Naczelna Izba Lekarska sugeruje dwa scenariusze ZMNIEJSZENIA liczby studentów kierunku lekarskiego: 1. Jednorazowe zmniejszenie o 50% do 2027 roku 2. Stopniowe, na przestrzeni 6 lat, z celem ledwie 4200 miejsc
Nic nie zostało zmyślone XD To są ich realne sugestie, oni na prawdę oczekują tych obniżek. Rozumiecie tę bezczelność? Przecież to się w głowie nie mieści, co ta średniowieczna organizacja cechowa i całe to środowisko robią. To się w głowie nie mieści, jak przy aktualnych ogromnych
proponuję taką zabawę dla wszystkich wykopków - scancelujmy Kutego Rudasa raz na zawsze
wyłapujmy gdzie pojawiają się wypowiedzi tego wspaniałego Analytyka i kontaktujmy się z redakcjami z pytaniem czy wiedzą, że jego matecznik wyruchał dziesiątki tysięcy ludzi na setki milionów złotych, bo może nie wiedzą, albo może ktoś im płaci i dlatego im to nie przeszkadza
przecież to się w pale nie mieści. to tak jakby Palikot nadawał z celi porady inwestycyjne,
Żywię głeboką nadzieję, że pogłoski okażą się prawdą i #pis naprawdę wystawi w wyborach Nawrockiego.
W obliczu braku rozpoznawalności oraz hajsu na kampanię stwarza to ogromną szansę, że kandydat tej partii nie wejdzie w ogóle do drugiej tury.
Otwierają się dzięki temu szeroko drzwi dla Hołowni. Jeśli tylko uda mu się dostać do drugiej tury, to wygrywa ją w cuglach zgarniając elektorat TD, PiSu i Konfederacji, jakieś 55:45%.
@Alcadent: Konfederacja miała rację od początku głosząc, że jeśli dwie głowne partie wystawia slabych kandydatow, to pojawia sie szansa dla kandydatów z "peletonu". Nawrocki takim słabym kandydatem bez watpienia bedzie. Byc moze zgarnie te 15-20% pisowskiego betonu. Oceniam, ze szanse Mentzena sa maks na 15%. Trzaskowski to 35-40%. Zostaje 25-30% wyborcow, jesli z tej puli Holownia zgarnie tyle, by rzutem na tasme wyprzedzic Nawrockiego, to moja wizja sie spelnia.
@dzkeson: według sondaży opublikowanych przez PO przed prawyborami Hołownia mógł liczyć w jednym wariancie na 13% głosów, a w drugim aż na 21%. @Alcadent te 5% poparcia dla Hołowni jest z czapy.
@Alcadent: bardziej konserwatywny, bez bagazu typu falszywe newsy o zdejmowaniu krzyzy, ale takze bez bagazu typu czajka, kladka nad wisla itd. Dzieki wiekszemu konserwatyzmowi strawniejszy dla prawicowych wyborcow, ktorych w Polsce jest wiecej. Latwiejszy do wyboru w Polsce powiatowej, na wsiach. Tam, gdzie przez ostatnia dekade wybierano prezydenta.
Polacy zaglosowali ostatatnio przeciwko pisowi, ale nie darza wielka miloscia Trzaskowskiego. Tym bardziej nie darza sympatia Donalda Tuska.
#skoki Stefan juz jest posiadaczem najwiekszej ilosci podiow w historii, brakuje mu 10 zwyciestw do wyrownania rekordu Schlieriego, co mam nadzieje ze w swojej karierze osiagnie i przebije stajac sie najlepszym skoczkiem w historii, prosty chłopak ze Schwarzach im Pongau
@natanyaach: to szczegolnie dziwne w kontekscie tego ze Norwegowie ladnie sie prezentuja i to sama przyjemnosc ogladac tak sprawujacych sie reprezentantow swojego kraju
Jednego razu wfista wymyslil sprawdzian z pilki noznej - ustawil naprzeciwko siebie przewrocone o 90 stopni dwie dlugie lawy szkolne i kazal odbijac pilke raz od jednej raz od drugiej na czas - liczyl na stoperze czas i ilosc odbic, jak zrobiles to odpowiednia ilosc razy to dostawales 6. No i chlopcy srednio radzacy sobie na
#nieruchomosci W drodze z pracy do domu porównywałem sobie dzisiaj etapy żałoby do podejścia deweloperów do sprzeciwu wobec kredytu 0%, uważam to za zabawne ćwiczenie intelektualne i polecam każdemu: 1. Zaprzeczenie - kredyt wejdzie, minister pedzioł że już wszystko załatwiene, jest poparcie. Tak w ogóle to my tego nie chcemy, nie potrzebujemy, to je ino dla polskich rodzin, poradzymy se bez. Dzisiaj tez krazyl wpis jakiegos rentiera z X, ktory
Paczka już przygotowana, nie ma znaczenia kogo wylosuję - na pewno przyda mu się modyfikator tarcia, brelok który znalazłem w czipsach i najważniejsze - przejazd Skodą Fabią.
@neverwalkalone: dziwne, pamietam akcje z tym prezentem typu pietruszka i woz strazacki, pamietam afere z niewypranym kocykiem, byla tez jakas laska co dostala "za tani" (choc mieszczacy sie w normach) prezent i wykopki ja zaszczuly, a ona se utworzyla multikonto i probowala sama siebie bronic z zielonki. A tego nie. Czuje sie znowu jakbym obudzil sie w rownoleglej rzeczywistosci
Dobry wieczór Mireczki obiecałam tego posta kilku osobom już parę dni temu i oto jest. Dzięki Wam to nawet nie mam czasu szukać tej nowej roboty XD W końcu wyciągnęłam z dna szuflady pluszaki i przedstawiam te które mam dostępne od ręki. ʕ•ᴥ•ʔ Nie przedłużając: krówki -
Dzisiaj na wadze skromne 158kg, a na sztandze jeszcze skromniejsze 230kg. Ciągle jestem w głębokim deficycie a siła nie spada :) Nie żyłuję teraz wyników (Mój rekord bez pauzy dokładnie tym chwytem to było 240kg przy wadze ~180kg lol). Dzisiaj Wyciskanie wąsko z pauzą na dole i u góry. Tam spokojnie 240kg+ by poszło, ale zatrzymałem się po prostu na łatwych, gładkich i dynamicznych 230kg starczy tyle.
@aresius: bo juz wszyscy widzieli co narobil Buda ze swoim programem i tylko zakute lby nie widza jakie to niesie katastrofalne skutki dla rynku mieszkaniowego, to sie ludziom otworzyly oczy
1. Jednorazowe zmniejszenie o 50% do 2027 roku
2. Stopniowe, na przestrzeni 6 lat, z celem ledwie 4200 miejsc
Nic nie zostało zmyślone XD To są ich realne sugestie, oni na prawdę oczekują tych obniżek. Rozumiecie tę bezczelność? Przecież to się w głowie nie mieści, co ta średniowieczna organizacja cechowa i całe to środowisko robią.
To się w głowie nie mieści, jak przy aktualnych ogromnych