Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko172
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
matu

matu

Dołączył 13 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1599
  • Znaleziska 494
  • Mikroblog 1105
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 4

340

Sprawa UPA i Orderu Orła Białego to nie przypadek. Generał Komornicki mówi o pla

Sprawa UPA i Orderu Orła Białego to nie przypadek. Generał Komornicki mówi o pla

- Nie patrzmy przez pryzmat jednego wydarzenia. Działania Ukrainy mają charakter systemowy

jaros69-ja
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: przedwczoraj, 20:32:58
  • 102
  • #
    wojna
  • #
    polska
  • #
    ukraina
  • #
    polityka
  • #
    wydarzenia
  • #
    informacje
matu
matu wczoraj, 10:08:52 via Wykop
  • 187
@SnieznyKoczkodanZwanyRowniezYeti: nazwać lotnisko w Jasionce "ofiar ludobójstwa UPA" co jest w 100% prawda i zobaczyć co zrobią Ukraińcy a nie bawić się w personalne odbieranie jakichś blaszek. Każdy przecież może sobie nazywać roNe rzeczy jak chce. A jak im się nie podoba to niech udowodnią że nazwa jest nieprawdziwa.( ͡° ͜ʖ ͡°)
Standardowy
Standardowy
12.06.2026, 14:23:36
  • 0
#gielda
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

matu
matu 12.06.2026, 14:24:42 via Wykop
  • 1
@Standardowy: to nie tu się wpisuje dziadku. Wejdź na prn huba tam mniej p---------a i golodupcow.( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
vieniasn
vieniasn
08.06.2026, 11:08:50
  • 668
dobrze że ktoś postawił toitoi dla strudzonego wędrowca
vieniasn - dobrze że ktoś postawił toitoi dla strudzonego wędrowca

źródło: 1000055593

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

matu
matu 08.06.2026, 18:16:10 via Wykop
  • 0
@vieniasn: polecam. jutro jadę na taką pola pilnować. Chyba że OP chce płacić rolnikom ze swoich pieniędzy ewentualnie podatków?( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
hosearkadiomorales
hosearkadiomorales
hosearkadiomorales
04.06.2026, 15:16:11
  • 3
#tenis do tej pory nie widziałem jej żadnego mecz więc wygrywała. Dlatego właśnie włączyłem. Pozdrawiam
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

matu
matu 04.06.2026, 15:19:57 via Wykop
  • 0
@hosearkadiomorales: dziękuję za poświęcenie. Ja tak miałem że skokami. Jak nie oglądałem skakali jak p------i wystarczyło że włączyłem i k---a poza 1 dziesiątka
  • Odpowiedz
murison
murison
murison
03.06.2026, 11:42:46
  • 0
jako że czas życia słuchawek na kablu totak z miesiąc - dwa max (bo sie kabel wyrabia przy wtyczce od zginania w okolicy wyjścia z kieszeni), to stwierdziłem że chyba pora na słuchawki blutaczowe. Nie planuje wydawac milionów monet ani łazić gdzieś specjalnie- ktoś ma doświadczenia z tymi z #action? te za 85 jakkolwiek sie różnią od tych za 70 albo 45 ? ktoś może którychś używał i może
murison - jako że czas życia słuchawek na kablu totak z miesiąc - dwa max (bo sie kab...

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

matu
matu 03.06.2026, 11:49:12 via Wykop
  • 0
@murison: bierz qcy t13. Najlepsze słuchawki w stosunku cena jakość jakie miałem. Grają lepiej niż niejedne po kilka stów. To już moja 3 para jedna zgubiłem druga wypralem. I to też plus jak zniszczysz to nie szkoda.
  • Odpowiedz

972

Sakiewicz był bez spodni gdy była u niego asystentka podczas interwencji policj

Sakiewicz był bez spodni gdy była u niego asystentka podczas interwencji policj

Podczas interwencji policji Sakiewicz był rozebrany od pasa w dół według rzecznika Prokuratury Okręgowej w Warszawie Antoniego Skiby. Przypomnijmy że w tym samym czasie w prywatnym mieszkaniu Sakiewicza przebywała jego "asystentka".

xpear
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 18.05.2026, 22:05:22
  • 510
  • #
    sakiewicz
  • #
    tvrepublika
  • #
    asystentka
  • #
    sekretarka
  • #
    mieszkanie
matu
matu 19.05.2026, 17:42:31 via Wykop
  • 2
@ottarpl: na pewno były 3 gry Sims ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nighthuntero
Nighthuntero
14.05.2026, 09:57:24
  • 2123
Lekarze zrobią wszystko byle tylko lud się nie dowiedział ile władcy życia i śmierci zarabiają

#polska #praca #zdrowie #lekarz100k #szpital
Nighthuntero - Lekarze zrobią wszystko byle tylko lud się nie dowiedział ile władcy ż...

źródło: image

Pobierz
  • 107
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

matu
matu 14.05.2026, 15:53:59 via Wykop
  • 10
@AckSyn: mam niezła bekę jak podpuszczam lekarzy żeby wyjaśnili mi jak jakiś lek działa albo na co. Może kilka procent faktycznie ogarnia reszta opowiada jakieś bajki. Zakuć zdać zapomnieć a później przepisywać aspirynę i 3 antybiotyki na krzyż. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
PiccoloColo
PiccoloColo
19.04.2026, 12:28:58
  • 148
Medytacyjne kitku

#koty #koteczkizprzypadku
PiccoloColo - Medytacyjne kitku 

#koty #koteczkizprzypadku

źródło: 1000051229

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

matu
matu 19.04.2026, 19:55:58 via Wykop
  • 0
@tormentorer: ta szczurów..... Koty jak się je dokarmia to polują rekreacyjnie na drobne stworzenia i je zostawiają albo przynoszą młodym do zabawy. Szczur jest duży i inteligentniejszy od kota. Na szczury od średniowiecza tylko psy małe zajadle i na tyle p----------e że nie znają strachu (yorki).
  • Odpowiedz

6496

Chuck Norris nie żyje

Chuck Norris nie żyje

Jak podano na oficjalnym profilu na instagramie, w wieku 86 lat zmarł Chuck Norris

Voorheez
z
instagram.com
dodany: 20.03.2026, 14:01:36
  • 548
  • #
    smierc
  • #
    chucknorris
  • #
    usa
  • #
    film
  • #
    kino
matu
matu 20.03.2026, 14:56:21 via Wykop
  • 2
@PEPE_Le_Sfont: na pewno nie gwoździe. one są ostre ( ͡° ͜ʖ ͡°)

402

W Poznaniu powstał projekt wózka do wagonu, który wytrzyma masę czołgu

W Poznaniu powstał projekt wózka do wagonu, który wytrzyma masę czołgu

Wózek do wagonu, który uniesie ponadnormatywne ładunki, zaprojektowali konstruktorzy z Łukasiewicz Poznańskiego Instytutu Technologicznego. To odpowiedź na zgłaszane od kilku lat potrzeby rynku, zarówno przemysłu obronnego, jak i sektora cywilnego, w zakresie bezpiecznego przewozu koleją wyjątkowo

ralf-szer
z
investmap.pl
dodany: 09.03.2026, 12:38:36
  • 92
  • #
    ciekawostki
  • #
    technologia
  • #
    polska
  • #
    kolej
  • #
    poznan
matu
matu 09.03.2026, 13:37:28 via Wykop
  • 1
@FilipWWL: mylisz się. Zaproponowane rozwiązanie jest lepsze.
matu
matu 10.03.2026, 20:17:27 via Wykop
  • 0
@FilipWWL: ładnie wygląda ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie wiem nie znam się wgl na kolei. ale wiem że jak ktoś się zna to ma bardzo krótki lont. Nie mogłem oprzeć się temu małemu dirty pleasure. wybaczysz?

435

Politycy interweniują w sprawie Steama zawyżającego nasze ceny.

Politycy interweniują w sprawie Steama zawyżającego nasze ceny.

O tym, że płacimy na platformie Valvea zdecydowanie zbyt dużo za gry, wiemy już od dawna. Widocznie trzeba było interwencji na samej górze, żeby ktoś wziął się za temat przepłacania za gry komputerowe.

afro1984
z
cdaction.pl
dodany: 23.02.2026, 08:19:03
  • 114
  • #
    gry
  • #
    steam
  • #
    komputery
  • #
    konsole
matu
matu 23.02.2026, 10:43:34 via Wykop
  • 9
@Dawidi: już od dawna tak robię. Ogrywam grę i jak jest ok kupuje. Możliwość zwrotu po 2 h przy obecnych grach to żart. Samouczek +przerywniki filmowe ect o masz ponad 2h. Niektóre gry też dają same najlepsze rzeczy na początek a po 10h już misje się powtarzają i wyjebka na gracza.

W obecnych czasach nie da się nie używać torrentpw.szanujac swoje pieniądze. Oczywiście każda grę która przeszła weryfikację kupiłem a
matu
matu 23.02.2026, 19:09:46 via Wykop
  • 0
@Bury_Zenon: Mam prawie 100 gier w bibliotece + gry na xbox. wszystko kupione a Ty mnie od złodziei wyzywasz xD poprostu no preorders i nie daje się r----ć na kasę bo ją szanuje. najpierw sprawdzam i jak deweloperzy nie chcą mnie wyruchać na kase dostarczając G w papierku to dostają pieniądze. Myślę że uczciwiej się nie da.
Gomorakazowa
Gomorakazowa
20.02.2026, 10:10:56
  • 1326
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

matu
matu 20.02.2026, 17:06:46 via Wykop
  • 1
@Gomorakazowa: ale to Trzaskowski tym hasłem między innymi przegrał sobie wybory pokazując pogardę dla mniej sprytnych wyborców z przeciwnej strony. Temu to nas tak boli ziom. I powinno może się kirwa ogarna i nie wystawia 3 raz trzaska. Może w końcu dadzą Sikorskiego...
  • Odpowiedz
donatien-de-sade
donatien-de-sade
18.02.2026, 10:27:05
  • 269
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

matu
matu 18.02.2026, 13:24:50 via Wykop
  • 3
@donatien-de-sade: obczajcie łeb orła z lewej xD to jakaś gęś albo kaczka
  • Odpowiedz

1161

Upadek Poczty Polskiej na Podhalu

Upadek Poczty Polskiej na Podhalu

Kierownictwo pozbyło się starych pracowników bo za dużo zarabiali, by zatrudnić nowych na śmieciówkach, ale nikt się nie zgłosił. W efekcie nie ma komu dostarczać listów.

wicehrabia_julian
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: 12.02.2026, 08:27:54
  • 244
  • #
    pocztapolska
  • #
    inpost
  • #
    zakopane
  • #
    polska
  • #
    heheszki
  • #
    afera
matu
matu 12.02.2026, 16:12:29 via Wykop
  • 0
@towarzysz-eko: są bardziej polscy niz Ci się kiedykolwiek wydawało. Poczytaj o ogniowcach, grupie błyskawica, konfederacji tatrzanskiej, kurierach którzy przerzucali ludzi i dokumenty na Węgry, tylko z akt IPN a nie powielaną komunistyczna propagandę.
matu
matu 12.02.2026, 17:09:18 via Wykop
  • 0
@towarzysz-eko: pierwsze słyszę. A czym to się niby objawia? Mówisz za siebie czy za "resztę polski" .
badreligion66
badreligion66
12.02.2026, 06:55:50
  • 1831
#polityka Żukowska co zapodała xD
badreligion66 - #polityka Żukowska co zapodała xD

źródło: 1000036464

Pobierz
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

matu
matu 12.02.2026, 16:25:01 via Wykop
  • 0
Zawsze śmieszy powielana propaganda komuchów o ogniowcach. ( ͡° ͜ʖ ͡°) To znaczy że komuchów Kuraś bardzo bolał. Poczytajcie sobie że źródeł i opracowań IPN. Nadsyłali agentów na Podhale a że górali nie mogli komuchy zwerbować (nawet milicja z Podhala "to też ogniowcy byli" ) wysyłali ludzi z innych regionów ale bez gwary byli szybko demaskowani i pacyfikowanii
  • Odpowiedz

330

Broń wystrzeliła w komendzie. To ta, z której postrzelona została dwulatka

W jednym z pomieszczeń w Komendzie Powiatowej Policji w Szczytnie

lipson
z
tvn24.pl
dodany: 29.01.2026, 12:28:06
  • 140
  • #
    myslistwo
  • #
    polowanie
  • #
    bron
  • #
    polska
  • #
    dzik
matu
matu 30.01.2026, 22:53:45 via Wykop
  • 0
@Starywujas: dokładnie a ile wariatów drogowych i potencjalnych zabójców jeździ po drogach? myślę że każdy kto ma prawko badania raz w roku jak przegląd auta ( ͡° ͜ʖ ͡°) darz bór
Ustrojstwo
Ustrojstwo
23.01.2026, 04:44:03
  • 92
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

matu
matu 23.01.2026, 13:41:37 via Wykop
  • 0
@Ustrojstwo: ja tam zbieram w ręce cieplej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
matu
matu 22.01.2026, 13:05:54
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

banzi
banzi
22.01.2026, 10:00:05
  • 365
Sypnęło fajnymi danymi z polskiej gospodarki

#gielda
banzi - Sypnęło fajnymi danymi z polskiej gospodarki

#gielda

źródło: dane

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

matu
matu 22.01.2026, 12:40:46 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
SpierdotripEnthusiast
SpierdotripEnthusiast
16.01.2026, 17:42:13
  • 1321
#heheszki #gry
SpierdotripEnthusiast - #heheszki #gry

źródło: c64d4409e6f58c340cd77e1640322f09e177df99e6c99c15aeb5555f6d17c34b

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

matu
matu 16.01.2026, 22:54:35 via Wykop
  • 2
@SpierdotripEnthusiast: mmmmm quake team arena z kumplami w wieku 9 lat :) nit nikogo nie z-----ł. Ciekawe w co grali ss mani że tacy p------i byli. Jak ktoś jest s---------y to go ławka w parku ztriggeruje. amen
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 17
  • Strona 1 z 17
  • >

Matt loy

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 01.02.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 02.07.2018

    Gadżeciarz
  • Komentator
    od 23.06.2023

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking