Drogi pamiętniczku... Dziś są moje 40 urodziny. Zrobiłem sobie szybkie podsumowanie moich "osiągnięć" i wyszło mi, że jestem frustratem w kryzysie wieku średniego z 2 hipotekami, długami u rodziny, 3 dzieci i niczego poza nimi w życiu nie osiągnąłem. Znajomych mam całych czterech, umówić się na głupie p--o graniczy z cudem, o albo oni nie mogą albo ja. Robota mnie w-----a, niestety rynek pracy mam taki, że obecnie nikt nie zapłaci mi
#spierdotrip Huop spędził dwie weekendowe nocki w lasach, no bo gdzie? Pierwotny plan zakładał rozbicie się przy stawach, ale był tam taki syf i smród, że głowa mała. Poszedłem więc na sprawdzone starorzecze i mokradła. To były dobre miejsca na rozbicie namiotu, gotowanie żarełka i czytanie książki przy herbatce.
A potem przyszedł się wieczór i chmary komarów niczym 20 lat temu. Po zmroku przestały wściekle atakować... Za to obudziły się
@hpiotrekh: Oczywiście, że nie rozumiesz tej mapy. To normalne, że kujawsko-pomorski Ciechocinek jest w podkarpackim, podkarpacki Rzeszów w lubelskim, Kraków na Śląsku, a śląski Będzin w świętokrzyskim
@adi0: cofnąłem, aby sprawdzić czy przypadkiem nie fejk i jeszcze znalazłem takie coś. Jeżeli to miał być herb Krakowa to im się nie udał, ale zamienić słowo POLL z POOL (basen) to im się zdecydowanie udało
Wiem, że śmianie się z czyichś nazwisk to poziom pierwszej klasy podstawówki, ale to silniejsze ode mnie w tym przypadku ( ͡º͜ʖ͡º) We Wrocku przyjmuje laryngolog Anton Konowałow, który w dodatku na Znanym Lekarzu ma jakieś negatywne opinie xD #lekarz100k #konowalposting #heheszki #wroclaw
Sklejcie jaką pompę musi mieć z miszalskiego JE Nippleroar, który zatrudniał w urzędzie e-k---ę, podnajmował garaże jakiemuś znajomemu co naprawiał auta czy miał dziuplę (kij wie), rozwalił doszczętnie komunikację miejską i ludzie go wybrali na kolejną kadencję, a o odwołaniu nikt nawet nie pryknie xD
Pewnie pominąłem 85% akcji, bo nie jestem z wrocka.
Teraz przez kolejny tydzien będziemy czytać o tym że referendum było nieuczciwe. Że Kraków nie dorósł do demokracji. Że to prawicowcy, faszyści, powiązania z Putinem i wszystko co najgorsze.
Oraz z drugiej strony o złych lewakach i słuszności referendum, bo tam rządzili ci źli.
O tym dlaczego krakowianie postąpili tak a nie inaczej mówi się najmniej.
@K-S-: dla mnie ewenementem jest to, że wcześniej przez 22 lata w Krakowie rządził Majchrowski, który miał na sumieniu grube afery, mimo tego nikt go nigdy nie odwołał i był wybierany w każdych kolejnych wyborach. A Miszalski był jego nieoficjalnym kontynuatorem i większość ludzi będących na eksponowanych stołkach pozostała na nich.
Znajomych mam całych czterech, umówić się na głupie p--o graniczy z cudem, o albo oni nie mogą albo ja.
Robota mnie w-----a, niestety rynek pracy mam taki, że obecnie nikt nie zapłaci mi