Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko139
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
exploti

exploti

Dołączył 20 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 27324
  • Znaleziska 17071
  • Mikroblog 10253
  • Obserwujący 107
  • Obserwowane 58
  • Dodane (819)
  • Komentowane (2546)
  • Plusowane (6888)
exploti
exploti 10.12.2021, 18:29:26
  • 19
@kacpervfr: Czekamy na relację. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gothic #oswiadczenie #kronikimyrtany
exploti - @kacpervfr: Czekamy na relację. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gothic #oswiadczenie #kroniki...

źródło: comment_1639160958y6MQONdka1vltADxGg7cNU.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kacpervfr
kacpervfr
10.12.2021, 21:22:53
  • 1
@exploti: eh XD no napiszę do niej, ale co z tego wyjdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
kacpervfr
kacpervfr
12.12.2021, 12:47:25
  • 1
@Jezyk19: mam sądowy zakaz zbliżania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
exploti
exploti 07.12.2021, 18:24:35
  • 14
Mam pytanie dla osób które są w temacie albo montowały sobie panele.
1. Jak powinien wyglądać koszt dla instalacji ok. 4-5 kW?
2. Na co szczególnie należy zwrócić uwagę?
Dopiero zaczynam szukać, a jestem pewien, że wpadnie tu więcej informacji niż po obejrzeniu wszystkich pseudo poradników na YT.
#fotowoltaika #budujzwykopem #energetyka
exploti - Mam pytanie dla osób które są w temacie albo montowały sobie panele.
1. Ja...

źródło: comment_16389014606OyZUVbEvkfjk9zozIlDEl.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

magawek
magawek
magawek
07.12.2021, 19:30:04
  • 2
@exploti: daj znać skąd jesteś to jakiś miras instalator ci też podeśle sensowne oferty. bo nas tu dużo.
  • Odpowiedz
theystalkedmeb4
theystalkedmeb4
07.12.2021, 19:31:18
  • 2
@exploti: 1. ile firma jest na rynku 2. czy ma swoich monterow czy podwykonawcow 3. zapytalbym o instalacje w okolicy
Kwota jest zalezna o systemu montazowego 4,5k/kw to tak srednio teraz na lepszym sprzecie przy tak malej instalacji
  • Odpowiedz
exploti
exploti 03.12.2021, 10:06:21
  • 157
Dom w stanie surowym ukończony.
Łączna wartość tego co na zdjęciu około 700k złotych. Chciałbym wykończenie jeszcze zrobić za 300k ale nie wiem czy się zmieszczę.

Bekę mam z ludzi którzy jeszcze się łudzą bo myślą że budowa domu to jakieś setki tysięcy złotych. Nie, w dzisiejszych czasach można to zrobić w jakieś 25 lat oszczędzając na wszystkim.

Zarabiam około 4500 zł miesięcznie odkładam 2500zl. Może ktoś powie że żyje przez ten czas jak karaluch
exploti - Dom w stanie surowym ukończony.
Łączna wartość tego co na zdjęciu około 70...

źródło: comment_1638525980LVzYIXvYDHn9o4zfuaPFbT.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

exploti
exploti
Autor
03.12.2021, 10:24:51
  • 29
@inko-gnito: Pewnie oszczędzałeś na materiałach, ja co prawda kupuję z średniej półki, ale kupując najtańszy paździerz może wyszłoby ok. 500k. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
PietroPawlo
PietroPawlo
03.12.2021, 11:07:43
  • 127
@exploti: o chui ludzie odpisują xD
  • Odpowiedz
exploti
exploti 25.11.2021, 14:12:02
  • 650
Teraz patrzcie na to!
Jak widzę nikt nie chce zrobić jednej ważnej tabelki której sam szukałem prawie te półtora roku.
Ten wpis nie jest o szczepieniach, skuteczności szczepień, ani niczym podobnym.
To tylko i wyłącznie dane dotyczące WIEKU osób które ZMARŁY na COVID. Bez rozdzielenia na choroby współistniejące, szczepienia.

Dane są bardzo rzetelne bo z oficjalnego źródła:
exploti - Teraz patrzcie na to!
Jak widzę nikt nie chce zrobić jednej ważnej tabelki...

źródło: comment_1637849489YtD47r8PKfLHcJKXfRtdq5.jpg

Pobierz
  • 116
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Last_Viking
Last_Viking
25.11.2021, 14:20:43
  • 519
Właśnie dowiodłeś, że ludzie w wieku 90+ umierają częściej niż dwudziestolatkowie. Good job ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Polanin
Polanin
Polanin
25.11.2021, 14:36:35
  • 344
@exploti: A tak to wygląda jeśli porównujesz zakresy 10 letnie, a nie roczne z całością 90+
Polanin - @exploti: A tak to wygląda jeśli porównujesz zakresy 10 letnie, a nie roczn...

źródło: comment_1637850993QzXWp2sr7WbUM6UGrvUU8H.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
exploti
exploti 10.11.2021, 20:49:10
  • 15
#bialorus #heheszki #humorobrazkowy
exploti - #bialorus #heheszki #humorobrazkowy

źródło: comment_1636577349be21rZRvth7J2s1E7DsDR4.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

thewickerman88
thewickerman88
10.11.2021, 20:56:45 via Android
  • 0
@exploti zmień jeszcze flagę bialorusi na bialoczrwona ;)
  • Odpowiedz
exploti
exploti 08.11.2021, 11:46:24
  • 36
Może jednak Play by trochę wsparł tych biednych Pakistańczyków, potrzebujemy relacji 4K.
#bialorus #play
exploti - Może jednak Play by trochę wsparł tych biednych Pakistańczyków, potrzebujem...

źródło: comment_16363719838aXYrkClhdpQFImWoKqOLJ.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

chix
chix
08.11.2021, 11:52:25 via Android
  • 0
@exploti: jaka sieć taka jakość
  • Odpowiedz
exploti
exploti 08.11.2021, 11:35:24
  • 45
Śmigłowiec zawisł nad granicą, nadaje komunikaty, a tamci mu machają. Niby Białoruś, a jakby Podlasie.
#bialorus
exploti - Śmigłowiec zawisł nad granicą, nadaje komunikaty, a tamci mu machają. Niby ...

źródło: comment_1636371287kC3a4n9PvotdQGwnAYN0ki.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

exploti
exploti
Autor
08.11.2021, 11:37:06
  • 1
@klintoniusz: LIVE: https://www.facebook.com/100004376105212/videos/786585825513894/
  • Odpowiedz
januszdoe
januszdoe
08.11.2021, 11:40:32
  • 1
@exploti: atenszyn atenszyn
  • Odpowiedz
exploti
exploti 24.10.2021, 09:20:29
  • 7
Najbardziej uprzywilejowana, nielubiana grupa zawodowa to:
#pytanie #pracbaza #ankieta
exploti - Najbardziej uprzywilejowana, nielubiana grupa zawodowa to:
#pytanie #pracb...

źródło: comment_1635067223JK1fcQZ3TiKHjvO5LgwOqb.jpg

Pobierz

Najbardziej uprzywilejowana, nielubiana grupa zawodowa to:

  • Górale (żyjący z turystyki) 8.4% (98)
  • Górnicy 59.8% (700)
  • Policjanci 13.8% (162)
  • Nauczyciele 2.1% (24)
  • Taksówkarze 7.7% (90)
  • Urzędnicy 4.7% (55)
  • Lekarze 1.8% (21)
  • Rolnicy 1.7% (20)

Oddanych głosów: 1170

  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fantazm
fantazm
24.10.2021, 09:22:47
  • 62
@exploti: Z jednej strony nienawidzę tej górskiej tandety turystycznej. Z drugiej strony wcale nie muszę w niej uczestniczyć, za to bulenie na słodkie życie komuchów od fedrowania (a zwłaszcza zawiadujących nimi związkowych kapo, bo taki przeciętny Bercik od kilofa to pewnie i tak najmniej z tego ma) obowiązuje każdego Polaka. Dlatego zdecydowanie górnicy.
  • Odpowiedz
adko
adko
adko
24.10.2021, 09:29:36
  • 79
@exploti: Brakuje kleru, ale rozumiem, że są poza konkurncją
  • Odpowiedz
exploti
exploti 22.10.2021, 18:53:42
  • 13
#humorobrazkowy #heheszki #pogoda #wiedzmin #witcher
exploti - #humorobrazkowy #heheszki #pogoda #wiedzmin #witcher

źródło: comment_1634928821yMS8SuIOJQGSsgHH9Si42D.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czarendze1r
Czarendze1r
Czarendze1r
22.10.2021, 21:59:53
  • 0
@exploti: Szkoda że w uniwersum wiedzmina 3, taka pogoda występuje non stop. 24h, 7 dni w tygodniu, na każdej części mapy. Fatalnie to zrobili w trójce.
  • Odpowiedz
exploti
exploti 08.10.2021, 16:13:39
  • 61
No cóż...
#humorobrazkowy #heheszki #kobiety #zwiazki
exploti - No cóż...
#humorobrazkowy #heheszki #kobiety #zwiazki

źródło: comment_16337096136uNpWIYa8Egv0G0KJQ2ev9.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rqxypc
rqxypc
08.10.2021, 17:00:27 via Wykop Mobilny (Android)
  • 34
@exploti: (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
rqxypc - @exploti: (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

źródło: comment_1633712427zdlh2yErdCyONl5MxZVRL5.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
d.....s
d.....s
konto usunięte 08.10.2021, 22:08:07 via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@hakeryk2: też pierwsze co pomyślałem to o GTA V
  • Odpowiedz
exploti
exploti 07.10.2021, 19:45:11
  • 448
Idę zaraz wypróbować!
#humorobrazkowy #heheszki #motoryzacja #chwalesie #elektryka #elektronika #diy
exploti - Idę zaraz wypróbować!
#humorobrazkowy #heheszki #motoryzacja #chwalesie #e...

źródło: comment_163363590993Dmf7a9ZsDfK4oXD4kcQb.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Diabl0pl
Diabl0pl
Diabl0pl
07.10.2021, 19:51:04
  • 214
@Pierogies: czyli uchwyt z ogrzewaną rączką :)
  • Odpowiedz
I.....0
konto usunięte 07.10.2021, 19:54:22
  • 54
@exploti: hehe ostatni ( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
exploti
exploti 07.10.2021, 19:36:17
  • 513
Kiedy nakłamałeś w CV i udajesz, że wiesz o co chodzi.
#humorobrazkowy #heheszki #motoryzacja
exploti - Kiedy nakłamałeś w CV i udajesz, że wiesz o co chodzi.
#humorobrazkowy #he...

źródło: comment_16336353754FKUZ4gGX4UuXarcqxr6oB.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ashmedai
ashmedai
07.10.2021, 19:39:36
  • 262
@exploti: XDD
ashmedai - @exploti: XDD

źródło: comment_1633635574zWweY6AlJK1XjSwAvwSF3N.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
robertx
robertx
07.10.2021, 19:41:41
  • 92
@exploti: Wygląda jak ta od lutownicy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
exploti
exploti 04.10.2021, 19:29:10
  • 39
#facebook #humorobrazkowy #heheszki
exploti - #facebook #humorobrazkowy #heheszki

źródło: comment_16333757490dBUCneDnDxtW7xMRPJVZ3.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

exploti
exploti 04.10.2021, 19:07:15
  • 176
No cóż, taka prawda.
#facebook #humorobrazkowy #heheszki
exploti - No cóż, taka prawda.
#facebook #humorobrazkowy #heheszki

źródło: comment_1633374433cq40kCoHWhBdyz67Bh2QdF.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kaczypawlak
Kaczypawlak
04.10.2021, 19:11:38
  • 0
@exploti: rogale najlepsze
  • Odpowiedz
H_Dworniok2137
H_Dworniok2137
04.10.2021, 19:18:36
  • 6
@exploti: za darmo i ocet słodki
  • Odpowiedz
exploti
exploti 29.09.2021, 15:07:48
  • 161
#heheszki #humorobrazkowy #inflacja #motoryzacja
exploti - #heheszki #humorobrazkowy #inflacja #motoryzacja

źródło: comment_1632928025p4fwbvyTiNDFAGv0NhZhWn.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pawicaa
Pawicaa
Pawicaa
29.09.2021, 16:09:12
  • 30
@exploti: beznzyny
  • Odpowiedz
exploti
exploti
Autor
29.09.2021, 17:10:55
  • 98
@Pawicaa: @ksienciunsson: @jank0vski: przepraszam, pisałem z napleta.
  • Odpowiedz
exploti
exploti 17.09.2021, 14:34:51
  • 28
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

exploti
exploti 17.08.2021, 19:51:20
  • 5
No cóż, zabójca Cywilizacji to nie jest, ale potencjał ogromny.
Gameplay: Jak już się organie interfejs to trzeba przyznać, że jest prosty i przyjemny. Można kolejkować badania, budowy. Mechanika rozwoju cywilizacji nieco dziwna, ale ok. Dyplomacja uproszczona, nauka też wydaje się dość prosta.
Ogólnie muszę pograć parę godzin więcej, z pewnością jest to coś innego, raczej prostszego w mechanice, nie w stopniu trudności.
Grafika: Miodna, idealnie wykorzystane nierówności terenu. Dobrze zoptymalizowana. Jedyne
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jakub-dolega
jakub-dolega
17.08.2021, 20:32:50
  • 1
@exploti: Civilizacja sama się zabiła poniekąd. Jak grałeś w endless legend to i mechanika dość przyjazna
  • Odpowiedz
Variv
Variv
18.08.2021, 21:42:09 via Android
  • 1
@exploti: Jeżeli sama podstawka prezentuje taki poziom, to potencjał na dodatki jest ogromny. Na pewno nie będzie to zabójca Civ, bo jednak Civ ma rzesze fanów. Podoba mi się wybór cywilizacji przy każdej nowej epoce


@RwandyjskiFront Zależy pod jakimś względem. Nie grałem jeszcze długo ale już widzę, że są mechaniki które w długiej perspektywie będą dobre. Na razie wybieranie epok, walka, i ograniczenie ilości miast na duży plus względem
  • Odpowiedz
exploti
exploti 11.08.2021, 18:53:42
  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

exploti
exploti 08.08.2021, 16:46:10
  • 11
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

g.....m
g.....m
konto usunięte 08.08.2021, 16:47:05
  • 33
@exploti: no i to jest zaiebiste i tak ma być właśnie
  • Odpowiedz
L.....1
L.....1
konto usunięte 08.08.2021, 19:30:50
  • 2
@exploti: i prawidlowo
  • Odpowiedz
exploti
exploti 29.07.2021, 09:48:30
  • 1747
Dokładnie tydzień temu zamieściłem post dotyczący niewłaściwego przechowywania mięsa w sklepie #kaufland
Link: https://www.wykop.pl/wpis/59264055/tydzien-temu-niejaki-phaxi-wrzucal-zdjecia-miesa-r/

Zgodnie z obietnicą przesyłam i wołam plusujących wpis (z prośbą o wołanie) z odpowiedzą SANEPIDu.
W skrócie: Stwierdzono nieprawidłowości, podjęto działania, ale nie napisali jakie.
Niemniej warto zwrócić uwagę, że pomimo późnej godziny mojego pisma (wieczór), już następnego dnia przeprowadzono kontrolę. WOW.
#ewakuacjaboners #jedzenie #polska
exploti - Dokładnie tydzień temu zamieściłem post dotyczący niewłaściwego przechowywa...

źródło: comment_1627552075rZlXdDyscPJMyKSSnObLNG.jpg

Pobierz
  • 88
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Azaajaszz
Azaajaszz
29.07.2021, 09:50:31
  • 634
@exploti:
Azaajaszz - @exploti:

źródło: comment_1627552230jIeWtKSB1fobx9Dzy1V1DR.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
BeSmarter
BeSmarter
BeSmarter
29.07.2021, 09:53:19 via Wykop Mobilny (Android)
  • 919
@exploti: widzę, że jechałeś zgodnie z rozkładem
BeSmarter - @exploti: widzę, że jechałeś zgodnie z rozkładem

źródło: comment_16275523997xHxbI7KVFOCkdL8M8BQOj.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 34
  • Strona 4 z 34
  • >

M____n

  • Siedlce

Osiągnięcia

  • Wykopowicz
    od 27.06.2011

    Wykopowicz
  • Komentator
    od 11.11.2011

    Komentator
  • VIP
    od 25.02.2020

    VIP
  • Złotousty
    od 30.04.2022

    Złotousty
  • Wykoptester
    od 11.06.2014

    Wykoptester
  • Rocznica
    od 05.05.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 30.08.2011

    Gadżeciarz
  • Ekspert
    od 24.08.2011

    Ekspert
  • Mikroblogger
    od 22.11.2019

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking