Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko169
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
murison
murison

murison

Dołączył 6 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 61577
  • Znaleziska 22238
  • Mikroblog 39339
  • Obserwujący 12
  • Obserwowane 82
  • Dodane (2133)
  • Komentowane (7000)
  • Plusowane (30206)
murison
murison
murison 12 godz. i 26 min temu
  • 7
może i rano był korek na wjeździe, ale za to teraz jest na wyjeździe ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://gazetawroclawska.pl/tragiczny-wypadek-na-autostradzie-a4-laweta-wjechala-w-busa-drogowcow-nie-zyje-29-latek-droga-zablokowana/ar/c1p2-29112557
https://gazetawroclawska.pl/wypadki-na-drogach-pod-wroclawiem-kierowcy-utkneli-w-korkach-tak-jest-zarowno-na-aow-jak-i-autostradzie-a4/ar/c1p2-29114159

#wroclaw #korki #motoryzacja #polskiedrogi
murison - może i rano był korek na wjeździe, ale za to teraz jest na wyjeździe ( ͡° ͜...

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

curiousboi
curiousboi
12 godz. i 24 min temu via Wykop
  • 6
@murison: w ogóle jak dla mnie fakt, że A4 w 2026 roku ma nadal dwa pasy to jest jakies nieporozumienie
  • Odpowiedz
murison
murison
murison 14 godz. i 14 min temu
  • 0
ciąg dalszy przenoszenia śmieci do chmury.

Pożar wybuchł w poniedziałek (22 czerwca) około godz. 12. Z ustaleń dziennikarzy "Gazety Wrocławskiej" wynika, że ogień pojawił się w boksie z dużymi kartonami, na terenie należącym do firmy Alba S.A. Obiekt mieści się przy ul. Szczecińskiej we Wrocławiu. Spółka zajmuje się odbiorem odpadów.


the future is now old man!

https://gazetawroclawska.pl/pozar-na-zachodzie-wroclawia-pali-sie-na-terenie-firmy-zajmujacej-sie-wywozem-smieci-kleby-dymu-widac-z-daleka/ar/c1p2-29113859
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

murison
murison
murison 14 godz. i 52 min temu
  • 15
a co to sie bedzie działo za tydzień...
#pogoda #heheszki
murison - a co to sie bedzie działo za tydzień...
#pogoda #heheszki

źródło: image

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

murison
murison
murison
Autor
14 godz. i 24 min temu via Wykop
  • 4
murison

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
OmgLolWtf
OmgLolWtf
13 godz. i 41 min temu via iOS
  • 6
@murison: 29 stopni i piekarnik XDDD potem dziwne że w tv jak widzą ponad 25 stopni to cała mapa na czerwono i armagedon

tak, zesrałem się ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
murison
murison
murison 18 godz. i 14 min temu
  • 3
podobalo sie wam w weekend? za tydzień dogrywka
także ten...

#pogoda #l-------------j
murison - podobalo sie wam w weekend? za tydzień dogrywka
także ten...

#pogoda #l---...

źródło: image

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KarmelkowyZubr
KarmelkowyZubr
18 godz. i 12 min temu via Wykop
  • 1
@murison: No cóż zapowiadane jest Super El Nino
  • Odpowiedz
KarmelkowyZubr
KarmelkowyZubr
16 godz. i 53 min temu via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
murison
murison
murison 20.06.2026, 20:17:13
  • 3
Przypadkiem trafiłem dziś na zlot #motoryzacja i trafiłem takie cudo
https://www.olesnica24.com/galeria/4631,moto-summer-8-festival-2026-w-stradomi-wierzchniej
#walaszek #blokekipa
murison - Przypadkiem trafiłem dziś na zlot #motoryzacja i trafiłem takie cudo
https:...

źródło: 1000013532

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

murison
murison
murison 19.06.2026, 14:15:04
  • 3
dzień jak codzień
https://gazetawroclawska.pl/komunikacyjny-armagedon-w-centrum-wroclawia-pekla-szyna-wykolejenie-tramwaju/ar/c1p2-29107071

#wroclaw #mpkwroclaw #tramwaje #komunikacjamiejska
murison - dzień jak codzień
https://gazetawroclawska.pl/komunikacyjny-armagedon-w-cen...

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pasta_alla_carbonara
pasta_alla_carbonara
19.06.2026, 14:17:15 via Wykop
  • 1
@murison: pierwszy prawdziwy upał i już szyna poszła.
  • Odpowiedz
murison
murison
murison 19.06.2026, 13:04:18
  • 3
uuuuu, ale bedzie wykolejane....

https://www.facebook.com/mpkwroc/videos/polska-premiera-tramwaju-skoda-52t-we-wroc%C5%82awiu/1377336107647553/
https://gazetawroclawska.pl/najnowszy-tramwaj-skoda-w-polsce-52t-na-szynach-we-wroclawiu-czy-zawita-do-nas-na-stale/ar/c4p2-29105831

#wroclaw #mpkwroclaw #tramwaje #skoda
murison - uuuuu, ale bedzie wykolejane....

https://www.facebook.com/mpkwroc/videos/p...

źródło: il20260619_969476077_xlarge

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bad_Sector
Bad_Sector
19.06.2026, 13:33:59 via Wykop
  • 13
@murison: Czesi go wysłali do testów w ciężkich warunkach, jak tu przetrwa, to wszędzie przetrwa xD
  • Odpowiedz
murison
murison
murison
Autor
19.06.2026, 14:24:39 via Wykop
  • 1
@Bad_Sector: https://wykop.pl/wpis/86568729/11-kierunek-kromera-na-przystanku-grabiszynska-cme xDDD
@pasta_alla_carbonara +4
11 kierunek kromera, na przystanku Grabiszyńska cmentarz - złamany pantograf.

#wroclaw #mpkwroclaw
więcej
  • Odpowiedz
murison
murison
murison 18.06.2026, 13:52:55
  • 0
rusłan podobno wylądował we #wroclaw. ktoś sie orientuje czy stoi tak że widać go z tarasu widokowego?
https://gazetawroclawska.pl/ogromny-samolot-wojskowy-wyladuje-we-wroclawiu-patrzcie-w-niebo-z-pewnoscia-go-nie-przeoczycie/ar/c1p2-29102359

#lotnictwo #samoloty #aircraftboners
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

murison
murison
murison 18.06.2026, 12:29:12
  • 0
nie moge znaleźć memeska z dexterem "omlet di fromage" jak mówi kurasą. latał chyba w gorących pare dni temu

#mecz #pilkanozna
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

murison
murison
murison 17.06.2026, 19:43:42
  • 2
Gigant

#polskiedrogi #pkp #kolej #przejazdkolejowy
murison - Gigant

#polskiedrogi #pkp #kolej #przejazdkolejowy
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MakeLifeGreatAgain
MakeLifeGreatAgain
MakeLifeGreatAgain
17.06.2026, 20:22:51 via Wykop
  • 2
@murison: Typowe. Nie ma miejsca by jechać dalej ale on musi i tak
  • Odpowiedz
murison
murison
murison
Autor
18.06.2026, 17:54:59 via Wykop
  • 0
@ArchDelux: @MakeLifeGreatAgain
Ok powiedzmy że pewnym drobnym usprawiedliwieniem jest fakt iż

Pociągi pasażerskie do Łomży – po ponad trzech dekadach – powróciły od wakacyjnej korekty rozkłady jazdy, czyli od 14 czerwca. Od tego czasu PKP Polskie Linie Kolejowe odnotowały już cztery niebezpieczne sytuacje na przejazdach kolejowo-drogowych w tym mieście


https://www.rynek-kolejowy.pl/wiadomosci/lomza-drugi-dzien-reaktywacji-polaczen-i-autobus-153306.html
  • Odpowiedz
murison
murison
murison 16.06.2026, 11:55:32
  • 1
co jest kurde, powrót do przyszłości? wraca tajner , horngacher xD

#skoki
murison - co jest kurde, powrót do przyszłości? wraca tajner , horngacher  xD

#skoki

źródło: image

Pobierz
murison - co jest kurde, powrót do przyszłości? wraca tajner , horngacher  xD

#skoki
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vaze363
Vaze363
17.06.2026, 06:53:31 via Wykop
  • 0
@murison: Tylko skoczkowie nie młodnieją
  • Odpowiedz
murison
murison
murison
Autor
17.06.2026, 07:06:42 via Wykop
  • 3
@Vaze363: no tak, jeszcze tylko jakiś nius że cudowne dziecko polskich skoków klimek murańka nowa nadzieja kadry i byłby komplet
  • Odpowiedz
murison
murison
murison 16.06.2026, 07:05:27
  • 0
#wroclaw
murison - #wroclaw

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

murison
murison
murison 15.06.2026, 07:20:19
  • 5
aaa to oto chodzi z tym logiem, tak sie zastanawiałem skąd FSO na mundialu

#mecz #mundial #pilkanozna #motoryzacja #fso #zlomnik

murison - aaa to oto chodzi z tym logiem, tak sie zastanawiałem skąd FSO na mundialu
...

źródło: image

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

first
first
15.06.2026, 07:42:14 via Wykop
  • 3
@Sylwiusz_89: A pamiętasz total90? Sam w takich halówkach, bialo-czerwonych, śmigałem na wfie, ale był szpan xD
  • Odpowiedz
markaron
markaron
15.06.2026, 10:47:56 via Wykop
  • 1
@Sylwiusz_89: F50 są niezłe. Mam F50 i Predatory i wolę grać w pięćdziesiątkach bo są wygodniejsze
  • Odpowiedz
murison
murison
murison 12.06.2026, 13:15:47
  • 4
fajna sklejka autorstwa MON o F-35 w naszych Siłach Powietrznych

#polska #samoloty #lotnictwo #militaria
murison - fajna sklejka autorstwa MON o F-35 w naszych Siłach Powietrznych 

#polska ...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

evolved
evolved
12.06.2026, 13:43:13 via Wykop
  • 0
@murison: ładne zdjęcia, z muzyką jest tylko imo coś nie tak, jakby harmoniczne sampli wchodziły ze sobą w jakieś fałszujące rezonanse
  • Odpowiedz
murison
murison
murison 12.06.2026, 11:30:06
  • 3
Śmigłowiec brytyjskiej marynarki runął na pole. Są ofiary śmiertelne

to chyba gdzies pod krakowem?

https://defence24.pl/polityka-obronna/smiglowiec-brytyjskiej-marynarki-runal-na-pole-sa-ofiary-smiertelne

#lotnictwo #wypadek #militaria #krakow
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

misk4cy
misk4cy
misk4cy
12.06.2026, 11:51:48 via Wykop
  • 6
@murison: czo

A co miał na dwór runąć?
  • Odpowiedz
Emble
Emble
12.06.2026, 12:20:12 via Android
  • 3
@murison: k---a moje pole.mp3
  • Odpowiedz
murison
murison
murison 12.06.2026, 08:35:14
  • 0
ej niech mi ktoś wyjasni, czemu całe top śledzonych lotów na fr24 jest gdzies nad polską? cały kraj siedzi i śledzi jakieś randomowe loty? czy WTF

#lotnictwo #samoloty #flightradar24 #ciekawostki #polska
murison - ej niech mi ktoś wyjasni, czemu całe top śledzonych lotów na fr24 jest gdzi...

źródło: image

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Piaer
Piaer
12.06.2026, 08:42:40 via Wykop
  • 1
@murison: ludzie mieli mapę nad polską szukając f35 i klikali losowe loty
  • Odpowiedz
Pecyk
Pecyk
Pecyk
12.06.2026, 08:59:46 via Android
  • 0
@murison: Do tego patrzą czy zmieniło się wektorowanie ze względu na przelot.
  • Odpowiedz
murison
murison
murison 12.06.2026, 08:32:41
  • 7
top tracked na świecie ;)

https://www.flightradar24.com/SPSKRG/40262056

#lotnictwo #samoloty #flightradar24 #ciekawostki #polska
murison - top tracked na świecie ;)

https://www.flightradar24.com/SPSKRG/40262056

#...

źródło: image

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kantor_wymiany_mysli_i_wrazen
Kantor_wymiany_mysli_i_wrazen
12.06.2026, 08:36:50 via Wykop
  • 0
@murison: że taki model to F 35 wykonuje.
  • Odpowiedz
murison
murison
murison
Autor
12.06.2026, 08:46:55 via Wykop
  • 0
już top2
  • Odpowiedz
murison
murison
murison 11.06.2026, 15:56:07
  • 8
żegnajciu!

#wroclaw #burza #grad
murison - żegnajciu!

#wroclaw #burza #grad

źródło: comment_t9ivAJGfiGrhEU7HwHvkPwTPBD4XyQhQ

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

murison
murison
murison 10.06.2026, 07:34:31
  • 2
piekło zamarzło, jednak podłączą WOW bezpośrednio do A4. mogli to zrobić najpierw zamiast pchać tą obwodnice przez tą całą wysoką...
jeszce tylko poszerzenie WOW do przekroju 2+2 i w końcu miałoby to jakieś ręce i nogi...
https://wykop.pl/link/7958745/bedzie-nowy-wjazd-do-wroclawia-powstanie-lacznik-a4-ze-wschodnia-obwodnica
#wroclaw #polskiedrogi #autostradypolska
@murison 34

będzie nowy wjazd do Wrocławia. Powstanie łącznik A4 ze wschodnia obwodnicą

więcej
murison - piekło zamarzło, jednak podłączą WOW bezpośrednio do A4. mogli to zrobić na...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Little_Juice
Little_Juice
10.06.2026, 07:39:15 via Wykop
  • 4
@murison: nie WOW a DNWOW droga na wschód od Wrocławia
każdy z Bielan jadąc do Długołęki wybierze A8, taka to obwodnica
  • Odpowiedz
fornson23
fornson23
10.06.2026, 14:56:57 via Android
  • 3
@murison każdy nowy łącznik jest na plus.
  • Odpowiedz
murison
murison
murison 09.06.2026, 22:09:29
  • 2
Ktoś z #rzeszow?

#autobusyboners #komunikacjamiejska #zycietruckera
murison - Ktoś z #Rzeszów?

#autobusyboners #komunikacjamiejska #zycietruckera
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 105
  • Strona 1 z 105
  • >

Osiągnięcia

  • Wykopowicz
    od 27.06.2024

    Wykopowicz
  • Komentator
    od 23.09.2025

    Komentator
  • Złotousty
    od 30.11.2021

    Złotousty
  • Król Wykopaliska
    od 31.12.2022

    Król Wykopaliska
  • Kałasznikow
    od 05.03.2022

    Kałasznikow
  • Farciarz
    od 05.01.2023

    Farciarz
  • Rocznica
    od 13.03.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 06.04.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking