Wpis z mikrobloga

@s---k: a dzięki, też się nie znam. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Stąd zdjęcie.

Ale chętnie się czegoś dowiem żeby nie zrobili mnie za bardzo w balona.
  • Odpowiedz
@exploti: 1. ile firma jest na rynku 2. czy ma swoich monterow czy podwykonawcow 3. zapytalbym o instalacje w okolicy
Kwota jest zalezna o systemu montazowego 4,5k/kw to tak srednio teraz na lepszym sprzecie przy tak malej instalacji
  • Odpowiedz
@exploti: Cena 18-21kzł. wszystko zależy jaki system montażowy.
Zwrócić uwagę czy firma na pewno zdąży wywiązać się z terminu realizacji do 31.03.2022
Zapodaj oferty na tagu i się zobaczy co i jak.
  • Odpowiedz
@exploti: 4-4.5k za kWp. Zwracaj uwagę na komponenty, porównaj opinie innych, np na grupach instalatorów. Nie bierz żadnych dodatkowych produktów typu gwarancja produkcji - szkoda pieniędzy.
  • Odpowiedz
@exploti: montowałem ostatnio. 10kwp, inwerter fronius, panele trina 400w, dodatkowo przegląd po drugim roku w cenie.
46 tys brutto z 8% VAT czyli ciut więcej niż kolega wyżej pisał.
  • Odpowiedz
@exploti: Ja właśnie podpisałem umowę na 5,20 kw. Zapłaciłem co prawda powyżej średniej bo prawie 28k natomiast mam inwerter z hyundaia i bardzo dobre panele 400w. Dodatkowo firma istnieje bardzo długo i ma milionowy kapitał, serwis na miejscu, same 5 gwiazdkowe opinie na Google. Podpisujesz pelnomoctnixtwo i wszystko za Ciebie załatwiają - tauron, liczniki, wpięcie do bezpieczników, do linii pradowej itd. Ogólnie podpisujesz i niczym się nie przejmujesz. Wydzwoniłem różne firmy
  • Odpowiedz
@kiedys_bede_bogaty: możesz szukać, ale czas nie stoi po Twojej stronie. Z drugiej strony jeśli to pewna firma a masz taniej (niż ja przynajmniej) to w to idź.
Dla mnie było ważne by nie była to firma krzak która za rok czy dwa się zwinie.
  • Odpowiedz