Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko160
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
dewanderer

dewanderer

Dołączył 8 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 4329
  • Znaleziska 288
  • Mikroblog 4041
  • Obserwujący 6
  • Obserwowane 39
wysokiewiczplum
wysokiewiczplum
wysokiewiczplum
28.11.2024, 17:02:41
  • 2328
Naczelna Izba Lekarska sugeruje dwa scenariusze ZMNIEJSZENIA liczby studentów kierunku lekarskiego:
1. Jednorazowe zmniejszenie o 50% do 2027 roku
2. Stopniowe, na przestrzeni 6 lat, z celem ledwie 4200 miejsc

Nic nie zostało zmyślone XD To są ich realne sugestie, oni na prawdę oczekują tych obniżek. Rozumiecie tę bezczelność? Przecież to się w głowie nie mieści, co ta średniowieczna organizacja cechowa i całe to środowisko robią.
To się w głowie nie mieści, jak przy aktualnych ogromnych
  • 329
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dewanderer
dewanderer 28.11.2024, 18:41:56 via Wykop
  • 15
@wysokiewiczplum: czyli co, obok deweloperuchow, bedzie trzeba zaczac walczyc z lobby lekarzuchow?
  • Odpowiedz
CulturalEnrichmentIsNotNice
CulturalEnrichmentIsNotNice
28.11.2024, 16:36:57
  • 866
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 87
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dewanderer
dewanderer 28.11.2024, 18:40:15 via Wykop
  • 1
@CulturalEnrichmentIsNotNice: szanuje bardzo i pozdrawiam, zycze powodzenia na nowej drodze zycia wyzwolonej od kredytowego kaganca
  • Odpowiedz
affairz
affairz
25.11.2024, 18:16:45
  • 569
proponuję taką zabawę dla wszystkich wykopków - scancelujmy Kutego Rudasa raz na zawsze

wyłapujmy gdzie pojawiają się wypowiedzi tego wspaniałego Analytyka i kontaktujmy się z redakcjami z pytaniem czy wiedzą, że jego matecznik wyruchał dziesiątki tysięcy ludzi na setki milionów złotych, bo może nie wiedzą, albo może ktoś im płaci i dlatego im to nie przeszkadza

przecież to się w pale nie mieści. to tak jakby Palikot nadawał z celi porady inwestycyjne,
affairz - proponuję taką zabawę dla wszystkich wykopków - scancelujmy Kutego Rudasa r...

źródło: Bartosz-Turek-Główny-Analityk-w-HRE-Investments

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dewanderer
dewanderer 25.11.2024, 22:04:25 via Wykop
  • 1
@affairz: zrobisz posty z linkami do artykulow oraz podasz argumenty to sam wysle
  • Odpowiedz
dewanderer
dewanderer 24.11.2024, 13:00:58
  • 2
Żywię głeboką nadzieję, że pogłoski okażą się prawdą i #pis naprawdę wystawi w wyborach Nawrockiego.

W obliczu braku rozpoznawalności oraz hajsu na kampanię stwarza to ogromną szansę, że kandydat tej partii nie wejdzie w ogóle do drugiej tury.

Otwierają się dzięki temu szeroko drzwi dla Hołowni. Jeśli tylko uda mu się dostać do drugiej tury, to wygrywa ją w cuglach zgarniając elektorat TD, PiSu i Konfederacji, jakieś 55:45%.

Co
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dewanderer
dewanderer
Autor
24.11.2024, 13:08:52 via Wykop
  • 0
@Alcadent: Konfederacja miała rację od początku głosząc, że jeśli dwie głowne partie wystawia slabych kandydatow, to pojawia sie szansa dla kandydatów z "peletonu". Nawrocki takim słabym kandydatem bez watpienia bedzie. Byc moze zgarnie te 15-20% pisowskiego betonu. Oceniam, ze szanse Mentzena sa maks na 15%. Trzaskowski to 35-40%. Zostaje 25-30% wyborcow, jesli z tej puli Holownia zgarnie tyle, by rzutem na tasme wyprzedzic Nawrockiego, to moja wizja sie spelnia.
  • Odpowiedz
dewanderer
dewanderer
Autor
24.11.2024, 14:00:45 via Wykop
  • 0
@dzkeson: według sondaży opublikowanych przez PO przed prawyborami Hołownia mógł liczyć w jednym wariancie na 13% głosów, a w drugim aż na 21%.
@Alcadent
te 5% poparcia dla Hołowni jest z czapy.
  • Odpowiedz
dewanderer
dewanderer
Autor
24.11.2024, 14:41:40 via Wykop
  • 0
@dzkeson: mysle ze podalem na co sie powoluje, ale mam akurat na zakladce, to dam Ci linka :)

https://tvn24.pl/polska/wybory-prezydenckie-2025-prawybory-w-koalicji-obywatelskiej-radoslaw-sikorski-kontra-rafal-trzaskowski-wyniki-najnowszego-sondazu-st8184355

Nie musisz nic czytac, w pewnym momencie sa grafiki ktore pokazuja te poparcia, o ktorych pisalem
  • Odpowiedz
dewanderer
dewanderer
Autor
24.11.2024, 15:52:49 via Wykop
  • 0
@Alcadent: bardziej konserwatywny, bez bagazu typu falszywe newsy o zdejmowaniu krzyzy, ale takze bez bagazu typu czajka, kladka nad wisla itd. Dzieki wiekszemu konserwatyzmowi strawniejszy dla prawicowych wyborcow, ktorych w Polsce jest wiecej. Latwiejszy do wyboru w Polsce powiatowej, na wsiach. Tam, gdzie przez ostatnia dekade wybierano prezydenta.

Polacy zaglosowali ostatatnio przeciwko pisowi, ale nie darza wielka miloscia Trzaskowskiego. Tym bardziej nie darza sympatia Donalda Tuska.

Obecny premier i kierowany
  • Odpowiedz

2353

Pieszy konfitura zatrzymany za odmowę wylegitymowania się...

Pieszy konfitura zatrzymany za odmowę wylegitymowania się...

...w związku z tym, że stał na chodniku przy Płaskowickiej kiedy pani w lanosie próbowała go przejechać.

Izanagi013
z
x.com
dodany: 23.11.2024, 16:55:33
  • 720
  • #
    policja
  • #
    audytobywatelski
  • #
    polska
  • #
    prawo
  • #
    samochodoza
dewanderer
dewanderer 24.11.2024, 08:15:33 via Wykop
  • 12
Jeszcze go zakuli z tylu jakby byl jakims agresywnym przestepca.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

dewanderer
dewanderer 23.11.2024, 16:34:55
  • 1
#skoki Hayboeck jaki rekin na kasku
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dewanderer
dewanderer 23.11.2024, 15:59:58
  • 0
#skoki Stefan juz jest posiadaczem najwiekszej ilosci podiow w historii, brakuje mu 10 zwyciestw do wyrownania rekordu Schlieriego, co mam nadzieje ze w swojej karierze osiagnie i przebije stajac sie najlepszym skoczkiem w historii, prosty chłopak ze Schwarzach im Pongau
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ekjrwhrkjew
ekjrwhrkjew
23.11.2024, 16:04:16 via Android
  • 4
@dewanderer chłop tyle wygrał, a mam wrażenie, że wszystko co mógł to przegrał z Stochem xD
  • Odpowiedz
m.....r
m.....r
konto usunięte 23.11.2024, 16:07:17 via Android
  • 3
@dewanderer nieprawdopodobne jest to co ten Schliri o-----ł. Przeciez Kraft już wygrywa od jakichś 15 lat a tu nadal brakuje 10 zwycięstw.
  • Odpowiedz
natanyaach
natanyaach
23.11.2024, 15:31:10
  • 4
Co oni zrobili z tym sportem, że nie ma kibiców? Dziady z FiSu co wy robicie #skoki
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dewanderer
dewanderer 23.11.2024, 15:33:23 via Wykop
  • 2
@natanyaach: to szczegolnie dziwne w kontekscie tego ze Norwegowie ladnie sie prezentuja i to sama przyjemnosc ogladac tak sprawujacych sie reprezentantow swojego kraju
  • Odpowiedz
badreligion66
badreligion66
23.11.2024, 15:29:53
  • 0
#skoki Szybko.
badreligion66 - #skoki Szybko.

źródło: temp_file446353091143709940

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dewanderer
dewanderer 23.11.2024, 15:31:49 via Wykop
  • 0
@badreligion66: a co sie stanelo
  • Odpowiedz
N.....r
konto usunięte 22.11.2024, 19:07:36
  • 115
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dewanderer
dewanderer 22.11.2024, 21:09:20 via Wykop
  • 0
@Normie_Lurker: mozesz to zapodac bez napisow? tutaj albo na privku
  • Odpowiedz
zielonykszak
zielonykszak
22.11.2024, 09:50:38
  • 294
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dewanderer
dewanderer 22.11.2024, 15:45:44 via Wykop
  • 3
@zielonykszak: @Spring90 @Jurga09 Przypomnieliscie mi trzy ciekawe sytuacje z wfow w szkole.

Jednego razu wfista wymyslil sprawdzian z pilki noznej - ustawil naprzeciwko siebie przewrocone o 90 stopni dwie dlugie lawy szkolne i kazal odbijac pilke raz od jednej raz od drugiej na czas - liczyl na stoperze czas i ilosc odbic, jak zrobiles to odpowiednia ilosc razy to dostawales 6. No i chlopcy srednio radzacy sobie na
  • Odpowiedz
dewanderer
dewanderer 21.11.2024, 17:48:49
  • 13
#nieruchomosci
W drodze z pracy do domu porównywałem sobie dzisiaj etapy żałoby do podejścia deweloperów do sprzeciwu wobec kredytu 0%, uważam to za zabawne ćwiczenie intelektualne i polecam każdemu:
1. Zaprzeczenie - kredyt wejdzie, minister pedzioł że już wszystko załatwiene, jest poparcie. Tak w ogóle to my tego nie chcemy, nie potrzebujemy, to je ino dla polskich rodzin, poradzymy se bez. Dzisiaj tez krazyl wpis jakiegos rentiera z X, ktory
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

neverwalkalone
neverwalkalone
21.11.2024, 14:07:08
  • 340
Paczka już przygotowana, nie ma znaczenia kogo wylosuję - na pewno przyda mu się modyfikator tarcia, brelok który znalazłem w czipsach i najważniejsze - przejazd Skodą Fabią.

#wykopaka #pdk #heheszki
neverwalkalone - Paczka już przygotowana, nie ma znaczenia kogo wylosuję - na pewno p...

źródło: 346a84d84b885ec260f7a3f605e8603387de00e9a005836408d31d0b3e6083ac

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dewanderer
dewanderer 21.11.2024, 16:37:27 via Wykop
  • 34
@neverwalkalone: dziwne, pamietam akcje z tym prezentem typu pietruszka i woz strazacki, pamietam afere z niewypranym kocykiem, byla tez jakas laska co dostala "za tani" (choc mieszczacy sie w normach) prezent i wykopki ja zaszczuly, a ona se utworzyla multikonto i probowala sama siebie bronic z zielonki. A tego nie. Czuje sie znowu jakbym obudzil sie w rownoleglej rzeczywistosci
  • Odpowiedz
tiofen
tiofen
12.11.2024, 17:31:33
  • 133
Dobry wieczór Mireczki
obiecałam tego posta kilku osobom już parę dni temu i oto jest. Dzięki Wam to nawet nie mam czasu szukać tej nowej roboty XD
W końcu wyciągnęłam z dna szuflady pluszaki i przedstawiam te które mam dostępne od ręki. ʕ•ᴥ•ʔ
Nie przedłużając:
krówki -
tiofen - Dobry wieczór Mireczki
obiecałam tego posta kilku osobom już parę dni temu i...

źródło: zdjecie1

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dewanderer
dewanderer 12.11.2024, 18:54:07 via Wykop
  • 1
@tiofen: pokemony jakies zrob
  • Odpowiedz
IntruderXXL
IntruderXXL
11.11.2024, 15:13:14
  • 26
Dzisiaj na wadze skromne 158kg, a na sztandze jeszcze skromniejsze 230kg. Ciągle jestem w głębokim deficycie a siła nie spada :) Nie żyłuję teraz wyników (Mój rekord bez pauzy dokładnie tym chwytem to było 240kg przy wadze ~180kg lol). Dzisiaj Wyciskanie wąsko z pauzą na dole i u góry. Tam spokojnie 240kg+ by poszło, ale zatrzymałem się po prostu na łatwych, gładkich i dynamicznych 230kg starczy tyle.

Cały trening
Paused CG bench 230kg x
IntruderXXL - Dzisiaj na wadze skromne 158kg, a na sztandze jeszcze skromniejsze 230k...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dewanderer
dewanderer 11.11.2024, 15:50:27 via Wykop
  • 2
@IntruderXXL: widzę święto niepodległości również obchodzone ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
RaczejSieNieOdzywam
RaczejSieNieOdzywam
RaczejSieNieOdzywam
07.11.2024, 11:20:16
  • 746
Ministerstwo Obrony Deweloperów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#nieruchomosci #polityka
RaczejSieNieOdzywam - Ministerstwo Obrony Deweloperów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#nieruchomosci #po...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dewanderer
dewanderer 07.11.2024, 13:09:35 via Wykop
  • 46
@aresius: bo juz wszyscy widzieli co narobil Buda ze swoim programem i tylko zakute lby nie widza jakie to niesie katastrofalne skutki dla rynku mieszkaniowego, to sie ludziom otworzyly oczy
  • Odpowiedz
dewanderer
dewanderer 06.11.2024, 02:12:41
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

arnoldinho71
arnoldinho71
06.11.2024, 02:14:53 via Wykop
  • 1
@dewanderer:
arnoldinho71 - @dewanderer:

źródło: Screenshot 2024-11-06 at 03.14.47

Pobierz
  • Odpowiedz
brednyk
brednyk
06.11.2024, 02:24:52 via Wykop
  • 0
@dewanderer: xD
  • Odpowiedz
dewanderer
dewanderer 06.11.2024, 01:09:19
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dewanderer
dewanderer 06.11.2024, 00:30:55
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 23
  • Strona 4 z 23
  • >
  • Tak sobie wędruję i obserwuję.

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 21.05.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 20.05.2018

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 04.08.2018

    Mikroblogger
  • Komentator
    od 07.03.2023

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking