Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko134
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
lim0

lim0

Dołączył 10 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1880
  • Znaleziska 340
  • Mikroblog 1540
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 7
Jestem_Tutaj
Jestem_Tutaj
11.12.2024, 00:15:39
  • 70
Jestem po nieskutecznej operacji, po której mogę leżeć tylko na pleckach, a każdy ruch to bul bul bul. Dlaczego ja? Nie kce takiego życia (╥﹏╥)
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lim0
lim0 11.12.2024, 07:18:11 via Wykop
  • 1
@Jestem_Tutaj: Nie planujesz może zabić jakiegoś CEO? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
LordDarthVader
LordDarthVader
17.11.2024, 06:18:32
  • 1
#filmy #filmnawieczor #film #kino #seriale

Jakie są wasze ulubione seriale czy filmy do których często powracacie i oglądacie?
Może wyjdzie z tego lista dobrych filmów i seriali na które ktoś się zdecyduje w zalewie słabych produkcji i zapomnianych perełek:

Dajcie po kilka propozycji. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lim0
lim0 17.11.2024, 08:17:49 via Wykop
  • 4
@LordDarthVader: piss on break, ten o więzieniu
  • Odpowiedz

730

Linia produkcjna wywieziona, hale sprzedane. Tak kończy fabryka w Bielsku Białej

Linia produkcjna wywieziona, hale sprzedane. Tak kończy fabryka w Bielsku Białej

Koncern motoryzacyjny Stellantis zakończył proces likwidacji zakładu w Bielsku-Białej, gdzie produkowano silniki spalinowe. Sprzęt wywieziono do Brazylii, a kompleks pustych hal sprzedano.

severh
z
money.pl
dodany: 14.11.2024, 21:32:37
  • 187
  • #
    polska
  • #
    gospodarka
  • #
    technologia
  • #
    motoryzacja
lim0
lim0 15.11.2024, 11:00:24 via Wykop
  • 0
a wiesz, że wcześniej tam też tak było ?

@lazyt: Nie było
Berda
Berda
11.11.2024, 17:21:50
  • 8
Miesiąc temu pochowałem dziadka i moja siostrzenica zagrała no flecie prostym Queen Bohemian Rhapsody
Zatkało mnie totalnie i wtedy pomyślałem co ja chcę by zagrali na moim pogrzebie
I chce by to było "Politik" zespołu Coldplay
A wy co chcecie by wam zagrano ostatni raz?
#niewiemjaktootagowac
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lim0
lim0 11.11.2024, 19:27:15 via Wykop
  • 1
@Berda: Coś z repertuaru zespołu Honor
  • Odpowiedz

1224

Elity udają sprawiedliwość społeczną, by odsunąć klasę robotniczą od dobrobytu

Pokaż treści 18+

Elity udają sprawiedliwość społeczną, by odsunąć klasę robotniczą od dobrobytu

Elity odgrywają rolę sprawiedliwości społecznej i przebudzenia (woke), by zwiększyć swoją samoocenę i uzasadnić poczucie wyższości nad zwykłymi ludźmi z klasy robotniczej, a jednoczesnie powiększają nierówności ekonomiczne kosztem tych, którzy są naprawdę bezbronni, zmarginalizowani i pokrzywdzeni.

Piekarz123
z
theguardian.com
dodany: 10.11.2024, 14:59:23
  • 162
  • #
    spoleczenstwo
  • #
    socjologia
  • #
    swiat
  • #
    lewackalogika
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    4konserwy
lim0
lim0 10.11.2024, 23:31:07 via Wykop
  • 4
@norbert108: No i prawidłowo, przynajmniej nikt go nie przekupi.
4x80
4x80
09.11.2024, 12:09:45
  • 13
#rower
4x80 - #rower

źródło: 1000003896

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lim0
lim0 09.11.2024, 13:14:29 via Wykop
  • 1
@rysiekMR: Po to się to kupuje, aby było głośno.
  • Odpowiedz
makgyvergaleriapl
makgyvergaleriapl
09.11.2024, 01:03:01
  • 27
Czy kw2 może na nocną?
makgyvergaleriapl - Czy kw2 może na nocną?

źródło: 1000003401

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lim0
lim0 09.11.2024, 06:11:38 via Wykop
  • 1
@makgyvergaleriapl: To chyba wersja kw-3 bo ma 3 lufy
  • Odpowiedz
Metylo
Metylo
08.11.2024, 13:00:52
  • 240
Chłopi pańszczyźniani 2.0
#nieruchomosci
Metylo - Chłopi pańszczyźniani 2.0 
#nieruchomosci

źródło: temp_file278261958662827151

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lim0
lim0 08.11.2024, 14:38:36 via Wykop
  • 0
@zeszyt-w-kratke: 18% i obowiązkowy ZUS to mało?
  • Odpowiedz
lim0
lim0 08.11.2024, 14:47:53 via Wykop
  • 0
@wankstain: XD
  • Odpowiedz
unyny
unyny
unyny
08.11.2024, 13:09:05
  • 15
Na nieodległej wsi zamontowano ostatnio nowe oświetlenie uliczne. Oczywiście są to zimne białe LEDy, tworzące klimat więziennego spacerniaka, do tego bardzo mocne. I właśnie ta moc zwróciła ostatnio moją uwagę. Przedwczoraj byłem późnym wieczorem w przylegającym do tej wsi lesie i okazuje się, że to dziadostwo wali tą swoją trupią poświatą tak mocno, że widać je przez ten las nawet z odległości kilometra... I to nie, że jakieś światełko przebłyskuje przez drzewa,
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lim0
lim0 08.11.2024, 14:39:47 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
del855
del855
08.11.2024, 08:11:35
  • 15
Ekstrapolacja - zeby sie z nia nie rozpedzac ;)

Od dluzszego czasu swietujemy nowe ATH na ofertach - fajnie. Ale chyba nikt sie nie spodziewa, ze tak bedzie do konca swiata? :)
Tak jak smiejemy sie z ekstrapolacji klakierow "mieszkania zaraz sie skoncza" no bo im wyszlo ze kupuja 30k miesiecznie, a buduja 20k miesiecznie wiec nietrudno policzyc, ze za pare miesiecy mieszkan braknie - jak sie finalnie okazalo - niczego nie zabraklo :))))))

TYLKO
del855 - Ekstrapolacja - zeby sie z nia nie rozpedzac ;)

Od dluzszego czasu swietuje...

źródło: ekstrapolacja

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lim0
lim0 08.11.2024, 09:32:13 via Wykop
  • 0
W sredniej i dlugiej perspektywie beton w tym kraju nie ma sensu


@del855: Oj ma sens. UE bardzo kocha imigrantów, a jedynym marzeniem kolejnych pokoleń w Afryce jest przeprawa do Europy. Może nie do Polski, ale przy odpowiedniej ilości to rozlezą się po całej Europie.
  • Odpowiedz
Nupharizar
Nupharizar
07.11.2024, 17:32:36
  • 13
Ogólna biomasa wynosi 546 miliardów ton węgla, z czego:

Rośliny stanowią 450 miliardów ton węgla (82,4% całkowitej biomasy),
Bakterie mają 70 miliardów ton węgla (12,8% całkowitej biomasy),
Grzyby – 12 miliardów ton (2,2% biomasy),
Archeony (organizmy jednokomórkowe) – 7 miliardów ton (1,5% biomasy),
Nupharizar - Ogólna biomasa wynosi 546 miliardów ton węgla, z czego:

    Rośliny sta...

źródło: Global-Taxa-Biomass_2339

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lim0
lim0 07.11.2024, 18:31:41 via Wykop
  • 0
@Nupharizar: A dinozaury?
  • Odpowiedz
StdPtr
StdPtr
StdPtr
06.11.2024, 08:33:45
  • 10
Historia pokazuje że żeby przegrać z Trumpem to trzeba być babą XD demokraci mieli proste zadanie a i tak to s---------i #usa
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lim0
lim0 06.11.2024, 09:41:56 via Wykop
  • 1
@StdPtr: Mieli proste zadanie przez ostatnie 4 lata, a wyszła rekordowa inflacja i miliardy dla Ukrainy ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz

291

Dramatyczne doniesienia z Walencji. Gwałtowny wzrost liczby ofiar

Pokaż treści 18+

Dramatyczne doniesienia z Walencji. Gwałtowny wzrost liczby ofiar

Liczba ofiar śmiertelnych gwałtownych powodzi we wschodniej Hiszpanii wzrosła do 140 - podała w czwartek po południu państwowa agencja informacyjna EFE. Bilans może okazać się jeszcze tragiczniejszy, bo wiele osób jest poszukiwanych.

rybak_fischermann
z
polsatnews.pl
dodany: 31.10.2024, 15:52:04
  • 47
  • #
    powodz
  • #
    hiszpania
  • #
    katastrofa
  • #
    walencja
lim0
lim0 01.11.2024, 12:15:25 via Wykop
  • 2
@Stef444n: Nie ma, ale im bardziej będzie się zwiększała średnia temperatura na świecie to będą coraz częściej. I nie dotyczy to tylko Hiszpanii, tylko całego świata, trzeba przygotowywać się na coraz częstsze ekstremalne zjawiska pogodowe.
FeniFikerr
FeniFikerr
FeniFikerr
31.10.2024, 13:21:59
  • 0
Jaka jest norma głośności klimatyzacji w zabudowie wielorodzinnej jednostki zewnętrznej j, 56 db będzie ok i miasto to przyjmie? Elektryk z miasta mi powiedział że no standardowo ale skąd mam wiedzieć jaki jest standard. #katowice #klimatyzacja
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lim0
lim0 31.10.2024, 13:34:15 via Wykop
  • 0
@FeniFikerr: Próbowałeś się zapytać w administracji wspólnoty mieszkaniowej?
  • Odpowiedz
lim0
lim0 31.10.2024, 00:30:43
  • 0
A to jeszcze ktoś pamięta? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://www.youtube.com/watch?v=00gAbgBu8R4
#gamedev
lim0 - A to jeszcze ktoś pamięta? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://www.youtube.com/watch?v=00gAbgB...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Horvath
Horvath
31.10.2024, 07:58:14 via Wykop
  • 0
@lim0: Pamiętam, dużo szumu wtedy było wokół tego. Ostatnio weryfikowałem nawet czy coś z tego wyszło, ale chyba nie. Wszystko było oparte na voxelalch a nie siatce trójkątów, przez to był problemy z animacjami, najlepiej nadawało się do statycznych modeli i szczególnie wydajne było, gdy jeden obiekt był duplikowany X razy. Po drodze też chyba były jakieś problemy z oświetleniem. Teraz najbliżej takiego poziomu detali jest "Nanite" z "Unreal Engine",
  • Odpowiedz
goblin21
goblin21
30.10.2024, 20:41:58
  • 2
Zainstalowałem sobie demo #factorio i stwierdzam że po wypłacie kupuje pełną wersję xD
Od razu brać i DLC czy pograć na podstawowej wersji i Space Age później kupić?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lim0
lim0 30.10.2024, 22:08:57 via Wykop
  • 0
@goblin21: Space Age ma trochę inny progress niż podstawka i zmienione generowanie map. Nie rób tego błędu co ja i od razu zaczynaj na DLC, aby później nie musieć grać od nowa po kilkudziesięciu godzinach.
  • Odpowiedz
zaq22
zaq22
zaq22
29.10.2024, 16:15:42
  • 6
#nieruchomosci
Kto nie zdążył kupic mieszkania ten przegral zycie
zaq22 - #nieruchomosci 
Kto nie zdążył kupic mieszkania ten przegral zycie

źródło: Bankier.pl

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lim0
lim0 29.10.2024, 16:21:17 via Wykop
  • 0
@zaq22: Nie ma się co dziwić przy tej inflacji.
  • Odpowiedz
lim0
lim0 29.10.2024, 22:46:48 via Wykop
  • 0
@Raytuz: Kostka masła z 3 PLN do 7,5 PLN, a więc około 2,5 krotnie.
  • Odpowiedz

615

Linus Torvalds znów nie gryzie się w język. "AI to w 90% marketing"

Linus Torvalds znów nie gryzie się w język. "AI to w 90% marketing"

Torvalds twierdzi, że AI przypomina bardziej marketingową bańkę niż rewolucję technologiczną, która ma bezpośredni wpływ na życie codzienne. "90% marketingu i 10% rzeczywistości" - tak podsumował stan obecnego AI.

jestemjakijestem1212
z
ithardware.pl
dodany: 29.10.2024, 11:35:57
  • 259
  • #
    komputery
  • #
    technologia
  • #
    zainteresowania
  • #
    ciekawostki
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    informacje
lim0
lim0 29.10.2024, 15:21:21 via Wykop
  • -2
@Synek629: No, nie ma to jak pieniądze kontrolowane przez rząd z nielimitowanym dodrukiem :)
sezamki
sezamki
sezamki
29.10.2024, 13:25:26
  • 12
#nieruchomosci Jaka jest skala pompowania wszystkiego w nieruchy poznamy przy ewentualnej recesji/pęknięciu bańki (jeżeli jest). Są jednak przypadki pobudzające wyobraźnię. Tak się składa, że w tym roku sprzedałem mieszkanie i wybrałem wynajem, żeby na spokojnie sobie szukać lepszego mieszkania lub domu. Wynajmuję średnioterminowo mieszkanko, które w sezonie idzie pod turystów. Wynajmuję od firmy zarządzającej takimi nieruchomościami dla klientów.

Na umowie jednak musi być właściciel mieszkania i jakie było moje zdziwienie,
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lim0
lim0 29.10.2024, 15:01:52 via Wykop
  • 0
@sezamki: Norma, już co najmniej 10 lat temu tak było.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 27
  • Strona 9 z 27
  • >
  • Polska

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 09.06.2020

    Komentator
  • Rocznica
    od 14.07.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 29.06.2016

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking