Wpis z mikrobloga

Moze ktos polecic / ukierunkowac w jaka firme uderzac w poszukiwaniu blendera/miksera? Potrzebuje "maszyny tnacej" i ew. zamknietego pojemnika co bym sufitu nie musial sprzatac na full auto.
Miksowanie warzyw / owocow / lodu - w ten desen.

Cos podobnego do https://allegro.pl/oferta/blender-reczny-tefal-quickchef-hb6598-10537810300. Nie potrzebuje calego zestawu cudow. Mam zapasy po starych i zadne do siebie nie pasuja (#!$%@?!)

#dieta #kuchnia #gotujzwykopem #mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #agd #blender
  • 9
Moze ktos polecic / ukierunkowac w jaka firme uderzac w poszukiwaniu blendera/miksera?


Ja mam Braun Multiquick i jest naprawdę bardzo dobry

Nie potrzebuje calego zestawu cudow. Mam zapasy po starych


@ketrish: Nie po to producenci robią sprzęt niekompatybilny z innymi zestawami, żebyś teraz tego nie kupował
@ketrish: Powinien być ok, ja mam to samo chyba tylko w innym kolorze tak jak pisałem.
EW. poszukaj wersji z trzepaczką jeszcze bo się przydaje a cena zestawu to z 2-3 dychy więcej było za ten dodatkowy element. Jak ja kupowałem to było kilkanaście opcji zestawu więc nie powinno być problemu.
EW. poszukaj wersji z trzepaczką jeszcze bo się przydaje a cena zestawu to z 2-3 dychy więcej było za ten dodatkowy element.


@Vadzior: mam trzepaczko ubijaczke bodajze z wczesnych lat 90-tych (pewno z prlu jeszcze) - nie do #!$%@? od 30 lat xD
@moll spojrze tego co dales w wolnej chwili
podbilem troche widly cenowe

ps ile papu bylo trza, by lykal wszystko (lod orzechy etc)?