Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko160
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
dmasterpl
dmasterpl

dmasterpl

Dołączył 16 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 76236
  • Znaleziska 68328
  • Mikroblog 7908
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 19
cheeseandonion
cheeseandonion
5 godz. i 12 min temu
  • 6
#posilek #sklepowysep #gotowanietomojapasja
cheeseandonion - #posilek #sklepowysep #gotowanietomojapasja

źródło: 20260606_182404

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dmasterpl
dmasterpl
dmasterpl 16 min temu via Wykop
  • 0
@cheeseandonion: jak ja lubie przeceny :D nwm skąd sie to wzielo ale sam kupuje polowe rzeczy z jakis wyprzy, w sklepie handluje wyprzedaza spozywcza i nie znam miejsca kto ma takiego bajzlu wiecej. W lodowce juz wszystko po terminie a jest calkowicie dobre. Na szczescie zona mnie w tym popiera. Ludzie tyle p------o o ekologii i marnowaniu jedzenia ale nagle ciastka z rocznym terminem sa 2 dni po i WSZYSTKIM
  • Odpowiedz

692

Niemiecki hotel odmówił noclegu: "Żydzi nie są tu mile widziani"

Pokaż treści 18+

Niemiecki hotel odmówił noclegu: "Żydzi nie są tu mile widziani"

W bawarskiej miejscowości Lam doszło do skandalicznego incydentu o antysemickim podtekście. Izraelski turysta, który próbował zarezerwować pokój w hotelu Zum Hirschen za pośrednictwem Booking.com, otrzymał jawną odmowę z rasistowskim uzasadnieniem.

digital-nexus
z
digitalnexus.pl
dodany: 04.06.2026, 20:38:10
  • 119
  • #
    izrael
  • #
    niemcy
  • #
    antysemityzm
  • #
    rzymianie
  • #
    digitalnexus
  • #
    swiat
dmasterpl
dmasterpl
dmasterpl przedwczoraj, 12:39:31 via Wykop
  • 2
"skandaliczny" :D
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

pawelososo
pawelososo
04.06.2026, 17:57:14
  • 146
Przecież jakbym nie wiedział, że to tenisistka to bym był sto procent pewien że to jakaś baba z sowchozu co se motyką kartoszki wykopuje #tenis
pawelososo - Przecież jakbym nie wiedział, że to tenisistka to bym był sto procent pe...

źródło: obraz_2026-06-04_195528787

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dmasterpl
dmasterpl
dmasterpl przedwczoraj, 03:14:30 via Wykop
  • 11
@pawelososo: kacapia 500% :D
  • Odpowiedz

558

Przejmujący wpis posła Józefaciuka. Jako jedyny mówi o problemie męskiej depresj

Pokaż treści 18+

Przejmujący wpis posła Józefaciuka. Jako jedyny mówi o problemie męskiej depresj

W swoim najnowszym wpisie w mediach społecznościowych poseł Józefaciuk poruszył problem fundamentalny, o którym po prawej stronie sceny politycznej (ale też i na lewicy) wciąż mówi się zbyt cicho: dramat kryzysu psychicznego i fali samobójstw wśród polskich mężczyzn.

jefim37
z
wpolsce24.tv
dodany: 04.06.2026, 10:53:34
  • 95
  • #
    polityka
  • #
    jozefaciuk
  • #
    depresja
  • #
    zdrowiepsychiczne
dmasterpl
dmasterpl
dmasterpl przedwczoraj, 03:08:55 via Wykop
  • 2
@markonkon: ja mam dobro babę ale też miałem swój kryzys. I tak, tylko dla syna zostałem
Komisarz85
Komisarz85
Komisarz85
31.05.2026, 20:01:19
  • 83
Ja p------e Kazik na miejscu Jacek na miejscu a Kasik mówi że kończymy bo nie pociągniemy tego programu. A wy k---a ją do kaniowskiego porównywaliście. #primemma
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dmasterpl
dmasterpl
dmasterpl 01.06.2026, 05:12:07 via Wykop
  • 0
@GoodGuyChucky93: 3 laTA? 3 LATA TEMU TA K---A MOWILA ZE MNIE KOCHA I CO? WIADOMO CO
  • Odpowiedz
Polasz
Polasz
22.05.2026, 10:03:24
  • 1
#gielda
Po ile dziś truskawki krajowe u Was?
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dmasterpl
dmasterpl
dmasterpl 22.05.2026, 10:40:51 via Wykop
  • 1
@davidero69: gdzie?
  • Odpowiedz
dmasterpl
dmasterpl
dmasterpl 23.05.2026, 05:24:56 via Wykop
  • 0
@davidero69: tanio w uj, pod Wawko w hurcie za tyle nie kupisz
  • Odpowiedz

0

Używany Peugeot 508 II SW z dieslem i rozsądnym przebiegiem. Przegląd ogłoszeń

Używany Peugeot 508 II SW z dieslem i rozsądnym przebiegiem. Przegląd ogłoszeń

To jedno z najlepiej wyglądających kombi na świecie a projekt wnętrza zachwyca. Ile kosztuje takie auto z dieslem/

francuskie
z
francuskie.pl
dodany: 23.05.2026, 04:08:32
  • 4
  • #
    samochody
  • #
    motoryzacja
  • #
    peugeot
dmasterpl
dmasterpl
dmasterpl 23.05.2026, 04:27:27 via Wykop
  • 0
Ludzie Drodzy, mam to auto, fakt rocznik 2013 bodajze ale mam Peugeota 508 SW 2l diesel, zrobiona mapa. Szczerze? Nie mialem lepszego auta. Zadnych awarii, zwija sie ( po mapie ) zajebiście, na baku przy spokojnej jezdzie kiedys 1200km zrobilem, pojemne. Ma na liczniku cos kolo 175k km.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Marcinnx
Marcinnx
20.05.2026, 20:55:31
  • 218
Cash wygrywa #ligaeuropy
Lewy, Zielu, Kiwior, Bedi, Pietuszewski mistrzami w swoich ligach

ależ to będzie żarło na #mistrzostwaswiata2026! (ʘ‿ʘ)

#mecz #ms2026 #reprezentacja
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dmasterpl
dmasterpl
dmasterpl 21.05.2026, 02:48:52 via Wykop
  • 0
@Marcinnx: ajjjj
  • Odpowiedz
Davos87
Davos87
20.05.2026, 08:24:21
  • 1159
Jeśli kiedyś z czegoś takiego korzystałeś, zostaw plusa. Dzieciaki d--a cicho ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#heheszki #glupiewykopowezabawy #humorobrazkowy #kiedystobylo #lata90
Davos87 - Jeśli kiedyś z czegoś takiego korzystałeś, zostaw plusa. Dzieciaki d--a cic...

źródło: 1000029009

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dmasterpl
dmasterpl
dmasterpl 20.05.2026, 12:28:45 via Wykop
  • 1
@Davos87: ja to gowno nawet chwile rozwozilem po wiosce ale szybko sie poddalem. Skoda felicja prawie sie zlamala XD
  • Odpowiedz
Winogrono_bez_pestki1
Winogrono_bez_pestki1
05.05.2026, 04:08:11
  • 65
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI MIĘDZYNARODOWEGO DNIA BEZ DIETY, BO JEDZENIE JEST ZBYT DOBRE, ŻEBY SOBIE GO ODMAWIAĆ, NO CHYBA ŻE JESTEŚ GRUBASEM J-----M, WTEDY SOBIE ODMAWIAJ, POZDRAWIAM.
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dmasterpl
dmasterpl
dmasterpl 05.05.2026, 05:46:11 via Wykop
  • 1
@Winogrono_bez_pestki1: jutro dopiero
  • Odpowiedz

2

Która musztarda najlepsza?

Która musztarda najlepsza?

Ranking polskich musztard

etepetete
z
pysznosci.pl
dodany: 03.05.2026, 17:19:02
  • 8
  • #
    ciekawostki
  • #
    jedzenie
  • #
    polska
  • #
    informacje
  • #
    wydarzenia
  • #
    wiadomosci
dmasterpl
dmasterpl
dmasterpl 04.05.2026, 05:02:29 via Wykop
  • 1
no że Czeskiej nie ma to szok. Słodko-pikantna
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

378

Błędne koło bezsenności. Im gorzej śpisz, tym trudniej zasnąć

Błędne koło bezsenności. Im gorzej śpisz, tym trudniej zasnąć

Naukowcy opisują zjawisko, w którym im gorzej śpimy, tym trudniej zasnąć kolejnej nocy. Mózg wchodzi w tryb alarmowy, a organizm zaczyna traktować sen jak zagrożenie zamiast odpoczynku. To błędne koło bezsenności, które dotyka coraz więcej osób przez stres, ekrany i rozregulowany rytm dobowy.

Nick7C5
z
national-geographic.pl
dodany: 26.03.2026, 19:34:13
  • 102
  • #
    sen
  • #
    bezsennosc
  • #
    nauka
  • #
    zdrowie
  • #
    psychologia
  • #
    stres
dmasterpl
dmasterpl
dmasterpl 27.03.2026, 09:54:27 via Wykop
  • 1
@gr4chojnice: 92h?? o jpdl Lekarz? :) ja po 20h jak zombie sie czuje
dmasterpl
dmasterpl
dmasterpl 20.03.2026, 10:54:26
  • 4
Witam ludzi na tagu #gielda
Własnie poszła pierwsza wpłata! aa i tak, ja jestem tą ulicą ;)
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dmasterpl
dmasterpl
dmasterpl
Autor
20.03.2026, 11:02:06 via Wykop
  • 0
Szalone 200 pln narazie, BTC poszedl i zostaly grosze... oczywiście juz na minusie :D popaczam jak to działa, poczytam Was więcej. Moze coś więcej wpłynie w przyszlym tygodniu to zaczne bardziej rozważnie ;)
  • Odpowiedz
dmasterpl
dmasterpl
dmasterpl
Autor
20.03.2026, 12:12:55 via Wykop
  • 1
@breakdown1: aaaa to i taki podział! Poprawie sie w przyszlym tyg!
  • Odpowiedz
luigi_pl
luigi_pl
luigi_pl
23.02.2026, 00:19:25
  • 296
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 158
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dmasterpl
dmasterpl
dmasterpl 23.02.2026, 06:49:56 via Wykop
  • 0
@luigi_pl: https://store.steampowered.com/app/1106840/Hydroneer/ coś takiego mam na liście życzeń :D
  • Odpowiedz
MonazoPL
MonazoPL
19.02.2026, 17:13:48
  • 146
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 95
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dmasterpl
dmasterpl
dmasterpl 19.02.2026, 18:22:40 via Wykop
  • 1
@MonazoPL: se na nowo życie ułoże
  • Odpowiedz
marcelus
marcelus
01.02.2026, 17:27:09
  • 17
W sumie #pierwszaligastylzycia nie jest taka zła. Może sobie karnet kupię. Bliskie wyjazdy, Grodzisk, Pruszków, Siedlce. Na ŁKS może się przejadę, nie byłem. Ma to swoje plusy.
#mecz #legia
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dmasterpl
dmasterpl
dmasterpl 01.02.2026, 18:59:48 via Wykop
  • 0
@marcelus: ej ej Grodzisk do Ekstraklasy leci ;)
  • Odpowiedz
dmasterpl
dmasterpl
dmasterpl 31.01.2026, 08:18:53
  • 0
Spójrzcie pierwsze słowo :D #wykop
dmasterpl - Spójrzcie pierwsze słowo  :D  #wykop

źródło: 1000067746

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

coollfon
coollfon
31.01.2026, 08:20:37 via Wykop
  • 2
@dmasterpl: drugie też
  • Odpowiedz

424

Tak wygląda węgiel drzewny w mikroskopie elektronowym

Tak wygląda węgiel drzewny w mikroskopie elektronowym

Dzielę się z Wami moim najnowszym filmem, w którym pokazuję węgiel drzewny na dużym przybliżeniu (korzystając z mikroskopu elektronowego) Wcześniejsze filmy się Wam podobały, więc mam nadzieję- ten też się przyjmie. Chętnie wysłucham sugestii i pomysłów na przyszłe filmy

Stylish_Pirate
z
youtube.com
dodany: 30.01.2026, 21:04:01
  • 45
  • #
    gruparatowaniapoziomu
  • #
    nauka
  • #
    ciekawostki
  • #
    zainteresowania
  • #
    technologia
dmasterpl
dmasterpl
dmasterpl 31.01.2026, 00:07:24 via Wykop
  • 3
@Pan_Miszuk: mnie to ciekawi przy dlugości basenu olimpijskiego ;)
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 20
  • Strona 1 z 20
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 02.04.2019

    Komentator
  • Rocznica
    od 30.12.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking