Panowie jakieś sensowne Kettle jeszcze w normalnej cenie tak koło 15/20kg? Mam hantle 2x20kg ale nie chce mi się za każdym razem bawić w przekładanie ciężaru.. #mikrokoksy #mirkokoksy
@Suplement_Diety: Szczerze to nie wiem jak to się przekłada. Z kettlami robię głównie swingi/turki/rwania. Jak kupowałem swoje kettle przy poprzednim zamknięciu to najlżejszy był 24kg.
#fotografia #pytaniedoeksperta Gdzieś, kiedyś wrzucał na wykop taką stronę gdzie można było wyostrzyć zdjęcie online. Pamiętam że efekty były duuużo lepsze niż tradycyjne edytory. Kojarzy ktoś? Podrzuci link? Dziękuję.
95 dni. Tyle potrzebował InPost, by postawić tysiąc Paczkomatów. Tak szybko nowych maszyn nie stawiał jeszcze nigdy. Powód? Koronakryzys, który napędził rynek e-commerce. A do tego niedługo paczkomaty zapełnić mogą jeszcze przesyłki z Amazona. Konkurencja? Na razie praktycznie brak.
@pyrcha: Myślę, że się zdziwisz bo aktualnie polska obsługa w amazon.de jest o wiele gorsza niż w amazon.uk czy amazon.com. Miałem wątpliwą okazję się przekonać. Niestety nie jest tak, że są takie same standardy dla każdego kraju :/
@zielu86: W trakcie lockdownu kupiłem PDF "Kettlebell on the rocks" z CKB (https://centrumkb.pl/sklep/) i mi się naprawdę dobrze sprawdził (tylko robiłem na cięższych kulach niż tam podane i więcej niż sugerowane 3 treningi/tydzień). Tyle, że to sama rozpiska ćwiczeń, nie ma ich szczegółowych opisów więc z założenia trzeba znać technikę (lub ew. posiłkować się YouTube).
@Dante15: CKB jest specyficznym sklepem. Moim zdaniem jednym kettlem nie zrobisz tego efektywnie. Zbyt duży rozstrzał tam masz m.in. swingi, turki, przysiady, wyciskanie - w niektórych ćwiczeniach będziesz niedociążony + brak możliwości progresu (plan jest nastawiony na progres w obciążeniach a nie w objętości).
Mireczki Revolut czy jakaś alternatywa jest inna? Moze gdzieś kartę fizyczną za darmo dają? (bo nie powiem mam revoluta ale moja karta gdzieś mi wyparowała a dyszkę szkoda wydawać na nową ( ͡°͜ʖ͡°) ) #revolut
@gokish: Ja używam Curve od kiedy Revolut zachciało zdjęcia dowodu i jestem zadowolony tyle, że jest inna filozofia działania - zamiast doładowywać konto podpinasz inną kartę płatniczą.
Na pytanie o czynnik, który w największym stopniu ułatwia studentom wchodzenie na rynek pracy, połowa respondentów odpowiada: znajomości. Kontakty i członkostwo w koteriach towarzyskich bywają ważniejsze niż umiejętności. Dotyczy to nie tylko sektora publicznego, ale przede wszystkim prywatnego.
W sumie prywaciarz niech robi co chce - jego kasa. Co prawda zwykle znajomi/rodzina w firmie to straty i brak kompetencji ale kto bogatemu zabroni, to jest w 100% jego sprawa. Co innego sektor publiczny tu jest poważny problem.
Mirki będę jechał osobówką z Poznania do Niemiec przez Słubice. Będę jechał w nocy to raz, a dwa że mi się nie spieszy. 66zł za przejazd A2 w jedną stronę to jakiś absurd - p------e nie zapłace. Chciałbym zapytać o alternatywe, czyli DK92. Jak się po tym odcinku jedzie? Jest równo szeroko i w miare bezpiecznie? Dużo mnie czeka wyprzedzania TIRów? Pozdrawiam i szerokości ( ͡°͜ʖ͡°)
coraz bardziej śmieszy mnie jak to wszystko działa w naszym kraju w odniesieniu do #koronawirus. czekam właśnie na paczkę - tym razem #dpd i okazuje się, że musiałem ponownie wybrać czy chcę na adres czy odbiór w punkcie. wybieram: "proszę dostarczyć pod adres".
nieco później kontaktuje się ze mną sprzedający. okazuje się, że firma ustaliła sobie (nie wiem czy cała, czy tylko mój kurier we #wroclaw
@secret_passenger: Dla firm kurierskich taka sytuacja jest na rękę bo mają mniej obowiązków czyli mogą robić szybciej/mniej wydać kasy. W paczkomatach z powodu covid masz 48 godzin na odbiór (dodatkowe 48h jak dopłacisz) a potem wraca do nadawcy. Przed covidem była jeszcze przez 11 dni w punkcie InPost i dopiero wracała. Dla nich czysty zysk.
@secret_passenger: Moim zdaniem nic się z DPD nie ugra. Pewnie zmienili regulamin dostaw i tyle. Właściwie to mógłbyś uderzyć do sprzedawcy skoro kupiłeś towar + dostarczenie pod drzwi to możesz tego wymagać. I to sprzedawca jest dla ciebie stroną a nie DPD. Ciebie w sumie gucio interesuje czy wysłał to DPD, DHL czy gołębiem pocztowym.
#mikrokoksy
#mirkokoksy
https://axxo.pl/pl/p/Axxo-Kettlebell/438