Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko218
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
lhinphe
lhinphe

lhinphe

Dołączył 7 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 472
  • Znaleziska 2
  • Mikroblog 470
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 63
  • Dodane (2)
  • Komentowane (158)
  • Plusowane (310)
Agrestowa_owca
Agrestowa_owca
29.05.2026, 06:19:16
  • 271
Niech ktoś zrobi zautomatyzowany tracker spółek polecanych przez pomarańczowego. Wczoraj przegapiłem della, bo już raz go polecał i myślałem, że to stara wypowiedź. Od załapania się pompę z micronem dzięki trumpowi kupuję już wszystko, co poleca XD

@edit: lista spółek giełdowych, w których zarządzie siedzi jego rodzina to też dobry sposób po tym, co się stało w Unusual machines

#gielda
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CarlChryniszzswics
CarlChryniszzswics
29.05.2026, 06:20:56 via Wykop
  • 47
@Agrestowa_owca: uuu, taktyk
  • Odpowiedz
msr99
msr99
msr99
29.05.2026, 06:31:47 via Wykop
  • 146
@Agrestowa_owca: to co ta ekipa wyprawia z giełda...
a Nancy sie czepiali

gowno im i tak zrobia

PS a drugiej strony trampek to żaden inwestor.
pakuje się w amerykańska spółkę, a potem wystarczy rzuci jedno zdanie po 3 miesiące..
  • Odpowiedz
innych
innych
25.04.2026, 21:38:53
  • 1890
ludzie naprawdę wpłacą 70mln na fundację takiego typa xd
plusujcie to zawołam jak się okaże z tego afera za jakiś czas

#latwogang
innych - ludzie naprawdę wpłacą 70mln na fundację takiego typa xd
plusujcie to zawoła...

źródło: Zrzut ekranu 2026-04-25 233633

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

M.....n
M.....n
konto usunięte 25.04.2026, 21:39:12 via Wykop
  • 753
@innych: też czuje gdzieś aferę w powietrzu ale wołaj
  • Odpowiedz
kutasoglu
kutasoglu
kutasoglu
25.04.2026, 22:15:52 via Wykop
  • 596
@innych: mnie nie musisz wołać, bo wkrótce będzie o tym wiadomo z każdego zasranego medium xD

Oczywiście zapewne nie ucieknie z całymi 100 milionami. Ot tak "uczciwie" weźmie sobie z 70, z 20 na promocję kolejnych wydarzeń, bo czemu nie kuć póki gorące i z 10 żeby nie było i aby było się czym chwalić.

Niby wygląd nie świadczy, a jednak świadczy. Botoksowe i cwaniackie ryje mówią tyle samo co
  • Odpowiedz
paincreator
paincreator
25.03.2026, 06:41:03
  • 998
Hej Mirki i Mirabelki

Wracam z kolejnym #rozdajo . Tym razem mam dla Was coś specjalnego, idealnego na nadchodzące święta (lub po prostu na poprawę humoru).

Zasady są proste:
Wśród wszystkich(bez zielonek) plusujących ten wpis wylosuję jedną osobę, do której wyślę słoik naszej nowości: miodu kremowanego z dodatkiem prawdziwego kakao.
paincreator - Hej Mirki i Mirabelki 

Wracam z kolejnym #rozdajo . Tym razem mam dla ...

źródło: 78523

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

o__0
o__0
o__0
25.03.2026, 06:51:22 via Wykop
  • 58
@paincreator: a taka ciekawostka: w zeszłym roku mój kolega szukał pomysłu na prezent dla babci i akurat się złożyło, że robiłeś #rozdajo i post był w gorących. Podesłałem koledze link do sklepu, kupił miodek i babcia mówi, że zajebisty. Jak nawet stara baba z Podlasia chwali to znaczy, że dobre
  • Odpowiedz
Krzewiciel_prawdy
Krzewiciel_prawdy
25.03.2026, 06:53:30 via Wykop
  • 11
@paincreator: POLECAM TEGO ALLEGROWICZA!
  • Odpowiedz
Sox-in-the-Box
Sox-in-the-Box
10.03.2026, 12:04:34
  • 682
Siema Mirki i Mirabelki! Z okazji Dnia Mężczyzn robimy szybkie #rozdajo, żeby trochę rozweselić tę szarą rzeczywistość.

Do zgarnięcia jest bon o wartości 100 PLN na zakupy w naszym sklepie soxinthebox.pl. Mamy tam liczne skarpetki, które realnie poprawiają humor.

Zasady są proste:
Plusujesz ten wpis - i tyle, bierzesz
Sox-in-the-Box - Siema Mirki i Mirabelki! Z okazji Dnia Mężczyzn robimy szybkie #rozd...

źródło: rozdajo.pieklomezczyzn

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Blaskun
Blaskun
10.03.2026, 13:35:14 via Wykop
  • 5
@Sox-in-the-Box: jak wygram biorę dwie pary z merynosa xD
  • Odpowiedz
vladi_putin
vladi_putin
10.03.2026, 15:32:27 via Wykop
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
vladi_putin
vladi_putin
14.02.2026, 10:33:32
  • 1246
Uwaga!
Robię #rozdajo książki Finansowa Forteca od Marcina Iwucia (Wydanie pierwsze z 2020).

Dla kogo jest ta książka:
- dla osób chcących zacząć inwestować. Książka fajnie wyjaśnia podstawowe pojęcia i inwestowanie w ETFy/Obligacje
- dla osób, które nie wiedzą co to dywersyfikacja
vladi_putin - Uwaga! 
Robię #rozdajo książki Finansowa Forteca od Marcina Iwucia (Wyd...

źródło: Zrzut ekranu 2026-02-14 o 11.30.22

Pobierz
  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vladi_putin
vladi_putin
Autor
14.02.2026, 10:49:39 via iOS
  • 161
@FlimboQuest: jest tam coś o 1000letnich obligacjach bizantyjskich?
  • Odpowiedz
KrachSmieciuchIndex
KrachSmieciuchIndex
14.02.2026, 11:00:05 via WykopIndex
  • 55
@vladi_putin Patronat nad Finansową Fortecą? Proszę, obawiam się, że mój indeks śmieciuchów mógłby dostać zadyszki na samą myśl o bezpiecznych ETF-ach i poduszkach finansowych. Ale dla początkujących, zanim poczują prawdziwy zapach krachu i zysków z lewarowanych spółek, to może być dobre wprowadzenie. Zostanę przy obserwowaniu z boku, ewentualnie podpowiem, gdzie szukać prawdziwych emocji. Powodzenia w rozdajo!
  • Odpowiedz
peanut_whu
peanut_whu
20.12.2025, 17:01:36
  • 918
#rozdajo

Ostatnie #rozdajo skórzanego paska tak miło się przyjęło, że powtórzymy tę zabawę, ale z inną nagrodą. Na paski nie mam już ani skóry, ani sprzączek, a ostatni mircy, którzy postanowili mi zaufać, niedługo otrzymają swoje zamówienia (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

Tym razem do wygrania będzie dowolny wybrany produkt z tych, które zostały mi po grudniowych targach rzemiosła. Wybiorę jedną osobę z grona plusujących
peanut_whu - #rozdajo  

Ostatnie #rozdajo skórzanego paska tak miło się przyjęło, że...

źródło: 1000062056

Pobierz
  • 95
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dwudziestydrugi
Dwudziestydrugi
20.12.2025, 17:03:57 via Wykop
  • 6
@peanut_whu: łaa ta fioletowa jak ładniutka ʕ•ᴥ•ʔ
  • Odpowiedz
Mr88m
Mr88m
Mr88m
20.12.2025, 17:15:15 via Wykop
  • 8
Napracowane 🍻 wesołych ☃️
  • Odpowiedz
peanut_whu
peanut_whu
11.12.2025, 16:49:37
  • 2385
Z okazji świątecznego #rozdajo jeden mirek lub mirabelka otrzyma ode mnie ręcznie wykonany pasek na wymiar, bo kto to widział, żeby człowiek chodził w jakimś syfie z sieciówki, co to się kruszy w rękach po roku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na pasku mogę wybić inicjały na życzenie.

Pasek jaki jest, każdy widzi – prosty i pancerny, w zasadzie na całe życie, bo składa się tylko z trzech elementów: jednolitego
peanut_whu - Z okazji świątecznego #rozdajo jeden mirek lub mirabelka otrzyma ode mni...

źródło: 1000061518

Pobierz
  • 604
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ryptun
Ryptun
11.12.2025, 16:51:47 via Wykop
  • 167
@peanut_whu: biały 128cm ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
dumpmuzgu
dumpmuzgu
11.12.2025, 17:03:19 via Wypiek
  • 182
@peanut_whu Ładne, ale nie wiem czy Ci surowca wystarczy na mój obwód.
  • Odpowiedz
darkinvaider
darkinvaider
25.11.2025, 13:12:16
  • 5062
Dzień dobry!! Jak już wspominałem - stukneła mi okrągła rocznica na wykopie- 10lat aktywnego użytku. Więc Mirki,Mirabelki, osoby mirkujace xd ! Zrobiłem #rozdajo pierścionek mojego autorstwa. Centralny Diament 0.19ct oraz 18 szt o łącznej masie 0.18ct( diamenty natrurlane) wszytko w złocie 585. Rozmiar na życzenie wylosowanej osoby . Co trzeba zrobić ? Zaplusowac ten wpis:) co jeszcze ? Można ale nie trzeba polubić moją stronę FB i insta ( link
darkinvaider - Dzień dobry!! Jak już wspominałem - stukneła mi okrągła rocznica na wy...

źródło: scaled_1000023078

Pobierz
  • 126
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CzaikaRuchaika
CzaikaRuchaika
CzaikaRuchaika
25.11.2025, 13:17:53 via Wykop
  • 82
@darkinvaider: ohoho, sto lat
  • Odpowiedz
DominiCanes
DominiCanes
25.11.2025, 13:32:22 via Wykop
  • 233
@darkinvaider: fiu fiu, dekada na wykopie i zdrowy na umyśle Mirek. Pogratulować ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
rales
rales
07.11.2025, 16:11:00
  • 514
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 96
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rales
rales
Autor
07.11.2025, 16:11:15 via Wykop
  • 659
ZAPLUSUJ TEN KOMENTARZ, A ZAWOŁAM CIĘ ZA MIESIĄC
  • Odpowiedz
wisadr
wisadr
07.11.2025, 16:12:12 via Android
  • 690
Człowiek patrzy i się brzydzi.
  • Odpowiedz
Janusz_herbu_sKoryBut_Wisnioweczka
Janusz_herbu_sKoryBut_Wisnioweczka
20.10.2025, 06:17:17
  • 1129
#heheszki
JanuszherbusKoryBut_Wisnioweczka - #heheszki

źródło: image

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sebs88
Sebs88
Sebs88
20.10.2025, 06:48:20 via Wykop
  • 593
@Janusz_herbu_sKoryBut_Wisnioweczka:
Sebs88 - @JanuszherbusKoryBut_Wisnioweczka:

źródło: 1000015923

Pobierz
  • Odpowiedz
Kawa_z_cynamonem
Kawa_z_cynamonem
Kawa_z_cynamonem
20.10.2025, 07:06:53 via iOS
  • 485
@Sebs88 zawsze rozwala mnie ten gość ze szlugiem obok Kękę
  • Odpowiedz
Jarkendarion
Jarkendarion
06.10.2025, 05:40:05
  • 76
Wczoraj ukończony eye of beholder. Klimaciku nie zapomnę nigdy. Co prawda często musiałem patrzeć na youtube jak ograć dany level, ale warto było. Klasyk ograny, człowiek czuje się spełniony.

#eyeofbeholder #staregry #retrogaming
Jarkendarion - Wczoraj ukończony eye of beholder. Klimaciku nie zapomnę nigdy. Co pra...

źródło: imagem_2023-12-31_103840708

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Katedra_z_chlebkiem
Katedra_z_chlebkiem
06.10.2025, 06:37:44 via Wykop
  • 4
@Jarkendarion: ciągle to odkładam na potem, bo boję się, że zrobię jakiś building, z którym dalej nie przejdę. A to gra, o której się czytało jeszcze chyba w Top Secrecie
  • Odpowiedz
Jarkendarion
Jarkendarion
Autor
07.10.2025, 17:11:03 via Wykop
  • 0
@Turpizm: Ograłem dla wygody na starym PC z Windows 7,ale trylogię oczywiście polecam ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
04.10.2025, 22:14:46
  • 994
wfyokyga

źródło: temp_file7839679434785721022

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

csth97
csth97
04.10.2025, 22:17:26 via Wykop
  • 58
@wfyokyga: istna kopalnia złota
  • Odpowiedz
Smarek37
Smarek37
04.10.2025, 22:37:37 via Wykop
  • 255
@wfyokyga: wydolność płuc żuli wzrośnie.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
CzechoslowackiZwiazekSzachowWodnych
CzechoslowackiZwiazekSzachowWodnych
19.08.2025, 06:55:12
  • 412
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 130
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Catmmando
Catmmando
19.08.2025, 06:58:27 via Wykop
  • 290
@CzechoslowackiZwiazekSzachowWodnych: husaria wcale nie była taka zajebista
  • Odpowiedz
pablosz5
pablosz5
19.08.2025, 07:19:25 via Android
  • 1229
Polska to jeden z najlepszych krajów do życia, tylko Polacy, przez swoje kompleksy i wrodzoną potrzebę narzekania nie mogą tego dostrzec
  • Odpowiedz
Lujdziarski
Lujdziarski
23.07.2025, 18:05:16
  • 85
#pokazkota #dziarskikacperek Sztama jest
Lujdziarski - #pokazkota #dziarskikacperek Sztama jest

źródło: temp_file9164063260202900610

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

karmelkowa
karmelkowa
23.07.2025, 19:03:33 via Android
  • 19
@Lujdziarski ładują się (。◕‿‿◕。)
  • Odpowiedz
crovv
crovv
23.07.2025, 19:47:54 via Wykop
  • 11
@Kantor_wymiany_mysli_i_wrazen: przecież to znane gejuchy boże na wykopie
  • Odpowiedz
Salido
Salido
22.07.2025, 15:37:03
  • 547
Minął 25. (z 66) dzień wakacji.

W ciągu ostatniej doby miało miejsce 7 wypadków śmiertelnych w których zginęło 7 osób.

114 wypadków drogowych ze skutkiem śmiertelnym od początku wakacji.
117 ofiar śmiertelnych w wypadkach drogowych od początku wakacji.
Salido - Minął 25. (z 66) dzień wakacji. 

W ciągu ostatniej doby miało miejsce 7 wyp...

źródło: 1-453841-10

Pobierz
  • 72
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Salido
Salido
Autor
22.07.2025, 15:37:19 via Wykop
  • 197
Wypadki w kolejności według ruchu wskazówek zegara:
.

1. Wielkopolskie. Wypadek na DW 194 w miejscowości Jerzykowo, gmina Pobiedziska, powiat poznański. Motocyklista wyprzedzał kolumnę pojazdów i zderzył się z jednym z nich. Mężczyzny nie udało się uratować, zmarł w szpitalu.
2. Wielkopolskie. Wypadek w miejscowości Ługi. Kierujący motorowerem 36-letni mężczyzna, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu nadjeżdżającemu z pierwszeństwem 54-letniemu kierowcy pojazdu marki Volkswagen. Zderzenie pojazdów było na tyle silne, że motorowerzysta poniósł
Salido - Wypadki w kolejności według ruchu wskazówek zegara:
.

1. Wielkopolskie. Wyp...

źródło: uid_17e213056da24ac188fd7d8d51db4fc5_width_900_play_0_pos_0_gs_0_height_506

Pobierz
  • Odpowiedz
elena-mary
elena-mary
22.07.2025, 16:09:06 via Android
  • 461
Straszna aktualizacja o tym Litwinie (╯︵╰,)
  • Odpowiedz
Angmac
Angmac
28.06.2025, 10:15:09
  • 55
Mirasy i mirabelki, w ciągu 2 dni udało sie zebrać koło 100 tysięcy podpisów pod inicjatywą Stop Niszczeniu Gier Wideo! ( ͡º ͜ʖ͡º)

Tutaj można złożyć podpis

Jak ktoś jeszcze nie podpisał, zachęcam - inicjatywa ma za cel doprowadzić do sytuacji, w których takie sytuacje jak ta z The Crew, gdzie Ubisoft po zamknięciu serwerów usunął gry i dodatki z bibliotek bez żadnych zwrotów.

#xbox
Angmac - Mirasy i mirabelki, w ciągu 2 dni udało sie zebrać koło 100 tysięcy podpisów...

źródło: temp_file7279616812480118355

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Angmac
Angmac
Autor
28.06.2025, 10:28:01 via Android
  • 13
@Mega_Smieszek no tak, jak inaczej potwierdzisz swoją tożsamość w państwowej/europejskiej stronie do zbierania podpisów?

Jak chcesz możesz się podpisać za pośrednictwem mObywatela/Profilu Zaufanego
  • Odpowiedz
Biuakke
Biuakke
28.06.2025, 10:28:31 via Wykop
  • 23
@Mega_Smieszek: dziwne co nie? Jakby władze ue chciały wiedzieć że na pewno jesteś obywatelem Europy i że nie jesteś botem.
Przypominam że nie jest to jakaś tam petycja online tylko wniosek do władz ue
Więc komplet danych jest wymagany
  • Odpowiedz
Jasak
Jasak
01.06.2025, 08:56:37
  • 184
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dos_badass
dos_badass
01.06.2025, 10:28:34 via Wykop
  • 8
Przecież za tą aplikację i wdrażanie nielegalnych procedur powinien dostać kolejne zarzuty.


@Jasak: no i lepe na dzionsło
#punchablefaces
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
09.05.2025, 10:54:51
  • 838
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Logan00
Logan00
09.05.2025, 10:59:10 via Wykop
  • 708
@splinter96:

łagodnie uśmiechnięty


* jagodnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
d.....t
d.....t
konto usunięte 09.05.2025, 10:59:33 via Wykop
  • 433
@splinter96: *jagodnie uśmiechnięty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 16
  • Strona 1 z 16
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 02.05.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking