Mirki, Mirabelki
Kontynuacja poprzedniego watku i kilka zwiazanych pytan ze swiatlowodami:
1. Jezeli chce wlasny sprzet to jak dobrze rozumiem idzie to tak: Swiatlowod > ONT > Router/inne urzadzenie sieciowe
2. Jezeli sie nie walnolem to jedyne co trzeba wklepac "na start" (w w/w konfiguracji) dane od operatora (np.: Orange) jak to bylo za czasow modemow z neostrada (pppoe, mtu itp. itd.)?
Kontynuacja poprzedniego watku i kilka zwiazanych pytan ze swiatlowodami:
1. Jezeli chce wlasny sprzet to jak dobrze rozumiem idzie to tak: Swiatlowod > ONT > Router/inne urzadzenie sieciowe
2. Jezeli sie nie walnolem to jedyne co trzeba wklepac "na start" (w w/w konfiguracji) dane od operatora (np.: Orange) jak to bylo za czasow modemow z neostrada (pppoe, mtu itp. itd.)?





Co sie stanelo na rynku magazynow (HDD)? Lub inaczej co sie dzieje u nas?
Kurs USD na dzis: 4,65
VAT: 23%
Marza: zalozmy 5%