Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko193
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
moet

moet

Dołączył 7 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 12780
  • Znaleziska 312
  • Mikroblog 12468
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 13

853

EDF złożył Polsce wstępną ofertę ws. atomu

EDF złożył Polsce wstępną ofertę ws. atomu

EDF złożył polskiemu rządowi wstępną, niewiążącą ofertę na budowę od czterech do sześciu reaktorów EPR w Polsce o całkowitej mocy zainstalowanej od 6,6 do 9,9 GWe.

KarolByzdra
z
energetyka24.com
dodany: 13.10.2021, 11:28:58
  • 219
  • #
    polska
  • #
    eneregtykajadrowa
  • #
    atom
  • #
    energetyka
  • #
    ciekawostki
  • #
    technologia
moet
moet 14.10.2021, 07:37:46
  • 1
@TheGreatCornholio: xD jak ty żeś to policzył?
moet
moet 14.10.2021, 07:38:46
  • 0
@smarterMe: wysyłka do kancelarii danego Ministerstwa, a dalej dystrybucja do odpowiednich komórek, departamentów.

4

Chińska inwestycja w Gdyni groźna dla Polski? "To budzi niepokój"

Chińska inwestycja w Gdyni groźna dla Polski? "To budzi niepokój"

Rozstrzyga się przyszłość Portu Gdynia i tego, kto będzie jego partnerem: Chiny czy sojusznicy z NATO. Gdyby Polska postawiła na Chiny, mogłoby to oznaczać większą, strategiczną zmianę w polskich sojuszach oraz problemy z partnerami NATO.

moet
z
o2.pl
dodany: 06.10.2021, 14:58:03
  • 5
  • #
    polska
  • #
    europa
  • #
    polityka
  • #
    gospodarka
  • #
    chiny

1272

Pół-profesjonalny gracz LoLa pisze obraźliwe teksty na polaków przy 3000 widzach

Pół-profesjonalny gracz LoLa pisze obraźliwe teksty na polaków przy 3000 widzach

TLDR; Jakiś semi-pro duńczyk w lola wyzywa polaków przy 3000 widzach, polski streamer kręci afere i duńczyk przeprasza na tweeterze, potem okazuje się że to nie pierwszy raz i usuwa klipy i blokuje polaków na tweeterze, a na końcu retweetuje jakieś durne posty żeby przypadkiem ten z przeprosinami..

karoleq138
z
wykop.pl
dodany: 17.08.2021, 14:10:30
  • 240
  • #
    swiat
  • #
    twitch
  • #
    rozrywka
  • #
    afera
  • #
    lol
  • #
    polska
moet
moet 17.08.2021, 16:15:42
  • 7
Ale ta młodzież delikatna. Kiedyś to było.
#pdk
moet - Ale ta młodzież delikatna. Kiedyś to było. 
#pdk

źródło: comment_16292169357OGOP9ELT1YNfaZXYWvDZ4.jpg

Pobierz
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

328

UOKiK przyjrzy się agencjom handlującym fałszywymi opiniami o produktach

UOKiK przyjrzy się agencjom handlującym fałszywymi opiniami o produktach

Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów prześwietli agencje, które zamawiały fałszywe komentarze, łapki w górę i polubienia w internecie - podała fundacja Instytut Ochrony Praw Konsumentów.

jerzy-jurczynski
z
wirtualnemedia.pl
dodany: 09.08.2021, 20:57:26
  • 26
  • #
    polska
  • #
    reklama
  • #
    internet
moet
moet 10.08.2021, 13:15:21
  • 9
@przemek-zkielc: i GoWork ;)

439

Baltic Pipe dotarł do polskiej Wyłącznej Strefy Ekonomicznej. To koniec pracy...

Baltic Pipe dotarł do polskiej Wyłącznej Strefy Ekonomicznej. To koniec pracy...

Statek układaniowy przekroczył granicę duńskiej i polskiej Wyłącznej Strefy Ekonomicznej na Bałtyku, po czym zakończył budowę. To już ostatni element gazociągu Baltic Pipe położony przez ten statek. Teraz inny statek skieruje się tu i będzie kontynuować budowę dalej, w kierunku polskiego wybrzeża.

zielonka-for-ever
z
biznesalert.pl
dodany: 06.08.2021, 12:27:57
  • 74
  • #
    europa
  • #
    polska
  • #
    energetyka
  • #
    technologia
  • #
    budownictwo
  • #
    baltyk
moet
moet 06.08.2021, 16:33:47
  • 40
@pigularz: wystarczy czytać uważnie i ze zrozumieniem - prace były chwilowo wstrzymane po stronie duńskiej z uwagi na problemy środowiskowe. Duńczycy jednak szybko wzięli się do rozwiązania problemu i budowa po ich stronie wróciła do normy.
moet
moet 07.08.2021, 08:20:33
  • 0
@darck: https://en.energinet.dk/About-our-news/News/2021/06/18/Baltic-Pipe-set-to-continue-in-selected-areas-in-Denmark

405

Lufthansa będzie używać neutralnych płciowo określeń. Koniec„panie i panowie”

Lufthansa będzie używać neutralnych płciowo określeń. Koniec„panie i panowie”

Lufthansa Group stara się być bardziej inkluzywna. Grupa lotnicza pracuje nad tym od jakiegoś czasu, zmiany zostaną wkrótce wdrożone. Polegają przede wszystkim na zrezygnowaniu ze stosowania określających płeć powitań

Wirtualnemedia_pl
z
wirtualnemedia.pl
dodany: 15.07.2021, 18:39:58
  • 252
  • #
    polska
  • #
    europa
  • #
    ekonomia
  • #
    technologia
moet
moet 16.07.2021, 10:33:45
  • 0
@dzek: dzięki temu linia lotnicza może statystycznie przewidzieć/zaplanować ciężar statku powietrznego i zabrać (lub nie) więcej dodatkowe bagażu, np. przesyłek.

741

Ceny na stacjach benzynowych nie chcą przestać rosnąć

Ceny na stacjach benzynowych nie chcą przestać rosnąć

Na stacjach paliw benzyny i autogaz drożeją, a minimalna obniżka cen diesla nie jest zapowiedzią korekty w dół - wskazują w piątek analitycy rynku paliw.

konto usunięte
z
businessinsider.com.pl
dodany: 09.07.2021, 12:08:14
  • 206
  • #
    polska
  • #
    paliwo
  • #
    ceny
  • #
    samochody
  • #
    motoryzacja
  • #
    cenypaliw
moet
moet 10.07.2021, 09:10:18
  • 1
@blisko_kebab: guzik prawda, jak jesteś w Polsce to ciągniesz paliwo z polskich rafinerii z ew. domieszkami środków uszlachetniających, bo inaczej to by się kompletnie nie opłacało.

370

Analitycy: Ok. 105 mld zł ma kosztować budowa w Polsce bloków jądrowych -...

Analitycy: Ok. 105 mld zł ma kosztować budowa w Polsce bloków jądrowych -...

Szacunkowy koszt budowy w Polsce bloków jądrowych do 2040 r. wyniesie ok. 105 mld zł - wskazano w informacji Polskiego Instytutu Ekonomicznego. Analitycy podkreślają, że ostateczna kwota zależy w dużym stopniu od wyboru partnera przy budowi

konto usunięte
z
wnp.pl
dodany: 04.07.2021, 08:34:23
  • 217
  • #
    ekonomia
  • #
    technologia
  • #
    gospodarka
moet
moet 05.07.2021, 07:47:00
  • 13
@kot_z_wolnego_wybiegu: przestańcie straszyć ludzi.

5079

Objatek rok temu: tanie paliwo dzięki działaniom Orlenu. Teraz przebija 6 zł/l

Pokaż treści 18+

Objatek rok temu: tanie paliwo dzięki działaniom Orlenu. Teraz przebija 6 zł/l

Skoro rok temu spadek cen paliw był efektem dobrego zarządzania przez Obajtka, to czy teraz bicie rekordów cen za każdy litr jest skutkiem złego zarządzania? Pytam dla kolegi kierowcy.

czeskiNetoperek
z
tvp.info
dodany: 04.07.2021, 11:23:02
  • 287
  • #
    polska
  • #
    paliwo
  • #
    samochody
  • #
    bekazpisu
  • #
    ekonomia
moet
moet 04.07.2021, 15:23:40
  • 1
@rybkins1: 50 mln to oni w dzień robią xd

637

Po paszporcie covidowym portfel cyfrowy ! Nowy pomysł KE

Po paszporcie covidowym portfel cyfrowy ! Nowy pomysł KE

Jednym kliknięciem w telefonie obywatele będą mogli udowodnić swoją tożsamość i udostępniać dokumenty elektroniczne z portfela tożsamości cyfrowej np. prawo jazdy, dyplomy, oraz rachunek bankowy.

J-23
z
rmf24.pl
dodany: 20.06.2021, 07:30:04
  • 402
  • #
    europa
  • #
    swiat
  • #
    covid
  • #
    polska
  • #
    covid19
  • #
    uniaeuropejska
moet
moet 20.06.2021, 12:07:26
  • -1
@DivusClaudius: Też jestem bardzo zaskoczony, że jak na polski system to po prostu działa i jest wygodne. Wszystko w jednym miejscu.

38

Berlin wprowadza obowiązek montowania fotowoltaiki na nowych budynkach

Berlin wprowadza obowiązek montowania fotowoltaiki na nowych budynkach

Od 2023 roku każdy nowy lub poddawany gruntownej renowacji budynek będzie musiał na dachu mieć elektrownię słoneczną.

Alamakota2017
z
krowoderska.pl
dodany: 17.06.2021, 11:52:07
  • 9
  • #
    niemcy
  • #
    europa
  • #
    ciekawostki
  • #
    technologia
  • #
    fotowoltaika
  • #
    energetyka
moet
moet 17.06.2021, 18:43:40
  • 0
@werfogd: przecież nie ma żadnego problemu w dostarczania wody na wysokich piętrach. Pierwszy przykład z brzegu - warszawskie wieżowce, które co kilka/kilkanaście pięter posiadają specjalne zbiorniki buforowe.

291

Niemcy mówią, że zasilanie Elektrowni Turów ich węglem jest „bez sensu”.

Niemcy mówią, że zasilanie Elektrowni Turów ich węglem jest „bez sensu”.

Jeden z największych producentów węgla brunatnego w Niemczech, koncern LEAG, uważa, że wożenie węgla brunatnego na dłuższe odległości nie ma sensu. Same niemieckie odkrywki w Łużycach przy granicy z Polską mają zostać zamknięte pod koniec lat...

beconase
z
biznesalert.pl
dodany: 25.05.2021, 18:55:17
  • 112
  • #
    polska
  • #
    europa
  • #
    niemcy
  • #
    energetyka
  • #
    gornictwo
  • #
    gospodarka
moet
moet 26.05.2021, 13:32:47
  • 24
@moll: Nie robi się jeszcze komercyjnie spalarni na takie moce, a dwa przerobienie całego kompleksu na spalarnię byłoby pewnie droższe niż budowa od zera (zmiana kotłów, sposobu podawania paliwa, obróbka spalin).

566

Amerykańscy giganci techniczni chcą dotacji na układy scalone

Amerykańscy giganci techniczni chcą dotacji na układy scalone

Intel, Apple, Microsoft, Google, Amazon i inni apelują o państwowe dotacje na produkcję układów scalonych w USA. Prezydent Biden zwrócił się do Kongresu o zgodę na wydanie na to 50 mld $. Te same firmy trzymają "na kupce" o rząd wielkości więcej pieniędzy. Tak działa wolny rynek... lobbystów. ;P

w__k
z
reuters.com
dodany: 12.05.2021, 08:08:57
  • 115
  • #
    technologia
  • #
    usa
  • #
    ekonomia
moet
moet 12.05.2021, 13:20:44
  • 9
@PanSprzedawca: mln, mld, kto by się przejmował..

709

InPost podbija Wielką Brytanię. Zainwestuje 100 mln GBP w paczkomaty

InPost podbija Wielką Brytanię. Zainwestuje 100 mln GBP w paczkomaty

InPost rozpoczyna dużą inwestycję w Wielkiej Brytanii. Jak stwierdził Rafał Brzoska, firma ma zamiar zainstalować 10 000 paczkomatów na terenie UK.

ObserwatorGospodarczy
z
obserwatorlogistyczny.pl
dodany: 10.05.2021, 12:53:32
  • 127
  • #
    inpost
  • #
    paczkomaty
  • #
    biznes
  • #
    inwestycje
moet
moet 11.05.2021, 07:42:44
  • -2
@Klopsztanga: co nie zmienia faktu, że akcjonariuszami są zagraniczne fundusze.

814

PKN Orlen chce przejąć PGNiG. Wniosek trafił do UOKiK.

PKN Orlen chce przejąć PGNiG. Wniosek trafił do UOKiK.

PKN Orlen złożył do prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów wniosek, stanowiący zgłoszenie zamiaru koncentracji poprzez przejęcie PGNiG.

konto usunięte
z
rmf24.pl
dodany: 10.05.2021, 13:55:22
  • 119
  • #
    orlen
  • #
    obajtek
  • #
    uokik
  • #
    pgnig
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
moet
moet 10.05.2021, 19:57:54
  • 0
@chuck92: wystarczy doczytać - SP ma akcje uprzywilejowane czyli zarówno głos, jak i zysk jest po stronie Państwa.

3943

Haracz za prąd. Nieudacznicy z PiS kosztują Polaków coraz więcej.

Haracz za prąd. Nieudacznicy z PiS kosztują Polaków coraz więcej.

Oto rachunek za prąd. Koszt prądu – 124 złote. Koszt dystrybucji – 149 zł. Z czego wynikają tak gigantyczne koszty? Chodzi oczywiście o przestarzałą sieć, wysokie koszty wytworzenia prądu i przerost zatrudnia.

Oline
z
wiesci24.pl
dodany: 02.05.2021, 17:38:44
  • 293
  • #
    energetyka
  • #
    pieniadze
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
  • #
    finanse
  • #
    polska
moet
moet 02.05.2021, 19:07:51
  • 42
@Ksebki: na końcu każdego rachunku masz zblendowaną stawkę za kWh, która uwzględnia wszystkie rozbite opłaty.

2869

Elon Musk woli przepłacić u Niemca niż zbudować fabryki w Polsce.

Elon Musk woli przepłacić u Niemca niż zbudować fabryki w Polsce.

Kilkukrotnie mówiono to tym, że premier Mateusz Morawiecki rozmawiał z Elonem Muskiem. Dziś o wyniki tych rozmów został zapytany rzecznik rządu w Radiu Zet.

PIAN--A_A--KTYWNA
z
biznes.wprost.pl
dodany: 29.04.2021, 09:26:13
  • 400
  • #
    polska
  • #
    niemcy
  • #
    ekonomia
  • #
    biznes
  • #
    elonmusk
moet
moet 29.04.2021, 11:00:29
  • -4
@LuckyStrike: kiedy czytam takie komentarze to mam wrażenie, że pisze to frustrat, który skończył kierunek techniczny bez pomysłu na siebie.
Polacy bez większych problemów znajdują pracę w największych firmach i korporacjach zachodnich. Wystarczy kilka rzeczy: ambicja i skończenie czegoś ciekawszego niż zarządzanie polem namiotowym w wyższej szkole gotowania na gazie.

803

ArcelorMittal zainwestuje miliard dolarów. Na Ukrainie, a nie w Polsce

Pokaż treści 18+

ArcelorMittal zainwestuje miliard dolarów. Na Ukrainie, a nie w Polsce

ArcelorMittal i rząd Ukrainy podpisały porozumienie dotyczące projektu Steel Billion, czyli Stalowy Miliard, za którym kryją się miliardowe inwestycje w poprawę efektywności i zmniejszenie uciążliwości zakładu dla środowiska. W planach m.in. taki remont wielkiego pieca, jaki ominął Dąbrowę Górniczą.

szyna352
z
wnp.pl
dodany: 17.04.2021, 09:12:36
  • 174
  • #
    ukraina
  • #
    huta
  • #
    srodowisko
  • #
    ekologia
moet
moet 17.04.2021, 09:46:24
  • 40
@konkarne: No ta taktyka wcale nie musi okazać się skuteczna, pytanie gdzie AM planuje eksportować to co wytworzy. EU planuje wprowadzić podatek węglowy na dobra importowane, który będzie przeciwdziałać właśnie takiej ucieczce emisji CO2.
moet
moet 17.04.2021, 14:10:22
  • 0
@luti: ano kupujący, ale jeśli będzie dosyć dotkliwy to kupisz tańszy, lokalny produkt, który nie będzie tym podatkiem obłożony.

384

Ropa z Rosji. Teraz to Polska przykręca kurek

Pokaż treści 18+

Ropa z Rosji. Teraz to Polska przykręca kurek

Orlen będzie importował mniej rosyjskiej ropy. Nowy kontrakt to również niższe rachunki. Polska uniezależnia się od czarnego surowca ze Wschodu.

rybak_fischermann
z
money.pl
dodany: 16.04.2021, 17:26:21
  • 106
  • #
    polska
  • #
    rosja
  • #
    ropa
  • #
    energetyka
moet
moet 17.04.2021, 08:02:55
  • -1
@gieroj777: no właśnie odwrotnie.

521

Gdańsk wyda 800 tys. zł na social media, chce mieć profil na TikToku

Gdańsk wyda 800 tys. zł na social media, chce mieć profil na TikToku

Władze Gdańska wybierają w przetargu agencję, która zajmie się do końca 2022 roku obsługą aktywności miasta w mediach społecznościowych. Budżet zlecenia wynosi 800 tys. zł. Miasto chce pojawić się na platformie TikTok.

darosoldier
z
m.wirtualnemedia.pl
dodany: 27.03.2021, 21:20:09
  • 109
  • #
    gdansk
  • #
    internet
  • #
    pieniadze
  • #
    tiktok
  • #
    trojmiasto
moet
moet 28.03.2021, 11:27:23
  • 10
@Parotia: na facebooku i instagramie też, ale agencje, które będą te profile obsługiwać za darmo nie pracują.
moet
moet 28.03.2021, 11:43:05
  • 1
@JanuszSraczek: XD
  • <
  • 1
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • Strona 22 z 24
  • >
  • szampański
  • Warszawa

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 20.02.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 20.02.2019

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 27.04.2023

    Mikroblogger
  • Komentator
    od 17.03.2026

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking