Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko140
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
dmasterpl
dmasterpl

dmasterpl

Dołączył 16 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 76266
  • Znaleziska 68355
  • Mikroblog 7911
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 19
S.....n
konto usunięte 22.07.2024, 05:17:52
  • 1
Która srajtasma lepsza Lidl czy biedra?
Mam teraz z Lidla i tak średnio bym powiedział.
#lidl #biedronka #srajzwykopem

która

  • lidl 58.5% (72)
  • biedronka 41.5% (51)

Oddanych głosów: 123

  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dmasterpl
dmasterpl
dmasterpl 22.07.2024, 06:19:19 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Dzieci_z_Choroszczy
Dzieci_z_Choroszczy
10.07.2024, 01:59:13
  • 8
No i się opłaciło, 8 dyszek do przodu i można zamawiać pizze (。◕‿‿◕。)
DziecizChoroszczy - No i się opłaciło, 8 dyszek do przodu i można zamawiać pizze (。◕‿...

źródło: temp_file7673284404801267260

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dmasterpl
dmasterpl
dmasterpl 10.07.2024, 06:03:19 via Wykop
  • 0
@Snuff: to był pewnie live, z 20 min przed koncem postawiony. Wynik przed meczem taki to pewnie ok kursu 5
  • Odpowiedz
SzubiDubiDu
SzubiDubiDu
10.07.2024, 04:50:30
  • 944
Skończyłem 3 miesiące NEETu, znalazłem robotę. Teraz chciałbym się podzielić moimi wnioskami na tym bezrobociu:
- koncepcja dni tygodnia przestała dla mnie istnieć gdzieś po 3 tygodniach obijania się - wydawało mi się że dzisiaj wtorek a wtorek był 2 dni temu, jedynie rodzina w domu w weekend jako tako prostowała moją świadomość tygodnia
- spodziewałem się, że r---------ę se zegar dobowy ale nie, grzecznie szedłem spać o północy, wstawałem o 8-9 bez budzika
-
SzubiDubiDu - Skończyłem 3 miesiące NEETu, znalazłem robotę. Teraz chciałbym się podz...

źródło: foto

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dmasterpl
dmasterpl
dmasterpl 10.07.2024, 05:42:09 via Wykop
  • 3
@pyszniarz:
dmasterpl - @pyszniarz:

źródło: pobrane

Pobierz
  • Odpowiedz
dmasterpl
dmasterpl
dmasterpl 10.07.2024, 05:42:43 via Wykop
  • 1
@pyszniarz:
dmasterpl - @pyszniarz:

źródło: 291389__0_3854

Pobierz
  • Odpowiedz
An-Dagda
An-Dagda
09.07.2024, 12:18:52
  • 148
nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dmasterpl
dmasterpl
dmasterpl 09.07.2024, 13:08:14 via Wykop
  • 1
@An-Dagda: tagi złe, #orgy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
05.07.2024, 09:05:59
  • 11
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dmasterpl
dmasterpl
dmasterpl 05.07.2024, 10:43:20 via Wykop
  • 0
@mirko_anonim: ale bylo jakies kazirodztwo?
  • Odpowiedz
Dobry_Gospodarz
Dobry_Gospodarz
05.07.2024, 08:27:10
  • 232
Fajny glitch na unlimited food

W 2021 kupiłem 150 ząbków czosnku.
W 2022 zebrałem czosnek odłożyłem 250 ząbków na sadzenie resztę zjadłem
Od 2022 nie kupuje czosnku. Przeważnie kończy się mojej rodzinie na przełomie kwietnia i maja kiedy zaczynają się już cebule, czosnek niedźwiedzi. Od maja też zaczynamy zbierać młody czosnek i pędy czosnku

2024
Dobry_Gospodarz - Fajny glitch na unlimited food 

W 2021 kupiłem 150 ząbków czosnku....

źródło: temp_file3703246904942834041

Pobierz
  • 79
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dmasterpl
dmasterpl
dmasterpl 05.07.2024, 10:19:15 via Wykop
  • 3
@Dobry_Gospodarz: jak ja k** kocham czosnek! Tylko poznije paruje całym ciałem i baba juz nie jest taka zadowolona :/
  • Odpowiedz
Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
27.06.2024, 04:37:03
  • 139
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dmasterpl
dmasterpl
dmasterpl 27.06.2024, 05:02:04 via Wykop
  • 2
@Mega_Smieszek: "Rosiol", nawet przepisać nie umi!
  • Odpowiedz
dmasterpl
dmasterpl
dmasterpl 27.06.2024, 12:06:32 via Wykop
  • 0
@justkilling: ROSIOŁ to dobra wersja ale ja o spisaniu z listwy pisałem a tam nie ma Ł. Olewamy juz ten temat :D
  • Odpowiedz
Le_Croissant
Le_Croissant
Le_Croissant
26.06.2024, 05:19:53
  • 5
Jestem dumny z nowej koalicji rzadzacej. W koncu zajmuja sie sprawa istotnymi dla spoleczenstwa.

Nastepuje rozdzial Kosciola od panstwa. To 1 wrzesnia liczba lekcji religii zmieni sie z dwoch do jednej godziny tygodniowo.

Wielki krok w kierunku przywracania praworzadnosci, rozwoju gospodarki i dbaniu o bezpieczenstwo Polek i Polakow.

Brawo!
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dmasterpl
dmasterpl
dmasterpl 26.06.2024, 05:50:06 via Wykop
  • 1
@dotankowany_noca: a to nieironicznie napisane?
  • Odpowiedz
Tadzio_kanalarz
Tadzio_kanalarz
18.06.2024, 14:45:51
  • 77
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dmasterpl
dmasterpl
dmasterpl 18.06.2024, 15:34:21 via Wykop
  • 0
@Tadzio_kanalarz: proponuje siebie, 125kg ambitnego grubasa XD
  • Odpowiedz
_.....e
_.....e
konto usunięte 02.06.2024, 04:27:48
  • 35
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dmasterpl
dmasterpl
dmasterpl 02.06.2024, 06:17:44 via Wykop
  • 0
@_Kenose: g
  • Odpowiedz
Kempes
Kempes
29.05.2024, 10:20:53
  • 348
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dmasterpl
dmasterpl
dmasterpl 29.05.2024, 10:42:09 via Wykop
  • 61
@Kempes: ale szczerze."takich rozmow" odnosi sie do tematu rozmow i tekst " nie przypominam sobie takich rozmow" jest w prost odpowiedza ze nie rozmaweiali o oskarzeniach a nie ze nie pamieta nic z tamtego spotkania.
  • Odpowiedz
A.....E
konto usunięte 23.05.2024, 05:19:13
  • 225
Arnold junior.

#mikrokoksy
#mirkokoksy
A.....E - Arnold junior. 

#mikrokoksy
#mirkokoksy

źródło: aj

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dmasterpl
dmasterpl
dmasterpl 23.05.2024, 06:57:07 via Wykop
  • 1
@Sprus: juz się zmieniło. Ten od mamusi pojechał do tatusia i teraz jest dobrze dopakowany
  • Odpowiedz

1685

Po wojnie dyskontów ani śladu. Wzrost cen o 19%, a nie jedynie o 5% podwyżki VAT

Po wojnie dyskontów ani śladu. Wzrost cen o 19%, a nie jedynie o 5% podwyżki VAT

Nic nie trwa wiecznie. Nawet wojna dyskontów. Zgodnie z przewidywaniami maj, który przyniósł lepsze nastroje konsumenckie dał sieciom handlowym sygnał, że epatowanie niskimi cenami nie jest już konieczne. Biedronka: wzrost aż o 19%, a nie jedynie o 5 proc. podwyżki VAT, która objęła cały rynek...

Szewczenko
z
dlahandlu.pl
dodany: 16.05.2024, 11:52:23
  • 237
  • #
    polska
  • #
    handel
  • #
    zakupy
  • #
    pieniadze
  • #
    ekonomia
  • #
    finanse
dmasterpl
dmasterpl
dmasterpl 16.05.2024, 13:59:35 via Wykop
  • 5
@kita88: ja kupiłem dzis truskawki za 10.50 i sprzedaje za 13.99, sklep sklepowi nierówny
Mmkaa
Mmkaa
Mmkaa
14.05.2024, 18:01:47
  • 15
Jaka waszym zdaniem jest uczciwa cena za takiego Hot-Doga ? Bułka Maślana z piekarnii nie mrożona/dwie frankfurterki(nie najtańsza parówka)/pikle/prażona cebula/sosy do wyboru(nie fanex) #jedzenie #gastronomia #fastfood #jedzenie71
Mmkaa - Jaka waszym zdaniem jest uczciwa cena za takiego Hot-Doga ?   Bułka Maślana z...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dmasterpl
dmasterpl
dmasterpl 14.05.2024, 19:26:28 via Wykop
  • 0
@Mmkaa: tylko 220km ;) ale zachęcone dobrze
  • Odpowiedz
Dominek
Dominek
Dominek
13.05.2024, 12:01:56
  • 16
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dmasterpl
dmasterpl
dmasterpl 13.05.2024, 13:56:24 via Wykop
  • 0
@Dominek: 500m ode mnie. Dużo straży przejeżdza, dzieje sie.
  • Odpowiedz
Chicoxxx66
Chicoxxx66
09.05.2024, 11:43:06
  • 314
Łapcie ładnego gifa (。◕‿‿◕。)

#spacex #elonmusk #rakiety #kosmos
Chicoxxx66 - Łapcie ładnego gifa (。◕‿‿◕。)

#spacex #elonmusk #rakiety #kosmos

źródło: temp_file4604871535201419657

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dmasterpl
dmasterpl
dmasterpl 09.05.2024, 16:05:46 via Wykop
  • 0
@HlHl: też :D
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 20
  • Strona 8 z 20
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 02.04.2019

    Komentator
  • Rocznica
    od 30.12.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia