Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko199
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
panzerwaffe
panzerwaffe

panzerwaffe

Dołączył 14 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 9957
  • Znaleziska 1956
  • Mikroblog 8001
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 2
  • Dodane (14)
  • Komentowane (37)
  • Plusowane (7950)
jestemtakizmeczony
jestemtakizmeczony
24.05.2026, 07:07:15
  • 5
#spacex #starship #flight12 No nie mogę z tych fotek (。◕‿‿◕。)

https://x.com/SpaceX/status/2058304809044750467
jestemtakizmeczony - #spacex #starship #flight12 No nie mogę z tych fotek (。◕‿‿◕。)

h...

źródło: HJCQUnFXcAEl6_F

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jestemtakizmeczony
jestemtakizmeczony
Autor
24.05.2026, 07:07:21 via Wykop
  • 6
@jestemtakizmeczony: Ło kurdeeee!

Synthwave aesthetics
jestemtakizmeczony - @jestemtakizmeczony: Ło kurdeeee!
 Synthwave aesthetics

źródło: HJCQV_LWUAAL76d

Pobierz
  • Odpowiedz
Cyberdyne
Cyberdyne
24.05.2026, 07:13:48 via Wykop
  • 5
Cyberdyne

źródło: 1000097598

Pobierz
  • Odpowiedz
FLAC
FLAC
23.05.2026, 12:01:35
  • 9
#spacex

Booster V3 znacznie mocniejszy
FLAC - #spacex

Booster V3 znacznie mocniejszy

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cyberdyne
Cyberdyne
23.05.2026, 22:11:20 via Wykop
  • 1
@FLAC:
Cyberdyne - @FLAC:
  • Odpowiedz
umorusany_w_kale
umorusany_w_kale
22.05.2026, 22:40:26
  • 3
#spacex Proszem pana mówi Hymel Jadwiga, Lipinki Łużyckie, Łączna 43. Styrta się pali.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LM317K
LM317K
22.05.2026, 22:41:13
  • 13
#spacex Ale jakość transmisji i kamery to jest coś wspaniałego, dużo lepiej niż ostatnio
Takie widoki chcę oglądać z misji na księżyc
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LM317K
LM317K
22.05.2026, 23:09:19
  • 16
#spacex Ło k---a coo?
LM317K - #spacex Ło k---a coo?

źródło: obraz

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jestemtakizmeczony
jestemtakizmeczony
22.05.2026, 23:09:46 via Wykop
  • 7
@LM317K: selfiaczek xD
jestemtakizmeczony - @LM317K: selfiaczek xD

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Migfirefox
Migfirefox
22.05.2026, 23:16:42
  • 4
Ujęcie wchodzenia w atmosferę w 4K i to na żywo. Coś niesamowitego.
#spacex
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jestemtakizmeczony
jestemtakizmeczony
22.05.2026, 23:17:59 via Wykop
  • 4
@Migfirefox: plazma nigdy mi się nie znudzi.
jestemtakizmeczony - @Migfirefox: plazma nigdy mi się nie znudzi.

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Migfirefox
Migfirefox
22.05.2026, 23:37:27
  • 9
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

karacz
karacz
karacz
22.05.2026, 23:37:53 via Wykop
  • 0
@Migfirefox: xD
  • Odpowiedz
n1craM
n1craM
22.05.2026, 23:38:47 via Android
  • 3
@Migfirefox: i to pomimo problemów z silnikiem
  • Odpowiedz
Migfirefox
Migfirefox
22.05.2026, 23:50:43
  • 7
#spacex
Migfirefox - #spacex

źródło: 1000174786

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cyberdyne
Cyberdyne
23.05.2026, 08:02:57
  • 33
Tak głośny jest Starship z odległości 8km!
Szyby i kamera drżą.

To dom "Ellen in space". Twierdzi że jest w odległości 5 mil od launchpada. To się zgadza. Fala dźwiękowa dociera po ok. 23 sekundach. Podczas startu była temperatura 31,5°C w której dźwięk rozchodzi się z prędkością 350m/s

#spacex #starship #elonmusk #kosmos #technologia #ciekawostki
Cyberdyne - Tak głośny jest Starship z odległości 8km!
Szyby i kamera drżą.

To dom "...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cyberdyne
Cyberdyne
Autor
23.05.2026, 08:03:54 via Wykop
  • 13
Cyberdyne
  • Odpowiedz
Cyberdyne
Cyberdyne
Autor
23.05.2026, 08:04:26 via Wykop
  • 10
Cyberdyne
  • Odpowiedz
LM317K
LM317K
22.05.2026, 20:05:57
  • 15
Dziś wieczorem kolejny lot Starshipa - Starship Flight 12 (druga próba). Okno startowe 00:30 do 2:00 czasu polskiego
#starship #spacex #startyrakiet
To będzie szczególnie ważna misja, bo po raz pierwszy poleci nowa wersja rakiety: Starship V3 / Block 3. SpaceX zapowiada sporo zmian względem poprzednich testów — większą wydajność, ulepszoną osłonę termiczną i poprawki pod pełną wielokrotność użycia.

W planie misji m.in.:
- wypuszczenie testowych satelitów Starlink v3 (makiety
LM317K - Dziś wieczorem kolejny lot Starshipa - Starship Flight 12 (druga próba). Okn...

źródło: obraz

Pobierz
LM317K - Dziś wieczorem kolejny lot Starshipa - Starship Flight 12 (druga próba). Okn...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wuadek
wuadek
22.05.2026, 20:26:14 via Wykop
  • 1
To jebnie. Adrzeju...
  • Odpowiedz
Paradox3p
Paradox3p
Paradox3p
22.05.2026, 21:55:22 via Wykop
  • 1
@LM317K: no ja czekam na ten start, może jebnie
  • Odpowiedz
LM317K
LM317K
21.05.2026, 21:33:04
  • 4
#spacex #starship start przesunięty na 1:00
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cyberdyne
Cyberdyne
21.05.2026, 00:08:57
  • 3
Część 3 dochodzenia CSI Starbase analizuje najbardziej szaloną metodę zasilania systemu zalewowego w historii.

#spacex #technologia
Cyberdyne - Część 3 dochodzenia CSI Starbase analizuje najbardziej szaloną metodę zas...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eSUBA94
eSUBA94
21.05.2026, 09:04:14 via Wykop
  • 0
@Cyberdyne: spokojnie mogą otwierać park wodny
  • Odpowiedz
FLAC
FLAC
19.05.2026, 07:21:54
  • 8
#starship #spacex #kosmos #eksploracjakomosu

Start póki co planowany na piątek na 12:30
FLAC - #starship #spacex #kosmos #eksploracjakomosu

Start póki co planowany na piąte...

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jestemtakizmeczony
jestemtakizmeczony
19.05.2026, 10:48:32 via Wykop
  • 5
@FLAC: DEJCIE MNIE WRESZCIE TEN START!
jestemtakizmeczony - @FLAC: DEJCIE MNIE WRESZCIE TEN START!

źródło: HIqKec5WkAA6zpH

Pobierz
  • Odpowiedz
eSUBA94
eSUBA94
19.05.2026, 14:50:08 via Wykop
  • 2
@jestemtakizmeczony: elon ma tabliczkę 2 tygodnie ze wszyskim na wszystko
  • Odpowiedz
rolnik_wykopowy
rolnik_wykopowy
19.04.2026, 10:22:11
  • 3
Nikt nie ogląda, jak Łysy Grzyb będzie drugi raz wyszczeliwał wielkiego dildosa, który wyląduje na jego starej?
#blueorigin #rakiety i #spacex dla atencji
rolnik_wykopowy - Nikt nie ogląda, jak Łysy Grzyb będzie drugi raz wyszczeliwał wielk...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wuadek
wuadek
19.04.2026, 10:34:12 via Wykop
  • 0
@rolnik_wykopowy: Ale orbita jest.
  • Odpowiedz
Sweet-Jesus
Sweet-Jesus
10.04.2026, 16:26:15
  • 154
Zakończono proces wyciągania kanałów paliwowych z pierwszego reaktora RBMK-1500 w Ignalińskiej Elektrowni Jądrowej.

Oznacza to, że podobny proces zostanie niebawem rozpoczęty w drugim energobloku, co z kolei spowoduje pojawienie się radioaktywnego pyłu i uniemożliwi wejście na halę reaktora.

Całkowity demontaż elektrowni wynosi już 45,7%. Po dekontaminacji około 78% zdemontowanych urządzeń i 94% żelbetu powraca na rynek surowców wtórnych.

Źródło:
Sweet-Jesus - Zakończono proces wyciągania kanałów paliwowych z pierwszego reaktora R...

źródło: 668443290_1375561284604361_4052465345735028224_n

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sweet-Jesus
Sweet-Jesus
Autor
10.04.2026, 16:26:43 via Wykop
  • 28
Sweet-Jesus

źródło: 668846213_1375561397937683_433355760086746309_n

Pobierz
  • Odpowiedz
Sweet-Jesus
Sweet-Jesus
Autor
10.04.2026, 16:27:12 via Wykop
  • 26
Sweet-Jesus

źródło: 669825966_1375561347937688_9183014378914613965_n

Pobierz
  • Odpowiedz
Common_Rail_1337
Common_Rail_1337
09.04.2026, 09:28:24
  • 2487
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wonszmorski2137
wonszmorski2137
wonszmorski2137
09.04.2026, 09:57:44 via Wykop
  • 478
@Common_Rail_1337: das gold XD
  • Odpowiedz
Rwa_mac
Rwa_mac
Rwa_mac
09.04.2026, 10:08:11 via Wykop
  • 156
@Common_Rail_1337: Dobra przeróbka
  • Odpowiedz
Cyberdyne
Cyberdyne
02.04.2026, 00:30:10
  • 6
Tesla właśnie przekroczyła dystans 9 miliardów mil na FSD.

7x bezpieczniejsza od ludzkiej średniej.

Wypopki tego nienawidzą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#tesla #motoryzacja #technologia #sztucznainteligencja #elonmusk
Cyberdyne - Tesla właśnie przekroczyła dystans 9 miliardów mil na FSD.

7x bezpieczni...

źródło: 1000090789

Pobierz
Cyberdyne - Tesla właśnie przekroczyła dystans 9 miliardów mil na FSD.

7x bezpieczni...
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

r5678
r5678
02.04.2026, 01:31:43 via Wykop
  • 5
I jeszcze taki smaczek
Ile razy elon obiecywał przełom?

2014: „Za rok samochód Tesli będzie prawdopodobnie w 90% autonomiczny”.
2015: „Pełna autonomia (Level 5) za dwa lata”. Musk twierdził, że to „rozwiązany problem”.
2016: „Do końca 2017 roku Tesla przejedzie trasę z Los Angeles do Nowego Jorku całkowicie bez interwencji człowieka, wliczając w to ładowanie”. (Trasa ta nigdy się nie odbyła w zakładanym terminie).
  • Odpowiedz
r5678
r5678
02.04.2026, 01:43:49 via Wykop
  • 9
@Cyberdyne: typowy psychofan jest typowy.
trzymaj, bo widzę że potrzebujesz xd
r5678 - @Cyberdyne: typowy psychofan jest typowy. 
trzymaj, bo widzę że potrzebujesz ...

źródło: Screenshot 2026-04-02 at 03-43-32 papier toaletowy - Szukaj w Google

Pobierz
  • Odpowiedz
Pierdyliard
Pierdyliard
03.04.2026, 19:14:12
  • 38
Dwie epoki i dwa zdjęcia "bladoniebieskiej kropki".
#kosmos #ziemia #nasa
Pierdyliard - Dwie epoki i dwa zdjęcia "bladoniebieskiej kropki".
#kosmos #ziemia #na...

źródło: Dwie_Ziemie

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

niecodziennyszczon
niecodziennyszczon
niecodziennyszczon
03.04.2026, 19:42:59 via Wykop
  • 14
@Pierdyliard: Wygląda na to, że na środku Atlantyku pojawiła się całkiem spora wyspa, o której nic nie wiemy! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Grubapije
Grubapije
Grubapije
03.04.2026, 20:34:34 via Android
  • 6
@Pierdyliard: fajne te grafiki, ale niech nie robią więcej
  • Odpowiedz
Rancor
Rancor
04.04.2026, 12:02:00
  • 4
#nasa #kosmos #ksiezyc #gruparatowaniapoziomu #nauka

Artemis 2 jest już w połowie drogi w kierunku Księżyca. Oto dzisiejszy widok z pokładu statku. Na pierwszy rzut zwykły nasz "łysy", jednak znawca tematu zauważy, że na jego lewej krawędzi odsłania się powoli strona nigdy niewidoczna z powierzchni Ziemi
Rancor - #nasa #kosmos #ksiezyc #gruparatowaniapoziomu #nauka

Artemis 2 jest już w p...

źródło: HFDunoEWoAA_kCo

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rancor
Rancor
Autor
04.04.2026, 12:30:45 via Wykop
  • 7
czemu pieróg nie poleciał?

Wiem że jesteś jego fanem i śledzisz karierę.


@PopeLeon: Stolnica i miska z farszem nie zmieściłaby się do kapsuły Orion ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Rancor
Rancor
Autor
04.04.2026, 18:58:06 via Wykop
  • 1
z jaką prędkością oni lecą? Ten lot odbywa się taką samą "techniką" jak misje Apollo czy inaczej?


@kocham-pati-3: Prędkość jest sama, różnica polega na tym, że Orion wpierw został umieszczony na orbicie przejściowej
  • Odpowiedz
gerwazy-oko
gerwazy-oko
02.04.2026, 10:37:46
  • 3341
Prezydent Francji Macron powiedział, że jakakolwiek operacja wojskowa mająca na celu uwolnienie Cieśniny Ormuz byłaby nierealna.
Oskarżył prezydenta Stanów Zjednoczonych, Trumpa, o podważanie NATO poprzez wyrażanie wątpliwości co do zobowiązań USA.
Macron dodał, że wojna nie może zapewnić trwałego rozwiązania problemu nuklearnego Iranu i że decyzja o wypowiedzeniu wojny Iranowi została podjęta wyłącznie przez Amerykanów i Izraelczyków, a nie przez Europejczyków.
#usa #izrael #iran #irak
gerwazy-oko - Prezydent Francji Macron powiedział, że jakakolwiek operacja wojskowa m...

źródło: photo_2026-04-02_12-32-21

Pobierz
  • 119
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KsiegowyWampira
KsiegowyWampira
02.04.2026, 10:39:45 via Wykop
  • 2445
@gerwazy-oko: To jest niezwykle ciekawe zjawisko, bo zawsze wydawało mi się, że Macron i Francja to raczej odklejeni są, a od czasu wojny z Ukrainą okazuje się, że Macron jest sprawnym politykiem z dobrymi pomysłami. Plus jego wypowiedzi i stanowiska wskazują, że Francja chciałaby się stać numerem 1 w Europie.
  • Odpowiedz
gerwazy-oko
gerwazy-oko
Autor
02.04.2026, 10:42:07 via Wykop
  • 1245
@KsiegowyWampira: tez przyznam ze macronek i francja mi imponuje pod wieloma wzgledami
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 402
  • Strona 1 z 402
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 06.05.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 22.05.2013

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking