Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko112
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
gixmo

gixmo

Dołączył 1 rok i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5103
  • Znaleziska 61
  • Mikroblog 5042
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 44
  • Dodane (126)
  • Komentowane (266)
  • Plusowane (4650)
gixmo
gixmo 20.06.2026, 11:08:46
  • 0
#perfumy #odlewki

Mirasy poleje dla Waszych ukochanych kobiet - Jean Paul Gaultier Divine Le Parfum. Zapach super troche taki retro klimat ma.

2,5 zł / ml
gixmo - #perfumy #odlewki

Mirasy poleje dla Waszych ukochanych kobiet - Jean Paul Ga...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-20 130830

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gixmo
gixmo 20.06.2026, 10:35:30
  • 0
#ladnapani

pytanie do znaffcuf, jak się nazywa ukraińska infulencerka brunetka z ładnym siedzeniem, coś tam coś tam black? Kojarzycie. Dzięki.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

diamondzik
diamondzik
diamondzik
20.06.2026, 10:46:30 via Wykop
  • 1
@gixmo: Christin Black?
  • Odpowiedz
gixmo
gixmo
Autor
20.06.2026, 10:49:50 via Wykop
  • 0
Christin Black


@diamondzik: tak dokladnie, dzięki!
  • Odpowiedz
gixmo
gixmo 19.06.2026, 11:12:09
  • 0
#gielda

Co sie dzisiaj stało z kursem Medinice ? (╯︵╰,)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

takoii
takoii
takoii
19.06.2026, 11:16:05 via Wykop
  • 4
@gixmo: 500% w rok. Kiedyś wyjść trzeba ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
grayjedi
grayjedi
19.06.2026, 11:21:28 via iOS
  • 3
@gixmo:
grayjedi - @gixmo:

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
gixmo
gixmo 19.06.2026, 07:36:14
  • 1
#bukmacherka

Coś tam weszło
gixmo - #bukmacherka 

Coś tam weszło

źródło: 1000030533

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MisterMinister
MisterMinister
19.06.2026, 07:39:32 via Wykop
  • 2
@gixmo: ja już coraz częściej biore casha, bo inaczej to większość bym przegrał
MisterMinister - @gixmo: ja już coraz częściej biore casha, bo inaczej to większość b...

źródło: IMG_4454

Pobierz
  • Odpowiedz
MisterMinister
MisterMinister
20.06.2026, 09:43:15 via Wykop
  • 0
@Kingside: ja raz wziąłem casha bo myslalem ze nie wejdzie a bym zarobił dobrze bo wszystko weszło, zarobiłbym z 14k na czysto (bramkę potrzebną strzelili w doliczonym czasie pierwszej połowy) - obsrałem się po prostu.
MisterMinister - @Kingside: ja raz wziąłem casha bo myslalem ze nie wejdzie a bym zar...

źródło: IMG_4458

Pobierz
  • Odpowiedz
gixmo
gixmo 15.06.2026, 17:00:09
  • 7
#gielda

jutro promo na SIVE ( ͡° ͜ʖ ͡°) jest autoryzacja do emisji akcji
gixmo - #gielda 

jutro promo na SIVE ( ͡° ͜ʖ ͡°) jest autoryzacja do emisji akcji

źródło: 1000030478

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skipi1111
Skipi1111
15.06.2026, 17:01:39 via Wykop
  • 2
@gixmo: ogólnie to jakotako nie ma technicznego wpływu bo jest to tylko prawo do emisji (zarząd dostaje 12 miesięcy zgody na wytworzenie akcji) a nie bezpośrednio tu i teraz wpuszczanie nowych akcji.

  • Odpowiedz
aett
aett
15.06.2026, 17:14:07 via Wykop
  • 3
@gixmo: dzisiaj tez miala byc wyprzedaz i c--j
  • Odpowiedz
gixmo
gixmo 14.06.2026, 12:36:42
  • 1
Jutro WZA w SIVE o godzinie 16:00,
"zarząd wnioskuje o upoważnienie do emisji do 53,8 mln nowych akcji, co może oznaczać około 15% rozwodnienia kapitału"

#gielda
gixmo - Jutro WZA w SIVE o godzinie 16:00, 
"zarząd wnioskuje o upoważnienie do emisj...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-14 143538

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

UsmiechnietyAnon
UsmiechnietyAnon
14.06.2026, 12:46:27 via Wykop
  • 4
@gixmo: O Chryste..... Znowu trzeba będzie uśredniać
  • Odpowiedz
Joe_Skovsky
Joe_Skovsky
14.06.2026, 13:11:11 via Wykop
  • 2
@perfumowyswir: chodzi o to?
Joe_Skovsky - @perfumowyswir: chodzi o to?

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
gixmo
gixmo 14.06.2026, 12:05:28
  • 7
Dobra wiadomość dla Medinice

#gielda
gixmo - Dobra wiadomość dla Medinice

#gielda

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-14 140501

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

g3jileusz94
g3jileusz94
14.06.2026, 12:16:59 via Wykop
  • 7
@gixmo: Doskonały papier
g3jileusz94 - @gixmo: Doskonały papier

źródło: 1000011604

Pobierz
  • Odpowiedz
Zorganizowany_chaos
Zorganizowany_chaos
14.06.2026, 12:45:00 via Wykop
  • 5
@gixmo: @g3jileusz94 mój najlepszy papier, a nie jakieś Microny ( ͡° ͜ʖ ͡°) trzeba było brać kredyt pod hipoteke. Ciekawe czy jest tu ktoś, kto kupował i trzymał jak było po 13 zł za akcje

(screen z poprzedniego tygodnia)
Zorganizowany_chaos - @gixmo: @g3jileusz94 mój najlepszy papier, a nie jakieś Microny...

źródło: ice2

Pobierz
  • Odpowiedz
gixmo
gixmo 13.06.2026, 11:07:52
  • 0
#mecz

Jest jakiś tag z obstawianiem meczy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

poludnik
poludnik
13.06.2026, 11:20:33 via Wypiek
  • 1
@gixmo #mirkomundial
  • Odpowiedz
gixmo
gixmo 05.06.2026, 19:56:41
  • 5
#gielda #sive

Dobre info dla SIVE
gixmo - #gielda #sive

Dobre info dla SIVE

źródło: 1000030335

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ModeracjazKlanu
ModeracjazKlanu
ModeracjazKlanu
05.06.2026, 20:16:09 via Android
  • 3
@gixmo: dobrze, że umiem po wikińsku
  • Odpowiedz
gixmo
gixmo 05.06.2026, 09:23:19
  • 1
#gielda

Ale Pompa ( ͡° ͜ʖ ͡°) ktoś się załadował wczoraj ?
gixmo - #gielda 

Ale Pompa ( ͡° ͜ʖ ͡°) ktoś się załadował wczoraj ?

źródło: 1000030333

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ProfesorP1ZDAN
ProfesorP1ZDAN
05.06.2026, 09:31:00 via Wykop
  • 2
@gixmo: kurde ktoś to wrzucał chyba wczoraj, ale śmieciuch piękny
  • Odpowiedz
siodemkaxx
siodemkaxx
05.06.2026, 10:19:21 via Android
  • 0
@gixmo: k---a zapomniałem kupić xd
  • Odpowiedz
gixmo
gixmo 03.06.2026, 15:05:20
  • 0
#gielda

Siedzi ktoś w AMPG.US (Amplitech Group) ? Ma to szanse na odbicie?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

damer135
damer135
03.06.2026, 15:37:02 via Wykop
  • 0
@gixmo: nagonili xd? miałem w obserwowanych
  • Odpowiedz
gixmo
gixmo
Autor
04.06.2026, 16:06:41 via Wykop
  • 1
@damer135: nagonili i juz zaczyna pompowac( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
gixmo
gixmo 03.06.2026, 11:17:15
  • 7
#gielda

chłop kupił 4 tysiące akcji SIVE powyżej 100 SEK ( ͡° ͜ʖ ͡°)
gixmo - #gielda 

chłop kupił 4 tysiące akcji SIVE powyżej 100 SEK ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: 1000030322

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

let_it_be
let_it_be
03.06.2026, 11:18:39 via Wykop
  • 7
@gixmo: co crying in the casino xD
  • Odpowiedz
IlikeTrains
IlikeTrains
03.06.2026, 11:27:27 via Wykop
  • 10
@gixmo: Kupisz na dołku, to od razu ręka swędzi, żeby sprzedać i zostać peroniarzem albo na jakimś śmieciuchu wtopić.
Kupisz na górce, to zostajesz poważnym, zdrowym inwestorem długoterminowym. Może tak lepiej ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
gixmo
gixmo 03.06.2026, 07:23:16
  • 4
#gielda

Medinice ATH ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sochu
Sochu
03.06.2026, 07:36:28 via Wykop
  • 0
@gixmo: (。◕‿‿◕。)
  • Odpowiedz
card_man
card_man
card_man
03.06.2026, 09:08:36 via Wykop
  • 0
@gixmo: lecimy na 100zł
  • Odpowiedz
gixmo
gixmo 29.05.2026, 05:45:46
  • 4
słabe wyniki SIVE

#gielda
gixmo - słabe wyniki SIVE

#gielda

źródło: 1000030251

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Herm1t
Herm1t
29.05.2026, 05:47:53 via Wykop
  • 3
@gixmo: ale będzie kibel
  • Odpowiedz
n3go
n3go
n3go
29.05.2026, 06:02:26 via Wykop
  • 13
@gixmo: sive jaja teraz będziecie mieć :D
  • Odpowiedz
gixmo
gixmo 25.05.2026, 17:10:24
  • 1
#gielda #iran #usa

Zawieszenie broni uzgodnione pomiędzy USA a Iranem na początku kwietnia zostanie przedłużone o 60 dni - źródło Nikkei
gixmo - #gielda #iran #usa

Zawieszenie broni uzgodnione pomiędzy USA a Iranem na poc...

źródło: 1000030228

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gixmo
gixmo
Autor
25.05.2026, 17:13:45 via Wykop
  • 0
@gixmo:

IRAN OTWORZY CIEŚNINĘ HORMUZ 30 DNI PO UMOWIE USA NA ZAKONCZENIE WALK - NIKKEI CYTUJE ZRODŁO
PO PODPISANIU UMOWY, OKRETY Z WSZYSTKICH KRAJOW BĘDA MOGŁY PORUSZAC SIE WOLNO I BEZPIECZNIE TAK JAK PRZED FAKTYCZNYM WYŁACZENIEM - NIKKEI
gixmo - @gixmo: 

IRAN OTWORZY CIEŚNINĘ HORMUZ 30 DNI PO UMOWIE USA NA ZAKONCZENIE WA...

źródło: 1000030232

Pobierz
  • Odpowiedz
gixmo
gixmo 12.05.2026, 16:38:29
  • 0
#perfumy

Hej. Sprzedam po cenie zakupu ze sklepu Hebe perfumy Tous 1920 The Origin 60 ml

nowe , nieotwierane

83,99
gixmo - #perfumy 

Hej. Sprzedam po cenie zakupu ze sklepu Hebe perfumy Tous 1920 The...

źródło: 1000029747

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gixmo
gixmo
Autor
12.05.2026, 16:38:50 via Wykop
  • 0
@gixmo:
gixmo - @gixmo:

źródło: 1000029746

Pobierz
  • Odpowiedz
gixmo
gixmo 10.05.2026, 09:42:09
  • 4
#perfumy

Poleje nowego Givenchy Gentleman Sport, może ktoś nie próbował ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2,5
gixmo - #perfumy 

Poleje nowego Givenchy Gentleman Sport, może ktoś nie próbował ( ͡...

źródło: Zrzut ekranu 2026-05-10 114130

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Paw3l0987
Paw3l0987
13.05.2026, 05:50:08 via Wykop
  • 0
@gixmo: poproszę listę
  • Odpowiedz
gixmo
gixmo 09.05.2026, 12:12:43
  • 0
#waluty #gielda

Mirki, chciałbym zapytać gdzie aktualnie najlepiej wymienić PLN na USD, bez większych prowizji i niepotrzebnych opłat. Muszę wymienić PLN na USD i wysłać przelewem za granice. Podpowie ktoś? Dzięki.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vateusz23
Vateusz23
09.05.2026, 12:33:38 via Wykop
  • 2
@gixmo: korzystam z walutomat lub kantor alior
  • Odpowiedz
ethize
ethize
09.05.2026, 13:12:56 via Wykop
  • 3
@gixmo: Walutomat
  • Odpowiedz
gixmo
gixmo 05.05.2026, 15:32:27
  • 9
#gielda #sive

Rzadko zabieram głos ale stokrotne dzięki za to, że mnie na to nagoniliście. Szkoda, że tak mało włożyłem ale ważne że na plusie.
Tag #gielda to zloto
gixmo - #gielda #sive

Rzadko zabieram głos ale stokrotne dzięki za to, że mnie na to...

źródło: 1000029509

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Glupiii
Glupiii
05.05.2026, 15:45:18 via Wykop
  • 8
@gixmo: nie ma sprawy, gratulacje i powodzenia na dalszej drodze.
  • Odpowiedz
lukasz-wieladek
lukasz-wieladek
lukasz-wieladek
05.05.2026, 17:11:13 via Wykop
  • 1
@gixmo: jutro kolejne kółko
  • Odpowiedz
gixmo
gixmo 17.04.2026, 17:34:56
  • 1
#gielda #ropa

Czemu ropa tak rośnie po takim niusie?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bredko
Bredko
17.04.2026, 17:43:59 via Android
  • 7
@gixmo: realizacja zysków
Do tego informacje o możliwym wznowieniu konfilktu, nie do końca rozminowanej cieśninie etc.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 6
  • Strona 1 z 6
  • >

Roman Giertych

  • LU-PL

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 05.10.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 07.12.2025

    Mikroblogger
  • Gadżeciarz
    od 27.03.2026

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking