Wpis z mikrobloga

Hej byczki. Dziś jestem hakier i potrzebuje odblokować iphona. Oczywiście właściciel nie pamięta haseł do swoich kont iTunes i telefonu. Udało mi się przywrócić do ustawień fabrycznych, ale i tak wymaga zalogowania się do iTunes. Całe życie człowiek siedzi na androidach i nie wie gdzie szukać. Jakie są fora dla appla coś na zasadzie xda dla android??
#iphone #apple #telefony #ios #itunes #pytanie #pytaniedoeksperta
  • 30
@BooB @Solitary_Man bardziej sprecyzuje pytanie: Jak to zrobić w stylu androidowym?. tzn na andku odblokowuje BL, wgrywam custom recovery i włala, ew instaluje jeszcze Magiska. A jak to dziala w ajfonach? slyszalem o czyms takim jak jailbreak. Gdzie mozna zaczerpnąć wiedzy? Telefon to iphone 6s więc stary jak świat
@ReeDeeMeeR: Czyli jest rozwiązanie :) to chciałem usłyszeć. Resztę znajdę sam -już coś znalazłem. Rozumiem że to jakaś tajemnica poliszynela zamiast jak mirek do mireczka wysłać link z poradnikiem to trzeba drążyć i udowadniać że nie jest sie złodziejem iksde xD Wtedy na pewno bym pytał publicznie jak to zrobić, fuck the logic xD

@majk90 nie będę specjalnie szedł do istore i jeszcze dodatkowo płacił tym gojom skoro to można zrobić
@programista_wykopek: Jak nie pamięta hasła to kaplica, nie da się nic zrobić. Sprawdź sobie na Allegro po ile sprzedają iPhone z blokadami. Za grosze bo i tak się do niczego poza paroma częściami nie nadają. A i nawet to jest problemem jako, że dużo części jest już sparowane z płytą główną. Tak jak ktoś wyżej napisał jak masz dowód, że jesteś prawowitym właścicielem urządzenia (np. paragon) to możesz go dać do