Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko121
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
danoneek

danoneek

Dołączył 4 lata i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 6951
  • Znaleziska 152
  • Mikroblog 6799
  • Obserwujący 19
  • Obserwowane 1
  • Dodane (774)
  • Komentowane (5419)
  • Plusowane (606)
danoneek
danoneek 25.06.2026, 11:42:38
  • 6
Jak tam zbiórka? Było już rozliczenie? Czy jeszcze nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#latwogang #youtube #internet
danoneek - Jak tam zbiórka? Było już rozliczenie? Czy jeszcze nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#latw...

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

curiousboi
curiousboi
25.06.2026, 11:46:36 via iOS
  • 6
@danoneek: nie pytaj tylko wpłacaj
curiousboi - @danoneek: nie pytaj tylko wpłacaj

źródło: IMG_0380

Pobierz
  • Odpowiedz
danoneek
danoneek
Autor
25.06.2026, 11:49:50 via Wykop
  • 1
@curiousboi: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
danoneek
danoneek 21.06.2026, 13:54:04
  • 5
. @marlod mam fajną apkę, ale odblokuj to Ci napisze tutaj w odpowiedzi

#iptv
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

addcited97
addcited97
21.06.2026, 15:14:37 via Wykop
  • 3
@danoneek: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
kamil-kulis
kamil-kulis
21.06.2026, 19:03:38 via Wypiek
  • 1
Nie czaję.
  • Odpowiedz
danoneek
danoneek 20.06.2026, 21:22:49
  • 0
Hej

Po 6 latach czas na przesiadkę z XS'a na 17. Potrzebuje kupić jakąś spoko kostkę, ta Baseusa się nada? Czy jest coś lepszego?

https://www.mediaexpert.pl/smartfony-i-zegarki/akcesoria-do-telefonow/ladowarki-sieciowe/ladowarka-sieciowa-baseus-gan5-40w-bialy

#ios #iphone #iphone17
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TSoprano
TSoprano
20.06.2026, 22:05:15 via Wypiek
  • 1
@danoneek Bedzie. Sprawdź jeszcze na Amazonie, bo nieraz mają promocje.
  • Odpowiedz
danoneek
danoneek
Autor
20.06.2026, 22:09:28 via Wykop
  • 1
@TSoprano: Dzięki, ogarnę ;)
  • Odpowiedz
danoneek
danoneek 17.06.2026, 23:33:51
  • 7
Jak zwykle, nie wyszło XD

#iptv
danoneek - Jak zwykle, nie wyszło XD

#iptv

źródło: marmolada-w-szoku

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

amamoh
amamoh
18.06.2026, 04:53:33 via Wykop
  • 5
@danoneek: Ale przecież Strong to w 8K jest ;)
  • Odpowiedz
addcited97
addcited97
18.06.2026, 08:08:33 via iOS
  • 3
@danoneek: jak ten cep ledwo co po angielsku duka wiec na drugim telewizorze ma na pełen regulator polski komentarz odpalony zeby cokolwiek zrozumiec podczas oglądania tego meczu w 4K TrueHD 7.1 Dolby Atmos 59.99FPS HDMI 2.1 RPK ZDR
  • Odpowiedz
danoneek
danoneek 13.06.2026, 20:22:52
  • 0
Jak Wam działa Mundial? Oczywiście chodzi o kanały TVP1 i TVP2, bo ja wiem, że marmolada będzie biegał do drugiego pokoju żeby mu na Strongu zaczął działać mecz, a jak mu padnie na Strongu to przerzuci na turecki i powie, że super.

Robiłem testy już na Plusx, 365tv i Sharku i gładko, a jak inni dostawcy np. tvteam, daje luźno radę?

#iptv
danoneek - Jak Wam działa Mundial? Oczywiście chodzi o kanały TVP1 i TVP2, bo ja wiem...

źródło: image

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lukas-kowal
lukas-kowal
lukas-kowal
13.06.2026, 20:34:18 via Wykop
  • 2
Tank - bombowo (。◕‿‿◕。)
  • Odpowiedz
kamil-kulis
kamil-kulis
14.06.2026, 21:02:32 via Wypiek
  • 1
Czołg daje sobie świetne radę.
  • Odpowiedz
danoneek
danoneek 29.05.2026, 06:22:51
  • 0
Siema, w Niedzielę będę jechał od Łodzi do Warszawy, dokładnie to nawet Serocka. Jaką polecacie obrać trasę aby nie w----ć się w tego całego #ironman ?

Jechać S8 na Marki i później na Zegrze? Czy tam się nie przejedzie już? Bo z tego co widziałem kawałek Modlińskiej zablokowany

#warszawa
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Elod_Reip
Elod_Reip
Elod_Reip
29.05.2026, 08:06:31 via Wykop
  • 1
@danoneek: ale utrudnienia masz za tydzień. 6-8 czerwca
  • Odpowiedz
danoneek
danoneek
Autor
29.05.2026, 08:17:12 via Wykop
  • 1
@Elod_Reip: Zgadza się, właśnie o tą niedzielę mi chodzi :) Ale dzięki za czujność
  • Odpowiedz
danoneek
danoneek 27.05.2026, 22:52:37
  • 0
Panowie, ktoś się orientuje co to za dostawca? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

http://p---a.c--j.flejtuch.123tv.to:8080/get.php?username=&password=&type=m3u_plus

#iptv
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rafalsul
rafalsul
27.05.2026, 23:36:34 via Wykop
  • 0
@danoneek: sklejanka kilku list
  • Odpowiedz
Zielonkazdr
Zielonkazdr
Zielonkazdr
28.05.2026, 03:48:02 via Wykop
  • 0
@danoneek: geniptv.
  • Odpowiedz
danoneek
danoneek 26.05.2026, 15:44:03
  • 9
Eh

#iptv
danoneek - Eh

#iptv

źródło: image

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

danoneek
danoneek
Autor
26.05.2026, 15:44:27 via Wykop
  • 1
Marmolada @marlod odblokuj bo chce Ci pomóc.
danoneek - Marmolada @marlod odblokuj bo chce Ci pomóc.

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
murhaf
murhaf
27.05.2026, 10:50:21 via Wykop
  • 2
@danoneek: Dla ogladaczy republiki zaden psychiatra nie jest w stanie pomoc
  • Odpowiedz
danoneek
danoneek 10.05.2026, 09:11:41
  • 0
Cześć szukam słuchawek bezprzewodowych dokanałowych, głównie do słuchania, ale nie tyle co muzyki co po prostu odpalam film na YT idę do pokoju obok w słuchawkach i sobie słucham + czasem do grania, czyli bez opóźnień. Co możecie polecić wartego uwagi? Cena zasadniczo nie gra roli, ale wolałbym im taniej tym lepiej, do grania mam już słuchawki więc te bym traktował jako opcja nr 2 która też będzie działać, a nie będzie
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Faggio
Faggio
Faggio
10.05.2026, 09:52:59 via Wykop
  • 1
@danoneek: tu trochę tańsza opcja, ale i tak przepłacona opcja plus bateria lipa poza tym jbl https://www.x-kom.pl/p/1059959-sluchawki-bezprzewodowe-jbl-quantum-tws.html
  • Odpowiedz
Faggio
Faggio
Faggio
10.05.2026, 10:03:39 via Wykop
  • 1
@danoneek: ja się też za czymś takim rozglądam bo latem nie gra mi się dobrze w nausznych i raczej też będę w nie szedł bo nie lubię kabli wszędzie
  • Odpowiedz
danoneek
danoneek 03.05.2026, 16:57:10
  • 4
Cykaj fotkę to Ci wyślę, a nie wrzucasz codziennie te swoje wpisy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#iptv #polsatboxgo #canalplus #canalplusonline #skyshowtime #cda #cdapremium
danoneek - Cykaj fotkę to Ci wyślę, a nie wrzucasz codziennie te swoje wpisy ( ͡° ͜ʖ ...

źródło: IMG_5739

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

radziuxd
radziuxd
03.05.2026, 17:07:12 via Wykop
  • 5
@danoneek: ahahaha czyli typ codziennie spamuje tagi, bo chce dostęp za darmo, ja p------e jaki żebrak. Ha tfu.
  • Odpowiedz
murhaf
murhaf
04.05.2026, 04:10:52 via Wykop
  • 2
@orbitowaniebezcukru16: Mogl bys przestac gadac glupoty?
  • Odpowiedz
danoneek
danoneek 30.04.2026, 23:12:06
  • 0
Siema, chciałem odwzorować polski dowód, ale nie wiem jak się za to zabrać. Ktoś wie jak to ruszyć? Tutaj prompt na ten z załącznika

{ "type": "Close-up photography", "subject": "German National Identity Card (Personalausweis) held by a hand", "cardcontent": { "headertext": "BUNDESREPUBLIK DEUTSCHLAND / PERSONALAUSWEIS / IDENTITY CARD", "logo": "Blue EU flag box with 'DE' country code in the top left", "portrait": { "appearance": "Young woman with long, straight blonde
danoneek - Siema, chciałem odwzorować polski dowód, ale nie wiem jak się za to zabrać...

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

o__0
o__0
o__0
30.04.2026, 23:13:15 via Wykop
  • 1
@danoneek: weź to co wypluło ai, weź swój dowód i dostosuj
  • Odpowiedz
danoneek
danoneek
Autor
30.04.2026, 23:15:58 via Wykop
  • 0
@o__0: Zrobiłem tak, ale bez dobrego Prompta nie robi tego za dobrze i tak, sporo błędów znajduje.
  • Odpowiedz
danoneek
danoneek 13.04.2026, 17:26:49
  • 8

#iptv
danoneek - !( ͡° ͜ʖ ͡°)

#iptv

źródło: trexmarmoladypadlxd

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rafalsul
rafalsul
13.04.2026, 17:34:37 via Wykop
  • 2
@danoneek: szkoda czasu i pisania z panem marmolada
  • Odpowiedz
addcited97
addcited97
13.04.2026, 17:47:23 via Wykop
  • 2
@rafalsul: ja tam lubię rozmowy c---a z butem( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
danoneek
danoneek 12.04.2026, 12:24:49
  • 0
Siemka, matula moja marzy o multicoockerze.

Pytanie do Was - warto? Działa to sensownie? Faktycznie sporo pomaga przy gotowaniu? Czy raczej zbędny gadżet? Ktoś podpowie?

Jeśli tak, to który jest wart uwagi? Ceny są dość rozbieżne, wstępny budżet na około 1 500 zł, ale widzę też, że są i za 300 zł jak i za 2 000 zł.

Dzięki
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

moll
moll
12.04.2026, 12:34:15 via Wykop
  • 4
@danoneek: zależy co gotuje... Do zup, gulaszu, robienia rzeczy w wolnowarze, czy na parze - multi cooker jest super, jak już się go nauczysz obsługiwać.

Ja sobie kupiłam na próbę taki z Phillipsa za 300 zł i aktualnie używam tak samo często jak innych sprzętów w kuchni. Pewne potrawy przestałam gotować na kuchence
  • Odpowiedz
mac666
mac666
12.04.2026, 14:35:16 via Wykop
  • 3
@danoneek: kupilem ostatnio instantpot pro 6 i calkiem dobry to było zakupu. Na amazonie chyba jakies 420 zl w promocji. Ten model ma taki plus, ze ten garnek w środku jest ze stali nierdzewnej i można go na zwykłą kuchenkę tez wstawić i można mięso zarumienić, no i to ze nie ma zadnej powloki typi teflon, ktora sie moze zniwzczyc. Droższy model ma dodatkowo funkcje airfryera - do zastanowienia sie.
  • Odpowiedz
danoneek
danoneek 10.04.2026, 18:24:09
  • 16
miniam mniam

#iptv
danoneek - miniam mniam

#iptv

źródło: image

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pansamolocik
pansamolocik
10.04.2026, 18:27:03 via Wykop
  • 5
@danoneek: długo się nie pocieszył wolnością ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
rafalsul
rafalsul
10.04.2026, 18:33:32 via Wykop
  • 9
@danoneek: skończyło mu się warunkowe zwolnienie z psychiatryka
  • Odpowiedz
danoneek
danoneek 08.04.2026, 09:54:51
  • 1
Dajcie to nagranie XD

#gwiazdy #showbiznes #slub #roksanawegiel #muzyka #polska
danoneek - Dajcie to nagranie XD

#gwiazdy #showbiznes #slub #roksanawegiel #muzyka #...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

danoneek
danoneek 04.04.2026, 20:30:07
  • 7
Kolejna pilotowa strimerka? Skądś kojarzę ten ryj

#famemma #primemma #twitch #kick #stream #pasut #pajalock #ajemge1 #ajemge
danoneek - Kolejna pilotowa strimerka? Skądś kojarzę ten ryj

#famemma #primemma #twi...

źródło: image

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

danek-krakoski
danek-krakoski
05.04.2026, 12:41:20 via Wykop
  • 2
@danoneek: twarz jak jedna aktorka z trudnych spraw
  • Odpowiedz
LivEprzemo
LivEprzemo
04.05.2026, 20:49:01 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
danoneek
danoneek 02.04.2026, 13:01:41
  • 0
Siemka, potrzebuje mieć numer telefonu aby był aktywny, bez internetów, pakietów itp. żeby tylko był numer i ktoś mógł zadzwonić pod ten numer. Tak zwany numer na podtrzymanie, gdzie uda mi się coś takiego dorwać? Nie interesują mnie całkowicie żadne pakiety. Cena jak najniższa.

#abonament #telefony #gsm #operatorzykomorkowi #plus #virginmobile #lajtmobile #otvarta #orange #
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Trampoliniusz-Pompka
Trampoliniusz-Pompka
02.04.2026, 13:10:09 via Wykop
  • 3
@danoneek: starter z nju mobile daje chyba bezterminową ważność konta. Musisz tylko co pół roku odpowiedzieć na sms czy twoje konto jest aktywne (darmowy sms).
  • Odpowiedz
klapektarasa
klapektarasa
02.04.2026, 13:15:55 via Wykop
  • 3
konto ważne ale nie na połączenia przychodzące


@sberatel: mylisz się, można odbierać do końca ważności konta

  • Odpowiedz
danoneek
danoneek 30.03.2026, 15:53:58
  • 0
Jakie macie opinię na temat Wioski? Testuję drugi miesiąc ją w losowych porach dniach i na losowych programach, włącznie z sportem, PPV czy nawet też VOD i działa wyśmienicie.

#iptv
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rafalsul
rafalsul
30.03.2026, 16:08:16 via Android
  • 3
@danoneek: działa dobrze bo za dużo ludu jej nie posiada, co prawda nie kosztuje tyle co trex i strong na miesiąc
  • Odpowiedz
gagowie
gagowie
gagowie
31.03.2026, 09:34:26 via Wykop
  • 2
@danoneek: Ja to nie mam zdania, ale za to Gospel zna "realia wsi". https://www.youtube.com/watch?v=65fqnygT5eg
  • Odpowiedz
danoneek
danoneek 11.03.2026, 20:11:37
  • 1
PlusX dodał kodek H.265 do kanałów C+ Extra, no widać różnicę

#iptv #plusx
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tony
tony
11.03.2026, 21:49:50 via Wykop
  • 3
Oryginalny sygnał nie jest kodowany h265. Rekodowanie poprawia wam jakość?

Bo w zmniejszenie wymagań dla przepustowości to jeszcze uwierzę, choć kosztem CPU/GPU. Ale jakim cudem ujrzeliście poprawę jakości? 😂

Czy to różnica na wykresie wielkości transferów i prędkości pobierania?
  • Odpowiedz
iquiet
iquiet
11.03.2026, 22:59:21 via Wypiek
  • 1
@danoneek Widziałem wpis, że chcieli h.265 wrzucić na większość kanałów ale ludzie narzekali, że nie działają kanały - za mało użytkowników posiada sprzęt, który obsługuje h.265.
A jakie są różnice na h.265? Lepsza płynność? Ostrzejszy obraz? Ciekawe czy jak włączę tv na C+ extra to zauważę od razu różnice czy będzie „czy ja wiem? No może minimalnie? Ale może tylko mi się wydaje”
  • Odpowiedz
danoneek
danoneek 08.03.2026, 20:19:46
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

danoneek
danoneek
Autor
08.03.2026, 20:23:26 via Wykop
  • 1
@gregory-coolick: O dokładnie! Za cholerę nie mogłem sobie przypomnieć. Dzięki!
  • Odpowiedz
gregory-coolick
gregory-coolick
08.03.2026, 20:34:36 via Android
  • 1
@danoneek: Tam Medusa był jeszcze bo inaczej mlekołak by popuścił w majty xd
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 31
  • Strona 1 z 31
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 27.07.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 20.12.2024

    Mikroblogger
  • Komentator
    od 11.10.2025

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking