Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko169
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
mikrokokos

mikrokokos

Dołączył 2 lata i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 782
  • Znaleziska 14
  • Mikroblog 768
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 16
SzubiDubiDu
SzubiDubiDu
19 godz. i 50 min temu
  • 155
Garść przemyśleń z d--y:
-Służba zdrowia nie działa jeszcze bardziej niż kilkanaście lat temu
-Lekarze wolą abyście zdychali na korytarzach szpitala niż żeby oni zarabiali troszkę mniej
-Policja nic nie ogarnia
-Mimo, że każdy ostrzegał to i tak nasz kraj robi speedrun najgorszych błędów z imigrantami
-Nikt już nie myśli o elektrowni atomowej
SzubiDubiDu - Garść przemyśleń z d--y:
-Służba zdrowia nie działa jeszcze bardziej ni...

źródło: images

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mikrokokos
mikrokokos 17 godz. i 32 min temu via Wykop
  • 0
@SzubiDubiDu: Im szybciej to jebnie tym lepiej. Będzie można zacząć larpować jak w falloucie
  • Odpowiedz
shaki24
shaki24
20 godz. temu
  • 5
#polityka #bohatyryupa, #ukraina #wojna

Natrafiłem na FB post osoby, która dziwiła się zachowaniu Ukrainy i Zełenskiego w sprawie band UPA.

Ludzie nie potrafią zrozumieć, że dzisiejsze hasło „wolna Ukraina” oraz kult band UPA, dokonujących rzezi ukraińskich Żydów, Rosjan na wschodzie i Polaków na zachodzie, wyrastają w dużej mierze z tej samej skrajnie nacjonalistycznej wizji Ukrainy.
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mikrokokos
mikrokokos 17 godz. i 37 min temu via Wykop
  • 1
@shaki24: dlaczego trolle są tak tępi, że ciągle przywołują biolabolatoria i huntera Bidena? To chyba najśmieszniejsze punkty w ruskiej propagandzie
  • Odpowiedz
luke-mat
luke-mat
luke-mat
przedwczoraj, 09:37:49
  • 1
Prezydent zrobił co mógł, ale prezydent ma ograniczone pole działania do jakiś symboli. Tutaj trzeba propolskiego rządu PiS i Konfederacji, żeby odpalić realne działania, jakie?
1. Ukraina do UE nie wejdzie, dopóki nie rozbije wielkich majątków oligarchów. Tylko jak to zrobić, skoro większość ziemi rolnej na Ukrainie posiadają jacyś mafiozi. Tam trzeba potężnej reformy rolnej, a ziemię rozdzielić między rolników indywidualnych. Ewentualnie limity produkcji, tak jak w Polsce przed akcesją zniszczono branżę cukrowniczą.
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mikrokokos
mikrokokos przedwczoraj, 11:27:33 via Wykop
  • 0
@luke-mat: o to może zadbać każdy rząd
  • Odpowiedz
Zopyross
Zopyross
20.06.2026, 08:26:10
  • 13
Ładnie spada w Olsztynie. Widzę, że niektórzy mają problem z ciśnieniem i po dwa razy w miesiącu odświeżają w desperacji swoje kurniki. Miasto z rynkiem pracowniczym na poziomie powiatu ale cenami nieruchomości jak z Poznania. Cyrki świata.
#olsztyn #nieruchomosci
Zopyross - Ładnie spada w Olsztynie. Widzę, że niektórzy mają problem z ciśnieniem i ...

źródło: opl

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mikrokokos
mikrokokos 20.06.2026, 09:50:11 via Wykop
  • 0
@Zopyross: Olsztyn to taki mentalny zaścianek z kompleksami. Jedynym osiągnięciem tego miasta było pozostanie miastem wojewódzkim, inaczej byłaby taka sama padaka jak w każdym innym powiatowym
  • Odpowiedz
Jacek_his
Jacek_his
Jacek_his
17.06.2026, 15:21:08
  • 51
Wystarczyły 2 lata rządów i patologia władzy przebija butę PiSowską, choć myślałem, że nie dojdzie do tego aż tak szybko. Ten VIPowski salonik to doskonała widokówka patologii władzy, gdzie kasta nawet nie chce przebywać w jednym pomieszczeniu z pospólstwem, nie mówiąc już o tym, po co tam przychodzili. To nie jest jednostkowy przypadek, a systemowe działanie w mniejszym lub większym natężeniu, w różnych częściach kraju. Teraz wyobraźcie sobie, że mamy tylko media
Jacek_his - Wystarczyły 2 lata rządów i patologia władzy przebija butę PiSowską, choć...

źródło: HLBYKVbW0AA14bV

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mikrokokos
mikrokokos 17.06.2026, 17:18:05 via Wykop
  • 6
@Jacek_his: przecież tak wygląda poczekalnia w luxmedzie zanim się ludzi nazlatuje. Ktoś to naprawdę uwaza za luksus?
  • Odpowiedz
mikrokokos
mikrokokos 17.06.2026, 19:16:34 via Wykop
  • 1
@Jacek_his: nie zesraj się. Politycy od zawsze i już raczej na zawsze będą lepiej traktowani niż zwykly lud. Niezależnie od tego czy rządzi pis czy po
  • Odpowiedz
KukiScotland
KukiScotland
16.06.2026, 00:11:11
  • 258
O prawdziwych dramatach nie usłyszysz w TV xd
#humorobrazkowy #heheszki #bekazlewactwa #lewica #teatr
KukiScotland - O prawdziwych dramatach nie usłyszysz w TV xd
#humorobrazkowy #heheszk...

źródło: comment_16378473618d6bihx6s7Lr33dzXhhF9z

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mikrokokos
mikrokokos 16.06.2026, 05:07:53 via Wykop
  • 106
@KukiScotland: w formularzu nie można było zaznaczyć “kobieta”? I o co chodzi z tym imieniem? W teatrze sprawdzają dowód czy co?
  • Odpowiedz
JednaRenkaJedenKaleka
JednaRenkaJedenKaleka
14.06.2026, 10:38:55
  • 26
No to piekarze dostali 1-2 xD
#lemans
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mikrokokos
mikrokokos 14.06.2026, 11:22:34 via Wykop
  • 0
@JednaRenkaJedenKaleka: o co chodzi z tymi piekarzami? Widzę to od wczoraj, ale kibic ze mnie średni i nie rozumiem
  • Odpowiedz
rosen
rosen
12.06.2026, 12:39:45
  • 17
bagi gotowe #gielda
rosen - bagi gotowe #gielda

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mikrokokos
mikrokokos 12.06.2026, 14:22:01 via Wykop
  • 0
@rosen: bullish for modivo
  • Odpowiedz
josedra52
josedra52
12.06.2026, 07:38:52
  • 555
https://x.com/SzkKontaktowe/status/2065177965474824587?s=20

Choroszczyńska xD

#bekazpisu #heheszki #polityka
josedra52 - https://x.com/SzkKontaktowe/status/2065177965474824587?s=20

Choroszczyńs...
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mikrokokos
mikrokokos 12.06.2026, 09:39:27 via Wykop
  • 4
@josedra52: Ale ją zaszachował jak lis pustyni
  • Odpowiedz
sforce
sforce
12.06.2026, 07:26:13
  • 2
#gielda XTB już zalepiło lukę xD?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mikrokokos
mikrokokos 12.06.2026, 07:35:05 via Wykop
  • 1
@sforce: no właśnie. Odcięcie już było?
  • Odpowiedz
Koniu_trader
Koniu_trader
11.06.2026, 15:44:58
  • 16
Z racji tego że jestem gejem postanowiłem z żoną kupować co miesiąc etf vwce za 700zł pod IKE.
Strategia jest banalnie prosta - wpłata każdego 10 dnia miesiąca, kupno, zapominam.
Portfel planowany jest na 25-30lat, więc mam gdzieś korekty, hossy i bessy - będzie tego pewnie bardzo dużo, a cena dzisiaj nie będzie miała większego wpływu na to, co się będzie działo za 30lat.

Dlaczego vwce? Jest to etf akumulacyjny(zyski z dywidend ze spółek pakowane
Koniu_trader - Z racji tego że jestem gejem postanowiłem z żoną kupować co miesiąc et...

źródło: 1000010611

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mikrokokos
mikrokokos 11.06.2026, 16:22:40 via Wykop
  • 1
@kondonowiczwojciech:

Ja polecam VOO i QQQM. 70/30%

Ktoś w ogóle widział te tickery poza usa?
  • Odpowiedz
Moxito
Moxito
Moxito
11.06.2026, 13:51:25
  • 9
Ja już cię znam grubasie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gielda
Moxito - Ja już cię znam grubasie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gielda

źródło: 1000030666

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mikrokokos
mikrokokos 11.06.2026, 15:41:36 via Wykop
  • 2
@Moxito: fajnie, tylko szkoda że ja kupiłem za $7
  • Odpowiedz
TenXen47
TenXen47
08.06.2026, 17:47:36
  • 5
Tymczasem Jankowski i reszta populistów będzie pierdzelic jak to place stoją w miejscu i wszystko zagraniczne korpo zabierają.

#polityka #ekonomia #gospodarka #finanse
TenXen47 - Tymczasem Jankowski i reszta populistów będzie pierdzelic jak to place sto...

źródło: 1eeb93412914482b7d1641953fa70c66f499f8f255ff49dacf8f4cd9a6385c2d

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mikrokokos
mikrokokos 08.06.2026, 18:26:19 via Wykop
  • 1
@TenXen47: trzeba było podnieść, bo inflacja by wszystko w---------a
  • Odpowiedz
kolin4
kolin4
kolin4
08.06.2026, 12:50:53
  • 3
Skorzany chinczyk robi wszysko zeby balonik nie pekl

#gielda
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mikrokokos
mikrokokos 08.06.2026, 12:58:58 via Wykop
  • 8
@kolin4:

Skorzany chinczyk

Coraz dziwniejsze te kryptonimy
  • Odpowiedz
szychun
szychun
06.06.2026, 09:12:22
  • 66
#polityka #bekazpisu dobre standardy w konfedopisie. Jakby jakiś random tak napisał o kimś z drugiej strony to nawet wnuki Tuska by musiała przepraszać a republiki i kanały zero by się zgrzały od podawania tematu.
szychun - #polityka #bekazpisu dobre standardy w konfedopisie.  Jakby jakiś random  t...

źródło: 1000019195

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mikrokokos
mikrokokos 06.06.2026, 11:11:40 via Wykop
  • 6
@szychun: ataki na te babkę oznaczają, że PiS traktuje ją jako poważne zagrożenie
  • Odpowiedz
ja_tu_tylko_na_moment
ja_tu_tylko_na_moment
06.06.2026, 04:32:45
  • 55
#gielda znalazłem kolejnego peroniaża ¯\(ツ)/¯
jatutylkonamoment - #gielda znalazłem kolejnego peroniaża ¯\(ツ)/¯

źródło: IMG_7116

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mikrokokos
mikrokokos 06.06.2026, 07:50:07 via Wykop
  • 0
@hpiotrekh:

te p--------e miniaturki AI. rzygać się chce.

Nawet AI nie chciało mu usunąć tych zakoli
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
04.06.2026, 05:21:03
  • 538
#heheszki
splinter96 - #heheszki

źródło: 1000029405

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mikrokokos
mikrokokos 04.06.2026, 06:18:06 via Wykop
  • 5
@splinter96: niech zacznie od kupienia jakiegoś etf
  • Odpowiedz
KladzSie
KladzSie
03.06.2026, 20:16:40
  • 13
Tak dawno nie piłem yerby poleccie coś trendy #yerbamate #yerbamatewykopclub
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mikrokokos
mikrokokos 03.06.2026, 21:27:13 via Wykop
  • 1
@KladzSie: po taniości - pajarito. Dla bogoli - Cruz de Malta. Ja ostatnio piłem chimarrao, ale to trzeba inny sprzęt do tego
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 11
  • Strona 1 z 11
  • >

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 15.09.2023

    Gadżeciarz
  • Rocznica
    od 15.09.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia