[#pozytywnie] Po 11 miesiącach 2022 r. budżet miał 18,3 mld zł NADWYŻKI!
![[#pozytywnie] Po 11 miesiącach 2022 r. budżet miał 18,3 mld zł NADWYŻKI!](https://wykop.pl/cdn/c3397993/link_1671808714kg7xN2HeljXLemo5oM5cdb,w220h142.jpg)
Po jedenastu miesiącach 2022 r. budżet miał NADWYŻKĘ na poziomie 18,3 mld zł; WYŻSZE rok do roku były dochody z VAT, CIT i akcyzy, a niższe z PIT - wynika z szacunkowych danych przekazanych PAP w komentarzu głównego ekonomisty Ministerstwa Finansów Łukasza Czernickiego.
z- 14
- #
- #
- #
- #
- #
- #


















