomname1 04.06.2026, 22:35:27
  • 0
Sprzedam Serge Lutens Chergui 49/50ml

Cena: 230zł

#perfumy
randomname1 - Sprzedam Serge Lutens Chergui 49/50ml

Cena: 230zł

#perfumy

źródło: 1000004539

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

randomname1
randomname1 04.06.2026, 00:32:16
  • 1
Skąd bierzecie wagi pełnych flakonów jak sprzedajecie #perfumy ? Powstało już jakieś fajne kompendium czy standardowo trzeba się pytać mirków na tagu czy discordach?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vhredny
Vhredny
04.06.2026, 05:25:07 via iOS
  • 6
@randomname1: sprawdzam na wadze kazdy nowy flakon i zapisuję na pudelku
  • Odpowiedz
bersking
bersking
04.06.2026, 06:00:45 via iOS
  • 4
@randomname1: najczęściej tu:
bersking - @randomname1: najczęściej tu:

źródło: IMG_1444

Pobierz
  • Odpowiedz
ucho_igielne
ucho_igielne
ucho_igielne
03.06.2026, 20:14:36
  • 3
Najpierw testowalem moonlighta bleu a teraz legitnego sartoriala i powiem szczerze, że spodziewałem się większej odległości między nimi (czuć ewidentnie że jest tu koncepcja i jej replika) tylko cały szkopuł w tym, że moonlight jest zupełnie nienoszalny, a tak jak sartorial to może nie do końca moja bajka, to widzę w nim jakąś przyszłość
ale nie aż tak żeby zapłacić 600 za flakon
#perfumy
ucho_igielne - Najpierw testowalem moonlighta bleu a teraz legitnego sartoriala i pow...

źródło: 1000000984

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

randomname1
randomname1 03.06.2026, 22:53:28 via Wykop
  • 1
@ucho_igielne: Moonstonik klasa, ogólnie araby mogłyby się bardziej wziąć za klonowanie niszy a nie wiecznie ten mainstream który jest niewiele droższy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
anomaly_
anomaly_
01.06.2026, 23:07:49
  • 3
Jakby ktoś szukał klona Blue Talisman, to w Superpharm stoją testery Bujairami Enforcer, który w sumie pozytywnie mnie zaskoczył - psik testowy po 6-7h nadal się kręci raz po raz wokół nosa i rzeczywiście czuć podobieństwo (mimo że jak w przypadku Hectic czuć twist na otwarciu). Na pewno lepszy niż Lattafa AOU która podobna jest do BT jak pięść do nosa xd

Aż kusi by wziąć flakon, z drugiej strony to DNA
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

randomname1
randomname1 02.06.2026, 18:42:33 via Wykop
  • 1
@anomaly_: Nie od dziś wiadomo że Lattafa to najgorszy arab xD
  • Odpowiedz
randomname1
randomname1 01.06.2026, 11:57:59
  • 4
Jakie są Wasze ulubione #perfumy wszechczasów? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czypsy
Czypsy
01.06.2026, 12:37:33 via Wykop
  • 13
@randomname1: oczywiście, że ostatnio kupiony i ten który właśnie jest w drodze
  • Odpowiedz
c_39
c_39
01.06.2026, 12:45:22 via Wykop
  • 10
@Czypsy: I standardowo ten którego jeszcze się nie ma w kolekcji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Anoniemamowy
Anoniemamowy
30.05.2026, 13:54:35
  • 0
Jakieś tanie #perfumy które trzymają zapach dwa dni jak #erbapura lub #lv tylko nie za tysiaka a za 100zl
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

randomname1
randomname1 30.05.2026, 14:28:20 via Wykop
  • 1
@Anoniemamowy: Skolim temperatura, bebecita i palermo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
randomname1
randomname1 29.05.2026, 20:17:54
  • 2
Ehh szybko poszło. Ogolnie pojawialy sie tu chyba glosy ze lepszy od oryginalu, to moge śmiało potwierdzić (a ogólnie coś takiego może mógłbym powiedzieć o 3 klonach na rynku ktore testowalem max). Inna kwestia ze niezbyt przepadam za tym profilem zapachowym ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#perfumy
randomname1 - Ehh szybko poszło. Ogolnie pojawialy sie tu chyba glosy ze lepszy od or...

źródło: 1000004446

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

arowsky
arowsky
arowsky
29.05.2026, 21:33:54 via Wypiek
  • 1
Jak ktoś chętny to mam do odsprzedania ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 18
  • Strona 1 z 18
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 18.07.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 15.10.2022

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking