Na pytanie dziennikarki co sądzi o ciągłych zarzutach o niewdzięczność ze strony Polski:
Ukraina jest bardzo wdzięczna Polsce. Jednak nasze realia to życie od ataku do ataku, a nie od podziękowania do podziękowania. Nie możemy iść spać, podziwiac wschód słońca i codziennie pamiętać, żeby nie zapomnieć każdemu podziękować, kiedy giną ludzie
#ukraina #rosja #wojna #heheszki #polityka
















źródło: image_picker_346707A1-960D-4C85-9F6A-95358F2E7C12-68683-00001740C001E3D2
Pobierz