Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko169
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
debug
debug

debug

Dołączył 5 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 25033
  • Znaleziska 12472
  • Mikroblog 12561
  • Obserwujący 9
  • Obserwowane 11
  • Dodane (306)
  • Komentowane (1607)
  • Plusowane (10648)
robertkk
robertkk
07.02.2026, 14:49:31
  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

arcxa
arcxa
03.02.2026, 21:02:20
  • 24
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gumbrew
gumbrew
03.02.2026, 21:06:49 via Wykop
  • 3
@arcxa: Kevina też chyba chciał kupić.
  • Odpowiedz
Barte_q
Barte_q
Barte_q
04.02.2026, 19:47:19
  • 20
Mam dobre wiesci

USA. Bill Gates stanie przed komisją Kongresu ws Epsteina


#usa #epstein #microsoft #billgates #trump
Barte_q - Mam dobre wiesci
USA. Bill Gates stanie przed komisją Kongresu ws Epsteina
...

źródło: gates

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dziadyga1
dziadyga1
04.02.2026, 19:48:41 via Wykop
  • 5
@Barte_q: Clintonowie chyba też
  • Odpowiedz
pieknylowca
pieknylowca
pieknylowca
04.02.2026, 20:29:31 via Wykop
  • 15
@Barte_q: szkoda że tyko przed komisją a nie przed plutonem egzekucyjnym
  • Odpowiedz
elonthiel
elonthiel
05.02.2026, 12:29:14
  • 4
#trump
elonthiel - #trump

źródło: 1000007563

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CocoaGrower
CocoaGrower
25.01.2026, 14:19:50
  • 5
Twój stary wynalazca

#heheszki #humorobrazkowy #sztucznainteligencja
CocoaGrower - Twój stary wynalazca

#heheszki #humorobrazkowy #sztucznainteligencja

źródło: 1000001227

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Polska2080
Polska2080
Polska2080
25.01.2026, 14:30:55 via Wykop
  • 3
@CocoaGrower: muj pomys, twuj hajs, dzielimy sie po polowie
  • Odpowiedz
przemek-
przemek-
28.01.2026, 18:33:21
  • 86
Altman ..
No jest wszystko w porządku, jest dobrze, dobrze robią, dobrze wszystko jest w porządku. Jest git pozdrawiam całą Legnice, dobrych chłopaków i niech sie to trzyma. Dobry przekaz leci. #gielda #gpt #inwestycje #heheszki #sztucznainteligencja
przemek- - Altman ..
No jest wszystko w porządku, jest dobrze, dobrze robią, dobrze w...

źródło: 1000005640

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Misiek636r
Misiek636r
28.01.2026, 18:38:52 via Wykop
  • 123
@przemek-: A później Google i apple i tak weźmie wszystko bo ma klientów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
CultedelaRaison
CultedelaRaison
28.01.2026, 18:43:52 via Android
  • 97
@BiggerJapanTapczan: ten gość przewidział 30 z ostatnich 4 kryzysów
  • Odpowiedz
Arbuzlele
Arbuzlele
05.02.2026, 08:23:23
  • 21
#heheszki #humorobrazkowy #takaprawda #sztucznainteligencja
Arbuzlele - #heheszki #humorobrazkowy #takaprawda #sztucznainteligencja

źródło: 1000002981

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

paww
paww
05.02.2026, 10:34:33 via Android
  • 5
@Arbuzlele: jak ktoś się określa jako zawodowy muzyk to albo gra covery w filharmonii albo jest zatrudniany na trasy w jakimś feelu czy innych czerwonych gitarach. Wyda album solowy dla rodziny i przyjaciół po 40tce i p------i że dzieciaki tylko hiphop i disco polo
  • Odpowiedz
konto_plusujace
konto_plusujace
05.02.2026, 13:10:12 via Wykop
  • 3
@paww: Ja to oczy mokre jak Clapton struny dotknie
  • Odpowiedz
Lketoglutaran
Lketoglutaran
Lketoglutaran
05.02.2026, 18:42:07
  • 104
#kryptowaluty #gielda #bitcoin
Lketoglutaran - #kryptowaluty #gielda #bitcoin

źródło: image

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KondorMcGregor
KondorMcGregor
09.02.2026, 14:30:59 via Wykop
  • 1
@Mario7400: nie jestem doradcą inwestycyjnym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
PopeLeon
PopeLeon
PopeLeon
22.03.2026, 06:37:48 via Wypok
  • 0

Komentarz usunięty przez autora

fotograf_codzienny
fotograf_codzienny
05.02.2026, 19:00:34
  • 18
#fotografia #tworczoscwlasna #mojezdjecie #warszawa
fotograf_codzienny - #fotografia #tworczoscwlasna #mojezdjecie #warszawa

źródło: 1000052242

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fotograf_codzienny
fotograf_codzienny
Autor
05.02.2026, 19:05:52 via Android
  • 2
@Dwudziestydrugi: dzięki! Nie no, rawy to jak surowe ciasto. Ja już upieczone podaję!
  • Odpowiedz
fotograf_codzienny
fotograf_codzienny
Autor
05.02.2026, 19:06:38 via Android
  • 2
@brazowooka_eM: coś w tym jest!
  • Odpowiedz
diamondhands
diamondhands
05.02.2026, 19:04:16
  • 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nilmerg
nilmerg
05.02.2026, 19:18:59 via Wykop
  • 7
@diamondhands: pełni jeszcze funkcje spekulacyjną
  • Odpowiedz
tellet
tellet
05.02.2026, 19:35:44 via Wykop
  • 5
@diamondhands: bo jak sobie kupisz pizzę to możesz zapłacić 5zł, 50 albo 5000 w zależności od pory dnia xD
  • Odpowiedz
ossprime
ossprime
04.02.2026, 17:02:58
  • 12
#gielda #gieldowegownowpisy
ossprime - #gielda #gieldowegownowpisy

źródło: amd

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

smieszek321
smieszek321
smieszek321
04.02.2026, 19:19:13 via Wykop
  • 0
@ossprime: O matko ale kombinacje, takich zagrywek nie znałem :D Jak oceniasz skuteczność tego u Ciebie? Ja po prostu uśredniam w dół w takich przypadkach
  • Odpowiedz
ossprime
ossprime
Autor
04.02.2026, 19:25:26 via Wykop
  • 1
@smieszek321: Bardzo dobrze. Wolę wydać kilka groszy na "miotanie się" niż zostać z ujem w łapie. O wiele bardziej wolę uśredniać w górę zleceniami buy stop, niż w dół.
  • Odpowiedz
Kilian
Kilian
04.02.2026, 17:29:50
  • 125
( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gielda
Kilian - ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gielda

źródło: wigstrong

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ossprime
ossprime
04.02.2026, 17:35:00 via Wykop
  • 29
@Kilian: Ech, zieleń. Kiedy ostatni raz miałem cię w portfelu.
  • Odpowiedz
ponton
ponton
04.02.2026, 19:45:15 via Wykop
  • 5
@Kilian:
ponton - @Kilian:

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
bar125
bar125
04.02.2026, 17:33:37
  • 91
#gielda
bar125 - #gielda

źródło: 17702263706672900622380036274843

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pawelJG
pawelJG
03.02.2026, 10:26:56
  • 16
Ta, chyba łyżeczka kwasu fluoroantymonowego.
#heheszki
pawelJG - Ta, chyba łyżeczka kwasu fluoroantymonowego.
#heheszki

źródło: 2858

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RitmoXL
RitmoXL
03.02.2026, 12:20:04 via Wykop
  • 0
@pawelJG: "miałam dłuższe włosy" #pdk
  • Odpowiedz
Znachor_enjoyer
Znachor_enjoyer
Znachor_enjoyer
03.02.2026, 13:59:50 via Wykop
  • 0
Ta, chyba łyżeczka kwasu fluoroantymonowego.


@pawelJG: to jakaś naostrzona łyżeczka, którą odcinasz sobie kończynę w tydzień ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Apaturia
Apaturia
01.02.2026, 10:39:54
  • 292
Podwodne labirynty Antarktydy. Przeprowadzone w ostatnich latach badania wykazały, że głęboko pod morzami Antarktydy kryje się sieć ponad trzystu podwodnych kanionów, z których niektóre schodzą na głębokość ponad czterech tysięcy metrów.

Kaniony podmorskie należą do najbardziej spektakularnych i fascynujących formacji geologicznych, jakie można spotkać na dnie oceanów. Odgrywają ważną rolę w kształtowaniu ekosystemów oceanicznych - niczym ogromne, podwodne szlaki transportowe umożliwiają przenoszenie osadów i substancji odżywczych z wybrzeża w głąb oceanów, łącząc
Apaturia - Podwodne labirynty Antarktydy. Przeprowadzone w ostatnich latach badania w...

źródło: a19c0bd691ed807db41fa7af4675371f13a01eaa

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Larsberg
Larsberg
01.02.2026, 11:02:15 via Wykop
  • 56
@Apaturia: Ponoć jest tam tajna baza III Rzeszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
arcxa
arcxa
01.02.2026, 11:51:51 via Wykop
  • 52
@Larsberg: @Apaturia ale z was szury XDD

tam jest wejście do agarthy
arcxa - @Larsberg: @Apaturia ale z was szury XDD

tam jest wejście do agarthy

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
F....._
F....._
konto usunięte 01.02.2026, 08:28:10
  • 2307
#memy
F....._ - #memy

źródło: memy_ze_lezysz__2025-10-02T100440.000Z

Pobierz
  • 83
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

game_changer
game_changer
01.02.2026, 08:33:38 via Wykop
  • 506
@FrizPL_: i dopiero gdy dorośniesz zdajesz sobie sprawę, ile miejsc/budynków w Polsce to było kopiuj/wklej xD
  • Odpowiedz
Nighthuntero
Nighthuntero
01.02.2026, 09:23:12 via Wykop
  • 695
@FrizPL_: i dopiero gdy dorośniesz zdajesz sobie sprawę, ile miejsc/budynków w Polsce to było kopiuj/wklej xD


@game_changer: Ludzie używają tych samych, sprawdzonych rzeczy, np. drewniane domki w lesie z ażurowymi płytami do utwardzenia podjazdu, p--------e.
Gwarantuję, że tak jest tylko w Polsce XDDD
  • Odpowiedz
aspartamowy
aspartamowy
01.02.2026, 10:28:19
  • 120
Ehhhh
#pogoda #klimat #z-------------j #l-------------j
aspartamowy - Ehhhh
#pogoda #klimat #z-------------j #l-------------j

źródło: temp_file4633895258986521948

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

retronom
retronom
01.02.2026, 10:32:59 via Wykop
  • 96
@aspartamowy: pot cieknący po plecach, mokra koszulka przepiajaca się do ciała, suche powietrze, duszności
  • Odpowiedz
Maly_Jasio
Maly_Jasio
01.02.2026, 11:40:24 via Wykop
  • 91
@aspartamowy: Ale dlaczego 30? To ze skrajności w skrajność. 21-24 to idealna temperatura. Przy 30 pot cieknie po plecach i jest nieprzyjemnie nawet w cieniu.
  • Odpowiedz
gimnazjumqqq
gimnazjumqqq
01.02.2026, 22:28:11
  • 5
Takie zimy byly zawsze za mojej mlodosci. W wojsku o 6 rano zaprawa , 10 km biegu , tylko w butach spodniach i podkoszulku , przy - 20 C. Stare dobre czasy . I jeszcze jedno dla was , dzisiejsza kochana szanowna mlodziezy , bo tego zaden lekarz wam nie powie. Na przeziebienia i nie tylko , zapomnijcie o aptekach , miodek do cherbaty , mleka czy grzanego piwa , a wieczorkiem
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gumbrew
gumbrew
01.02.2026, 22:30:56 via Wykop
  • 9
@gimnazjumqqq: cherbata tu już jakaś gotowa mieszanka ziołowa?( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
troglodyta_erudyta
troglodyta_erudyta
01.02.2026, 22:32:25 via Android
  • 27
@gimnazjumqqq: było nas jedenaścioro, mieszkaliśmy w jeziorze... #pdk
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 533
  • Strona 27 z 533
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 07.03.2023

    Komentator
  • Rocznica
    od 31.10.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 01.12.2021

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking