Kierowca samochodu pod wpływem narkotyków zderzył się z pijanym rowerzystą

Ponad 3 i pół promila alkoholu miał w organizmie rowerzysta, który na skrzyżowaniu w Golasowicach w powiecie pszczyńskim wjechał pod samochód i z licznymi obrażeniami trafił do szpitala. Kierowca auta był trzeźwy, ale naćpany / Co teraz?
z- 83
- #
- #
- #
- #
- #
- #



![Masz w sobie nawet 9kg kupy. [ENG]](https://wykop.pl/cdn/c3397993/link_1632506857nTaDX4YGz7lLelI2tsXoty,w220h142.jpg)











