Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko157
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
dmasterpl
dmasterpl

dmasterpl

Dołączył 16 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 76236
  • Znaleziska 68328
  • Mikroblog 7908
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 19
dmasterpl
dmasterpl
dmasterpl 11.10.2024, 21:11:34
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dmasterpl
dmasterpl
dmasterpl 11.10.2024, 21:07:27
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

stachuprzytelefonie
stachuprzytelefonie
stachuprzytelefonie
09.10.2024, 05:44:45
  • 57
#kanalzero (ʘ‿ʘ)
stachuprzytelefonie - #kanalzero (ʘ‿ʘ)

źródło: temp_file7914594880550485678

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dmasterpl
dmasterpl
dmasterpl 09.10.2024, 06:34:29 via Wykop
  • 4
@stachuprzytelefonie: to tylko część definicji
  • Odpowiedz
Phallusimpudicus
Phallusimpudicus
07.10.2024, 01:00:56
  • 116
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dmasterpl
dmasterpl
dmasterpl 07.10.2024, 05:21:40 via Wykop
  • 0
@Phallusimpudicus: ehhh gdybym wiedział wczesniej :/
  • Odpowiedz
Castellano
Castellano
05.10.2024, 04:30:56
  • 0
często dodaje się nazwę sponsora do nazwy ligi, jak w przypadku ekstraklasy, a czasami tak się robi ze stadionem jak w przypadku allianz arena np. pewnie nie wszyscy wiedzą, ale w Białymstoku mamy Chorten Arena jako nazwa stadionu. już nie mogę się doczekać, aby jakiś stadion nosił nazwę Berlinki Arena, albo Durex Arena xD
#mecz #ekstraklasa #bialystok
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dmasterpl
dmasterpl
dmasterpl 05.10.2024, 04:50:14 via Wykop
  • 2
@Castellano: AmaRENA
  • Odpowiedz
IntruderXXD
IntruderXXD
27.09.2024, 14:18:37
  • 94
Tego wam trzeba

#bekazchudych #tyjzwykopem #mikrokoksy #heheszki
IntruderXXD - Tego wam trzeba

#bekazchudych #tyjzwykopem #mikrokoksy #heheszki

źródło: image

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dmasterpl
dmasterpl
dmasterpl 27.09.2024, 15:46:33 via Wykop
  • 0
@IntruderXXD: mam to
  • Odpowiedz
a.....3
konto usunięte 13.09.2024, 18:09:34
  • 52
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dmasterpl
dmasterpl
dmasterpl 13.09.2024, 18:19:44 via Wykop
  • 89
@abuk123: ale co to jest
  • Odpowiedz
zloty_wkret
zloty_wkret
12.09.2024, 12:02:25
  • 51
#wroclaw
zloty_wkret - #wroclaw

źródło: 938v8h

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dmasterpl
dmasterpl
dmasterpl 12.09.2024, 13:16:41 via Wykop
  • 30
@zloty_wkret: obydwa ciemne powinny być
  • Odpowiedz
rales
rales
07.09.2024, 09:21:05
  • 346
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 71
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dmasterpl
dmasterpl
dmasterpl 07.09.2024, 10:01:36 via Wykop
  • 2
@Koziom: tu nie chodzi o pis tylko o opozycję do po. Tak samo jak były wybory i cokolwiek tylko nie pis...
  • Odpowiedz
Van-der-Ledre
Van-der-Ledre
23.08.2024, 02:14:22
  • 15
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dmasterpl
dmasterpl
dmasterpl 23.08.2024, 03:45:21 via Wykop
  • 1
@Van-der-Ledre: nie masz tak wyrwany ze snu? JA nieraz mam bezdech senny i sie budze jakbym rzucał sie po ostatni haust powietrza spod wody, w dodatku serce n--------a jak szalone. Po tym do koljenej kimy to min 1.5h czekania :/
  • Odpowiedz
robert_blaszczykowski
robert_blaszczykowski
19.08.2024, 10:55:37
  • 266
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dmasterpl
dmasterpl
dmasterpl 19.08.2024, 12:50:39 via Wykop
  • 0
@robert_blaszczykowski: JEBŁO! w Gro była masakra, pozałamywane dachy w firmach, zalane ulice, jakby tornado przeszlo
  • Odpowiedz
tyrytyty
tyrytyty
15.08.2024, 16:50:03
  • 24
xDDDDDDDDDDDDDD

#mecz
tyrytyty - xDDDDDDDDDDDDDD

#mecz

źródło: image

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dmasterpl
dmasterpl
dmasterpl 15.08.2024, 18:05:05 via Wykop
  • 1
@MrFryteczka: niby tak ale kto awansował dalej?
  • Odpowiedz
dmasterpl
dmasterpl
dmasterpl 05.08.2024, 20:15:38
  • 0
Ale piękna wkrętka stonogi. tam nic sie w datahc nie zgadza ale kto by polączył kropki :D #kanalzero #stanowski
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

531

Księżniczka okradziona we Francji. Straty idą w miliony

Księżniczka okradziona we Francji. Straty idą w miliony

Skandal w cieniu igrzysk olimpijskich w Paryżu. Katarska księżniczka została perfidnie okradziona jadąc pociągiem.

OlekBB
z
polsatnews.pl
dodany: 30.07.2024, 07:02:37
  • 146
  • #
    paryz2024
  • #
    igrzyskaolimpijskie
  • #
    olimpiada
dmasterpl
dmasterpl
dmasterpl 30.07.2024, 10:13:39 via Wykop
  • 1
@Yelonek: i jak się to jej opłaciło? :D
WielkiNos
WielkiNos
30.07.2024, 05:57:53
  • 1108
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 70
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dmasterpl
dmasterpl
dmasterpl 30.07.2024, 07:36:16 via Wykop
  • 5
@WielkiNos: chłop się zaczął rozpuszczać a tu każdy beke ciśnie. Dobrze że szybko wyszedł bo chłopa by nie było
  • Odpowiedz
borsiu
borsiu
28.07.2024, 11:23:57
  • 6
w E-Klapie gra dzis POGON Szczecin w I lidze POGON Siedlce a w II lidze POGON Grodzisk Mazowiecki
tak tylko chcialem sie tym podzielic
#mecz #pilkanozna
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dmasterpl
dmasterpl
dmasterpl 28.07.2024, 12:56:54 via Wykop
  • 0
@borsiu: ja z Gro. Nasi na szczycie tabeli :D
  • Odpowiedz
Rembrant
Rembrant
25.07.2024, 05:05:14
  • 2469
Cześć wszystkim jako że niedawno wykopałem mój czosnek słoniowy a jest go naprawde dużo , zapraszam do #rozdajo tego ciekawego warzywa( ͡° ͜ʖ ͡°) Do wygrania 1kg o wartości 70zł

Gdyby ktoś chciał kupić zapraszam na Allegro pamiętajcie też o zapasach Jalapeño które znajdziecie w innych
Rembrant - Cześć wszystkim jako że niedawno wykopałem mój czosnek słoniowy a jest go ...

źródło: temp_file84503118846783691

Pobierz
  • 105
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dmasterpl
dmasterpl
dmasterpl 25.07.2024, 11:52:03 via Wykop
  • 0
@Rembrant: jakie bydle :D
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 20
  • Strona 7 z 20
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 02.04.2019

    Komentator
  • Rocznica
    od 30.12.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking