Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko153
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
inlog

inlog

Dołączył 10 lat i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1020
  • Znaleziska 172
  • Mikroblog 848
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 7
Suplement_Diety
Suplement_Diety
16.10.2020, 06:38:12 via Android
  • 0
Panowie jakieś sensowne Kettle jeszcze w normalnej cenie tak koło 15/20kg? Mam hantle 2x20kg ale nie chce mi się za każdym razem bawić w przekładanie ciężaru..
#mikrokoksy
#mirkokoksy
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

inlog
inlog 16.10.2020, 08:30:05
  • 1
@Suplement_Diety: Zobacz na Axxo widzę, że jeszcze coś tam mają, szczególnie z tych ciężkich 28+
https://axxo.pl/pl/p/Axxo-Kettlebell/438
  • Odpowiedz
inlog
inlog 16.10.2020, 08:34:10
  • 0
@Suplement_Diety: O tych z Deca są bardzo mieszane opinie. Z Axxo polecam bo sam używam. Ciężar zależy od zaawansowania więc trudno coś doradzić.
  • Odpowiedz
inlog
inlog 16.10.2020, 08:43:29
  • 0
@Suplement_Diety: Szczerze to nie wiem jak to się przekłada. Z kettlami robię głównie swingi/turki/rwania. Jak kupowałem swoje kettle przy poprzednim zamknięciu to najlżejszy był 24kg.
  • Odpowiedz
inlog
inlog 16.10.2020, 08:48:21
  • 0
@Suplement_Diety: Większość robię na 32kg obecnie (mam 24-32-40). Sporo zależy od objętości więc 24 też mi się przydaje, 40 głównie do swingów.
  • Odpowiedz
red7000
red7000
12.10.2020, 05:59:24
  • 1
co to za rodzaj naczepy?
#transport #bekaztransa #logistyka
red7000 - co to za rodzaj naczepy?
#transport #bekaztransa #logistyka

źródło: comment_1602482347ClCjsH4udaJy8WKZhuS4Ls.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

inlog
inlog 12.10.2020, 06:03:51
  • 3
@red7000: Szyby się w takiej wozi, masz z boku napisane "Glass transport"
  • Odpowiedz
salvador5000
salvador5000
08.10.2020, 04:40:59 via Android
  • 0
#fotografia #pytaniedoeksperta Gdzieś, kiedyś wrzucał na wykop taką stronę gdzie można było wyostrzyć zdjęcie online. Pamiętam że efekty były duuużo lepsze niż tradycyjne edytory. Kojarzy ktoś? Podrzuci link? Dziękuję.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

inlog
inlog 08.10.2020, 04:49:23
  • 1
@salvador5000: Może o to chodziło (trzeba niestety konto założyć): https://letsenhance.io/
  • Odpowiedz

1092

Dlaczego nie należy korzystać z bankomatów EURONET za granicą [ENG]

Dlaczego nie należy korzystać z bankomatów EURONET za granicą [ENG]

Wszystkie sztuczki które stosuje na terenie Europy firma, kiedy włożysz do ich maszyny kartę z państwa innego niż rodzime dla owego bankomatu.

r3pr3z3nt
z
youtube.com
dodany: 29.09.2020, 11:41:48
  • 308
  • #
    europa
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
  • #
    banki
  • #
    podroze
  • #
    waluty
inlog
inlog 29.09.2020, 14:32:45
  • 0
@wykopek_666: W Pradze zdarzają się miejsca w których nie zapłacisz kartą (część muzeów/atrakcji turystycznych i pojedyncze lokale gastronomiczne).
E.....d
E.....d
konto usunięte 23.09.2020, 11:10:07
  • 0
Czy ktoś wie gdzie jest stół do ping ponga? #tenisstolowy Chodzi mi o taki z metalową siatką na placu zabaw np
#poznan
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

inlog
inlog 23.09.2020, 19:11:50
  • 0
@ES_Blofeld: Park ks. Feliksa Michalskiego, Junikowo - koło placu zabaw dla dzieci
  • Odpowiedz

1320

Tysiąc paczkomatów w 95 dni. Tego szału nikt się nie spodziewał

Tysiąc paczkomatów w 95 dni. Tego szału nikt się nie spodziewał

95 dni. Tyle potrzebował InPost, by postawić tysiąc Paczkomatów. Tak szybko nowych maszyn nie stawiał jeszcze nigdy. Powód? Koronakryzys, który napędził rynek e-commerce. A do tego niedługo paczkomaty zapełnić mogą jeszcze przesyłki z Amazona. Konkurencja? Na razie praktycznie brak.

WirtualnaPolska
z
money.pl
dodany: 22.09.2020, 08:26:31
  • 317
  • #
    polska
  • #
    kurierzy
  • #
    paczkomaty
  • #
    inpost
  • #
    ekonomia
  • #
    gospodarka
inlog
inlog 22.09.2020, 19:58:47
  • 2
@pyrcha: Myślę, że się zdziwisz bo aktualnie polska obsługa w amazon.de jest o wiele gorsza niż w amazon.uk czy amazon.com. Miałem wątpliwą okazję się przekonać. Niestety nie jest tak, że są takie same standardy dla każdego kraju :/
Jad0wity
Jad0wity
19.09.2020, 18:15:40 via Android
  • 0
Ktoś wie czy w Poznaniu można wjechać samochodem na Lepsze Paliwo Gazowe ( ͡º ͜ʖ͡º) na parking w avenidzie, macie albo posnani?
#poznan #parking #lpg
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

inlog
inlog 19.09.2020, 18:20:09
  • 0
@Jad0wity: z tych trzech to stawiam na avenidę - mają parking zewnętrzny
  • Odpowiedz
inlog
inlog 19.09.2020, 18:31:22
  • 0
@Jad0wity: ten piętrowy nad peronami
  • Odpowiedz
zielu86
zielu86
zielu86
11.09.2020, 12:33:29
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

inlog
inlog 12.09.2020, 13:07:55
  • 1
@zielu86: W trakcie lockdownu kupiłem PDF "Kettlebell on the rocks" z CKB (https://centrumkb.pl/sklep/) i mi się naprawdę dobrze sprawdził (tylko robiłem na cięższych kulach niż tam podane i więcej niż sugerowane 3 treningi/tydzień). Tyle, że to sama rozpiska ćwiczeń, nie ma ich szczegółowych opisów więc z założenia trzeba znać technikę (lub ew. posiłkować się YouTube).
  • Odpowiedz
inlog
inlog 17.09.2020, 11:31:45
  • 1
@Dante15: CKB jest specyficznym sklepem. Moim zdaniem jednym kettlem nie zrobisz tego efektywnie. Zbyt duży rozstrzał tam masz m.in. swingi, turki, przysiady, wyciskanie - w niektórych ćwiczeniach będziesz niedociążony + brak możliwości progresu (plan jest nastawiony na progres w obciążeniach a nie w objętości).
  • Odpowiedz
gokish
gokish
gokish
17.09.2020, 06:03:12
  • 0
Mireczki Revolut czy jakaś alternatywa jest inna? Moze gdzieś kartę fizyczną za darmo dają? (bo nie powiem mam revoluta ale moja karta gdzieś mi wyparowała a dyszkę szkoda wydawać na nową ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
#revolut
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

inlog
inlog 17.09.2020, 06:19:41
  • 1
@gokish: Ja używam Curve od kiedy Revolut zachciało zdjęcia dowodu i jestem zadowolony tyle, że jest inna filozofia działania - zamiast doładowywać konto podpinasz inną kartę płatniczą.
  • Odpowiedz
podjaranykot
podjaranykot
10.09.2020, 20:05:36
  • 0
#ryby #wedkarstwo Mirasy gdzie w Poznaniu można iść na ryby prócz Warty?
#poznan
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

inlog
inlog 10.09.2020, 20:27:03
  • 0
@podjaranykot: na przykład Szachty, jeden staw wymaga dodatkowych opłat ale reszta jest chyba na PZW
  • Odpowiedz

27

Rzeczpospolita Kumoterska

Pokaż treści 18+

Rzeczpospolita Kumoterska

Na pytanie o czynnik, który w największym stopniu ułatwia studentom wchodzenie na rynek pracy, połowa respondentów odpowiada: znajomości. Kontakty i członkostwo w koteriach towarzyskich bywają ważniejsze niż umiejętności. Dotyczy to nie tylko sektora publicznego, ale przede wszystkim prywatnego.

BojWhucie
z
krytykapolityczna.pl
dodany: 08.09.2020, 12:20:11
  • 2
  • #
    polska
  • #
    ekonomia
  • #
    praca
  • #
    neuropa
  • #
    bekazprawakow
inlog
inlog 08.09.2020, 18:17:13
  • 4
W sumie prywaciarz niech robi co chce - jego kasa. Co prawda zwykle znajomi/rodzina w firmie to straty i brak kompetencji ale kto bogatemu zabroni, to jest w 100% jego sprawa. Co innego sektor publiczny tu jest poważny problem.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

d.....1
d.....1
konto usunięte 03.09.2020, 09:54:49
  • 0
Mirki będę jechał osobówką z Poznania do Niemiec przez Słubice. Będę jechał w nocy to raz, a dwa że mi się nie spieszy. 66zł za przejazd A2 w jedną stronę to jakiś absurd - p------e nie zapłace. Chciałbym zapytać o alternatywe, czyli DK92. Jak się po tym odcinku jedzie? Jest równo szeroko i w miare bezpiecznie? Dużo mnie czeka wyprzedzania TIRów? Pozdrawiam i szerokości ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

inlog
inlog 03.09.2020, 10:14:46
  • 0
@donnie01: Na 92 robili nową nawierzchnię na dłuższych odcinkach więc nie jest źle akurat pod tym względem.
  • Odpowiedz
secret_passenger
secret_passenger
27.08.2020, 09:38:58
  • 5
coraz bardziej śmieszy mnie jak to wszystko działa w naszym kraju w odniesieniu do #koronawirus. czekam właśnie na paczkę - tym razem #dpd i okazuje się, że musiałem ponownie wybrać czy chcę na adres czy odbiór w punkcie. wybieram: "proszę dostarczyć pod adres".

nieco później kontaktuje się ze mną sprzedający. okazuje się, że firma ustaliła sobie (nie wiem czy cała, czy tylko mój kurier we #wroclaw
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

inlog
inlog 27.08.2020, 09:47:20
  • 4
@secret_passenger: Dla firm kurierskich taka sytuacja jest na rękę bo mają mniej obowiązków czyli mogą robić szybciej/mniej wydać kasy. W paczkomatach z powodu covid masz 48 godzin na odbiór (dodatkowe 48h jak dopłacisz) a potem wraca do nadawcy. Przed covidem była jeszcze przez 11 dni w punkcie InPost i dopiero wracała. Dla nich czysty zysk.
  • Odpowiedz
inlog
inlog 27.08.2020, 09:58:11
  • 0
@secret_passenger: A co ich to interesuje? Kasa im się zgadza.
  • Odpowiedz
inlog
inlog 27.08.2020, 10:17:21
  • 2
@secret_passenger: Moim zdaniem nic się z DPD nie ugra. Pewnie zmienili regulamin dostaw i tyle. Właściwie to mógłbyś uderzyć do sprzedawcy skoro kupiłeś towar + dostarczenie pod drzwi to możesz tego wymagać. I to sprzedawca jest dla ciebie stroną a nie DPD. Ciebie w sumie gucio interesuje czy wysłał to DPD, DHL czy gołębiem pocztowym.
  • Odpowiedz
Gasior9
Gasior9
Gasior9
27.08.2020, 09:47:07 via iOS
  • 0
O co chodzi ? Chcą cło w----c ? Można coś z tym zrobić ? Zamawiałem lampki do roweru 4x po około 100zl #aliexpress
Gasior9 - O co chodzi ? Chcą cło w----c ? Można coś z tym zrobić ? Zamawiałem lampki ...

źródło: comment_1598521640LO9wDAQoUPzmKHu06IMwmQ.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

inlog
inlog 27.08.2020, 09:51:14
  • 0
@Gasior9: Nie cło tylko vat + opłata dla Poczty Polskiej jakieś kilkanaście złotych.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 13
  • Strona 6 z 13
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 23.09.2025

    Rocznica
  • Pozytywnie Zakręcony
    od 17.09.2018

    Pozytywnie Zakręcony

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking