Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko169
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
debug
debug

debug

Dołączył 5 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 25275
  • Znaleziska 12626
  • Mikroblog 12649
  • Obserwujący 9
  • Obserwowane 11
  • Dodane (314)
  • Komentowane (1615)
  • Plusowane (10720)
debug
debug
debug 31.12.2020, 23:27:52
  • 5
I jeszcze raz piniędzy.
#sylwesterzwykopem
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

debug
debug
debug 31.12.2020, 18:29:56
  • 11
Jeszcze tak wcześnie a Andariel juz poległa.

#sylwester #sylwesterzwykopem #diablo2
debug - Jeszcze tak wcześnie a Andariel juz poległa.

#sylwester #sylwesterzwykopem...

źródło: comment_16094393581CQjFuk7Ot0GRpmfCFWO2M.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Krystof92
Krystof92
Krystof92
31.12.2020, 18:37:27 via Android
  • 1
@debug może w tym roku zdążysz jeszcze Duriela załatwić ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
debug
debug
debug
Autor
31.12.2020, 19:50:09
  • 0
@Krystof92: mam już laskę i kostkę. Może się udać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
debug
debug
debug 12.12.2020, 12:23:53
  • 1
Czytam sobie właśnie Politykę i trafiłem na niezłą perełkę. Mianowicie w artykule traktykującym o młodzierzowych słówkach i stereotypach dot. imion, mamy taki fragmencik o "Karen" (uwaga można się zakrztusić):
"Za jej modelową reprezentantkę uznano wówczas właścicielkę willi w Missouri, która wymachując pistoletem, broniła wraz z mężem swojej barokowej posesji przed przechodzącym obok pokojowym marszem czarnej społeczności". #4konserwy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

debug
debug
debug 10.12.2020, 10:51:23
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hellvis
Hellvis
10.12.2020, 12:33:25
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
fiolkins
fiolkins
fiolkins
10.12.2020, 21:53:32 via iOS
  • 1
@debug: Dalej jest życie którego się trzeba nauczyć. Nie ma do tego jednej konkretnej książki. Moim zdaniem trzeba czytać książki o uczuciach, rozwoju, duchowości i innych dziwnych rzeczach. Słuchać innych uzależnionych i „normalnych” i szukać swojej drogi w tym smutnym jak p---a świecie ale za to prawdziwym a nie udawanym jak kiedyś. Życzę powodzenia i żeby to nie było tylko trwanie w nie piciu :)
  • Odpowiedz
debug
debug
debug 03.12.2020, 22:08:45
  • 0
Nawet nie wiecie jak bardzo jest przejeabiane.
debug - Nawet nie wiecie jak bardzo jest przejeabiane.

źródło: comment_16070332625s5eDwnDAd2TxveOxf57fj.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

debug
debug
debug 18.11.2020, 16:44:03
  • 0
#perfumy
Szukam jakiegoś zapachu do pracy. Ważne, żeby długo trzymało i nie było zbyt banalne. Praca biurowa, nie z klientem.
Lubię Cartier Declaration i "mydełkową" Dolce Gabbana Pour Homme, ale oba flakony się kończą i nie chcę powtarzać.
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

alvaro1989
alvaro1989
18.11.2020, 17:00:44 via iOS
  • 3
@debug: Chanel Platinium Egoiste
  • Odpowiedz
s.....y
s.....y
konto usunięte 18.11.2020, 17:13:17
  • 3
@alvaro1989: napisał, że chce żeby długo trzymało

@debug: Bentley absolute
  • Odpowiedz
debug
debug
debug 07.11.2020, 09:41:39
  • 0
#koronawirus

Wczoraj VI miejsce w umieraniu na covid. Włochy o włos wyżej. Przy słabnącym tempie przyrostu nowych zakażeń, najbliższe 2 tyg. to ostatnia szansa na walkę o podium.
debug - #koronawirus

Wczoraj VI miejsce w umieraniu na covid. Włochy o włos wyżej....

źródło: comment_1604741993zfmmx0raBKEMvotxPzRLx9.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

debug
debug
debug 30.10.2020, 17:42:05
  • 18
#protest #niepopularnaopinia #koronawirus
Specjalnie się zarejestrowałem, żeby napisać ten wpis. Skasowałem niedawno konto, ale po prostu nie mogę. Kisnę okrutnie z tego protestu. Co to jest do ciężkiej cholery, żeby kwiat cywilizacji, który jeszcze niedawno gardził ludźmi których nos wystawał znad maseczki, teraz jechał stłoczony protestować. Chciałoby się napisać Ch** z Wami po prostu.
Pewnie jak się zarejestrowałem, to będę tego używał, więc jak uważasz, że
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kaelthas
Kaelthas
30.10.2020, 17:42:58
  • 61
@debug: Usuń konto
  • Odpowiedz
vitkoovsky
vitkoovsky
30.10.2020, 17:43:39 via iOS
  • 32
@debug: won pisowski trollu
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • Strona 14 z 14
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 07.03.2023

    Komentator
  • Rocznica
    od 31.10.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 01.12.2021

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking