Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko162
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
ketrish
ketrish

ketrish

Dołączył 16 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 19458
  • Znaleziska 18182
  • Mikroblog 1276
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 6
ketrish
ketrish
ketrish 28.08.2023, 17:25:54
  • 2
Taki oto syf wpadl mi ze miesiac temu do skrzynki
https://www.olsztyn.com.pl/artykul,falstart-wojewody-ulotki-podsumowujace-8-lat-dzialalnosci-artura-chojeckiego-w-olsztynskich-skrzynkach-pocztowych,38219.html
Ciekawe z czyich pieniedzy ta "nie kampania"....
#olsztyn
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

damianooo8
damianooo8
23.08.2023, 17:24:53
  • 2
#olsztyn #kebab

Czy jest w Olsztynie jakiś bardzo dobry kebab nie będący kulą mocy? Już się przejadłem sieciówkami, i chciałbym spróbować czegoś z wyższej półki bez względu na cenę.
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ketrish
ketrish
ketrish 28.08.2023, 17:24:27 via Wykop
  • 0
@damianooo8: chilli kebab - nienajgorsze
jedyny taki w miescie - ok.
  • Odpowiedz
ketrish
ketrish
ketrish 19.06.2023, 22:29:10
  • 0
Mirki, Mirabelki
Moze ktos polecic fotografa z tego miasta celem wykonania albumu rodzinnego?*

*Zdjec w cholere (z 15l - w kartonie leza od jakiegos czasu - na sztuki pewno w tysiacach). Od "wspolczesnych" (powiedzmy lata 2000-2010) do starszych (lata 50/60-te), gdzie te drugie sila rzeczy "pozaginaly sie" lub "pozolkly". Cudow nie oczekuje, bo za duzy wolumen jednakze chcialbym kogos uczciwego/szczerego. Tzn. jak sie nie da to sie nie da czego zrobic, by
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ketrish
ketrish
ketrish 08.06.2023, 18:19:02
  • 0
Mirko, Mirabelki
Polecic ktos moze jakas mate (ew. z jakiego materialu) do domowej silowni?
Jedyne obecnie pomieszczenie, w ktorym moge sie poruszac ma wykladzine. Calosc osprzetu jest wyciagana/chowana przed/po wiec nic na stale.
Cos takiego znalazlem: https://allegro.pl/oferta/mata-gumowa-na-plac-zabaw-sbr-25mm-8289504858

#mikrokoksy #silownia #trening #mirkokoksy
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ketrish
ketrish
ketrish
Autor
09.06.2023, 19:09:09 via Wykop
  • 0
@chnibi: tak wlasnie internet podpowiadal o jej wlasciwosciach - rzekomo rozwiazaniem ma byc owiniecie stretch'em
  • Odpowiedz
ketrish
ketrish
ketrish 30.05.2023, 17:04:14
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ketrish
ketrish
ketrish
Autor
31.05.2023, 21:50:49 via Wykop
  • 0
@MorDrakka: @Vadzior @jamesbond07 @moll https://www.bosch-home.pl/lista-produktow/drobny-sprzet-kuchenny/blendery-reczne/ergomixx/MS6CA4120
cos w ten desen

ten


@Tran_Soptor: tjaaaaa..... przegladajac wczesniej tag zastanawialem sie ilu bedzie smieszkow ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
ketrish
ketrish
ketrish
Autor
01.06.2023, 21:12:55 via Wykop
  • 1
EW. poszukaj wersji z trzepaczką jeszcze bo się przydaje a cena zestawu to z 2-3 dychy więcej było za ten dodatkowy element.


@Vadzior: mam trzepaczko ubijaczke bodajze z wczesnych lat 90-tych (pewno z prlu jeszcze) - nie do z-------a od 30 lat xD
@moll spojrze tego co dales w wolnej chwili
podbilem troche
  • Odpowiedz
ketrish
ketrish
ketrish 15.05.2023, 18:29:30
  • 1
Takie tam o stosunku zuzytej energii vs oplatach (podatkach) 1/3

Lokalizacja: #1, Olsztyn (WM)

#pieniadze #ekonomia #energia #energetyka #gospodarka #rachunki #ceny #rachunkizaprad #prad #cenypradu
ketrish - Takie tam o stosunku zuzytej energii vs oplatach (podatkach) 1/3

Lokalizac...

źródło: a (1)

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ketrish
ketrish
ketrish
Autor
15.05.2023, 18:29:56 via Wykop
  • 0
@ketrish: 2/3

#pieniadze #ekonomia #energia #energetyka #gospodarka #rachunki #ceny #rachunkizaprad #prad #cenypradu
ketrish - @ketrish: 2/3 

#pieniadze #ekonomia #energia #energetyka #gospodarka #rach...

źródło: a (3)

Pobierz
  • Odpowiedz
ketrish
ketrish
ketrish
Autor
15.05.2023, 18:30:52 via Wykop
  • 0
3/3

Lokalizacja: #1, Olsztyn (WM)

#pieniadze #ekonomia #energia #energetyka #gospodarka #rachunki #ceny #rachunkizaprad #prad #cenypradu
ketrish - 3/3

Lokalizacja: #1, Olsztyn (WM)

#pieniadze #ekonomia #energia #energety...

źródło: a (2)

Pobierz
  • Odpowiedz
ketrish
ketrish
ketrish
Autor
15.05.2023, 18:32:31 via Wykop
  • 0
@ketrish: 1/2

Lokalizacja: #2, Olsztyn (WM)

#pieniadze #ekonomia #energia #energetyka #gospodarka #rachunki #ceny #rachunkizaprad #prad #cenypradu
ketrish - @ketrish:  1/2

Lokalizacja: #2, Olsztyn (WM)

#pieniadze #ekonomia #energi...

źródło: b

Pobierz
  • Odpowiedz
ketrish
ketrish
ketrish
Autor
15.05.2023, 18:34:10 via Wykop
  • 0
@ketrish: 2/2

Lokalizacja: #2, Olsztyn (WM)

#pieniadze #ekonomia #energia #energetyka #gospodarka #rachunki #ceny #rachunkizaprad #prad #cenypradu
ketrish - @ketrish: 2/2

Lokalizacja: #2, Olsztyn (WM)

#pieniadze #ekonomia #energia...

źródło: b (2)

Pobierz
  • Odpowiedz
ketrish
ketrish
ketrish
Autor
15.05.2023, 18:36:14 via Wykop
  • 0
@ketrish: 1/1

Lokalizacja: #3, Olsztyn (WM)

#pieniadze #ekonomia #energia #energetyka #gospodarka #rachunki #ceny #rachunkizaprad #prad #cenypradu
ketrish - @ketrish: 1/1

Lokalizacja: #3, Olsztyn (WM)

#pieniadze #ekonomia #energia...

źródło: 3

Pobierz
  • Odpowiedz
ketrish
ketrish
ketrish
Autor
16.05.2023, 13:52:30 via Wykop
  • 0
@PiotrFr: raczej chodzilo mi o rozklad / proporcje rachunkow za "energie" vs podatki

  • Odpowiedz
ketrish
ketrish
ketrish
Autor
16.05.2023, 22:47:27 via Wykop
  • 0
takiej prostej rzeczy, że utrzymanie infrastruktury nie jest za darmo


@przemyslaw-priemek: to ja poprosze proporcjonalnie placone chorobowe - tak jak posel lecz zarabiajac troche mniej... a nie? to czemu rozne osoby maja rozna wysokosc i ilosc "oplat dodatkowych" skoro sa na jednej infrastrukturze (bo sa, to jest jedno
  • Odpowiedz
ketrish
ketrish
ketrish
Autor
19.05.2023, 21:30:46 via Wykop
  • 0
Pokażesz może w końcu te francuskie rachunki?


@przemyslaw-priemek: w google mozna sobie znalesc z tym problemu nie ma

Dlugo czekac nie trzeba bylo - https://wykop.pl/link/7104513/marze-producentow-energii-wystrzelily-zyski-urosly-o-polowe (XD)
@hugoprat 1004

Marże producentów energii wystrzeliły. Zyski urosły o połowę

więcej
  • Odpowiedz
ketrish
ketrish
ketrish
Autor
21.05.2023, 21:38:26 via Wykop
  • 1
Typowe, poszukaj to znajdziesz xD

A w tej Polsce to kradną, a takiej Francji to nie ale jak zapytasz o rachunki to nic z tego xD


@przemyslaw-priemek: dwa razy pisalem
  • Odpowiedz
ketrish
ketrish
ketrish 14.05.2023, 21:31:10
  • 1
Mirki, Mirabelki
Poszukuje narzedzia z historia cen przedmiotu[1] z dluzszego przedzialu czasu do 2 lat powiedzmy. Chcialbym zobaczyc czy nie lepiej czasem kupic cos za granica anizeli u nas.
Kiedys byl fakefriday, ale padl/wygasl(?). Nastepnie sa ceneo/skapiec/keepa. Cos sie zmienilo?


[1] Z cyklu zobacze pozniej i pozniej, a potem sie zbiera cos do PC, jakies AGD czy inne badziewie do domu. TL;DR wszystko i nic chcialbym popatrzec.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ketrish
ketrish
ketrish 02.04.2023, 23:37:51
  • 1
Takie male zloto z 9gag'a
https://www.youtube.com/watch?v=6dtSqhYhcrs

#sztucznainteligencja #film
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Yakooo
Yakooo
10.03.2023, 13:54:29
  • 0
Czym czyścicie swoje sprzęty? ( ͡° ͜ʖ ͡°) (PC / Klawiatura)?

Robie generalne porządki i zamierzam wyciągnąć PC i go trochę obczyścić. Lecę po powietrze sprężone, natomiast zastanawiam się, czy w sklepach typu: Media Ekspert, znajdę jakąś specjalną szczotkę do czyszczenia właśnie takich rzeczy jak klawiatura / podzespoły?

#pc #pcmasterace #komputery #informatyka
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ketrish
ketrish
ketrish 01.04.2023, 21:16:16 via Wykop
  • 0
@Yakooo: jak powietrze to trzymaj wentyle =)
  • Odpowiedz
ketrish
ketrish
ketrish 02.04.2023, 22:05:24 via Wykop
  • 0
@Yakooo: lekko przytrzymaj wentyle, ktore czyscisz, pusc troche powietrza - zaczna sie krecic...jak zaczniej n---------c jak diabel to lozysko moze pojsc
po prostu za mocno sie rozpedzi
  • Odpowiedz
ketrish
ketrish
ketrish 06.09.2022, 18:22:48
  • 0
Mirki, MIrabelki

Rozplanowuje sobie system CCTV (IP/NVR) i kilka szczegolow mnie interesuje. Mianowicie:
1. Jak wyglada polaczenie w schemacie : kamery > switch > rejestrator > router? Tzn. czy router musi miec drugi WAN czy tez RJ pelniacy role takze WAN-u?
2. Czy dodatkowe / jakiekolwiek uziemienie lub odgrom jest potrzebny ze wzgledu na CCTV? Przez 20 lat nic tutaj nie "jeblo". Jeblo natomiast w okolicy na tyle mocno, by kable telefoniczne w scianach
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ketrish
ketrish
ketrish
Autor
06.09.2022, 20:11:38
  • 0
@Bad_Wolf: @rybeczka: @houk
Na predce sklejony schemat pogladowy (prosze sie nie smac xD, picrel). Tam gdzie sa "drzewa" nie ma sensu krycia CCTV, bo potrzeba drabiny 4-5m drabiny. Dalej sa dzialki sasiadow.

Uziom to nie jak już to SPD.

2. nie zabezpieczysz skrętki niestety walnie piorun to lecą porty

Napisze jak mam obecnie elektryke (o ile mnie pamiec nie myli -
ketrish - @Bad_Wolf: @rybeczka: @houk
Na predce sklejony schemat pogladowy (prosze s...

źródło: comment_1662492428Q5IGDWUrYYmKKfPxPiSVkz.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
ketrish
ketrish
ketrish
Autor
06.09.2022, 21:22:56
  • 0
@houk: to takie jeszcze dwa pytanka:
1. Ten 8-mio kanalowy zakladam, ze ma z tylu wyjscia? Internet jak i sama firma jakos nieochoczo dziela sie zdjeciami?
2. Jak z zabepieczeniami? W ich listwach nie ma problemu z wymiana bezpiecznika, a tutaj?
  • Odpowiedz
ketrish
ketrish
ketrish
Autor
06.09.2022, 21:58:38
  • 1
w mojej listwie 24 kanałowej sa gniazda z przodu i z tyłu


@houk: no to u nich troche miesza, bo jedne maja kanaly we/wy z przodu z opisem, inne nie maja wcale i dopiero chyba w twoim lub podobnym "racku" byl opis o przod/tyl we/wy, ale i tak dzieki - nie wiedzialem, ze takie cudo maja u siebie
  • Odpowiedz
ketrish
ketrish
ketrish
Autor
07.09.2022, 19:14:31
  • 0
@generalss: PoE/PoE+ tam ma byc jak najbardziej
Poki co chyba tak:
CCTV -> prot (Multi Net Protector 8) -> switch -> UPS -> NVR + LCD

Siec -> listwa -> UPS
UPS -> listwa
  • Odpowiedz
ketrish
ketrish
ketrish
Autor
07.09.2022, 19:52:45
  • 0
LCD myślisz?


@generalss: nazwijmy, ze LCD mam jakis z demobilu ze starszych buildow - trza bedzie to przerzuci sie na np.: usb i wepnie pod normalny sprzet, ew. cos z uzywek sie wezmie z allegro z FHD - wodotryskow jakosciowych pokroju Eizo nie trzeba

sieć ups listwa z switche i rejestratorem i routerem (pc po co?)

chcialem w/w dac, by w razie "w" jakby mialo cos pojsc z dymem to pierw np.: to
  • Odpowiedz
ketrish
ketrish
ketrish
Autor
07.09.2022, 20:31:19
  • 0
@houk: Idac w UPS tak by to wygladalo (pominiecie prot. od np.: acara):
Siec -> UPS -> switch (+CCTV) -> NVR + LCD?
  • Odpowiedz
vikop_ru
vikop_ru
19.08.2022, 12:42:08 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#monitoring #kamery #bezpieczenstwo
Mirki, szukam kamery wewnętrznej, która będzie miała funkcję zapisywania video np. na dysk Google. Co mi po kamerze, która zapisuje obraz na karcie, skoro złodziej może wziąć kartę.
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ketrish
ketrish
ketrish 28.08.2022, 13:13:54
  • 0
@dktr: pierwszy raz w zyciu widze, by kury mialy obraz u siebie na bazie (✌ ゚ ∀ ゚)☞
  • Odpowiedz
ketrish
ketrish
ketrish 28.08.2022, 15:01:57
  • 0
@dktr: jak dawno temu zakladales FV/CCTV :D?
  • Odpowiedz
ketrish
ketrish
ketrish 28.08.2022, 15:13:54
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
ketrish
ketrish
ketrish 28.08.2022, 16:32:09
  • 0
przerzucam tego trzy palety miesięcznie


@dktr: nie zebym jakos mierzyl dlugosc czegos, ale u mnie sa robocopy co 20 technicznych potrafia przerzucic...


Bo Dahua/BCS i HIK to nr1 w cctv.

a jak z ich bezpieczenstwem (reddit byl ciety na dahu / hk)?
  • Odpowiedz
ketrish
ketrish
ketrish 28.08.2022, 19:39:07
  • 0
@dktr: A mialbys chec sprawdzic parametry (Ogniskowa, odleglosc, kat, rozmiar przetwornika itp.) kamer?

PS Warto zainteresowac sie odgromiaczami / dodatkowym uziomem przy monitoringu?
  • Odpowiedz
ketrish
ketrish
ketrish 24.08.2022, 19:44:08
  • 0
Mirki, Mirabelki

Chce sobie sam wykonac plan + system cctv do domu. Optyka, tj. kamery nie byly nigdy moim oczkiem. Tudziez majac:
- wysokosc umiejscowienia kamery
- katy widzenia jakie winny byc pokryte
- scene wraz z glebokoscia (zasiegiem)
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ketrish
ketrish
ketrish
Autor
24.08.2022, 20:13:59
  • 0
@dktr: To co siec mi podpowiadala to, ze sa drozsze. Nie sprawdzalem o ile, ale o tym tez myslalem. Sek w tym, ze 2/4 kamery i tak mialy byc "statycznymi jamnikami" np.: brama czy furtka.
  • Odpowiedz
ketrish
ketrish
ketrish
Autor
24.08.2022, 23:52:31
  • 0
@dktr:
w planach 4-5 - ip,
kabli zostalo mi troche ze wczesniejszej zabawy (5e)
  • Odpowiedz
ketrish
ketrish
ketrish 11.08.2022, 20:47:18
  • 1
Mirki, Mirabelki

Ktos moze polecic jakas dobra czytanke "od A do Z" nt. monitoring / cctv do domu?

#monitoring #kamery #cctv #dom
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ketrish
ketrish
ketrish
Autor
16.08.2022, 15:34:26
  • 0
@Lapidarny: do domu chcialbym sobie sprawic, a ze wiem tyle co swinia o gwiazdach no coz... do tego dochodzi pedantyzm techniczny
  • Odpowiedz
ketrish
ketrish
ketrish 02.08.2022, 15:30:01
  • 0
Mirki, Mirabelki
Potrzeba pomoc w wyborze sprzetu do swiatlowodu. Wymagania odnosnie funkcjonalnosci standardowe, tj.:
- dmz
- ddns
- qos
- dchp
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ketrish
ketrish
ketrish
Autor
02.08.2022, 19:02:02
  • 0
@piotrek2555: a jak z jego konfiguracja (nie mialem w ogole stycznosci z firma) majac podejscie, ze chcialbym "przeleciec" wszystko co daje fabryka i podumac czy mi sie to przyda?
  • Odpowiedz
ketrish
ketrish
ketrish
Autor
02.08.2022, 21:34:02
  • 0
Dokumentacja jest nawet dobra


@annotate: O to mi chodzilo. Dzisiaj jest dziwny trend - tu masz urzadzenie, firmware sprzed dekady i kumbaya - baw sie sam. Sek w tym, ze wlasnie mikro jak patrzalem ma mocno linuksowe podejscie (niektorzy lubia, niektorzy nie).

To jeszcze zapytam - czy dostajesz "czyste" urzadzenie bez regul np.: na firewall'u? Troche istotne pytanie, bo jezeli nawet FW jest czysty to dla wlasnego spokoju przed zmiana
  • Odpowiedz
ketrish
ketrish
ketrish
Autor
08.08.2022, 21:56:49
  • 0
@annotate: @piotrek2555: Sory, ze jeszcze grzeje trupa. Gdzies z reddita ktos zarzucil linkiem do wirutalnego OS'a od mikroteka to poczulem sie jak debil - doslownie.
Link: https://demo2.mt.lv/
Gdzie odpowiednio jest (dla np.: wireless):
WiFi Interfaces - z 70% wiem co to jest, ale reszta...
W60G Station - "co jak i dlaczemu"
Nstreme Dual -
  • Odpowiedz
ketrish
ketrish
ketrish 02.08.2022, 15:13:21
  • 0
Mirki, Mirabelki

Poszukuje karty wifi do PC-ta. Do 0.6-1Gbps maksymalnie (im taniej tym lepiej) Dwa mi wpadly w oko, tj:
https://www.x-kom.pl/p/190215-karta-sieciowa-tp-link-archer-t4u-1300mb-s-a-b-g-n-ac-dualband.html
https://www.morele.net/karta-sieciowa-gigabyte-gc-wb1733d-i-4949071/

Niby
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ketrish
ketrish
ketrish
Autor
02.08.2022, 16:55:07
  • 0
@DaneOsobowe: 600mbits/1gbps maks

do takich prędkości to Ty potrzebujesz WiFi 6 i nowy router


@testaccount9432: zgodzilbym sie, ale jak napisalem to jest maks.
komp ma byc tam do przegladania internetow, zadnych wodotryskow, jak dostanie przez jedna sciane/drzwi 100-150mbit to bedzie "git malina" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ketrish
ketrish
ketrish 30.07.2022, 20:10:42
  • 0
Mirki, Mirabelki

Na sprzet jakiej firmy patrzec pod swiatlo od orange? https://forum.purepc.pl/topic/384166-ranking-router%C3%B3w/ podpowiada MikroTik / ubi/tplink/asus. Czy cos jeszcze patrzec? Kiedy patrzec na np.: asusa,a kiedy mikro?
#internet #swiatlowody #informatyka #swiatlowod
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krzywy_kanister
krzywy_kanister
krzywy_kanister
31.07.2022, 04:44:26
  • 2
@ketrish: Patrz na router ktory obsluguje poprawnie pppoe pod glowne lacze i vlany pod telewizje (czasem iptv). Swiatlowodu nie podlaczysz bezposrednio, musisz dostac ONT (przejscie z swiatlowodu na skretke) zamiast Funboxa albo razem z Funboxem.
  • Odpowiedz
ketrish
ketrish
ketrish 27.07.2022, 16:02:45
  • 3
Takie male ogloszenie techniczno-parafialne. Jako, ze u mnie stawiali swiatlowod tudziez poszly zapytania do operatorow spolpracujacych:

1. ONT + Wlasny sprzet.
2. Swiatlowod do domu lub mieszkania i jak wewnatrz.
3. Nizszy internet na poczatek. Podczas trwania umowy zwiekszenie.
4. Zmienne czy statyczne IP? Jeżeli zmienne to okres odnowy wynosi ile?
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ketrish
ketrish
ketrish
Autor
27.07.2022, 16:34:18
  • 0
@BorysKafarov: swiatlowodinwestycje.pl czytaj kto inny
@villager: Ze wzgledu na w/w pytania + moje wlasne dot. tego co potrzebuje obecnie jest Orange vs Tmobile.
Orange u mnie ma dosc dobry "serwis" (pozdrawiam pana od "domu grozu" xD). Z tmobile nigdy stycznosci uslugowej nie mialem aczkolwiek jako jedyny z 5-tki operatorow "obchodzil" osiedle (niby nic ale jednak).


Tak patrze na same
  • Odpowiedz
ketrish
ketrish
ketrish
Autor
27.07.2022, 19:27:51
  • 0
@krzywy_kanister: zeby sie nie w--------c - biorac ont + wlasne to czego potrzebuje zeby to dzialalo to jedynie Eth (WAN) na swoim urzadzeniu na poziomie min. przepustowosci lacza?
  • Odpowiedz
ketrish
ketrish
ketrish
Autor
27.07.2022, 19:57:09
  • 0
PPPOE


@krzywy_kanister: zapomnialem o tym :P
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 22
  • Strona 12 z 22
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 09.08.2014

    Komentator
  • Rocznica
    od 29.10.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 16.03.2022

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 02.10.2017

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking