Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko160
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
kyle8
kyle8

kyle8

Dołączył 11 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 8310
  • Znaleziska 1017
  • Mikroblog 7293
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 27
  • Dodane (499)
  • Komentowane (1223)
  • Plusowane (5571)
rozowy_dzban
rozowy_dzban
10.05.2026, 13:52:48
  • 46
Piękny dzień!
#gory #tatry
rozowy_dzban - Piękny dzień!
#gory #tatry

źródło: 1000072848

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kyle8
kyle8
kyle8 10.05.2026, 15:47:42 via Android
  • 1
@rozowy_dzban: Szpiglas ( ͡° ͜ʖ ͡°) od której strony i jak śniegowo?
  • Odpowiedz
rozowy_dzban
rozowy_dzban
Autor
10.05.2026, 16:11:14 via Wykop
  • 2
@kyle8: od Moka w dwie strony. Do przełęczy praktycznie lato, parę płatów śniegu tylko, które łatwo minąć. Od Przełęczy na szczyt szlak z przewagą zimy, śnieg jak cukier. No, ale ja weszłam w trailach, ale kijki to już obowiązek.
  • Odpowiedz
rozowy_dzban
rozowy_dzban
02.05.2026, 07:55:26
  • 30
Dzień dobry! Smacznej kawusi :3
#gory #beskidy
rozowy_dzban - Dzień dobry! Smacznej kawusi :3
#gory #beskidy

źródło: 1000072224

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rolnik_wykopowy
rolnik_wykopowy
02.05.2026, 08:14:08 via Wykop
  • 10
Dzień dobry


@rozowy_dzban: Jakby był dobry, to bym był w Beskidach ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
rozowy_dzban
rozowy_dzban
Autor
02.05.2026, 11:56:38 via Wykop
  • 0
@StraznikWiecznosci: dokładnie tak:)
  • Odpowiedz
Nokimochishii
Nokimochishii
01.04.2026, 08:51:41
  • 47
Proszę nie regulować odbiorników, to nie żart primaaprilisowy! Już 8. kwietnia rusza XI edycja Typera Żużlowego!
Dołącz do zabawy już dzisiaj plusując ten wpis!

Gotowi na kolejny rok emocji i adrenaliny? Już 10. kwietnia startuje żużlowa PGE Ekstraliga, a co za tym idzie, rozpoczynamy jedenasty sezon Typera Żużlowego! Przygotuj się na niezapomniane emocje!
Dołącz do naszej społeczności pełnej pasjonatów tego ekscytującego sportu i daj wyraz swojej wiedzy oraz intuicji typując wyniki najważniejszych zawodów żużlowych.
Nokimochishii - Proszę nie regulować odbiorników, to nie żart primaaprilisowy! Już 8....

źródło: TyperŻużlowy2026

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wiedzminyo
wiedzminyo
wiedzminyo
01.04.2026, 10:57:41 via Wykop
  • 8
@ch1va5: powiedział gość który ogląda ekstraklase XDDDD
  • Odpowiedz
dawid3012
dawid3012
01.04.2026, 14:12:19 via Android
  • 6
@Nokimochishii:
dawid3012 - @Nokimochishii:

źródło: 1000007522

Pobierz
  • Odpowiedz
rozowy_dzban
rozowy_dzban
25.04.2026, 07:00:17
  • 27
Dzień dobry!

#gory #dziendobry
rozowy_dzban - Dzień dobry!

#gory #dziendobry

źródło: 1000071935

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PokemonowyRambo
PokemonowyRambo
25.04.2026, 07:08:06 via Wypiek
  • 3
@rozowy_dzban fajnie.
  • Odpowiedz
9c_pl
9c_pl
27.04.2026, 07:21:57 via Wykop
  • 0
@rozowy_dzban: Dzień dobry!
  • Odpowiedz
smutny_kojot
smutny_kojot
10.04.2026, 04:47:42
  • 2023
smutny_kojot

źródło: 26506

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

honorowy_dawca_nasienia
honorowy_dawca_nasienia
honorowy_dawca_nasienia
10.04.2026, 04:56:04 via Wykop
  • 884
@PodniebnyMurzyn: może i są niesmaczne, za to drogie
  • Odpowiedz
brere
brere
10.04.2026, 04:59:44 via Wykop
  • 592
@PodniebnyMurzyn: ta, baton proteinowy, a tam 30g fatu xD
  • Odpowiedz
rozowy_dzban
rozowy_dzban
02.03.2026, 18:57:17
  • 9
Plany górskie w tym roku są już określone :3
#tatry #wspinaczka
rozowy_dzban - Plany górskie w tym roku są już określone :3 
#tatry #wspinaczka

źródło: 1000069526

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ziemniak43212
Ziemniak43212
Ziemniak43212
02.03.2026, 20:07:32 via Wykop
  • 2
@rozowy_dzban: Dawaj, bo jestem ciekaw ;p

A ja właśnie kimam w busie pod górą w lesie nad strumieniem w Beskidach i rano ruszam na górę ;p
  • Odpowiedz
9c_pl
9c_pl
04.03.2026, 17:18:04 via Wykop
  • 1
@rozowy_dzban: Tak trzymać! Pozdrawiamy z biura.
  • Odpowiedz
StraznikWiecznosci
StraznikWiecznosci
22.12.2025, 15:42:02
  • 40
Wczorajszy wieczór na Szpiglasowym Wierchu.

StraznikWiecznosci - Wczorajszy wieczór na Szpiglasowym Wierchu.

SPOILER

źródło: 20251221_160235

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

StraznikWiecznosci
StraznikWiecznosci
Autor
22.12.2025, 15:44:45 via Wykop
  • 15
StraznikWiecznosci

źródło: 20251221_160143

Pobierz
  • Odpowiedz
StraznikWiecznosci
StraznikWiecznosci
Autor
22.12.2025, 15:46:06 via Wykop
  • 13
Widok na Rysy.
StraznikWiecznosci - Widok na Rysy.

źródło: 20251221_160251

Pobierz
  • Odpowiedz
Sonny86
Sonny86
01.12.2025, 07:01:51
  • 689
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jz25
jz25
jz25
01.12.2025, 08:32:03 via Wykop
  • 97
@Sonny86: Podwójne standardy, hipokryzja. Ot, Polacy.
  • Odpowiedz
Aqua_Tofana
Aqua_Tofana
01.12.2025, 08:52:57 via Android
  • 273
@Sonny86 paradoksem jest to, że jeździć z przepisową prędkością da się pod warunkiem, że nie masz nikogo przed sobą xD
  • Odpowiedz
teddyef
teddyef
teddyef
18.11.2025, 07:57:38
  • 1958
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 96
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

elsajko
elsajko
18.11.2025, 08:33:39 via Wykop
  • 1315
@teddyef: zajebiste, miałem przed oczami ten film jak to czytałem, wszystko w ciemnych, burych kolorach. Jakubik w granatowym dresie z dwoma białymi paskami.
  • Odpowiedz
srady-dupady
srady-dupady
18.11.2025, 08:51:46 via Wykop
  • 850
@teddyef: aż poczułem smród podstawowki.

Oglądałbym :D
  • Odpowiedz
politycznie_niepoprawny
politycznie_niepoprawny
24.10.2025, 06:17:48
  • 5
Zdjęcie z wczoraj. Włoskie Alpy. Dolina Susy, zjazd z przełęczy Montcenis.

#krajobraz #alpy #zdjeciezokna
politycznie_niepoprawny - Zdjęcie z wczoraj. Włoskie Alpy.  Dolina Susy, zjazd z prze...

źródło: IMG_1818

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

o__0
o__0
o__0
11.10.2025, 10:43:09
  • 391
Czekamy se na pociąg

#psiarze #pokazpsa
o__0 - Czekamy se na pociąg 

#psiarze #pokazpsa

źródło: image

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

c.....x
c.....x
konto usunięte 11.10.2025, 10:45:27 via iOS
  • 106
@serwis-dzwieku chlop nie ugryzie, pies go pilnuje
  • Odpowiedz
KladzSie
KladzSie
11.10.2025, 10:46:22 via Wykop
  • 129
@o__0: ladny piesio
  • Odpowiedz
mxala
mxala
07.10.2025, 03:50:03
  • 923
Mój trzynastoletni #jamnikaniolek i jego nowa pasja - od kilku dni z każdego spaceru przynosi kasztany ( ͡º ͜ʖ͡º)

#pokazpsa #jesien #psy
mxala - Mój trzynastoletni #jamnikaniolek i jego nowa pasja - od kilku dni z każdego ...

źródło: temp_file821357296341907181

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mxala
mxala
Autor
07.10.2025, 03:51:02 via Android
  • 525
@mxala Nie dotykaj moich kasztanów, bo Cię hapsne!
mxala - @mxala Nie dotykaj moich kasztanów, bo Cię hapsne!

źródło: temp_file2924357383903633521

Pobierz
  • Odpowiedz
pekas
pekas
07.10.2025, 04:34:18 via Android
  • 127
@mxala Nie zganiaj na psa. My już wiemy po co ci te kasztany na spacerach ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Howard_Roark
Howard_Roark
Howard_Roark
28.09.2025, 17:38:08
  • 9
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zavis
Zavis
28.09.2025, 18:35:16
  • 23
#zuzel Motor liczy że w którymś biegu Dudek w końcu się połamie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fist_Of_Truth
Fist_Of_Truth
28.09.2025, 18:35:21
  • 23
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rozowy_dzban
rozowy_dzban
20.09.2025, 08:48:40
  • 73
Trzymajcie się tam w tych Tatrach Mireczki!

#gory #tatry
rozowy_dzban - Trzymajcie się tam w tych Tatrach Mireczki!

#gory #tatry

źródło: temp_file2923034165717480184

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TonyMalin
TonyMalin
20.09.2025, 08:56:00 via Wypiek
  • 44
@LudzieToDebile ale jak Ty jedziesz to już nie stonka?
  • Odpowiedz
rozowy_dzban
rozowy_dzban
Autor
20.09.2025, 09:05:42 via Android
  • 117
Zdjęcie sprzed 15 min z podejścia na Rysy od Słowackiej strony xD
rozowy_dzban - Zdjęcie sprzed 15 min z podejścia na Rysy od Słowackiej strony xD

źródło: temp_file8351905803048326946

Pobierz
  • Odpowiedz
SmutnyZabownik
SmutnyZabownik
12.09.2025, 10:06:58
  • 9
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tomwick55
tomwick55
12.09.2025, 10:12:22 via Android
  • 4
@SmutnyZabownik Zajebiste :D
  • Odpowiedz
Smallpp
Smallpp
12.09.2025, 11:49:22 via Wykop
  • 1
@SmutnyZabownik: supcio
  • Odpowiedz
rozowy_dzban
rozowy_dzban
12.09.2025, 06:46:32
  • 11
Dzień dobry!
To mój ostatni górki dzień na obczyźnie, na szczęście pogoda dopisała :)

#gory #dolomity #dolomitylienzkie
rozowy_dzban - Dzień dobry! 
To mój ostatni górki dzień na obczyźnie, na szczęście po...

źródło: temp_file4208106907644775075

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

whoru
whoru
12.09.2025, 07:34:53 via Wykop
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Endr3w
Endr3w
15.09.2025, 20:28:47 via Wykop
  • 1
@rozowy_dzban: mózg r-------y xD
  • Odpowiedz
rozowy_dzban
rozowy_dzban
11.09.2025, 08:49:27
  • 13
Pogodnego dnia Mireczki!

Mi dzisiaj Alpy zagrały na nosie, bo zapowiadane było słoneczko :)

#gory #alpy
rozowy_dzban - Pogodnego dnia Mireczki! 

Mi dzisiaj Alpy zagrały na nosie, bo zapowi...

źródło: temp_file5014409625290591527

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kotbehemoth
kotbehemoth
11.09.2025, 13:25:23 via Android
  • 1
@rozowy_dzban ja teraz byłem prawie 1.5 miesiąca w Alpach i sprawdzalność pogody szacuję na 30%. Równie dobrze mogłem nie sprawdzać.
  • Odpowiedz
rozowy_dzban
rozowy_dzban
Autor
11.09.2025, 17:40:07 via Android
  • 1
@kotbehemoth bez kitu tak jest xD dzisiaj nawet grad nas złapał, gdzie nie prognozowano nawet mm opadu
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 284
  • Strona 1 z 284
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 05.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 22.08.2016

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 20.11.2015

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking